A-tým - I.B třída, skupina A
kraj Vysočina
Sezóna 2015/2016

26.kolo: sobota 11.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOSTELEC u JIHLAVY   11 : 1  (8:1)
        Fakta - branky: 1., 37. a 45.Radek Sláma, 25., 31. a 72.Tomáš Vendl, 24. a 58.Josef Vácha, 4. a 62.vlastní, 44.Jan Prokš - 22.Martin Číhal. Rozhodčí: Podoba Tomáš (Hněvkovice) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce), Jirsa Miloš (Habry). Sestava: Petr Vašák – Marek Fejt, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček, Tomáš Vendl - Michal Kříž, Radek Sláma, Jakub Havel (53.Lukáš Havel), Jakub Havel (65.Matěj Fejt) - Josef Vácha (70.Josef Heppner), Jan Prokš.

Ostatní zápasy 26.kola:
Pacov B - Tis  7 : 7
Mírovka - Humpolec B  5 : 1
Černíč - Košetice   5 : 2
Nový Rychnov - Štoky  1 : 2
Černovice - Chotěboř B   1 : 4
Budíkov - Herálec (HB)  0 : 0
 
25.kolo: sobota 4.června v 16.30 hodin:
Sokol KOŠETICE - Sokol LÍPA  1 : 0  (1:0)
      Ve vyrovnaném zápase si domácí vytvořili více gólových šancí, ale proměnili jen jedinou. Chvilku před poločasem se ujala střela T. Vejsady z hranice šestnáctky. Po přestávce se hrálo hlavně ve středu hřiště, brankáři moc práce neměli, takže skóre už svou podobu nezměnilo. Fakta - branka: 44.Tomáš Vejsada. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Holub Miroslav (Obrataň), Podoba Tomáš (Hněvkovice).  Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Milan Pešák, Roman Souček, Miroslav Jaroš - Michal Kříž, Tomáš Vendl, Jan Prokš, Josef Kutlvašr - Milan Meruňka, Marek Fejt.

Ostatní zápasy 25.kola:
Štoky - Černíč  1 : 1
Humpolec B - Nový Rychnov  4 : 1
Chotěboř B - Budíkov   4 : 0
Kostelec u Jihlavy - Černovice   3 : 4
Tis - Mírovka   0 : 5
Herálec (HB) - Pacov B  3 : 4

24.kolo: sobota 28.května v 16.30 hodin:
Podyjí ČERNÍČ - Sokol LÍPA  4 : 1  (3:0)
         Hosté body potřebovali jako sůl, ale nezačali moc dobře. Aktivnější byla Černíč, která ve 13. minutě slavila první branku, o ní se postaral Pavel Novák. Domácí pak získali větší klid po gólu Borkovce, až pak začala zlobit i Lípa, jenže místo snížení přišla třetí trefa domácích. Pavel Novák před přestávkou pojistil vedení a zadělal na jasnou výhru. Ve druhé půlce to byl spíše boj ve středu hřiště, ale góly ještě padaly. Na 4:0 zvýšil Lovětínský, a v závěru připravil o čisté konto dobře chytajícího černíčského Nováka střídající Heppner. Fakta - branky: 13. a 39.Pavel Novák, 26.Mikuláš Borkovec, 63.Dušan Lovětínský - 80.Josef Heppner. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav - Kůrka Petr (oba Bohdalín), Karlík Ondřej (Jihlava). Sestava: Petr Vašák – Roman Souček, Miroslav Prokš, Marek Fejt, Josef Kutlvašr - Jakub Havel, Michal Kříž, Tomáš Vendl, Josef Vácha (75.Lukáš Havel) - Jan Prokš, Petr Bouda (46.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 24.kola:
Pacov B - Chotěboř B  0 : 1
Mírovka - Herálec (HB)  3 : 2
Štoky - Humpolec B  2 : 8
Nový Rychnov - Tis  3 : 0
Černovice - Košetice   0 : 3
Budíkov - Kostelec u Jihlavy   2 : 8

23.kolo: neděle 22.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ČERNOVICE   3 : 1  (2:1)
       Hrálo se bojovné utkání za vysokého větru. Hosté si za celý poločas vypracovali jedinou šanci v utkání, kterou v osmé minutě proměnil Kohout - 0:1. Ještě do poločasu se Lípě podařilo běhěm dvou minut vývoj zápasu otočit, nejdříve se prosadil Josef Vácha a po něm Marek Fejt. Po přestávce se hra vyrovnala, domácí několikrát podržel gólman Vašák a dvakrát Lípu zachránilo břevno. Rozhodnutí padlo dvanáct minut před koncem z kopačky Heppnera. Fakta - branky: 33.Josef Vácha, 35.Marek Fejt, 78.Josef Heppner - 8.Tomáš Kohout. Rozhodčí: Beseda Petr (Batelov) - Denev Patrik (Pístov), Jahoda Jaroslav (Jihlava). Sestava: Petr Vašák – Filip Šimek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Jakub Havel, Marek Fejt (70.Lukáš Havel), Michal Kříž, Tomáš Vendl - Josef Heppner, Josef Vácha.

