A-tým - I.B třída,
kraj Vysočina
Sezóna 2013/2014

26.kolo: sobota 14.června v 16.30 hodin:
Sokol KOŠETICE - Sokol LÍPA  1 : 2  (1:1)
    V první půli se V Košeticích hrálo pohodové utkání, domácí se ve 12.minutě ujali vedení, když si vlastní gól vstřelil kapitán Lípy Miroslav Prokš. Vyrovnání zařídil před poločasem Luboš Starý, který zamířil z vápna přesně k tyči - 1:1. Druhá půle začala pro Košetice šokem, když si hned ve 46.minutě srazil míč do vlastní sítě Hanousek. Vzápětí spálil tutovku domácí A.Vejsada a od této chvíle měly Košetice stálou převahu, jenže vyrovnat nedokázaly.  Fakta - branky: 12.vlastní – 45.Luboš Starý, 46.vlastní. Rozhodčí: Burza Milan (Počátky) - Kůrka Petr, Kůrka Jaroslav (oba Bohdalín). ČK: 1:1 (75.A.Vejsada - 75.Miroslav Špiňar). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Marek Fejt (86.Jakub Havel) - Luboš Starý (90.Pavel Souček), Jan Prokš (85.Filip Mareš), Radek Sláma, Michal Kříž - Miroslav Špiňar, Josef Vácha II. 

Ostatní zápasy 26.kola:
Horní Cerekev - Havlíčkova Borová  0 : 2
Humpolec B - Kožlí  2 : 1
Herálec (HB) - Jiřice  3 : 0
Habry - Tis  0 : 1
Ledeč n.S. - Lučice  5 : 3
Černovice - Mírovka  2 : 1
 
25.kolo: neděle 8.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY   1 : 1  (0:1)
     Habry se dostaly v první půlce k jedinému ohrožení domácí branky, a hned z toho byl gól. Domácí přišli v 26. minutě ve středu hřiště o míč, který se dostal ke Kloučkovi, ten si ho potáhl přes šíři celého vápna, a střelou na vzdálenější tyč nedal gólmanovi šanci. Ve druhé půlce se domácí tlačili do ofenzivy, chtěli minimálně vyrovnat, měli velký tlak, ale zapomínali také na zadní vrátka. Hosté se tak dostali do několika nebezpečných brejků, které ale pojistku nepřinesly. Deset minut před koncem se Lípa přeci jen dočkala. Po dobré práci Romana Součka se dostal míč k Váchovi, který neměl problém skórovat. Stejný hráč pak mohl i rozhodnout, ale Krátkého napálil jen do nohy. Fakta - branky: 80.Josef Vácha II – 26.Klouček. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Krondráf Jan (Štoky), Nový Pavel (Okrouhlice). Sestava: Petr Vašák – Marek Fejt, Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr – Miroslav Špinar (79.Filip Mareš), Luboš Starý (87.Pavel Souček), Michal Kříž, Radek Sláma – Jan Prokš (74.Roman Souček), Antonín Kutlvašr (59.Josef Vácha II).

Ostatní zápasy 25.kola:
Tis - Herálec (HB)  2 : 3
Jiřice - Humpolec B  1 : 1
Mírovka - Ledeč n.S.  0 : 1
Kožlí - Horní Cerekev  0 : 6
Havlíčkova Borová - Černovice  5 : 4
Lučice - Košetice  2 : 1
 
24.kolo: neděle 1.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LUČICE  5 : 3  (3:2)
     Po opatrném úvodu udeřili hosté díky dlouhému nakopávanému balonu a chybě domácí obrany. Krátce nato ale přišla pětiminutovka Havla, který udeřil třemi góly. Ten poslední vsítil z pokutového kopu po zahrání soupeře ve vápně rukou. I Lučice dostala možnost penalty, jíž proměnil Martin Lančarič. Přestřelka pokračovala i po přestávce, zasloužené vedení Lípy pojistili Starý a Jan Prokš. Gól hostujícího Jonáše z brejku tak Lučici na body už nestačil. Fakta - branky: 34., 37. a 39. (PK) Jakub Havel, 54.Luboš Starý, 78.Jan Prokš – 25.Blažek, 45. M.Lančarič (PK), 63.Jonáš. Rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Jurka Antonín (Koněšín), Zsihovics Tomáš (Třebíč). Sestava: Petr Vašák - Marek Fejt, Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr – Miroslav Špinar (68.Pavel Souček), Luboš Starý, Michal Kříž, Jakub Havel (57.Radek Sláma) – Antonín Kutlvašr, Jan Prokš (86.Roman Souček). 

