III.třída
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2017/2018
 
9.kolo: sobota 21. ŘÍJNA v 10.00 hodin:
Sokol ROZSOCHATEC - Sokol LÍPA  1 : 4  (1:1)
    Fakta - branky: 34.Jakub Pekárek - 26.Michal Tesař, 44.Daniel Kandr, 45.Zbyněk Schläfer, 67.Vojtěch Schläfer. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava -  Ondřej Souček - Daniel Kandr, Miroslav Petr, Zbyněk Schläfer, Matěj Šimek - Vojtěch Schläfer, Daniel Šimek, Filip Pertl, Tobiáš Průša - Martin Čech, Tomáš Novák. (Matouš Borský, Michal Tesař, Adam Šimek).
 
Ostatní zápasy 9.kola:
Mírovka - Habry  1 : 4
Štoky - Keřkov  0 : 6
Leština - Speřice  0 : 2
Věžnice - ÚsobÍ  2 : 2

8.kolo: sobota 14. ŘÍJNA v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LEŠTINA  7 : 1  (2:1)
     Fakta -  branky: 16., 22. a 26.Tobiáš Průša, 30. a 33.Matěj Šimek, 19.Vojtěch Schläfer, 33.Daniel Kandr - 8.Matěj Fiala. Rozhodčí: Prokop Lukáš (Havlíčkův Brod). Sestava -  Zbyněk Schläfer - Miroslav Petr, Daniel Kandr, Matěj Šimek, Ondřej Souček - Vojtěch Schläfer, Daniel Šimek, Filip Pertl, Michal Kulja - Tobiáš Průša, Martin Čech. (Tomáš Novák, Matouš Borský, Marcel Lukeš).
 
Ostatní zápasy 8.kola:
Habry - Štoky  2 : 3
Keřkov - Rozsochatec  5 : 2
Speřice - Věžnice  1 : 1
Úsobí - Mírovka  1 : 1

7.kolo: sobota 7. ŘÍJNA v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Dálnice SPEŘICE  5 : 2  (3:1)
        Fakta -  branky: 6.Ondřej Souček, 9.Tobiáš Průša, 23.Daniel Kandr, 51.Matěj Šimek, 64.Filip Pertl - 16.Lukáš Kváš, 52.Jindřich Brom. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava -  Zbyněk Schläfer - Miroslav Petr, Adam Šimek, Daniel Kandr, Matěj Šimek - Ondřej Souček, Vojtěch Schläfer, Daniel Šimek, Filip Pertl - Michal Tesař, Michal Kulja. (Tobiáš Průša).
 
Ostatní zápasy 7.kola:
Mírovka - Věžnice  0 : 2
Štoky - Úsobí  1 : 1
Rozsochatec - Habry  0 : 12
Leština - Keřkov  0 : 7

6.kolo: neděle 1. ŘÍJNA v 10.00 hodin:
Sativa KEŘKOV - Sokol LÍPA  2 : 1  (2:0)
    Fakta -  branky: 15. a 24.Štěpán Šrámek - 39.Michal Kulja. Rozhodčí: Plíšek Miroslav (Příjemky). ŽK: 1:1.  Sestava -  David Vodrážka - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Martin Čech, Michal Kulja - Miroslav Petr, Tomáš Novák, Filip Pertl, Jan Stoklasa - Tobiáš Průša, Matouš Borský. (Michal Tesař).
 
Ostatní zápasy 6.kola:
Habry - Leština  12 : 5
Věžnice - Štoky  2 : 0
Speřice - Mírovka  2 : 1
Úsobí - Rozsochatec   4 : 2

5.kolo: sobota 23.ZÁŘÍ v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  4 : 5  (2:3)
      Fakta -  branky: 7.  a 21.Daniel Kandr, 45. a 62.Ondřej Souček - 5. a 24.Pavel Novák, 57. a 66.Richard Pazderka, 13.Erik Císař. Rozhodčí: Muzikář Ondřej (Světlá nad Sázavou).  Sestava -  Zbyněk Schläfer - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Martin Čech, Michal Kulja - Miroslav Petr, Tomáš Novák, Adam Šimek, Matěj Šimek - Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer. (David Vodážka, Filip Pertl, David Loskot, Jan Stoklasa).