Ostatní zápasy 23.kola:
Humpolec B - Černíč  1 : 1
Tis - Štoky  5 : 2
Chotěboř B - Mírovka  1 : 0
Kostelec u Jihlavy - Pacov B    3 : 0  kontumačně
Košetice - Budíkov  4 : 0
Herálec (HB) - Nový Rychnov  2 : 3

22.kolo: neděle 15.května v 16.30 hodin:
Rovnost BUDÍKOV - Sokol LÍPA  2 : 3  (2:1)
         Ve vyrovnaném a bojovném utkání měli nejdříve dvě šance hosté, ale neuspěli při nich. Pak začal hrát Budíkov, během deseti minut získal dvoubrankové vedení. Hned po rozehrání snížil Josef Kutlvašr a udržel Lípu ve hře. Druhý poločas začal červenou kartou Roseckého, ale to hostům paradoxně pomohlo. Po dvou rohových kopech otočil výsledek Mirek Prokš.  Fakta - branky: 26.Lukáš Kavka, 39.Jan Zour - 54. a 65.Miroslav Prokš, 40.Josef Kutlvašr. Rozhodčí: Pojezný Jan (Moravské Budějovice) - Rygl Luboš (Třebíč), Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák – Filip Šimek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Michal Kříž, Radek Sláma (82.Marek Fejt), Jakub Rosecký, Tomáš Vendl - Jan Prokš (78.Jakub Havel), Josef Kutlvašr.  

Ostatní zápasy 22.kola:
Nový Rychnov - Chotěboř B   0 : 1
Mírovka - Kostelec u Jihlavy  2 : 6
Štoky - Herálec (HB)  6 : 0
Černíč - Černovice   4 : 1
Humpolec B - Tis  4 : 3
Pacov B - Košetice   2 : 3

21.kolo: sobota 7.května v 16.30 hodin:
hřiště ŠMOLOVY:
Sokol LÍPA - Slavoj PACOV B  11 : 0  (3:0)
    Hosté přijeli pouze v deseti lidech. Lípa v prvním poločase dala dva šťastné góly. Po přestávce Pacovu B došly síly a Lípa si na rezervním hřišti ve Šmolovech s chutí zastřílela. "Na Pacovu bylo vidět, že je smířen se sestupem, tím nechci znehodnotit náš výkon. Týmu pomohl návrat Radka Slámy do sestavy, který naši hru dirigoval," řekl trenér Lípy Pavel Souček. Fakta - branky: 60., 61. a 71.Radek Sláma, 32., 66. a 81.Jakub Rosecký, 83. a 88.Jakub Heppner, 45.Jan Prokš, 65.Jakub Havel, 11.vlastní. Rozhodčí: Havlín Marek (Velký Beranov) - Kuchyňa Viktor (Jihlava), Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce). Sestava: Petr Vašák – Filip Šimek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček – Michal Kříž, Radek Sláma (74.Marek Fejt), Jakub Rosecký, Tomáš Vendl - Jan Prokš (79.Josef Heppner), Josef Kutlvašr (55.Jakub Havel).

Ostatní zápasy 21.kola:
Tis - Černíč     0 : 3  kontumačně
Chotěboř B - Štoky   0 : 3
Kostelec u Jihlavy - Nový Rychnov   0 : 4
Košetice - Mírovka  4 : 0
Herálec (HB) - Humpolec B    2 : 6
Černovice - Budíkov  2 : 0

20.kolo: sobota 30.dubna v 16.30 hodin:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA  1 : 1  (1:0)
     Začátek utkání nezastihl domácí v optimálním rozpoložení, a tak si první dvě gólové příležitosti tak vytvořili hosté, ale ty zůstaly nevyužité. Pak otěže zápasu převzala Mírovka. A v 15.minutě zahrál dlouhý aut Němec, balon vyrazil brankář ke Kaplanovi a ten se nemýlil. Další příležitosti domácích ale zůstaly nevyužité. A tak hosté čtyři minuty před koncem srovnali. Domácí stoper neuhlídal svůj pohyb, upadl při dlouhém nákopu, toho využil Miroslav Prokš a srovnal. Fakta - branky: 15.Jan Kaplan - 86.Miroslav Prokš. Rozhodčí: Hanzl Daniel (Jihlava) - Fryč Vlastimil (Jaroměřice nad Rokytnou), Niederle Zdeněk (Bartoušov). Sestava: Petr Vašák – Marek Fejt, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček – Jakub Havel, Michal Kříž, Jakub Rosecký, Tomáš Vendl - Jan Prokš Josef Vácha (89.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 20.kola:
Pacov B - Černovice  2 : 5
Štoky - Kostelec u Jihlavy  1 : 2
Humpolec B - Chotěboř B   3 : 2
Tis - Herálec (HB)   2 : 3
Černíč - Budíkov   5 : 1
Nový Rychnov - Košetice   1 : 2

19.kolo: sobota 23.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Start NOVÝ RYCHNOV  0 : 1  (0:0)
       Tři body nakonec skončily ve správných rukách. Hosté byli lepší, rychlejší, důraznější v osobních soubojích a měli větší chuť po vítězství. Největší nebezpečí ze strany Rychnova hrozilo hlavně po standardkách a rohových kopech. Spoustu šancí ovšem hosté zahodili a museli počkat až do 72. minutě, kdy domácí rohový kop neuhlídali a prosadil se Tomáš Faltýnek. Fakta - branka: 72.Tomáš Faltýnek. Rozhodčí: Sýkora Tomáš (Lučice) - Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou), Krondráf Jan (Štoky). Sestava: Petr Vašák – Miroslav Prokš, Roman Souček, Filip Šimek, Radek Krpálek – Michal Kříž, Jakub Rosecký, Tomáš Vendl, Josef Kutlvašr – Jakub Havel (55.Marek Fejt), Jan Prokš (80.Josef Heppner).