Ostatní zápasy 24.kola:
Horní Cerekev - Jiřice  6 : 1
Košetice - Mírovka  1 : 2
Humpolec B - Tis  4 : 3
Ledeč n.S. - Havlíčkova Borová  2 : 1
Černovice - Kožlí   5 : 1
Habry - Herálec (HB)  1 : 2
 
Dohrávka 23.kola: pátek 30.května v 17.30 hodin:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA  1 : 1  (1:0)
     Lepší úvod si domácí nemohli ani přát. Už ve druhé minutě byl ve velkém čtverci faulován Švec a Šimon pokutový kop s přehledem proměnil. Zvýšit mohl Švec, jeho střela se ovšem mezi tři tyče nevešla a po něm superšanci zazdil Bradáč, který přestřelil z malého vápna. Ve 34. minutě dostali šanci zahrávat pokutový kop i hosté. Při něm se vyznamenal gólman Beděra, který vychytal exligistu Slámu. Po přestávce s toho na hřišti moc nedělo, ale zlepšený výkon Lípy byl odměněn vyrovnávací brankou v 76. minutě z kopačky Kříže, a tak se okresní rivalové rozešli smírně. Fakta - branky: 2.Šimon (PK) - 76.Michal Kříž. Rozhodčí: Kuchyňa Viktor (Jihlava) - Šetek Jiří (Brtnice), Toman Radek (Jihlava). Sestava: Petr Vašák - Radek Sláma, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Miroslav Špiňar (88.Pavel Souček) – Luboš Starý, Jan Prokš (70.Lukáš Havel), Josef Kutlvašr, Marek Fejt – Antonín Kutlvašr (70.Roman Souček), Michal Kříž. 

Ostatní zápasy 23.kola:
Jiřice - Černovice  0 : 6
Tis - Horní Cerekev  0 : 3
Herálec (HB) - Humpolec B  3 : 2
Kožlí - Ledeč n.S.  0 : 5
Havlíčkova Borová - Košetice  1 : 0
Lučice - Habry  2 : 5
 
22.kolo: sobota 17.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ   0 : 2  (0:0)
       Na podmáčeném terénu a za stálého deště měli v první půl hodině ze hry více domácí. Jenže jejich územní převaha byla neplodná. Největší problémy hostujícím zadáků dělal Radek Sláma, který zúročoval své zkušenosti z vyšších soutěží. Potom začali přebírat iniciativu na své kopačky hráči Borové. Gólů se hrstka diváků dočkala až po přestávce. V 58. minutě se míč narazil Z.Frühbauer a táhlou střelou k tyči nedal Vašákovi šanci. O sedm minut později předvedl pěknou individuální akci Fikar. Ten si míč na levé straně od půlky navedl přes tři hráče až na roh velkého vápna a křížnou střelou do šibenici zvýšil na 0 : 2. Dva skvělé zákroky si na druhé straně připsal Pavel Veselý, kdy zlikvidoval dalekonosnou střelu pod břevno a trestný kop domácích. „Myslím, že jsme odehráli velice kvalitní zápas a vyhráli zcela zaslouženě," řekl borovský trenér Roman Brukner. Fakta - branky: 58.Z.Frühbauer, 65.Fikar. Rozhodčí: Čepl David (Humpolec) - Čamra Jiří, Machač Lukáš (oba Pelhřimov). Sestava: Petr Vašák – Marek Fejt, Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr (87.Pavel Souček) – Miroslav Špiňar, Luboš Starý, Michal Kříž, Jakub Havel (69.Filip Mareš) – Antonín Kutlvašr (62.Josef Vácha II), Radek Sláma.

