A-tým - I.B třída, skupina A
kraj Vysočina
Sezóna 2016/2017

26.kolo: sobota 17.června v 16.30 hodin:
Sokol ČERNOVICE - Sokol LÍPA  6 : 2  (2:1)
       Hosté začali zhurta, jež v 6. minutě řešil Vošahlík nebezpečný závar před svou brankou. Udeřilo na druhé straně, po centru Starka zaznamenal první branku Jůn, další gólovku dvojice Paclík, Mazanec neproměnila. Ve 25. minutě vyrovnal Vendl, následně na druhé straně Míka z trestného kopu nastřelil břevno. Domácí se radovali ve 34. minutě, kdy zmatky obranyLípy potrestal mladíček Hůlka. Ve druhém počalose Černovice utekly na 4:1. Pak sice snížil Fejt, ale v rozmezí dalších pěti minut Paclík a Mazanec potrhli vítězství domácích. Fakta - branky: 54. a 80.Milan Mazanec, 6.Pavel Jůn, 35.Vojtěch Hůlka, 73.Vojtěch Míka, 78.Šimon Paclík - 25.Tomáš Vendl, 76.Matěj Fejt. Rozhodčí: Krymová Martina - Staněk Josef, Hanzl Daniel (všichni Jihlava).  Sestava: Petr Vašák – Filip Šimek, Josef Kutlvašr, Michal Kříž, Miroslav Špiňar, Tomáš Vendl, Jakub Havel, Matěj Fejt, Josef Vácha (75.Jiří Med) - Petr Bouda, Radek Čejka.

Ostatní zápasy 26.kola:
Habry - Černíč  4 : 3
Počátky - Ždírec n.D. B    0 : 7
SK Kostelec - Herálec (HB)   4 : 0
Mírovka - Tis  4 : 0
Horní Cerekev - Humpolec B    3 : 3
Věžnice - Štoky   3 : 4

25.kolo: neděle 11.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK VĚŽNICE  2 : 1  (1:0)
     První půlhodinku byli lepší domácí fotbalisté, a hned v 7.minutě šli do vedení, ale další dvě šance zahodili. Poslední čtvrt hodinku byl naopak lepší soupeř, ale gólově se neprosadil. Navíc zahodil penaltu. Po změně stran vyšla Lípě jedna akce, kterou zakončil Jakub Havel. Pak převzaly otěže zápasu Věžnice, ale povedlo se jim jen snížit na 2 : 1. Domácí se tak rozloučili s trenérem Pavlem Součkem vítězstvím. "Byl to pro mě poslední zápas. Uzdravil jsem se a chci zase začít hrát. Klukům musím poděkovat za sezónu a přeju jim hodně štěstí," řekl lipský kouč.  Fakta - branky: 7. a 51.Jakub Havel - 55.David Pertlíček. Rozhodčí: Invald Lukáš (Kněževes) - Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová), Jirsa Miloš (Habry). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Michal Fejt, Josef Kutlvašr - Michal Kříž, Lukáš Havel, Luboš Starý, Miroslav Špiňar (63.Jan Čížek) - Tomáš Vendl (90.Václav Morkus), Jakub Havel.

Ostatní zápasy 25.kola:
Herálec (HB) - Mírovka   6 : 1
Štoky - Počátky   11 : 0
Černíč - Černovice  4 : 0
Tis - Horní Cerekev  3 : 0
Ždírec n.D. B - SK Kostelec  0 : 1
Humpolec B - Habry  9 : 3

24.kolo: sobota 3.června v 16.30 hodin:
Spartak POČÁTKY - Sokol LÍPA  0 : 0
       Domácí nastoupili bez Dedery a Vlčka a v prvním poločase hráli vyrovnanou partii. Hosté sice nastřelili břevno, ale na druhé straně nebezpečně zakončoval Měkuta. Po přestávce měli více ze hry fotbalisté z Lípy, vytvořili si několik šancí, ale radost jim zkazil výborný brankář Novotný. „I když nám v tomto zápase už o nic nešlo, kluci příkladně bojovali. Tohle byl výkon, se kterým jsem spokojený,“ hodnotil duel předseda domácího klubu Petr Král.  Fakta - rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Krymová Martina, Kuchyňa Viktor (oba Jihlava).  Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Michal Fejt (73.Václav Morkus), Jakub Havel - Michal Kříž, Lukáš Havel, Luboš Starý, Matěj Fejt - Tomáš Vendl, Pavel Souček.

Ostatní zápasy 24.kola:
Horní Cerekev - Herálec (HB)  3 : 5
Věžnice - Černíč    3 : 5
SK Kostelec - Štoky  7 : 0
Mírovka - Ždírec n.D. B  1 : 0
Habry - Černovice  4 : 0
Humpolec B - Tis   4 : 1

23.kolo: sobota 27.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOSTELEC u JIHLAVY  1 : 3  (1:1)
         Lípa si doma chtěla spravit chuť po nepovedeném zápase v Mírovce. První půlhodinu se jí to na hřišti dařilo. Do vedení šla ve 12. minutě Tomášem Vendlem, který překonal hostujícího gólmana Nováka. Jenže potom začali hru hosté pomalu vyrovnávat a o vyrovnání se postaral hostující Sekan. Po přestávce se šance střídali na obou stranách, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Kostelce. Ten do vedení dostal Kočí. Lípa musela na posledních šest minut hru otevřít a snažit se o vyrovnání. Otevřenou obranu potrestal v nastavení Gabrhel. Fakta - branky: 12.Tomáš Vendl - 33.Martin Sekan, 84.Miloslav Kočí, 90.Jan Gabrhel. Rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce) - Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou), Krondráf Jan (Štoky).  Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Michal Fejt, Josef Kutlvašr (30.Matěj Fejt) - Michal Kříž, Lukáš Havel, Radek Krpálek, Luboš Starý - Tomáš Vendl, Jakub Havel (72.Miroslav Špiňar).