Ostatní zápasy 19.kola:
Chotěboř B - Tis   4 : 2
Kostelec u Jihlavy - Humpolec B  1 : 6
Košetice - Štoky  0 : 0
Herálec (HB) - Černíč  1 : 0
Černovice - Mírovka   3 : 6
Budíkov - Pacov B  8 : 1

18.kolo: sobota 16.dubna v 16.00 hodin:
Sokol ŠTOKY - Sokol LÍPA  1 : 3  (1:1)
      Úvodní dvacetiminutovka patřila hostujícímu týmu, který měl tři šance. Z těch jedna skončila brankou, když se trefil Jan Prokš - 0 : 1. Pak samostatný nájezd nedokázal proměnit Jakub Rosecký a poté nezužitkoval centr Slámy. Pak se ale probudili domácí a Lípu zatlačili. Do poločasu dokázali se soupeřem srovnat krok. Křídelní akci Štoků zakončil Jakub Lóži, který z hranice vápna mířil přesně.
      Těsně po návratu z kabin dostali hosté výhodu trestného kopu. K míči se postavil Roman Souček, jehož střelu tečoval Michal Fejt ve zdi a Lípa tak šla opět do vedení. Pak se oba týmy musely uchýlit ke strídání a hra se narušila. Z toho těžily Štoky, které si vytvořily tlak, ale brankově ho nedokázaly vyjádřit. A tak těsně před koncem pojistil vítězství Lípy opět Jan Prokš.
 Fakta - branky: 37.Jakub Lóži - 18. a 88.Jan Prokš, 51.Michal Fejt. Rozhodčí: Kuchyňa Viktor (Jihlava) - Beseda Petr (Batelov), Svoboda Patrik (Jihlava). Sestava: Petr Vašák – Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček – Jakub Rosecký, Radek Sláma, Miroslav Špiňar (31.Filip Šimek), Michal Kříž - Jakub Havel (71.Josef Heppner), Jan Prokš (89.Marek Fejt).

Ostatní zápasy 18.kola:
Mírovka - Budíkov  5 : 3
Humpolec B - Košetice   1 : 1              
Tis - Kostelec u Jihlavy  1 : 2
Černíč - Pacov B   3 : 0
Nový Rychnov - Černovice  0 : 0
Herálec (HB) - Chotěboř B  0 : 1

17.kolo: neděle 10.dubna v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - FK HUMPOLEC B  2 : 1  (1:1)
      Fotbalisté Lípy udělali jeden z kroků k záchraně. Od první minuty byli bojovnějším týmem a zaslouženě vyhráli. Už v 17. minutě šli do vedení. Ve vápně ve skluzu tečoval balon Jakub Havel a otevřel skóre - 1:0. Pak se hostům podařilo srovnat, když se trefil humpolecký Bláha. Po změně stran předvedl Jakub Rosecký křídelní akci a balon poslal do sítě - 2:1. Pak Lípa ustála dvě šance soupeře a v posledních šesti minutách už zápas v klidu dohráli do vítězného konce. Fakta - branky: 17.Jakub Havel, 63.Jakub Rosecký - 38.Lukáš Bláha. Rozhodčí: Stratený Michal (Žďár nad Sázavou) - Šrámek Zdeněk (Keřkov), Škorpík Martin (Přibyslav). Sestava: Petr Vašák – Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Filip Šimek – Tomáš Vendl, Radek Sláma, Jakub Rosecký (70.Josef Heppner), Michal Kříž – Jakub Havel (62.Josef Heppner), Jan Prokš.

Ostatní zápasy 17.kola:
Chotěboř B - Černíč  1 : 1
Kostelec u Jihlavy - Herálec (HB)  2 : 0
Košetice - Tis  2 : 0
Pacov B - Mírovka   1 : 6
Černovice - Štoky  3 : 1
Budíkov - Nový Rychnov  2 : 2

16.kolo: neděle 3.dubna v 15.30 hodin:
TIS - Sokol LÍPA  5 : 1  (2:0)
       Konec poločasu vyšel domácím náramně, když se během šesti minut trefil hrající trenér Tisu Miloslav Kozlík. Po přestávce zvyšoval Sojka s Kafka už na 4:0. Potom se Lípě podařilo snížit zásluhou Prokše, ale konečnou podobu výsledku dal Sojka.​ Fakta - branky: 38. a 44.Miloslav Kozlík, 57. a 74.Petr Sojka, 65.Václav Kafka - 70.Jan Prokš. Rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou), Machač Šimon (Pelhřimov). Sestava: Petr Vašák – Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček – Miroslav Špiňar, Radek Krpálek (46.Filip Šimek), Jakub Rosecký (70.Josef Heppner), Michal Kříž, Tomáš Vendl – Jan Prokš.

Ostatní zápasy 16.kola:
Štoky - Budíkov   1 : 2
Humpolec B - Černovice   3 : 3   
Nový Rychnov - Pacov B     1 : 0
Černíč - Mírovka   2 : 0
Chotěboř B - Kostelec u Jihlavy  4 : 1
Herálec (HB) - Košetice  2 : 1

15.kolo: sobota 26.března v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC (HB)  3 : 3  (2:0)
     V prvním poločase Lípa jasně lepší, kdy si vytvořila pět vyložených šancí ze hry, ale ani jednu neproměnila. Úspěšná byla pouze z pokutových kopů, které do přestávky proměnil Radek Sláma. Po hodině hry se kopal pokutový kop i na druhé straně, Vašák snížil na 2:1.
    Když šest minut před koncem zvyšoval Jan Prokš opět na rozdíl dvou gólů, zdálo se, že je o bodech rozhodnuto. Jenže domácí se nechali vedením ukolébat, čehož Herálec využil k vyrovnání na konečných 3:3.
 Fakta - branky: 21. a 38.Radek Sláma (oba z PK), 84.Jan Prokš - 62.Vladimír Vašák (PK), 85.Jakub Kohoutm 90.Martin Kovařík. Rozhodčí: Zadina Petr (Rozsochatec) - Janovský Aleš (Chotěboř), Sýkora Tomáš (Lučice). Sestava: Petr Vašák – Filip Šimek, Miroslav Prokš, Radek Sláma, Roman Souček – Miroslav Špiňar (67.Radek Krpálek), Jakub Rosecký, Michal Kříž, Tomáš Vendl – Jan Prokš (87.Josef Heppner), Jakub Havel (76.Josef Kutlvašr).

