Přípravky (st.+ml.)
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2013/2014

 

 
Turnaj v Lípě - ukončení sezóny.
V neděli 15.6. jsme zorganizovali pro mladší přípravku turnaj jako rozloučení se sezónou.
V ideálním fotbalovém počasí všechno klaplo na výbornou. Zapojili se všichni hráči, kteří na domácím hřišti mohli předvést vše, co se naučili. K vidění byly zajímavé zápasy a kvalitní výkony.
Poděkování patří paní Kotlasové za perníkové medaile pro všechny hráče, Filipu Kandrovi a Vaškovi Morkusovi za odpískání všech utkání.
Výsledky:
Lípa A  -  Havl. Brod U8   7:1 (Kandr 3, Průša 2, Schlafer V. 2)
Lípa A  -  Šmolovy   8:0 (Schlafer V. 3, Průša 2, Kandr 2, Loskot 1)
Lípa A  - Lípa B   14:0 (Kandr 5, Průša 3, Schlafer 3, Petr 2, Loskot 1)
Lípa B  -  Šmolovy   0:5
Lípa B  -  Havl. Brod U8   0:5
Sestavy:
Lípa A: Křižanovská Tereza, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Stoklasa Jan, Lukeš Marcel, Schlafer Vojta, Loskot David
Lípa B: Korčák Josef, Průža Pavel, Nepovím Marek, Nepovímová Aneta, Šimek Adam, Žáček Petr, Exner Jakub, Schlafer Jakub, Zahradník Jiří

Starší přípravka sehrála na závěr sezóny modelové přátelské utkání s mladšími žáky. Šanci si naposledy v sezóně zahrát dostali všichni, kteří se podíleli na velmi pěkných výkonech týmu starší přípravky a žáků.


15. turnaj Světlá n/S 31.5.
Ve Světlé jsme hráli pouze s domácími, Kožlí se omluvilo. Po dohodě trenérů oba týmy sehráli dvojzápasy.
Mladší přípravka:
V rámci obou zápasů jsme míchali se sestavou tak, abysme byli se soupeřem herně vyrovnaní. Zápasy tak byly pro hráče přínosnější a pro diváky atraktivnější. Těší nás, že ze 4 minizápasů jsme prohráli jediný. Všichni hráči odvedli výborný  výkon a v posledním "soutěžním" utkání předvedli všechno, co se v končící sezóně naučili.
Výsledky:
Lípa - Světlá n/S   8:7 (2:6, 6:1)
            10:5 (6:2, 4:3)
Branky: Průša 6, Loskot 5, Korčák 2, Stoklasa, Šimek A., Průža, Nepovím, Schlafer V.
Sestava: Schlafer Vojta, Schlafer Jakub, Průša Tobiáš, Loskot David, Kotlasová Tereza, Křižanovská Tereza, Lukeš Marcel, Petr Mirek, Žáček Petr, Korčák Josef, Šimek Adam, Stoklasa Jan, Průža Pavel, Nepovím Marek, Nepovímová Aneta

Starší přípravka:
bude dodáno později


14. turnaj Habry 25.5.
Mladší přípravka:
Výsledkově i herně povedený turnaj. Prověřili nás hlavně kluci z Havl. Brodu ročníku 2006. V obou zápasech jsme zahráli velmi dobře a po zásluze vyhráli. Pochvalu zaslouží zejména střelci Dan Kandr a Honza Stoklasa a Vojta Schlafer v bráně A týmu.
V zápasech s domácím týmem jsme jasně dominovali a velký prostor dostali i naši benjamínci (Exner, Zahradník, Kuba Schlafer).
Výsledky:
Lípa - HB"B"   4:3, 5:1
Lípa - Habry   19:1, 16:1
Branky: Kandr 16, Stoklasa 9, Korčák 4, Lukeš 4, Žáček 3, Exner 3, Schlafer V. 2, Schlafer J., Průža, Zahradník
Sestava: Křižanovská Tereza, Kotlasová Tereza, Lukeš Marcel, Stoklasa Jan, Kandr Daniel, Schlafer Vojta, Schlafer Jakub, Korčák Josef, Šimek Adam, Žáček Petr, Průža Pavel, Exner Jakub, Zahradník Jiří