Ostatní zápasy 23.kola:
Herálec (HB) - Humpolec B  4 : 1
Štoky - Mírovka  1 : 3
Černíč - Počátky   3 : 0 kontumačně, hosté nepřijeli
Ždírec n.D. B - Horní Cerekev  3 : 3 
Černovice - Věžnice   5 : 3
Tis - Habry   4 : 2

22.kolo: sobota 20.května v 16.30 hodin:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA  3 : 1  (3:1)
       Mírovka po posledním zaváhání chtěla doma uspět. Už v šesté minutě našel Kaplan z rohového kopu Lacinu, který prostřelil Vašáka. Druhý gól domácích přidal Stanislav Böhm, kterému efektivně nahrál Netopilík. Potom Kaplan vystihl malou domů Lípy a překonal Vašáka potřetí. Ještě do poločasu se podařilo snížit Jakubu Havlovi. Po přestávce nastřelil Netopilík tyč a břevno. Deset minut před koncem se vyznamenal domácí brankář Berky, který vychytal samostatný únik hostí.  Fakta - branky: 6.Petr Lacina, 20.Stanislav Böhm, 38.Jan Kaplan - 41.Jakub Havel. Rozhodčí: Doskočil Pavel (Počátky) - Fridrichovský Miroslav (Pelhřimov), Burza Milan (Počátky). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Michal Fejt, Milan Pešák (46.Roman Souček) - Michal Kříž, Lukáš Havel, Matěj Fejt, Jakub Havel - Miroslav Špiňar, Tomáš Vendl.

Ostatní zápasy 22.kola:
Horní Cerekev - Štoky  2 : 3
Počátky - Černovice   4 : 5
SK Kostelec - Černíč  2 : 1
Habry - Věžnice   4 : 1
Humpolec B - Ždírec n.D. B   6 : 4
Tis - Herálec (HB)   3 : 0

21.kolo: sobota 13.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK HORNÍ CEREKEV  2 : 0  (1:0)
     Začátek a konec utkání vyšly Lípě proti Horní Cerekvi. Tak by se stručně dal charakterizovat tento zápas. Domácí se ujali vedení už ve druhé minutě, kdy Mezeru překonal Miroslav Špiňar. Do konce prvního poločasu byla Lípa lepším týmem, dalších pět šancí spálila. Po přestávce hosté hru vyrovnali, ale gólu se nedočkali. Lípa po zranění Starého, Lukáše Havla a Heppnera dohrávala zápas o deseti hráčích. Přesto se dočkala osm minut před koncem druhého gólu, který vsítil Michal Kříž. Fakta - branky: 2.Miroslav Špiňar, 82.Michal Kříž. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Niederle Zdeněk (Bartoušov), Doskočil Pavel (Počátky). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Michal Fejt, Roman Souček - Michal Kříž, Luboš Starý (46.Pavel Souček), Lukáš Havel (70.Josef Heppner), Matěj Fejt - Miroslav Špiňar, Jakub Havel.

Ostatní zápasy 21.kola:
Herálec (HB) - Habry   4 : 1
Ždírec n.D. B - Tis  3 : 1
Štoky - Humpolec B  1 : 3
Černíč - Mírovka  2 : 0
Černovice - SK Kostelec  2 : 1
Věžnice - Počátky  3 : 0 KONTUMAČNĚ, HOSTÉ SE NEDOSTAVILI

20.kolo: sobota 6.května v 16.30 hodin:
AFC HUMPOLEC B - Sokol LÍPA  4 : 0  (3:0)
      Od začátku se hrálo na jednu branku, Lípa se soustředila jen na obranu. Domácí dostal do vedení hlavičkou po rohu Adam Beránek, pak dvakrát po akcích Šilpocha skóroval Kubíček. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, jen jsme se trochu přizpůsobili soupeři. Přesto jsme mohli vyhrát i s vyšším rozdílem, poznamenal trenér domácích juniorky Imrich Brdečka. Výsledek potrhl Pecha dalším gólem po rohu. Fakta - branky: 10. a 32.Filip Kubíček, 4.Adam Beránek, 50.Martin Pecha. Rozhodčí: Nechvátal Tomáš (Pelhřimov) - Dvořák Jan (Obrataň), Šťastný Jakub (Čejov).  Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Michal Fejt, Josef Kutlvašr - Michal Kříž, Luboš Starý, Václav Morkus, Jakub Havel - Milan Pešák, Josef Heppner (46.Roman Souček).