Ostatní zápasy 15.kola:
Kostelec u Jihlavy - Černíč   3 : 1
Košetice - Chotěboř B   4 : 0
Pacov B - Štoky  1 : 0
Mírovka - Nový Rychnov   1 : 3
Černovice - Tis   7 : 2
Budíkov - Humpolec B  1 : 1

14.kolo: sobota 7.listopadu v 13.30 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA  4 : 1  (0:0)
         Druhé okresní derby v tomto kole I. B třídy se odehrálo v Chotěboři, kde tamní rezerva hostila Lípu. Po vyrovnaném začátku utkání, začali góly padat až po přestávce. Domácí poslal tři minuty po přestávce do vedení Krédl a po něm zvyšoval Chlad na 2:0. Lípa utkání zdramatizovala po třech minutách, kdy se podařilo snížit Miklisovi. Hosté dlouho pomýšleli na dobrý výsledek, vsadili vše do útoku, jenže vyrovnání se nedočkali. Za to je domácí v samém závěru utkání dvakrát potrestali z brejkových situací. To se prosadil Češík a podruhé Chlad. Fakta - branky: 54. a 89.Petr Chlad, 48.Petr Krédl, 85.Pavel Češík – 57.Štefan Miklis. Rozhodčí: Krejčí Vlastimil (Radostín nad Oslavou) - Stratený Michal (Žďár nad Sázavou), Lhotský Filip (Lhota). Sestava: Milan Pešák – Filip Šimek, Miroslav Prokš, Radek Sláma, Petr Vašák – Michal Fejt, Michal Kříž, Jakub Havel (74.Jan Prokš), Miroslav Špiňar – Josef Kutlvašr, Štefan Miklis.

Ostatní zápasy 14.kola:
Černíč - Nový Rychnov   0 : 1
Štoky - Mírovka   0 : 3
Humpolec B - Pacov B   6 : 0
Tis - Budíkov  4 : 3
Kostelec u Jihlavy - Košetice   0 : 4
Herálec (HB) - Černovice  2 : 6

13.kolo: sobota 31.října v 13.30 hodin:
SK KOSTELEC u JIHLAVY - Sokol LÍPA  4 : 0  (2:0)
       Kostelec začal tradičně náporem, ale jako tradičně jeho šance vyznívaly dlouho naprázdno. A tak se párkrát osmělila i Lípa, jenže ani gólmana Špejtka nedokázali hosté překonat. Skóre se změnilo díky Kračmarově střele do tyče, po níž byl u míče nejrychleji Gavaller - 1:0. Za dalších čtrnáct minut už Kostelec vedl o dvě branky, to se prosadil hlavičkující Sekan. Na začátku druhého dějství se domácí chvíli hledali a nebezpečnější byli hosté. Jejich snaha ale kontaktní gól nepřinesla. V 64.minutě se zrodila třetí situace, po níž se slavilo. Čírtek dostal ideální pas za obranu, obešel Pešáka a poslal míč do odkryté svatyně. Lípa složila zbraně a v závěru inkasovala počtvrté. Fakta - branky: 19. a 89.Filip Gavaller, 33.Martin Sekan, 64.Pavel Čírtek. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Nenadál Pavel (Pelhřimov), Fabeš Roman (Telč). Sestava: Milan Pešák - Filip Šimek, Miroslav Prokš, Radek Sláma, Roman Souček - Michal Fejt, Jakub Rosecký (7.Josef Heppner (61.Lukáš Havel)), Michal Kříž, Jakub Havel - Miroslav Špiňar, Josef Kutlvašr.

Ostatní zápasy 13.kola:
Košetice - Černíč  1 : 0
Chotěboř B - Černovice  2 : 2
Tis - Pacov B   3 : 1
Humpolec B - Mírovka  3 : 0
Štoky - Nový Rychnov  4 : 1
Herálec - Budíkov   4 : 0