 
Ostatní zápasy 22.kola:
Košetice - Kožlí  6 : 2
Horní Cerekev - Herálec (HB)  5 : 1
Lučice - Mírovka  5 : 3
Ledeč n.S. - Jiřice  13 : 2
Černovice - Tis  1 : 4
Habry - Humpolec B  1 : 0
 
21.kolo: neděle 11.května v 16.30 hodin:
SK KOŽLÍ - Sokol LÍPA  2 : 5  (1:2)
       Kožlí si v utkání s Lípou připsalo další porážku. Už ve třetí minutě udeřil hostující Antonín Kutlvašr. A krátce nato zvýšil Vácha. Domácí sice do přestávky snížili a po změně strany dokonce Mikula srovnal, ale na body nestačilo. Zejména zásluhou Kutlvašra, jenž zkompletoval hattrick. Fakta - branky: 28.Janů, 49.Mikula – 3., 80. a 89.Antonín Kutlvašr, 15.Josef Vácha II, 58.Michal Fejt. Rozhodčí: Burian Vít - Zsihovics Tomáš (oba Třebíč), Švábenický František (Kouty). Sestava: Petr Vašák - Jakub Havel (67.Jan Prokš), Miroslav Prokš, Michal Fejt, Marek Fejt – Luboš Starý, Josef Vácha, Josef Kutlvašr (85.Filip Mareš), Antonín Kutlvašr (89.Pavel Souček) – Miroslav Špiňar, Michal Kříž.
 
Ostatní zápasy 21.kola:
Jiřice - Košetice  2 : 0
Mírovka - Habry  1 : 3
Herálec (HB) - Černovice  0 : 4
Humpolec B - Horní Cerekev  4 : 2
Tis - Ledeč n.S.  3 : 3
Havlíčkova Borová - Lučice  0 : 2
 
20.kolo: neděle 4.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK JIŘICE  2 : 3  (0:2)
        Ani jasná herní převaha Lípy k výhře nevedla. Domácí v utkání zazdili pět velkých příležitostí, které je stály body. V první půli se hosté dvakrát dostali za polovinu a dvakrát slavili gól. Lípa po přestávce sice dokázala snížit, v 69. minutě ale z dalšího brejku udeřil dvougólový Šimůnek. Na výhře Jiřic tak už nic nezměnilo ani snížení Váchy. Fakta - branky: 53.Michal Kříž, 89.Josef Vácha – 29. a 59.Šimůnek, 42.Jirků. Rozhodčí: Doskočil Pavel (Počátky) - Ondráček Milan (Pohled), Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Petr Vašák – Marek Fejt, Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr – Miroslav Špinar, Luboš Starý, Michal Kříž (80.Filip Mareš), Radek Sláma (70.Jakub Havel) – Antonín Kutlvašr (70.Stanislav Böhm). Josef Vácha II. 
 
Ostatní zápasy 20.kola:
Mírovka - Havlíčkova Borová   1 : 1
Košetice - Tis  2 : 4
Lučice - Kožlí  5 : 1
Ledeč n.S. - Herálec (HB)  3 : 1
Černovice - Humpolec B  4 : 1
Habry - Horní Cerekev  2 : 5
 
19.kolo: sobota 26.dubna v 16.00 hodin:
TIS - Sokol LÍPA   0 : 1  (0:1)
        Po úvodním opatrném začátku se v 19.minutě z prvního gólu v dresu Lípy radoval exligista Radek Sláma. Domácí v okleštěné sestavě začali dobývat hostující branku. Vytvořili si několik závarů, lipští obránci museli třikrát vykopávat z brankové čáry a bídnou koncovku Tisu dovršilo břevno Vašákovy branky. Fakta - branka: 19.Radek Sláma. Rozhodčí: Polák Michael - Rosický Pavel (oba Velké Meziříčí), Dlouhý Jiří (Dobrá Voda). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Špiňar, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Marek Fejt - Michal Kříž, Antonín Kutlvašr, Josef Kutlvašr, Radek Sláma - Luboš Starý (75.Stanislav Böhm), Josef Vácha II. (71.Pavel Souček).
 