Ostatní zápasy 20.kola:
SK Kostelec - Věžnice   7 : 0
Mírovka - Černovice  4 : 2
Horní Cerekev - Černíč  1 : 3
Herálec (HB) - Ždírec n.D. B    2 : 0
Tis - Štoky  0 : 0
Habry - Počátky 9 : 0

19.kolo: sobota 29.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - TJ TIS  2 : 2  (0:1)
    Do vedení šli hosté z Tisu. Miloslav Kozlík utekl lipským zadákům a zavěsil. Po návratu z kabin se nejprve za nesportovní chování nechal zbytečně vyloučit Miloslav Kozlík a shedm minut poté si Krpálek naskočil na centr a srovnal na 1 : 1. Jenže pak se během tří minut skóre měnilo hned dvakrát. Nejprve šli do vedení opět hráči Tisu, ale domácím zachránil bod Lukáš Havel. Fakta - branky: 57.Radek Krpálek, 71.Lukáš Havel - 32.Miloslav Kozlík, 68.Filip Radil. Rozhodčí: Krejčí Vlastimil (Radostín nad Oslavou) - Stehlík Michal (Žďár nad Sázavou), Straka Karel (Obyčtov). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Radek Sláma, Miroslav Špiňar - Lukáš Havel, Michal Fejt, Radek Krpálek, Michal Kříž - Luboš Starý, Josef Kutlvašr.

Ostatní zápasy 19.kola:
Štoky - Herálec (HB)   2 : 5
Černíč - Humpolec B   3 : 1
Černovice - Horní Cerekev  0 : 0
Počátky - SK Kostelec  1 : 15
Věžnice - Mírovka  0 : 2
Ždírec n.D. B - Habry  2 : 3

18.kolo: sobota 22.dubna v 16.00 hodin:
Sokol HERÁLEC - Sokol LÍPA  3 : 0  (1:0)
       Zápas hodně ovlivnil silný vítr. Ten v prvním poločase pomáhal hostům, kteří byli více na míči, ale do vedení šel Herálec po půlhodině hry zásluhou Krále. Potom si Lípa vytvořila šanci na vyrovnání, kterou zneškodnil domácí brankář Bradáč. Po přestávce po větru hráli domácí a dokázali toho využít. Další dva góly přidal Ondřej Král, který zkompletoval hattrick a další šance domácích zneškodnil hostující brankář Petr Vašák.  Fakta - branky: 31., 69. a 73.Ondřej Král. Rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Kůrka Jaroslav (Bohdalín), Ondráček Milan (Pohled). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Michal Fejt, Filip Šimek - Jakub Havel, Luboš Starý, Lukáš Havel, Michal Kříž (46.Milan Pešák) - Štefan Miklis, Tomáš Vendl (73.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 18.kola:
Mírovka - Počátky  10 : 0
Horní Cerekev - Věžnice   3 : 1
Habry - SK Kostelec  4 : 3
Humpolec B - Černovice   3 : 1
Tis - Černíč  1 : 6
Ždírec n.D. B - Štoky  2 : 0

17.kolo: sobota 15.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Tatran ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B  2 : 5  (1:1)
        Ždírecká rezerva začala utkání lépe, po čtvrt hodince hry se hra vyrovnala. Do vedení šli ale hosté. Domácí se ale nenechali zahanbit a Vendl srovnal. Minutu před koncem mohl poslat svůj tým do vedení Špiňar, ale mířil vedle. Po změně stran byl zápas vyrovnaný, jenže pak domácí předvedli tragickou tříminutovku a hostující Malínský jim zasadil dvě branky. Když se pak v 79. minutě podařilo Havlovi snížit a domácí se mohli nadechnout alespoň k vyrovnání, tak hned z rozehrávky opět Malínský pohřbil lipskou naději na bodový zisk. Zápas zakončila krásná střela do šibenice z kopačky Klimeše. „Vyhrál lepší," uznal lipský trenér Pavel Souček. Fakta - branky: 22.Tomáš Vendl, 79.Jakub Havel - 18., 58., 61. a 80.Lukáš Malínský, 84.Pavel Klimeš. Rozhodčí: Podoba Tomáš (Hněvkovice) - Kůrka Jaroslav (Bohdalín), Ryšánek Zbyšek (Vystrkov). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Marek Fejt, Roman Souček - Jakub Havel, Matěj Fejt, Michal Fejt, Michal Kříž - Miroslav Špiňar (62.Josef Heppner), Tomáš Vendl.

Ostatní zápasy 17.kola:
Štoky - Habry   4 : 1
Černíč - Herálec (HB)   0 : 1
Černovice - Tis   2 : 6
Počátky - Horní Cerekev  0 : 2
Věžnice - Humpolec B   2 : 1
SK Kostelec - Mírovka  1 : 1

16.kolo: sobota 8.dubna v 15.30 hodin:
Sokol ŠTOKY - Sokol LÍPA  4 : 2  (1:1)
         Prvních dvacet minut to byla spíše oťukávaná a vyrovnaná hra. Štoky si vytvořily šance a jednu z nich proměnil Petr Bošacký. Následně dvě minuty na to mohl zvýšit Jarda Holík, ale nepřeloboval brankáře Vašáka. A tak se trestalo na druhé straně. Domácí chyby využil Tomáš Vendl a srovnal skóre na 1 : 1. Do druhé půle nastoupili lépe domácí a dvacet minut hosty přehrávali a vstřelili hned 3 branky, což byl pro ně rozhodující náskok. Lípa poté převzala iniciativu a Štoky zatlačila, ale vydolovala z toho jen jednu branku. Posledních deset minut se už jen dohrávalo. Fakta - branky: 49. a 55.Jaroslav Holík, 37.Petr Bošacký, 62.Michal Dáňa - 42.Tomáš Vendl, 72.Štefan Miklis.  Rozhodčí: Nechvátal Tomáš - Nenadál Pavel (oba Pelhřimov), Jirsa Miloš (Habry). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Michal Fejt, Filip Šimek - Michal Kříž, Luboš Starý (19.Václav Morkus), Lukáš Havel, Jakub Havel - Tomáš Vendl, Štefan Miklis.