12.kolo: sobota 24.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol KOŠETICE  0 : 2  (0:1)
      Do začátku zápasu vstoupila Lípa aktivněji, jakoby chtěla ukázat, kdo je tu domácí mužstvo a pánem na hřišti. Zásluhou za to, jim byla odpískána penalta ve 12. minutě, kterou však chytil gólman hostů J. Jíša a dokázal si dokonce poradit i s její následnou dorážkou. Tento moment jako by domácím trochu podkopal sebevědomí a Košetice hru dokázali srovnat a dokonce se ve 14. minutě dostali šťastným gólem do vedení. Přetažený balón košetický Paťha dokázal doběhnout a míč dával před bránu, ten však odkopával obránce Lípy, ale nastřelil ho pouze do svého spoluhráče od kterého balón směřoval do brány, kde však stál další hráč Lípy, ten už ale odkopl míč pouze do hostujícího T. Vejsady, od kterého odražený míč nakonec skončil v bráně. Ve 25. minutě však byl vyloučen košetický stoper A. Vejsada, který na poslední chvíli hasil útočnou akci Lípy, když už mu nezbývalo nic jiného, než stáhnout jejich unikajícího hráče před vápnem. Z následného přímého kopu R. Sláma nastřelili pouze břevno.
Druhý poločas Košetice oslabené o jednoho hráče svou hru zavřeli a začali se věnovat především udržení výsledku. Měli však pro sebe také výhodu hry z mírného kopce dolů. Lípa si udržovala převahu v poli, avšak šance si vytvářela pouze vyjímečně. Snažili se hosty ohrozit především dlouhými nákopy za obranu od Slámy, s těmi si však povětšinou obránci Košetic nebo jejich gólman bez problémů poradili. V 90. minutě nakonec hosté ještě pečetili svoji výhru, kdy na 0:2  podél brankáře dával P. Papež, kterého výborně vysunul Kubů.
 Fakta - branky: 14.Tomáš Vejsada, 90.Pavel Papež. Rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce) - Čepl David (Humpolec), Dvořák Jan (Obrataň). ČK: 0:1 (25.Aleš Vejsada). Sestava: Milan Pešák - Filip Šimek, Miroslav Prokš, Radek Sláma, Radek Krpálek - Roman Souček, Michal Fejt, Jakub Rosecký, Michal Kříž - Jakub Havel (78.Miroslav Jaroš), Miroslav Špiňar. 

Ostatní zápasy 12.kola:
Mírovka - Tis   1 : 1
Pacov B - Herálec   0 : 3
Černíč - Štoky  1 : 0
Nový Rychnov - Humpolec B    0 : 4
Budíkov - Chotěboř B   0 : 7
Černovice - Kostelec u Jihlavy     3 : 3

11.kolo: sobota 17.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA - Podyjí ČERNÍČ   4 : 2  (1:0)
        Jestli do této chvíle vycházeli domácím především druhé poločasy, tak proti Černíči tomu bylo obráceně. Sice se Lípa ujala vedení v 16. minutě Josefem Kutlvašrem po akci Slámy. Následně měl velkou šanci z trestného kopu Špiňar a po něm Rosecký. Po přestávce zvyšoval na 2:0 Špiňar z pokutového kopu, ale o minutu později snížil opět z pokutového kopu Lovětinský. Potom Lípa utekla během šesti minut zásluhou M.Prokše a Miklise až na 4:1. Černíč v závěru pouze korigovala výsledek zásluhou Borkovce. „Hosté nehráli špatně, měli v týmu tři nadstandardní hráče, ale Lípa uhrála vítězství týmovým výkonem," řekl zaskakující trenér Ondřej Baloun. Fakta - branky: 16.Josef Kutlvašr, 47.Miroslav Špiňar (PK), 53.Miroslav Prokš, 59.Štefan Miklis - 48.Dušan Lovětínský (PK), 83.Mikuláš Borkovec. Rozhodčí: Kalina Oldřich - Jurka Antonín (oba Koněšín), Holý Petr (Slavice u Třebíče). Sestava: Milan Pešák - Filip Šimek, Miroslav Prokš, Radek Sláma, Roman Souček - Michal Kříž, Jakub Rosecký (86.Josef Heppner), Jakub Havel, Miroslav Špiňar - Josef Kutlvašr, Štefan Miklis (87.Lukáš Havel).

Ostatní zápasy 11.kola:
Košetice - Černovice     2 : 0
Kostelec u Jihlavy - Budíkov     3 : 0
Chotěboř B - Pacov B    7 : 0
Humpolec B - Štoky    6 : 0
Tis - Nový Rychnov  6 : 0     
Herálec - Mírovka   1 : 1

10.kolo: neděle 11.října v 15.00 hodin:
Sokol ČERNOVICE - Sokol LÍPA  4 : 2  (4:1)
         V Černovicích se hrálo tvrdé a bojovné utkání, domácí byli v prvním poločase o poznání lepším týmem. Do vedení je dostal po přihrávce Libora Kollera V.Míka a další trefy přidal autor hattricku Kubů. Hosté se prosadili jen z penalty, proměnil ji ve 26.minutě Petr Vašák. Po přestávce nachytal domácí obranu v nedbalkách Heppner a gólem 4:2 odstartoval převahu Lípy. Ta trvala až do konce, ale skóre už svou podobu nezměnilo.  Fakta - branky: 22., 27. a 38. (PK) Richard Kubů, 11.Vojtěch Míka - 26.Petr Vašák (PK), 48.Josef Heppner. Rozhodčí: Krulík Josef (Chotěboř) - Machač Šimon (Pelhřimov), Kůrka Jaroslav (Bohdalín). Sestava: Milan Pešák - Filip Šimek, Miroslav Prokš, Petr Vašák, Josef Kutlvašr - Roman Souček, Michal Kříž, Jakub Rosecký (52.Miroslav Špiňar), Jakub Havel (70.Ondřej Koláček) - Josef Heppner, Štefan Miklis. 
 