Ostatní zápasy 5.kola:
Rozsochatec - Věžnice  2 : 5
Štoky - Mírovka  5 : 1
Leština - Úsobí  1 : 3
Keřkov - Speřice   4 : 1

4.kolo: neděle 17.ZÁŘÍ v 13.00 hodin:
Sokol ÚSOBÍ - Sokol LÍPA  1 : 5  (0:1)
       Fakta -  branky: 63.Erik Kulhánek - 38., 66. a 69.Daniel Kandr, 32.Tomáš Novák, 55.Vojtěch Schläfer. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava -  Zbyněk Schläfer - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Martin Čech, Michal Kulja - Miroslav Petr, Tomáš Novák, Michal Tesař, Adam Šimek - Matěj Šimek, Daniel Šimek (Vojtěch Schläfer, Marcel Lukeš, Jan Stoklasa).
 
Ostatní zápasy 4.kola:
Mírovka - Rozsochatec  4 : 1
Habry - Keřkov  3 : 2
Věžnice - Leština  4 : 0
Speřice - Štoky   2 : 4

3.kolo: sobota 9.ZÁŘÍ v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK VĚŽNICE  2 : 2  (1:2)
      Fakta -  branky: 22.Matouš Borský, 64.Martin Čech - 25.Lukáš Smutný, 28.Jakub Smutný. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava -  David Vodrážka - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Martin Čech, Michal Kulja - Miroslav Petr, Tomáš Novák, Filip Pertl, Matouš Borský - Michal Tesař, Adam Šimek. (Matěj Šimek, Daniel Šimek).
 
Ostatní zápasy 3.kola:
Rozsochatec - Štoky  4 : 5
Habry - Speřice  5 : 3
Leština - Mírovka  3 : 0
Keřkov - Úsobí  7 : 0

2.kolo: sobota 2.ZÁŘÍ v 10.00 hodin:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA  2 : 5  (1:2)
     Fakta -  branky: 30.Tadeáš Maťko, 60.Josef Bárta - 17.Adam Šimek, 26.Zbyněk Schläfer, 62.Daniel Kandr, 65.Ondřej Souček, 69.vlastní. Rozhodčí: Peřina Ladislav (Havlíčkův Brod). Sestava -  David Vodrážka - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Martin Čech, Michal Kulja - Miroslav Petr, Tomáš Novák, Filip Pertl, David Loskot - Matouš Borský, Michal Tesař. (Adam Šimek, Vojtěch Schläfer, Zbyněk Schläfer, Jan Stoklasa).
 
Ostatní zápasy 2.kola:
Úsobí - Habry  4 : 5
Věžnice - Keřkov  3 : 1
Speřice - Rozsochatec  3 : 3
Štoky - Leština   4 : 3

1.kolo: sobota 26.SRPNA v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ŠTOKY   3 : 3  (1:0)
       Fakta -  branky: 22.Daniel Šimek, 39.Ondřej Souček, 66.Matěj Šimek - 66. a 69.Josef Dáňa, 38.Vojtěch Delín. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava -  David Vodrážka - Daniel Kandr, Michal Kulja, Filip Pertl, Tomáš Novák - Miroslav Petr, Ondřej Souček, Adam Šimek, Martin Čech - Matěj Šimek, Daniel Šimek. (Jan Stoklasa).
 
Ostatní zápasy 1.kola:
Úsobí - Speřice  1 : 4
Habry - Věžnice  2 : 0
Leština - Rozsochatec   0 : 3
Keřkov - Mírovka  3 : 2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one