Ostatní zápasy 16.kola:
Horní Cerekev - SK Kostelec   1 : 6
Herálec (HB) - Černovice   4 : 0
Habry - Mírovka   2 : 3
Humpolec B - Počátky  9 : 1
Tis - Věžnice   0 : 2
Ždírec n.D. B - Černíč   1 : 1

15.kolo: sobota 1.dubna v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  7 : 1  (3:1)
       Hostujícím Habrům se utkání v Lípě vůbec nevyvedlo, vytvořily si pouhé dvě šance za celý zápas. Jedinou branku jim navíc domácí darovali po chybě brankáře. „Habry byly špatný. Naše góly byly všechny po povedených akcích. Ve druhém poločase jsme chodili často sami na brankáře, mohli jsme dát ještě více branek. Na úvod sezony je to pro nás velmi dobrý výsledek," řekl trenér domácích Pavel Souček. Fakta - branky: 15. a 56.Štefan Miklis, 70. a 90.Michal Kříž, 34.Jakub Havel, 44.Lukáš Havel, 73.Tomáš Vendl - 22.Lukáš Klouček. Rozhodčí: Sýkora Tomáš (Lučice) - Janovský Aleš, Sliž Emil (oba Chotěboř). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Michal Fejt, Filip Šimek (78.Václav Morkus) - Michal Kříž, Luboš Starý, Lukáš Havel, Jakub Havel - Tomáš Vendl (76.Matěj Fejt), Štefan Miklis (62.Miroslav Špiňar).

Ostatní zápasy 15.kola:
Černíč - Štoky  1 : 0
Černovice - Ždírec n.D. B   3 : 3                
Počátky - Tis    2 : 6
Mírovka - Horní Cerekev   5 : 1
Věžnice - Herálec (HB)   2 : 4
SK Kostelec - Humpolec B   2 : 0   

14.kolo: sobota 5.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Podyjí ČERNÍČ  4 : 3  (3:2)
       Předehrávka přinesla v chladném podzimním počasí pořádnou přestřelku, kdy domácí šli zásluhou Vendla a Antonína Kutlvašra do dvoubrankového vedení. Hostům se podařilo snížit Dušanem Lovětínským. Jenže Lípa opět odskočila na rozdíl dvou branek, když se trefil Michal Kříž. Černíč dvě minuty před koncem poločasu opět snížila Novákem. Po změně stran přidaly oba celky po jedné brance, a tři body tak zůstaly v Lípě. Fakta - branky: 7. a 53.Tomáš Vendl, 16.Antonín Kutlvašr, 27.Michal Kříž - 21.Dušan Lovětínský, 43.Petr Novák, 58.Michal Brom. Rozhodčí: Burza Milan (Počátky) - Fridrichovský Miroslav (Pelhřimov), Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). ČK: 0:1 (66.Jiří Lacina). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Roman Souček (73.Matěj Fejt), Marek Fejt, Josef Kutlvašr - Michal Fejt, Michal Kříž, Antonín Kutlvašr, Jakub Havel - Tomáš Vendl, Pavel Souček (60.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 14.kola:
Habry - Horní Cerekev  2 : 1
AFC Humpolec B - Mírovka   2 : 3
Herálec (HB) - Počátky   4 : 1
Štoky - Černovice  1 : 3
Tis - SK Kostelec  2 : 6
Ždírec n.D. B - Věžnice  3 : 1

13.kolo: neděle 30.října v 14.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ČERNOVICE  3 : 3  (0:0)
       Divoká remíza se v Lípě zrodila až po přestávce. Do té doby se hrálo hodně bojovné a nepřesné utkání i díky nekvalitnímu terénu. Hned po přestávce se domácí dostali k pokutovému kopu, který proměnil brankář Petr Vašák, který byl nakonec i přes tři inkasované góly ústřední postavou utkání. Do stavu 2:3 chytil šest velkých příležitostí Černovic a v poslední minutě udělal v pokutovém území hostů prostor Křížovi ke střele, který vyrovnal na konečných 3:3. Fakta - branky: 57.Petr Vašák (PK), 63.Štefan Miklis, 89.Michal Kříž - 58.Šimon Paclík, 70.Jiří Míka (PK), 76.Jan Vlach. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Nenadál Pavel (Pelhřimov), Šťastný Jakub (Čejov). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Roman Souček, Marek Fejt, Filip Šimek - Lukáš Havel, Michal Fejt (43.Antonín Kutlvašr), Josef Kutlvašr (66.Jakub Havel), Michal Kříž - Tomáš Vendl, Štefan Miklis.