Ostatní zápasy 10.kola:
Štoky - Tis   9 : 0
Mírovka - Chotěboř B  2 : 4
Nový Rychnov - Herálec  0 : 5
Černíč - Humpolec B     3 : 0
Budíkov - Košetice   2 : 4
Pacov B - Kostelec u Jihlavy   1 : 4

9.kolo: sobota 3.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA - Rovnost BUDÍKOV  4 : 0  (3:0)
       Domácím opět vyšel první poločas. Do vedení je poslal v 19. minutě Heppner. Za stavu 1:0 podržel Lípu gólman Pešák, který podruhé v řadě chytil pokutový kop. To domácí ještě více nakoplo a druhý gól přidal Sláma. Ještě do poločasu přidal svou druhou trefu Heppner.
       Po přestávce se nechal vyloučit Michal Fejt, přesto se domácí ještě v závěru prosadili zásluhou Součka. „První poločasy nám vycházejí, protože je hrajeme v jedenácti, naší módou teď je, že dohráváme v deseti," řekl lipský trenér Zdeněk Jungvirt.
  Fakta - branky: 19. a 35.Josef Heppner, 33.Radek Sláma, 89.Roman Souček. Rozhodčí: Kopřiva Miroslav (Červený Hrádek) - Fabeš Roman (Telč), Hanzl Daniel (Jihlava). ČK: 1:0 (74.Michal Fejt). Sestava: Milan Pešák - Filip Šimek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Petr Vašák - Roman Souček (90.Antonín Kutlvašr st.), Josef Kutlvašr, Michal Kříž, Jakub Havel (89.Marek Breda) - Josef Heppner (86.Ondřej Koláček), Radek Sláma. 

Ostatní zápasy 9.kola:
Kostelec u Jihlavy - Mírovka  1 : 2
Chotěboř B - Nový Rychnov   4 : 0
Tis - Humpolec B   5 : 5
Košetice - Pacov B   3 : 0
Černovice - Černíč   3 : 3
Herálec - Štoky   0 : 0

8.kolo: sobota 26.září v 15.30 hodin:
Slavoj PACOV B - Sokol LÍPA  1 : 3  (0:3)
     Domácí nezachytili úvod zápasu, kupili chyby a brzy bylo rozhodnuto. Ve 13. minutě po rohu nedokázali uklidit míč do bezpečí a Fejt otevřel skóre, na 0:2 vzápětí zvýšil z penalty Kříž. Lípa se ocitla na koni a po akci středem hřiště dokončil bleskový mat třetím gólem J.Kutlvašr. Co bylo pak platné, že Pacov hrál, když nedokázal dávat góly. Jeho převahu ještě umocnilo vyloučení Roseckého, ale zmar střelců podtrhl neproměněním penalty Gavrecký. Teprve v samém závěru uklidil míč do sítě střídající Vítámvás, jenže to už se jednalo jen o zmírnění výše porážky. Fakta - branky: 81.Radek Vítámvás - 13.Michal Fejt, 15.Michal Kříž (PK), 22.Josef Kutlvašr. Rozhodčí: Petrlík Ladislav (Malý Beranov) - Hanzl Daniel (Jihlava), Čamra Jiří (Pelhřimov). ČK: 0:1 (54.Jakub Rosecký). Sestava: Milan Pešák - Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček, Filip Šimek - Josef Kutlvašr (90.Josef Heppner), Michal Kříž, Jakub Havel, Miroslav Špiňar - Jakub Rosecký, Štefan Miklis (71.Stanislav Böhm). 

Ostatní zápasy 8.kola:
Humpolec B - Herálec  0 : 0
Štoky - Chotěboř B   2 : 1
Mírovka - Košetice     2 : 0
Černíč - Tis   2 : 3
Nový Rychnov - Kostelec u Jihlavy   0 : 0
Budíkov - Černovice   4 : 1

7.kolo: sobota 19.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol MÍROVKA  0 : 3  (0:2)
     Lípu trápí rozsáhlá marodka a u některých hráčů pracovní povinnosti. To mělo samozřejmě vliv na průběhu zápasu proti rozjeté Mírovce. Ta se ujala vedení ve 21.minutě Kaplanem. Ještě před poločasem přidal druhý gól Lacina. Potom se do velké šance dostali domácí, ale samostatný únik neproměnili. Před koncem přidal ještě třetí trefu Lacina. Fakta - branky: 44. a 86.Petr Lacina, 21.Jan Kaplan. Rozhodčí: Beseda Petr (Batelov) - Kuchyňa Viktor (Jihlava), Šetek Jiří (Brtnice). Sestava: Petr Vašá- Filip Šimek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Josef Kutlvašr, Jakub Havel, Filip Mareš, Antonín Kutlvašr (16.Lukáš Havel) - Jakub Rosecký, Štefan Miklis.

Ostatní zápasy 7.kola:
Košetice - Nový Rychnov   5 : 0
Kostelec u Jihlavy - Štoky   1 : 3
Chotěboř B - Humpolec B   2 : 0
Budíkov - Černíč    3 : 1            
Černovice - Pacov B   4 : 1           
Herálec - Tis    3 : 1

6.kolo: neděle 13.září v 16.00 hodin:
Start NOVÝ RYCHNOV - Sokol LÍPA  1 : 2  (0:2)
         Se silným větrem si lépe poradili hosté, byli lepší na míči a zaslouženě v poločase vedli. V 11. minutě využil chybu obrany Miklis a nedal Císařovi šanci. Vyrovnat mohl Hájek, který postupoval sám na brankáře, jenže trefil břevno. Ve 38. minutě oslabil hosty vyloučený Starý, domácím to však moc nepomohlo. Naopak přes dva hráče přešel Roman Souček a upravil na 0 : 2.
         Po přestávce měl Nový Rychnov tlak. V 73. minutě snížil z penalty Mugrauer a vyrovnání bylo ve vzduchu. Jenže V. Mareš v dobré střelecké příležitosti mířil vedle branky, změnu skóre nepřinesla ani velká skrumáž před brankou Lípy tři minuty před koncem. 
Fakta - branky: 73.Milan Mugrauer (PK) - 11.Štefan Miklis, 43.Roman Souček. Rozhodčí: Krymová Martina - Staněk Josef, Hanzl Daniel (všichni Jihlava). ČK: 0:1 (38.Luboš Starý). Sestava: Petr Vašá- Filip Šimek, Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Roman Souček, Marek Fejt (78.Radek Krpálek), Miroslav Špiňar, Michal Kříž, Jakub Rosecký (83.Jakub Havel), Luboš Starý, Štefan Miklis