Starší přípravka:
výsledky budou dodány


13. turnaj - turnaj OFS Šmolovy, 11.5.2014
Dalšího turnaje OFS se zúčastnila vzhledem k probíhajícím Lipským slavnostem jen mladší přípravka. Ve Šmolovech jsme našli příjemné prostředí, ve kterém jsme odehráli povedený turnaj.
I přes absenci dvou opor jsme odvedli velmi dobrý výkon. Prohráli jsme jen s HB U8 (r. 2006). V tomto zápase jsme měli problémy s rychlostí a technickou vyspělostí soupeře. Náš brankář si také vybral slabší chvilky a tak malí broďáci zaslouženě zvítězili. V dalších zápasech jsme už poměrně jasně dominovali a soupeřům moc šancí nenabídli. Vynikli především střelci - Tobík Průša a David Loskot.
Výsledky:
Lípa  -  HB U8   4:6
    - Humpolec   7:0
    - Chotěboř   6:2
    - Jeřišno   4:0
Branky: Průša 12, Loskot 5, Kandr 2, Stoklasa 2
Sestava: Korčák Josef, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Lukeš Marcel, Stoklasa Jan, Loskot David, Žáček Petr


12. turnaj - Štoky 25.4.
Mladší přípravka
Slušně odehraný turnaj. Nevydařil se jen jeden zápas ze čtyř, a to sestavě A proti Štokům. Nepodařilo se nám uhlídat jednoho rozdílového hráče soupeře a zaslouženě jsme prohráli. Ostatní zápasy jsme zvládli s přehledem. Škoda jen, že se střelecky neprosazuje více hráčů.
Lípa   -   Štoky   14:14 (5:13, 9:1)
    -   Havl. Brod A   17:6 (10:3, 7:3)
Branky: Průša 10, Stoklasa 9, Loskot 7, Kandr 4, Schlafer V. 1
Sestava: Schlafer Vojta, Petr Mirek, Průža Pavel, Korčák Josef, Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Křižanovská Tereza, Stoklasa Jan, Žáček Petr, Loskot David, Šimek Adam, Nepovímová Aneta, Šimek Jan

Starší přípravka
bude doplněno .....

Předpřípravka
Hráči ročníku 2007 a 2008 sehráli přípravný zápas proti Štokům. Na našich klucích bylo vidět podstatně více zkušeností a soupeře rozstříleli. Jsme rádi za možnost si zahrát a Štokům nezbývá než poděkovat.
Sestava: Schlafer Jakub, Exner Jakub, Chlubný Tomáš, Jirák Michal, Zahradník Jiří, Zmrhal David, Novák Daniel


11. turnaj - Světlá n/S 19.4. turnaj OFS
Mladší přípravka

Na velkých turnajích se nám tradičně moc nedaří. I tentokrát jsme hráli v nejsilnější skupině. Sehráli jsme 4 velmi dobré a vyrovnané zápasy. V těch prohraných jsme rozhodně nebyli horším týmem, ale štěstí se přiklonilo na stranu soupeřů. Bohužel jsme měli jen jednoho střelce a nikdo jiný nebyl schopný skórovat. Citelně nám chyběl Tobík Průša, který je rozdílovým hráčem a ve vyrovnaných zápasech strhává vítězství na naší stranu. Kromě střelce velmi dobrý turnaj odehrál Míra Petr (už poněkolikáté!).
Výsledky:
Lípa - Přibyslav   1:3
    Havl. Brod A   0:1
    Jeřišno   2:0
    Světlá n/S   2:4
Branky: Kandr 5
Sestava: Křižanovská Tereza, Petr Miroslav, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Stoklasa Jan, Loskot David, Šimek Adam, Lukeš Marcel. Schlafer Jakub

Starší přípravka:
Ve slabší skupině i přes některé citelné absence v sestavě se jí podařilo všechny soupeře celkem s přehledem přehrát. Vyrovnaný zápas pak kluci sehráli s rezervou HB, se kterou se rozešli se spravedlivou remízou.
Výsledky:
budou dodány
Branky:
budou dodány
Sestava: Veselý Štěpán, Pecen Tomáš, Kulja Michal, Beckert Jan, Souček Ondřej, Dušek David, Šimek Jiří, Novák Tomáš, Schlafer Zbyněk


10.turnaj - LÍPA - 13.4.2014 - v deštivém počasí pěkný fotbal.