Ostatní zápasy 13.kola:                
Černíč - Habry   3 : 0
Štoky - Věžnice  2 : 1  
Herálec (HB) - SK Kostelec     5 : 2             
Ždírec n.D. B - Počátky        7 : 0        
Tis - Mírovka    2 : 2
AFC Humpolec B - Horní Cerekev   3 : 0 kontumačně, hosté se nedostavili

12.kolo: neděle 23.října v 14.30 hodin:
SK VĚŽNICE - Sokol LÍPA  1 : 3  (1:1)
       Hrál se oboustranně nekvalitní zápas, ve kterém bylo plno nepřesností. Přesto se do vedení dostali domácí ve 20. minutě zásluhou Chalupníka. Následně rozhodčí necitlivě posoudil zákrok lipského gólmana Kutlavšra, který zachytil míč rukou mimo pokutové území a zato viděl pouze žlutou kartu. Po necelé půl hodině hry se podařilo hostům vyrovnat, kdy se prosadil Miklis. Po přestávce se na obrazu hry nic nezměnilo. Hrálo se převážně ve středu pole, ale hostům vyšel závěr utkání. V posledních třech minutách rozhodli dvěma brankami o třech bodech. Fakta - branky: 20.Marek Chalupník - 29.Štefan Miklis, 87.Michal Kříž, 90.Tomáš Vendl. Rozhodčí: Holub Miroslav (Obrataň) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce), Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod).  Sestava: Josef Kutlvašr – Miroslav Prokš, Michal Fejt, Tomáš Vendl, Michal Kříž - Jakub Havel, Roman Souček, Filip Šimek, Lukáš Havel (80.Antonín Kutlvašr) - Marek Fejt, Štefan Miklis (90.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 12.kola:                
Horní Cerekev - Tis   1 : 2
Mírovka - Herálec (HB)    2 : 0
Počátky - Štoky  2 : 1
Černovice - Černíč  1 : 11
Habry - AFC Humpolec B  1 : 0
SK Kostelec - Ždírec n.D. B  2 : 2

11.kolo: neděle 16.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA - Spartak POČÁTKY  11 : 3  (6:0)
     Domácím vyšel vstup do utkání a po osmých minutách vedli o dvě branky. Do konce poločasu pokračovali ve velkém tlaku, který přetavily v další čtyři góly. Druhý poločas se už jen dohrával z povinnosti a oba týmy si v něm s chutí zastříleli. „Pomohl nám návrat Miklise po zranění, který byl u sedmy gólů a výpomoc Radka Slámy, který dává týmu zkušenosti. Tentokrát se dařilo útočníkům, kteří šance oproti minulým zápasům dokázali proměnit," řekl trenér Lípy Pavel Souček. Fakta - branky: 8., 22., 35. a 41.Štefan Miklis, 26., 60. a 82.Tomáš Vendl, 4.Filip Šimek, 50.Matěj Fejt, 67.Jakub Havel, 90.Josef Heppner - 62. a 68.Pavel Weiner, 86.Michal Dvořák. Rozhodčí: Fryč Vlastimil (Jaroměřice nad Rokytnou) - Kopřiva Miroslav (Červený Hrádek), Fabeš Roman (Telč). Sestava: Josef Kutlvašr – Filip Šimek, Miroslav Prokš, Radek Sláma (72.Matěj Fejt), Roman Souček – Michal Kříž, Lukáš Havel, Michal Fejt, Jakub Havel – Tomáš Vendl, Štefan Miklis (66.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 11.kola:                
Černovice - Habry   2 : 2                         
Štoky - SK Kostelec  0 : 3
Herálec (HB) - Horní Cerekev   6 : 0
Ždírec n.D. B - Mírovka      1 : 2
Černíč - Věžnice   1 : 1
Tis - AFC Humpolec B    3 : 2

10.kolo: sobota 8.října v 15.00 hodin:
KOSTELEC u JIHLAVY - Sokol LÍPA  8 : 2  (3:2)
       Začátek byl hodně divoký, o čemž svědčí dva obraty během sedmnácti minut! Poprvé vedl Kostelec, pak se uvedli dvěma góly hosté, a stejnou mincí vzápětí opláceli domácí. "Klíčový moment byla branka na 3 : 2 a vstup do druhého poločasu, kdy jsme dali čtvrtý gól," říká nový trenér Kostelce David Votava, který po pár dnech v novém klubu mohl slavit vysokou výhru. Jeho svěřenci totiž druhé dějství ovládli a činili se i střelecky. "Byla jen otázka času, kdy tu výhru pojistíme, protože bylo vidět, že kluci mají chuť," dodává spokojený trenér Votava. Fakta - branky: 17. a 46.Martin Sekan, 5.Ondřej Lapeš, 15.Miloslav Kočí, 56.Daniel Doležal, 66.Jaroslav Flégr, 68.Jan Gabrhel, 85.Vladimír Lukšů - 7.Josef Heppner, 12.Lukáš Havel. Rozhodčí: Nestrojil Zbyněk (Račerovice) - Novotný František, Müller Jiří (oba Krahulov).  Sestava: Milan Čech – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Roman Souček, Antonín Kutlvašr - Michal Kříž, Lukáš Havel, Miroslav Špiňar (49.Pavel Souček), Jakub Havel - Tomáš Vendl, Josef Heppner.