Ostatní zápasy 6.kola:
Tis - Chotěboř B  3 : 1
Humpolec B - Kostelec u Jihlavy  3 : 1
Mírovka - Černovice   8 : 0
Pacov B - Budíkov  5 : 1   
Černíč - Herálec   0 : 2    
Štoky - Košetice   1 : 1

5.kolo: sobota 5.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ŠTOKY  0 : 2  (0:2)
        Hosté začali zápas lépe, byli mnohem aktivnější a hned ve 2. minutě zápasu se dostali do vedení po gólu J. Žily. V 17. minutě se jim však zranil záložník J. Dáňa a trenér byl nucen sáhnout ke střídání. Na plac se tak, místo již zmiňovaného hráče, postavil D. Šprla. To ovšem Štoky nezabrzdilo a svůj druhý gól zápasu přidal J. Žila. Dosud výborně hrající Žila, který přinesl hostům dvougólové vedení, však ve 38. minutě neudržel své nervy na uzdě a oplatil soupeřově hráči faul, kdy ho v přerušené hře z boku kopl do nohy a byl vyloučen. Tento moment rozhodl o strategii Štoků, kdy se začali věnovat soustředěné defenzívě a snaze nepouštět Lípu do šancí.
      Ve druhé půli scénář zápasu pokračoval tam, kde na konci první půle začal, hosté bránili výsledek a domácí se snažili se stavem skóre něco udělat. Štoky měly několik brejkových situací, domácí se věnovali především střelbě z delší vzdálenosti. Na obou stranách zazvonilo břevno. V 82. minutě byl vyloučený také domácí hráč Michal Fejt po druhé žluté kartě, a tak se poměr sil na obou stranách vyrovnal. Štoky si tak svůj výsledek do konce zápasu už pohlídali, i přes to, že hráli skoro 50 minut o deseti hráčích. 
Fakta - branky: 2. a 21.Jan Žila. Rozhodčí: Pojezný Jan (Moravské Budějovice) - Pojezný Karel (Jihlava), Niederle Zdeněk (Bartoušov). ČK: (82.Michal Fejt – 38.Jan Žila). Sestava: Petr Vašá- Michal Fejt, Filip Mareš (39.Filip Šimek), Marek Fejt, Michal Kříž – Miroslav Špiňar, Jose Kutlvašr, Pavel Souček (46.Josef Vácha), Jakub Rosecký – Jakub Havel (61.Miroslav Prokš), Luboš Starý. 

Ostatní zápasy 5.kola:
Košetice - Humpolec B   7 : 1
Kostelec u Jihlavy - Tis   2 : 0       
Chotěboř B - Herálec  2 : 3        
Pacov B - Černíč   2 : 1
Budíkov - Mírovka   2 : 4        
Černovice - Nový Rychnov  6 : 0

4.kolo: neděle 30.srpna v 16.30 hodin:
FK HUMPOLEC B - Sokol LÍPA  6 : 1  (3:1)
        Humpolec potřeboval před vlastními fanoušky už konečně vyhrát, ale začínal hodně těžkopádně. Psychicky domácím hodně pomohl gól Štěpána, na 2:0 zvýšil z trestného kopu Prokop. Lípa bojovala a dočkala se snížení, když ve 27. minutě přesně zamířil Pavel Souček.
      Kombinační hra domácích slavila úspěch ještě do přestávky, na 3:1 upravil s chutí hrající Štěpán. Po změně stran se ze zápasu stala jednoznačná záležitost, Lípa zcela odpadla. Těžil z toho hlavně Žatečka, který dva góly dal a další připravil pro Podobu. Fakta - branky: 10. a 43.Zdeněk Štěpán, 58. a 64.Jakub Žatečka, 17.Jakub Prokop, 61.Michal Podoba - 27.Pavel Souček. RozhodčíSvoboda Ladislav (Třebenice) - Jílek Lukáš (Krahulov), Kučerík Milan (Okříšky). Sestava: Petr Vašák - Michal Fejt, Miroslav Prokš (62.Filip Šimek), Roman Souček, Marek Fejt - Michal Kříž, Jan Prokš (38.Milan Pešák), Pavel Souček (66.Luboš Starý), Jakub Rosecký, Filip Mareš, Jakub Havel.

Ostatní zápasy 4.kola:
Tis - Košetice  3 : 0
Štoky - Černovice  3 : 1
Mírovka - Pacov B    3 : 0
Nový Rychnov - Budíkov  0 : 0
Černíč - Chotěboř B  1 : 2
Herálec - Kostelec u Jihlavy   1 : 4

3.kolo: sobota 22.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - TIS   1 : 4  (1:3)
      Tis v Lípě nevyhrál sedm let a od začátku bylo na hostech vidět, že tuto sérii chtějí utnout. Nejdříve je musel ve dvou případech podržet Havel. Ve 36. minutě se na druhé straně prosadil Vacek. Na jeho trefu vzápětí odpověděl Fejt, ale do poločasu přidal Vacek svůj druhý gól a vedení navýšil Zezulák. Po přestávce byl nejdříve vyloučen domácí Špiňar a konečnou podobu výsledku dal Radil. Fakta - branky: 41.Michal Fejt - 36. a 42.Tomáš Vacek, 45.Josef Zezulák, 75.Filip Radil. ČK: 1:0. (61.Miroslav Špiňar). RozhodčíZadina Petr (Rozsochatec) - Šrámek Zdeněk (Keřkov), Sýkora Tomáš (Lučice). Sestava: Petr Vašák - Michal Fejt, Miroslav Prokš, Roman Souček, Marek Fejt - Radek Sláma, Michal Kříž, Miroslav Špiňar, Antonín Kutlvašr - Jan Prokš, Josef Kutlvašr. Střídali: Pavel Souček, Jakub Rosecký, Filip Mareš.