Mladší přípravka
I tentokrát jsme v domácím prostředí využili všechny hráče, kteří byli k dispozici. Dvě čtyřky odehráli svoje zápasy s nasazením a se soupeřem hráli vyrovnaně nebo ho porazili. U zbylých dvou byl soupeřům schopný konkurovat málokdo (Zahradník, Průža) a to se projevilo i na divokých výsledcích. Pozitivně tak hodnotíme možnost dalšího sbírání zkušeností a nácviku herních situací, které se v tréninku nezískají.
Celkově jsme na počet vstřelených branek vyhráli, ale důležité je, že jsme se v domácím prostředí předvedli v dobrém světle.
Výsledky:
Lípa  -  Havl. Brod B   6:14 (5:2, 1:12)
Lípa  -  Leština   15:11 (5:6, 10:5)
Branky: Průša 6, Kandr 4, Loskot 4, Stoklasa 4, Šimek A. 2, Schlafer J. 1
Sestava:
brankáři - Schlafer Vojtěch, Korčák Josef
A - Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Průša Tobiáš
B - Stoklasa Jan, Lukeš Marcel, Loskot David, Šimek A.
C - Nepovím Marek, Šimek Jan, Nepovímová Aneta, Žáček Petr
D - Průža Pavel, Zahradník Jiří, Exner Jakub, Schlafer Jakub

Starší přípravka
Potvrdilo se, že pokud hrají starší kompletní, málokterý soupeř jim může konkurovat. Ani dnes žádný takový do Lípy nepřijel.
Výsledky:
Lípa  -  Havl. Brod B   7:3
Lípa  -  Lipnice n/S   20:2
Branky: Čech 6, Dušek 5, Kulja 4, Schlafer 3, Novák 3, Šimek M. 2, Šimek J. 2, Pertl 1, Pecen 1
Sestava: Veselý Štěpán, Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Šimek Jiří, Dušek David, Kulja Michal, Novák Tomáš, Pertl Filip, Čech Martin9.turnaj - LÍPA - 6.4.2014  - výborný vstup do jarní části soutěže.
Na domácím hřišti se přípravky předvedli ve velmi dobrém světle a v obou kategoriích s přehledem vyhráli.

Mladší
Se slabšími soupeři jsme se spíše aklimatizovali na trávu. Místy byla vidět nerozehranost, ale přesto některé akce a bojovnost vyvolali potlesk diváků. Mimořádně střelecky se dařilo Tobiášovi Průšovi a výborný výkon předvedl Mirek Petr.
Výsledky:
Lípa - Kožlí   21:0
Lípa - Jeřišno   9:2
Branky: Průša 17, Kandr 5, Stoklasa 3, Loskot 2, Schlafer V. 2, Petr
Sestava: Křižanovská Tereza, Korčák Josef, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Schlafer Vojta, Stoklasa Jan, Loskot David
Protože soupeři hráli jen na jednom hřišti, tak si zbývající hráči sehráli přípravné zápasy mezi sebou. To jistě zúročí v dalších turnajích.

Starší
Výsledky:
Lípa - Kožlí   6:1
Lípa - Jeřišno   9:2
Branky: Pecen 4, Novák 3, Šimek M. 3, Šimek D. 2, Šimek J. 2, Kulja
Sestava: Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Pertl Filip, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Šimek Jiří, Dušek David, Kulja Michal, Novák Tomáš

Halový turnaj CHRUDIM - 8.3.2014
Naši hráči pomohli Světlé k 3. místu.