Ostatní zápasy 10.kola:                
Horní Cerekev - Ždírec n.D. B    2 : 5
Mírovka - Štoky   3 : 0
Počátky - Černíč    0 : 6
Habry - Tis   3 : 4
AFC Humpolec B - Herálec (HB)    9 : 0
Věžnice - Černovice   4 : 0

9.kolo: sobota 1.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol MÍROVKA  1 : 5  (0:3)
      Lípě se v okresním derby příliš nedařilo. Už do poločasu bylo rozhodnuto, kdy se za Mírovku prosadil Kaplan, Valášek a Němec. Po přestávce se sice podařilo snížit Lukáši Havlovi a poslední slovo si vzal Němec s Berkym. „Mírovka vyhrála zaslouženě, byla prostě lepší. Chtěli jsme k hráčům včas přistupovat, ale to se nám nepodařilo. V desáté minutě jsme měli šanci Heppnerem, ale bohužel jsme ji nevyužili, a to rozhodlo o dalším průběhu utkání. Zápas rozhodl závěr prvního poločasu," měl jasno trenér Lípy Pavel Souček. Fakta - branky: 51.Lukáš Havel - 43. a 63.Roman Němec, 34.Jan Kaplan, 36.Filip Valášek, 88.Jiří Berky. Rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce) - Doskočil Pavel, Burza Milan (oba Počátky). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Filip Šimek, Tomáš Vendl, Marek Fejt (46.Jakub Havel) - Michal Fejt, Michal Kříž, Lukáš Havel, Radek Sláma (72.Antonín Kutlvašr) - Miroslav Špiňar, Josef Heppner (66.Roman Souček).

Ostatní zápasy 9.kola:                
Černovice - Počátky   4 : 0
Černíč - SK Kostelec  4 : 1
Štoky - Horní Cerekev  4 : 4
Herálec (HB) - Tis  1 : 0
Věžnice - Habry  1 : 0
Ždírec n.D. B - AFC Humpolec B  4 : 2

8.kolo: sobota 24.září v 15.30 hodin:
SK HORNÍ CEREKEV - Sokol LÍPA  1 : 4  (1:2)
      První minuty patřily hostům, ti ale ze čtyř rohů nevytěžili nic. Domácí dostal po čtvrthodině hry do vedení Brada, gólová pojistka z dalších šancí ovšem nepřišla. Ve 36. minutě tak vyrovnal povedenou střelou z trestného kopu Vendl, obrat po chybě brankáře dokonal Heppner. Ve druhém poločase se sice Horní Cerekev tlačila do útoku, ale góly dát nedokázala, naopak po hrubých chybách v defenzívě dva další inkasovala. Fakta - branky: 16.Martin Brada – 36.Tomáš Vendl, 38.Josef Heppner, 68.Jan Prokš, 89.Roman Souček. Rozhodčí: Dvořák Jiří (Rudíkov) - Dvořák Jan (Obrataň), Šenigl Jiří (Pacov). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Filip Šimek, Tomáš Vendl - Michal Fejt, Michal Kříž, Lukáš Havel, Matěj Fejt (69.Roman Souček) - Josef Heppner, Jan Prokš.

Ostatní zápasy 8.kola:                
Mírovka - Černíč   2 : 2
Počátky - Věžnice   3 : 3
SK Kostelec - Černovice   5 : 8
AFC Humpolec B - Štoky  3 : 1
Habry - Herálec (HB)  1 : 0
Tis - Ždírec n.D. B   0 : 1

7.kolo: sobota 17.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - A.F.C. HUMPOLEC B  4 : 0  (1:0)
         Utkání v Lípě sice skončilo jednoznačným výsledkem, ale hra až tak jednoznačná nebyla. V prvním poločase měli domácí převahu, což vedlo k vedoucí brance. Křídelní akci zakončil Kuba Rosecký. Pak měli hosté tři šance, ale neproměnili je. A tak hned po návratu z kabin navýšil skóre Jan Prokš, který dostal balon za obranu a udělal kličku brankáři. Když domácí přidali ještě třetí branku Tomášem Vendlem, tak bylo po zápase. Tři minuty před koncem pojistil vítězství svým druhým gólem Jan Prokš, když si obhodil dva hráče a přeloboval gólmana. Fakta - branky: 47. a 87.Jan Prokš, 22.Jakub Rosecký, 69.Tomáš Vendl. Rozhodčí: Krejčí Vlastimil (Radostín nad Oslavou) - Pojezný Karel (Jihlava), Soukupová Věra (Budeč). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Prokš, Marek Fejt, Filip Šimek, Miroslav Špiňar – Tomáš Vendl, Michal Fejt, Jakub Rosecký (87.Matěj Fejt), Michal Kříž – Jan Prokš, Libor Golemba (62.Josef  Heppner).

Ostatní zápasy 7.kola:                
Počátky - Habry   6 : 3
Černovice - Mírovka  2 : 8
Černíč - Horní Cerekev   7 : 4
Štoky - Tis    3 : 2
Věžnice - SK Kostelec  1 : 2
Ždírec n.D. B - Herálec (HB)  2 : 0