Ostatní zápasy 3.kola:
Mírovka - Černíč   1 : 1
Pacov B - Nový Rychnov   4 : 0
Košetice - Herálec   1 : 0
Kostelec u Jihlavy - Chotěboř B   2 : 1
Budíkov - Štoky  2 : 2
Černovice - Humpolec B   2 : 2

2.kolo: neděle 16.srpna v 16.30 hodin:
Sokol HERÁLEC (HB) - Sokol LÍPA  3 : 2  (0:2)
         V prvním poločase byla Lípa jasně lepší, Herálec během 45. minut neohrozili branku. Odměnou Lípy byly dva góly po chybě herálecké obrany, kdy úspěšnými střelci byli Špiňar a A. Kutlvašr – 0:2. Po přestávce přišel na hřiště úplně jiný Herálec, dostal se do tlaku, a ten korunoval vašák z trestného kopu. Další šance Herálec zahosil a mohl být za to potrestán, ale Nermut svůj tým podržel. Rozhodnutí padlo v posledních šesti minutách, kdy nejdříve vyrovnal Hrala a dokonalý obrat zařídil Filipský z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na Pátka.​ Fakta - branky: 55.Vladimír Vašák, 84.Václav Hrala, 86.Libor Filipský (PK) - 18.Miroslav Špiňar, 28.Antonín Kutlvašr.  RozhodčíNechvátal Tomáš (Pelhřimov) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce), Kolář Jan (Čížkov). Sestava: Petr Vašák - Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Marek Fejt - Radek Sláma, Michal Kříž, Jakub Havel, Miroslav Špiňar - Antonín Kutlvašr, Jan Prokš. (střídali: Pavel Souček, Luboš Starý, Jakub Rosecký).

Ostatní zápasy 2.kola:
Chotěboř B - Košetice    1 : 0
Tis - Černovice    3 : 3
Humpolec B - Budíkov  2 : 2
Nový Rychnov - Mírovka   1 : 2
Štoky - Pacov B    7 : 3
Černíč - Kostelec u Jihlavy   2 : 0

1.kolo: neděle 9.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - FC CHOTĚBOŘ B  3 : 3 (2:3)
      Gólová přestřelka se skončila zaslouženou remízou, o kterou se po přestávce zasloužil Antonín Kutlvašr. Fakta - branky: 4.Michal Fejt, 34.Jakub Havel, 50.Antonín Kutlvašr - 16.Jaroslav Ondráček, 19.Patrik Ledvinka, 33.Tomáš Kohout. Rozhodčí: Fryč Vlastimil (Jaroměřice nad Rokytnou) - Nejedlý Tomáš  (Polná), Licek Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Michal Fejt, Roman Souček, Pavel Souček, Radek Sláma - Miroslav Špiňar, Josef Kutlvašr, Michal Kříž, Jakub Havel - Antonín Kutlvašr, Marek Fejt. Střídali: Filip Mareš, Josef Vácha

Ostatní zápasy 1.kola:
Mírovka - Štoky      2 : 1          
Pacov B - Humpolec B   2 : 3       
Nový Rychnov - Černíč    1 : 3
Budíkov - Tis    1 : 2           
Černovice - Herálec    1 : 4         
Košetice - Kostelec u Jihlavy  2 : 1 
 
KONEČNÁ TABULKA:
I.B třída, A:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   26   18   3   5   59:22   57   18  
 
  2.   web >   26   16   3   7   64:34   51   12  
 
  3.       26   15   4   7   68:42   49   10  
 
  4.   web >   26   13   8   5   80:49   47   8  
 
  5.   web >   26   13   2   11   58:59   41   2  
 
  6.       26   12   5   9   52:33   41   2  
 
  7.       26   10   5   11   47:51   35   -4  
 
  8.       26   10   5   11   54:48   35   -4  
 
  9.  
  TJ Tis
    26   10   4   12   65:75   34   -5  
 
  10.   web >   26   9   7   10   66:70   34   -5  
 
  11.   web >   26   10   3   13   62:60   33   -6  
 
  12.       26   7   4   15   25:59   25   -14  
 
  13.   web >   26   4   6   16   42:79   18   -21  
 
  14.   web >   26   5   1   20   38:99   16   -23  
 
 
Nejlepší střelec: SLÁMA Radek --> 9 gólů.
Dále Heppner Josef po 7, Prokš Jan 6, Fejt Michal, Rosecký Jakub a Prokš Miroslav po 4, Miklis Štefan, Havel Jakub, Kutlvašr Josef, Vácha Josef, Vendl Tomáš a vlastní po 3, Souček Roman, Špiňar Miroslav a Kutlvašr Antonín po 2, Souček Pavel, Kříž Michal, Vašák Petr a Fejt Marek po 1.

PODZIM 2015:
Trenér
: Jungvirt Zdeněk.
Asistent trenéra: Baloun Ondřej.
Vedoucí mužstva: Zajíček Vladimír.

JARO 2016:
Trenér
: Souček Pavel.
Vedoucí mužstva: Baloun Ondřej.
 
06.08.2016 12:00:21
boudajosef
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one