V sobotu 8.3. jsme po vzájemné dohodě trenérů doplnili třemi našimi hráči Světlou n/S na turnaji ročníků 2007. V Chrudimi se hrál dobře obsazený halový turnaj, kde Světlá obsadila vynikající 3. místo ke kterému pomohli i naši zástupci :
Jakub Exner, Tomáš Chlubný, Lukáš Petr
Gratulujeme.


Starší přípravka na HT v Přibyslavi.

V sobotu 8.3. hrála starší přípravka na halovém turnaji pořádaném OFS v Přibyslavi.
Výsledky:
Lípa  -  Štoky 2:4  0:0
           Přibyslav 2:0 2:4
           Habry 2:2 2:0
Branky:
Šimek M. 2, Šimek D. 1, Novák 2, Pecen 3, Veselý 1
Sestava:
Šimek Matěj, Šimek Daniel, Pecen Tomáš, Novák Tomáš, Veselý Štěpán, Šimek Jiří, Kulja Michal, Pertl Filip, Dušek David
Celkově obsadila Lípa výborné druhé místo za Štokami a před Habrami a Přibyslaví.


Mladší přípravka na HT ve Slatiňanech.

V sobotu 8.3. se mladší přípravka zúčastnila halového turnaje ve Slatiňanech.
Chyběli nám 3 hráči "základní" sestavy a tak dostali šanci další. Pro některé z nich to byl vůbec první halový turnaj. I vzhledem k tomu nebyly naše výsledky nijak přesvědčivé a herně jsme moc nepředvedli. Na druhou stranu většina soupeřů hraje krajskou soutěž a rozdíl v kvalitě byl znát. Šlo tedy spíše o získávání zkušeností. Pochválit musíme hlavně Terezu Křižanovskou v bráně, střelce Dana Kandra a  Honzu Stoklasu, který táhl druhou řadu.
Výsledky:
Lípa   -   Přelouč   0:3
           Vysoké Mýto  1:2
           Rosice n/L   0:3
           Slatiňany II   1:0
           Slatiňany I    0:3
           Zaječice   1:1
Branky: Kandr 3
Sestava:
Křižanovská Tereza, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Loskot Jan, Kandr Daniel, Stoklasa Jan, Korčák Josef, Žáček Petr, Šimek Adam, Nepovím Marek, Nepovímová Aneta

Halový turnaj PŘIBYSLAV - 28.12.2013
Starší přípravka:
V sobotu 28.12. odehrála starší přípravka dobře obsazený turnaj v Přibyslavi. Po maximálním nasazení a výborném výkonu vybojovala třetí místo. Druhé uniklo jen díky menšímu počtu vstřelených branek. Kluci zaslouží pochvalu za obrovskou snahu i bojovnost. Vyzdvihnout je třeba výkon Tomáše Pecna - nejlepšího střelce turnaje (a to první dva zápasy skvěle zachytal v brance) a na beku s přehledem hrajícího Matěje Šimka.
Výsledky:
Lípa - Přibyslav   2:0
        - Chotěboř   1:2
        - Světlá n/S   4:0
        - Velký Beranov   2:0
        - Tis   2:2
        - Rantířov   1:0
Branky: Pecen 6, Novák 3, Kulja, Kandr, Průša
Sestava: Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Novák Tomáš, Kulja Michal, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Kandr Daniel, Beckert Jan, Průša Tobiáš

9. turnaj Humpolec 27.10.
Mladší přípravka:
Poslední podzimní turnaj se nám povedl. V Humpolci na umělce jsme neměli soupeře, který by se nám herně i výsledkově vyrovnal. Řádila především sestava "A", která nabídla obrovskou chuť do hry, bojovnost i pěkné kombinace s přesným zakončením. "B" tým se také prosadil, škoda jen nepřesných zakončení.
Skoro až mrzí zimní pauza, ale snad naše kvality ukážeme i na nějakém zimním turnaji.
 