6.kolo: neděle 11.září v 16.00 hodin:
TIS - Sokol LÍPA  7 : 4  (1:3)
          Začátek zápasu domácím vůbec nevyšel, nepodařilo se jim eliminovat hru Radka Slámy, který svým spoluhráčům rozdával gólové pasy. Navíc byl po čtvrt hodině hry vyloučen domácí Benák. Proto se za poločasového stavu 3:1 pro hosty Tisu moc šancí nedávalo. Jenže opak byl pravdou. Svěřenci hrajícího trenéra Miloslava kozlíka dali šest gólů a po zásluze se radovali se zisku tří bodů. „Dá se říci, že to byl obrat snů, kluci ukázali správný charakter," řekl trenér Tisu Miloslav Kozlík.  Fakta - branky: 62. a 89.Jakub Hortenský, 70. a 87.Jan Miřátský, 36.Lukáš Blažek, 65.Petr Šidlák (PK), 77.Miloslav Kozlík - 8.Radek Sláma, 23.Jan Prokš, 42.Miroslav Špiňar, 56.Tomáš Vendl. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Nenadál Pavel (Pelhřimov), Kubeš Petr (Golčův Jeníkov). ČK: 1:1 (14.Patrik Benák - 82.Josef Kutlvašr). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Prokš, Filip Šimek, Marek Fejt, Josef Kutlvašr – Michal Fejt, Radek Sláma (78.Libor Golemba), Tomáš Vendl, Antonín Kutlvašr (76.Josef Heppner) – Jan Prokš, Miroslav Špiňar.

Ostatní zápasy 6.kola:                
Herálec (HB) - Štoky  3 : 0
Mírovka - Věžnice   1 : 1
Horní Cerekev - Černovice   1 : 1
Habry - Ždírec n.D. B    1 : 5
AFC Humpolec B - Černíč   3 : 0
SK Kostelec - Počátky  4 : 0

5.kolo: neděle 4.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC  1 : 1  (1:1)
     Vstup do zápasu vyšel Herálci, který poslal do vedení hned v úvodní minutě Ganobjak. O čtyři minuty se podařilo vyrovnat Janu Prokšovi. Následně Lípa byla aktivnější, přestála sice šanci hostí, kterou vyhlavičkovali z brankové čáry, ale své další velké příležitosti neproměnila. „ Měli jsme ze zápasu vytěžit více. Z remízy jsem zklamaný," řekl trenér Lípy Pavel Souček. Fakta - branky: 5.Jan Prokš - 1.Ondřej Ganobjak. Rozhodčí: Maar Michal - Večeřa Martin, Pojezný Jan (všichni Moravské Budějovice). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Prokš, Filip Šimek, Marek Fejt, Josef Kutlvašr – Lukáš Havel, Michal Fejt (83.Antonín Kutlvašr), Michal Kříž, Tomáš Vendl – Jan Prokš (57.Jakub Havel), Miroslav Špiňar.

Ostatní zápasy 5.kola:                
Počátky - Mírovka    2 : 1
Černovice - AFC Humpolec B    3 : 5
Černíč - Tis   1 : 3
SK Kostelec - Habry  5 : 1
Štoky - Ždírec n.D. B    1 : 3
Věžnice - Horní Cerekev   2 : 1

4.kolo: sobota 27.srpna v 16.30 hodin:
Tatran ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B - Sokol LÍPA  2 : 3  (0:1)
          Ve Ždírci se odehrálo velice útočné utkání. V prvním poločase se do vedení dostala hostující Lípa zásluhou Prokše. Po hodině hry vyrovnal David Bříza. Potom si slovo vzali opět zkušenější hosté. Nejdříve Lípě vrátil vedení Kříž a o pět minut později ji poslal do dvougólového trháku Heppner. Domácí už pouze korigovali výsledek, když úspěšným střelcem byl Tlustý. Fakta - branky: 60.David Bříza, 78.Jakub Tlustý - 9.Jan Prokš, 70.Michal Kříž, 75.Josef Heppner. Rozhodčí: Kuchyňa Viktor (Jihlava) - Doskočil Pavel, Burza Milan (oba Počátky). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Prokš, Filip Šimek, Antonín Kutlvašr, Tomáš Vendl – Tomáš Rosecký, Lukáš Havel, Jakub Havel, Michal Kříž – Jan Prokš, Josef Heppner (76.Libor Golemba).

Ostatní zápasy 4.kola:                
Herálec (HB) - Černíč   2 : 1
Horní Cerekev - Počátky   1 : 2
Mírovka - SK Kostelec    7 : 0
Habry - Štoky  0 : 1
Tis - Černovice       5 : 3         
AFC Humpolec B - Věžnice  6 : 1

3.kolo: neděle 21.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ŠTOKY  0 : 1  (0:0)
         V prvním poločase byla Lípa o něco lepší, vypracovala si tři dobré příležitosti, ale své šance nevyužila. Po přestávce se hrálo vyrovnaně, ale důraznější v osobních soubojích byli hosté. Jediným střelcem utkání se tak stal hostující David Šprla. „Trápíme se, chybí nám střelec. Herně to není špatné, ale jediný gól ze tří zápasů jsme dali z pokutového kopu," řekl lipský trenér Pavel Souček. Fakta - branka: 62.David Šprla. Rozhodčí: Sýkora Tomáš (Lučice) - Kubeš Petr (Golčův Jeníkov), Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Prokš, Marek Fejt (54.Antonín Kutlvašr), Michal Fejt, Filip Šimek – Michal Kříž, Lukáš Havel, Tomáš Rosecký, Tomáš Vendl – Miroslav Špiňar (61.Jakub Havel), Jan Prokš.