Ostatní zápasy 19.kola:
Horní Cerekev - Černovice  2 : 2
Humpolec B - Ledeč n.S.  0 : 6
Jiřice - Lučice  1 : 2
Kožlí - Mírovka  0 : 5
Herálec (HB) - Košetice  2 : 4
Havlíčkova Borová - Habry  2 : 1
 
18.kolo: sobota 19.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC (HB)   2 : 1  (1:1)
          Domácí si lepší vstup do utkání nemohli přát, ve 4. minutě je dostal do vedení Michal Fejt. Vedení domácí ukolébalo, do větších šancí a střeleckých příležitostí se dostávali hosté. Jednu z nich po půl hodině hry zužitkoval Komůrka. I ve druhém poločase měli více ze hry hosté, ale štěstí se obrátilo na stranu Lípy. Té tři body v 70. minutě vystřelil Starý. Fakta - branky: 4.Michal Fejt, 72.Luboš Starý – 29. Komůrka. Rozhodčí: Kopřiva Miroslav (Červený Hrádek) - Obršlík Pavel (Jihlava), Staněk Josef (Střítež u Jihlavy)Sestava: Petr Vašák – Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel – Luboš Starý, Jan Prokš (46.Filip Mareš), Josef Vácha, Antonín Kutlvašr (89.Pavel Souček) – Miroslav Špiňar, Josef Kutlvašr (53.Marek Fejt).
 
Ostatní zápasy 18.kola:
Košetice - Humpolec B  1 : 2
Lučice - Tis  2 : 1
Mírovka - Jiřice  3 : 0
Havlíčkova Borová - Kožlí  1 : 0
Ledeč n.S. - Horní Cerekev  4 : 3
Habry - Černovice  4 : 3
 
17.kolo: neděle 13.dubna v 14.00 hodin:
FK HUMPOLEC B - Sokol LÍPA  2 : 0  (1:0)
    V prvním poločase byli lepší hosté z Lípy, vytvořili si několik slibných šancí, ale domácí podržel brankář Brávek. Ve 20. minutě poslal Metál z obrany dlouhý nákop, hosté si počínali ve středu pole nedůrazně, takže se do úniku dostal Dalík a vybíhajícího brankáře lobem překonal. Po přestávce se domácí zlepšili, Lípě začaly docházet síly, takže se hra vyrovnala. V 60.minutě Lípa sice dala branku, ale z domnělého ofsajdu jim nebyla uznána branka. Pojistku vítězství Humpolce obstaral po dalším brejku Dalík. Fakta - branky: 20. a 66. Dalík. Rozhodčí: Sliž Emil (Chotěboř) - Licek Jan (Havlíčkův Brod), Niederle Zdeněk (Bartoušov)Sestava: Petr Vašák – Roman Souček (50.Jakub Havel), Miroslav Prokš, Michal Fejt, Antonín Kutlvašr - Luboš Starý (65.Pavel Souček), Jan Prokš, Radek Sláma, Michal Kříž - Miroslav Špiňar, Josef Kutlvašr.
 
Ostatní zápasy 17.kola:
Horní Cerekev - Košetice  2 : 1
Jiřice - Havlíčkova Borová  1 : 4
Černovice - Ledeč n.S.  2 : 2
Herálec (HB) - Lučice  1 : 2
Kožlí - Habry  0 : 4
Tis - Mírovka  0 : 1
 
16.kolo: neděle 6.dubna v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK HORNÍ CEREKEV  1 : 2  (0:1)
     Horní Cerekev se v Lípě ujala vedení ve 13. minutě díky gólu téměř z poloviny hřiště. Gólmana Vašáka nachytal střelou pod břevno Zelenka. Domácí si následně vytvořili tlak, ale v útoku byli bezzubí. Nepomohlo jim ani vyloučení hostujícího Suchého. I v deseti přidala Cerekev z brejku druhý gól a na její výhře už nic nezměnil ani střídající Antonín Kutlvašr. Fakta - branky: 89.Antonín Kutlvašr - 13.Zelenka, 86.J.Chadim. ČK: 0:1. Rozhodčí: Bílek Zdeněk (Pavlov-ZR) - Šula Petr, Krejčí Vlastimil (oba Radostín nad Oslavou). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (46.Antonín Kutlvašr) – Luboš Starý, Radek Sláma, Michal Kříž, Miroslav Špinar – Josef Kutlvašr, Jan Prokš (82.Filip Mareš).  
 