Výsledky:
Lípa - Havl. Brod "B"   19:6 (11:3, 8:3)
Lípa - Humpolec   17:4  (13:2, 4:2)
Branky: Průša 11, Kandr 11, Stoklasa 6, Loskot 5, Schlafer V. 2, Lukeš 1
Sestava: Kandr Daniel, Schlafer Vojtěch, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Průša Tobiáš, Korčák Josef, Šimek Adam, Stoklasa Jan, Lukeš Marcel, Loskot David, Křižanovská Tereza, Žáček Pavel, Schlafer Jakub, Exner Jakub, Průža Pavel
 
Starší přípravka:
Turnaj se hrál v Habrech. Brodské béčko kluky příliš neprověřilo. V souboji s domácím týmem byli naši sice herně lepší, doplatili ale na chyby v obraně a nepřesné zakončování. Škoda.
Výsledky:
Lípa - Havl. Brod "B"   10:1
Lípa - Habry  4:7
Branky: Šimek M. 7, Pecen 3, Novák 3, Čech 1
 
8. turnaj Kožlí 20.10.
Mladší přípravka:
Tentokrát jsme V Kožlí nenašli rovnocenného soupeře. Naši hráči si otevřeli střelnici a nedali soupeřům sebemenší šanci. Výborné výsledky, slušná hra.
 
Výsledky:
Lípa - Světlá n/S   17:4 (8:0, 9:4)
Lípa - Kožlí   17:2 (hráno jen na jednom hřišti !!!)
Branky: Průša 9, Kandr 7, Schlafer V. 6, Loskot 6, Stoklasa 3, Lukeš 2, Petr 1
Sestava: Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Schlafer Vojta, Schlafer Jakub, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Korčák Josef, Šimek Jan, Nepovím Marek, Stoklasa Jan, Lukeš Marcel, Loskot David, Zahradník Jiří
 
Starší přípravka:
Bez Matěje Šimka a Martina Čecha byl největším problémem vstřelit gól. Proti Kožlí výrazně oživili hru i "posily" z mladších - Tobík Průša a Vojta Schlafer.
Lípa - Světlá n/S  3:5
Lípa - Kožlí   7:3 
Branky: Průša 3, Kulja 3, Pecen 2, Šimek Dan 1, Veselý 1
Sestava: Veselý Štěpán, Pecen Tomáš, Kulja Michal, Šimek Dan, Pertl Filip, Novák Tomáš, Schlafer Zbyněk, Souček Ondřej
 
7. turnaj Přibyslav 13.10.
mladší přípravka:
Herně i výsledkově  solidně odehraný turnaj. S velmi silným celkem Přibyslavi jsme odehráli dobré zápasy. Obzvlášť silnější sestava byla až na začátek zápasu vyrovnaným soupeřem. Snad jen přesnější muška a lepší souhra v útoku nás připravili minimálně o remízu. Chválíme.
Druhý zápas se hodnotí složitě vzhledem ke kvalitě soupeře. Naši kluci si otevřeli střelnici, kterou nezastavilo ani snižování počtu našich hráčů na hřišti. Mrzí nás ale malá snaha o kombinační hru. Za pozornost stojí góly Kuby Exnera i výborné výkony Honzy Stoklasy, který k nám přišel z Herálce. Tak ať se daří i dál.
Výsledky:
Lípa - Přibyslav  5:6, 2:6
Lípa - Golčův Jeníkov   18:0, 13:2
Branky: Průša 14, Stoklasa 11, Kandr 7, Exner 3, Šimek J. 2, Průža 1
Sestava:
Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Kotlasová Tereza, Petr Mirek, Korčák Josef, Křižanovská Tereza, Stoklasa Jan, Žáček Petr, Zahradník Jiří, Šimek Jan, Průža Pavel, Šimek Adam, Exner Jakub
 
Starší přípravka:
Sehrál se dvojzápas s Přibyslaví, soupeř z Ledče n/S bohužel nedorazil.
Lipáci předvedli proti silnému soupeři velmi dobré výkony. Druhý zápas už byl znatelně ovlivněn únavou (malý počet hráčů na střídání). Tým střelecky a herně táhnou Martin Čech a Tom Pecen.
Výsledky:
Lípa - Přibyslav   9:4, 5:5
Branky: Čech 7, Pecen 5, Novák, Dušek
Sestava: Veselý Štěpán, Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Kulja MIchal, Šimek Matěj, Čech Martin, Dušek David, Novák Tomáš
 