Ostatní zápasy 3.kola:
Mírovka - Habry   3 : 1
Počátky - AFC Humpolec B  4 : 5
Černovice - Herálec (HB)     3 : 2
Černíč - Ždírec n.D. B   2 : 0
SK Kostelec - Horní Cerekev   2 : 0
Věžnice - Tis   2 : 1

2.kolo: neděle 14.srpna v 16.30 hodin:
SK HABRY - Sokol LÍPA  3 : 1  (1:0)
         Začátek utkání byl hodně opatrný. Ve 14.minutě se hosté dopustili faulu a Vlček z pokutového kopu poslal domácí do vedení. Hosté kontrovali dvěma šancemi Roseckého. Po přestávce předvedly Habry dvě pěkné akce, které zakončil zkušený Bělák. Další šance se domácím nevyužít nepodařilo. Lípě se podařilo pouze výsledek korigovat zásluhou Vašáka, který proměnil penaltu. Fakta - branky: 14.Milan Vlček, 71. a 83.Vít Bělák - 87.Petr Vašák (PK). Rozhodčí: Stratený Michal (Žďár nad Sázavou) - Krejčí Vlastimil (Radostín nad Oslavou), Havránek Josef (Bratčice). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Marek Fejt, Michal Fejt, Filip Šimek – Michal Kříž, Josef Kutlvašr, Tomáš Rosecký, Lukáš Havel (62.Antonín Kutlvašr) – Tomáš Vendl (46.Miroslav Špiňar), Jan Prokš (70.Jakub Havel).

Ostatní zápasy 2.kola:
Štoky - Černíč   4 : 2
Herálec (HB) - Věžnice  1 : 1
Horní Cerekev - Mírovka   2 : 5
Ždírec n.D. B - Černovice   3 : 2
Tis - Počátky  2 : 1
AFC Humpolec B - SK Kostelec  4 : 1

1.kolo: neděle 7.srpna v 10.30 hodin:
Podyjí ČERNÍČ - Sokol LÍPA  0 : 0
      Domácí sice měli v úvodu trochu více ze hry, ale pak se začali osmělovat i hosté, kterým patřil zbytek poločasu. Černíč tahala za kratší konec, ale do vyložených šancí soupeře nepouštěla. Ten to zkoušel hlavně ze střední vzdálenosti, ale to byl v pozoru gólman Novák. Na druhé straně vypálil jako z kanónu Lovětínský, jenže přesně do míst, kde stál Petr Vašák. Začátek druhého dějství byla opět lepší Lípa, ovšem své příležitosti promarnila. A mohlo jí to mrzet, protože v závěru byli blízko ke gólu domácí. A hodně blízko. Ovšem Petr Novák zakončil únik do brankáře a pět minut před koncem ztroskotal na Vašákovi i Pavel Novák, který ho po skrumáži nepropálil. Body se tak dělily. Fakta - rozhodčí: Voneš Jakub (Rudíkov) - Svoboda Ladislav (Třebenice), Bílek Zdeněk (Pavlov). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Filip Šimek, Michal Fejt - Michal Kříž, Tomáš Rosecký, Tomáš Vendl, Jakub Havel - Josef Heppner (84.Patrik Prostřední), Jan Prokš.

Ostatní zápasy 1.kola:
Horní Cerekev - Habry  1 : 4
Mírovka - AFC Humpolec B   5 : 1               
Počátky - Herálec (HB)  1 : 1
Černovice - Štoky  4 : 3          
SK Kostelec - Tis   0 : 6
Věžnice - Ždírec n.D. B   0 : 2

KONEČNÁ TABULKA:
I.B třída, A:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.  
  TJ SOKOL MÍROVKA *
    26   19   4   3   86:33   61   22  
 
  2.       26   16   3   7   64:41   51   12  
 
  3.  
  SK KOSTELEC U JIHLAVY *
web >   26   16   2   8   93:53   50   11  
 
  4.  
  TJ PODYJÍ ČERNÍČ *
    26   14   4   8   75:39   46   7  
 
  5.   web >   26   14   4   8   70:41   46   7  
 
  6.   web >   26   14   2   10   86:55   44   5  
 
  7.  
  TJ Tis
    26   13   3   10   66:57   42   3  
 
  8.   web >   26   11   1   14   60:73   34   -5  
 
  9.  
  SOKOL LÍPA
web >   26   9   5   12   62:70   32   -7  
 
  10.       26   10   2   14   52:62   32   -7  
 
  11.   web >   26   9   5   12   65:91   32   -7  
 
  12.  
  SK VĚŽNICE **
    26   7   4   15   41:63   25   -14  
 
  13.  
  TJ SPARTAK POČÁTKY **
    26   4   3   19   33:133   15   -24  
 
  14.  
  SK HORNÍ CEREKEV **
    26   2   6   18   38:80   12   -27  
 
 
* - JISTÝ POSTUP DO I.A TŘÍDY
** - JISTÝ SESTUP 

Nejlepší střelec: VENDL Tomáš --> 14 gólů.
Dále Miklis Štefan po 9, Kříž Michal 7, Prokš Jan a Havel Jakub po 6, Havel Lukáš a Heppner Josef po 4, Vašák Petr, Špiňar Miroslav a Fejt Matěj po 2, Šimek Filip, Rosecký Jakub, Souček Roman, Sláma Radek, Kutlvašr Antonín a Krpálek Radek po 1.

Trenér: Souček Pavel ml.
Vedoucí mužstva: Baloun Ondřej.
07.07.2017 13:57:47
boudajosef
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one