Ostatní zápasy 16.kola:
Mírovka - Herálec (HB)  2 : 0
Košetice - Černovice  0 : 0
Kožlí - Jiřice  1 : 2
Havlíčkova Borová - Tis  3 : 0
Lučice - Humpolec B  2 : 1
Habry - Ledeč n.S.  1 : 1

 
15.kolo: neděle 30.března v 15.00 hodin:
Sokol ČERNOVICE - Sokol LÍPA  3 : 2  (0:1)
     Již v 5.minutě rozvlnil síť domácího brankáře Vošahlíka střelec Jakub Havel. V 60.minutě druhou branku vstřelila nová posila z H.Brodu Radek Sláma - 0 : 2. Fotbalisté Černovic se ze šoku vzpamatovali až v 61.minutě hry. Do té doby hráli prim hosté s mlaým mužstvem, předvádějícím kvalitní kombinační hru. Poté se domácí zvedli, zpřesnili kombinaci, přidali na pohybu a postupně přebrali iniciativu. Do 70.minuty vyrovnali a o šest minut déle vstřelil vítězný gól Kubů. Fakta - branky: 61. a 76.Kubů, 72.P.Maštalíř - 5.Jakub Havel, 60.Radek Sláma. Rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce) - Masopust Václav (Rohovka), Chvála Michal (OFS - Kamenice nad Lipou). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (82.Pavel Souček) - Luboš Starý (67.Jaroslav Bouchner), Antonín Kutlvašr, Radek Sláma, Michal Kříž (81.Filip Mareš) - Miroslav Špiňar, Jan Prokš.
 
Ostatní zápasy 15.kola:
Horní Cerekev - Lučice  4 : 0
Humpolec B - Mírovka     1 : 1
Tis - Kožlí  4 : 0
Jiřice - Habry  0 : 1
Herálec (HB) - Havlíčkova Borová  0 : 1
Ledeč n.S. - Košetice  8 : 1
 
14.kolo: neděle 10.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Kovofiniš LEDEČ NAD SÁZAVOU  3 : 2  (3:1)
     Domácí fotbalisté rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase. Nejprve dostal Lípu do vedení Špiňar. Potom zvyšoval na 2:0 Hrdlička a v poslední minutě prvního poločasu nejdříve A. Kutlvašr dal na 3:0, ale hned z rozehrávky hosté zásluhou Peška snížili. „První poločas jsme začali velice dobře, ale jeho konec jsme odehráli laxně. Hráče nejspíš uspokojil výsledek," řekl domácí trenér Zdeněk Jungvirt. Po přestávce byli častěji u míče hosté, kterým se Pechancem podařilo vstřelit kontaktní branku, ale více domácí obrana Ledči nepovolila. Fakta - branky: 18.Miroslav Špiňar, 23.Jakub Hrdlička, 45. Antonín Kutlvašr - 45.Pešek, 79.Pechanec. Rozhodčí: Krulík Josef (Chotěboř) - Niederle Zdeněk (Bartoušov), Sýkora Tomáš (Lučice). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel - Luboš Starý, Antonín Kutlvašr, Josef Kutlvašr ml., Michal Kříž - Miroslav Špiňar, Jakub Hrdlička. 
 