6. turnaj - vložený dvojzápas s Jeřišnem 9.10.
Místo tréninku nás čekal vložený zápas s Jeřišnem jako náhrada za zrušený turnaj ze začátku sezóny.
Mladší přípravka:
Hrálo se jen na jedno hřiště (málo hráčů soupeře) a od začátku bylo jasné, že odveta za turnaj v Humpolci bude v náš prospěch. V domácím prostředí jsme nedávali soupeři moc šancí. Začátek byl sice trochu zbrklý a z naší strany rozpačitý, ale postupně se zlepšovala souhra i muška. Tentokrát musíme všechny pochválit za dobrý přístup a nasazení. Mrzí nás jen malý počet gólových střelců. Výsledek je zčásti zkreslený stažením hry na 3 hráče v poli z naší strany (pro velký brankový rozdíl :-) )
Lípa - Jeřišno   3:1, 7:1
Branky: Kandr 4, Průša 4, Stoklasa 2
Sestava:
Schlafer Vojtěch, Kandr Daniel, Korčák Jan, Křižanovská Tereza, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Šimek Jan, Šimek Adam, Žáček Petr
 
Starší přípravka:
Lípa - Jeřišno   7:2, 7:3
Branky: Čech 5, Novák 3, Kulja 2, Pecen 2, Dušek 1, Schlafer Zb. 1
 
5. turnaj - turnaj OFS Humpolec, 6.10.
Mladší přípravka:
Turnaj v Humpolci nás tentokrát nezastihl v nejlepší formě. V kombinaci s nejtěžší skupinou jsme pak výsledkově i herně zklamali. Přísnější měřítka snese snad jen zápas se Světlou, kde jen nepřesné zakončení nás stálo lepší výsledek.
Snaha a zaujetí pro hru byla znát jen na třech hráčích (Průša, Kandr, Loskot), ale ani těm se příliš nedařilo. Zbytek byl spíše na výletě. Snad jsme si slabší chvíle tímto turnajem vybrali a na zbývajících podáme odpovídající výkony.
Výsledky:
Lípa - Štoky  1:4
Lípa - Přibyslav   0:5
Lípa - Jeřišno   1:4
Lípa - Světlá n/S  2:3
Branky: Průša 3, Loskot 1
Sestava: Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Loskot David, Petr Miroslav, Korčák Josef, Žáček Petr, Lukeš Marcel, Průža Pavel, Nepovím Marek
 
Starší přípravka:
hráno 5.10. v Přibyslavi. Výsledky nedodány.
 
4. turnaj Lípa 29.9.
Mladší přípravka:
Na dalším domácím turnaji jsme se potkali s o poznání kvalitnějšími soupeři. Nicméně A družstvo ani tentokrát nemělo se soupeři výraznější problém. Jen v zápase se Štoky hru i výsledek značně ovlivnila soupeřova hra ve třech. B družstvo sice nezklamalo, ale stále je hodně co zlepšovat.
Výsledky:
Lípa - Havl. Brod A   11 : 11 (6:2, 5:9)
Lípa - Štoky   17 : 12 (12:8, 5:4)
Branky: Loskot 8, Průša 8, Kandr 7, Schlafer V. 2, Petr 1, Průža 1, Šimek 1
Sestava: Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Schlafer Vojtěch, Kotlasová Tereza, Petr Miroslav, Šimek Jan, Schlafer Jakub, Křižanovská Tereza, Lukeš Marcel, Loskot David, Nepovím Marek, Žáček Petr, Průža Pavel, Korčák Josef, Exner Jakub, Kotlas David
 
Starší přípravka:
Lípa - Havl. Brod A   6:6
Lípa - Štoky   4:6
Branky: Čech 6, Šimek M. 3, Kulja 2, Schlafer Zb. 1
 
3. turnaj Havlíčkův Brod 22.9.
Mladší přípravka:
Na turnaji nás postupně čekaly týmy Havl. Brodu B (roč. 2006) a Šmolov. Potěšitelný byl výkon A týmu, který si s oběma soupeři s přehledem poradil. Pracovat ale musíme na individuální míčové technice a na týmové souhře. Snažíme se prosazovat samostatně a to nás stojí moc sil. Výborný výkon podala Tereza Kotlasová. B tým už tak úspěšný nebyl. Je znát malá zkušenost většiny hráčů.
Výsledky:
Lípa - HB B   10:12 (9:4, 1:8)
Lípa - Šmolovy   6:3 (6:0, 0:3)
Branky: Kandr 7, Průša 6, Lukeš, Kotlasová, Žáček
Sestava: Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Petr Miroslav, Kotlasová Tereza, Korčák Josef, Lukeš Marcel, Loskot David, Křižanovská Tereza, Nepovím Marek, Průža Pavel, Žáček Petr, Exner Jakub, Zahradník Jiří, Šimek Jan
 
Starší:
Vyrovnanějším soupeřem byl jen Havl. Brod B (roč. 2004)
Výsledky:
Lípa - HB B 4:2
Lípa - Lipnice n/S 12:0
 
2. turnaj - turnaj OFS Lípa 15.9.2013 - s velkým přehledem 1. místa
 
Na domácím turnaji se jak mladší, tak starší přípravka utkala s týmy Jeřišna a Kožlí.
 
Mladší:
Nastoupili jsme s takřka všemi hráči a doma se chtěli pořádně předvést. Bohužel oba soupeři byli schopni hrát jen na jedno hřiště, a tak si náš B tým musel zahrát mezi sebou. Škoda !!!
Zdatnějším soupeřem se ukázalo Jeřišno, které jsme však v pohodě přehráli a ojedinělé střelecké pokusy s přehledem zlikvidoval Vojta Schlafer. Štěstím pro soupeře bylo, že se Tobík Průša zatím jen "zastřeloval".
Druhý zápas byla hra "kočky s myší". Soupeř vůbec nestačil. Ve druhém poločase jsme hru stahovali na tři hráče v poli a snažili jsme se o kombinaci až do branky. Přesto skóre utěšeně narůstalo.
Snad naše hráče více prověří další turnaje.
Výsledky:
Lípa - Jeřišno  7:0
Lípa - Kožlí  21:0
Branky: Průša 10, Schlafer V. 5, Kandr 4, Stoklasa 4, Loskot 2, Kotlasová, Petr, Zahradník
Sestava: Kandr, Schlafer V., Petr, Kotlasová, Průša, Loskot, Žáček, Nepovím, Stoklasa, Lukeš, Zahradník, Korčák, Šimek J., Průža, Exner, Schlafer J., Křižanovská, Kotlas
 
Starší:
Lípa - Jeřišno  15:1
Lípa - Kožlí   12:8
Branky: Pecen 8, Čech 7, Šimek M. 6, Kulja 3, Beckert, Šimek D., Novák
 
 
1. turnaj - turnaj OFS Světlá nad Sázavou 7.9.2013
 
Prvním turnajem nové sezóny se pro nás stal turnaj OFS ve Světlé nad Sázavou.
I přes to, že jsme měli v sestavě několik hráčů, kteří ještě žádný turnaj nehráli, tak výkony i dosažené výsledky byly velmi dobré.
S přehledem hrála především první řada, na které bylo znát množství zkušeností z loňské sezóny. Ostatní se musí hlavně "otrkat" a pak i předvedená hra bude odpovídat jejich schopnostem.
Mezi nejlepší patřil střelec Daniel Kandr a Vojta Schlafer, který vynikal jak v bráně, tak i v poli.
 
Výsledky:
Lípa - HB "A"  6:3
Lípa - Přibyslav  1:7
Lípa - Tis  4:2
Lípa - Světlá n/S  1:7
 
Branky: Kandr 8, Loskot 4
Sestava: Kandr Daniel, Schlafer Vojtěch, Petr Miroslav, Kotlasová Tereza, Loskot David, Průža Pavel, Žáček Petr, Lukeš Marcel, Korčák Josef.
14.07.2014 09:45:49
boudajosef
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one