Ostatní zápasy 14.kola:
Jiřice - Tis  2 : 3
Havlíčkova Borová - Humpolec B  3 : 1
Mírovka - Horní Cerekev  3 : 1
Habry - Košetice  5 : 2
Kožlí - Herálec (HB)  1 : 3
Lučice - Černovice  2 : 1

13.kolo: sobota 2.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol KOŠETICE  2 : 1  (2:0)
      V prvním poločase měla více ze hry Lípa a svoji aktivitu zúročila i gólově. Nejdříve se krásnou střelou do šibenice prosadil Jakub Havel a po půl hodině hry přidal druhý zásah domácích Hrdlička. Po přestávce chtěla Lípa přidat třetí branku, ale místo toho z ojedinělého brejku inkasovala kontaktní gól, ale domácí si tři body už pohlídali. „Košetice zde předvedli určitou kvalitu. Musím kluky za předvedený výkon pochválit. Konec zápasu jsme uhráli bojovností," řekl spokojený trenér Zdeněk Jungvirt. Fakta - branky: 29.Jakub Havel, 32.Jakub Hrdlička - 68.A.Vejsada. Rozhodčí: Rygl Luboš - Křenek Tomáš (oba Třebíč), Licek Jan (Havlíčkův Brod). ČK: 0:1. Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (85.Filip Šimek) - Luboš Starý (78.Stanislav Böhm), Antonín Kutlvašr (66.Marek Fejt), Josef Kutlvašr ml., Michal Kříž - Miroslav Špiňar (90.Petr Havel), Jakub Hrdlička. 
 
Ostatní zápasy 13.kola:
Mírovka - Černovice  1 : 1
Jiřice - Herálec (HB)  2 : 0
Lučice - Ledeč n.S.  2 : 4
Tis - Habry  1 : 5
Havlíčkova Borová - Horní Cerekev  1 : 1
Kožlí - Humpolec B  5 : 1

12.kolo: neděle 27.října v 14.30 hodin:
Sokol HABRY - Sokol LÍPA  1 : 1  (1:1)
      Domácím se povedl skvělý vstup do utkání, kdy už ve 3. minutě poslal míč do šibenice Kudláček. Pak Habry zahodily hned tři šance a jejich převahu tak paradoxně zužitkovala Lípa, když nesklapla ofsajdová past a Jan Prokš se řítil sám na Krátkého. Překonal ho a vyrovnal. Po změně stran se Habry snažily o zisk tří bodů, ale nebylo jim přáno a jejich šance zůstaly nevyužity. Melechovskému dvakrát hostující hráči vykopávali balon z brankové čáry. Navíc domácí hráli půl hodiny bez vyloučeného Tomy. Fakta - branky: 3.Kudláček - 22.Jan Prokš. Rozhodčí: Licek Jan (Havlíčkův Brod) - Šrámek Zdeněk (Keřkov), Kubeš Petr (Golčův Jeníkov). ČK: 1:0. Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Luboš Starý, Radek Krpálek, Jakub Havel - Michal Fejt, Antonín Kutlvašr (89.Milan Pešák), Michal Kříž, Miroslav Špiňar - Jan Prokš (33.Marek Fejt), Filip Mareš. 
 
Ostatní zápasy 12.kola:
Humpolec B - Jiřice  1 : 3
Horní Cerekev - Kožlí  5 : 1
Košetice - Lučice  1 : 1
Herálec (HB) - Tis  2 : 4
Černovice - Havlíčkova Borová  3 : 4
Ledeč n.S. - Mírovka  0 : 0
 
11.kolo: neděle 20.října v 14.30 hodin:
Sokol LUČICE - Sokol LÍPA  2 : 0  (1:0)
      Vyrovnanou hru utnula situace ze 23. minuty. V té Mirek Prokš na brankové čáře zabránil rukou gólu a vedle jeho vyloučení zahrávali domácí penaltu, kterou bezpečně proměnil Martin Lančarič. Ve druhém dějství se oslabená Lípa oklepala a vytvořila si územní převahu. Zároveň v její obranné řadě vznikaly skulinky. Do rozehrávky doslova vlétl M.Lančarič a levačkou vymetl šibenici Vašákovy branky. Hosté mohli snížit z pokutového kopu, který byl nařízený za sporný faul, Hrdlička ovšem šancí na zdramatizování závěru pohrdl a Svobodovu branku vůbec netrefil. Od té doby už se utkání jen dohrávalo. Fakta - branky: 23. a 60.M.Lančarič. Rozhodčí: Nápravník Jan - Kuchyňa Viktor (oba Jihlava), Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová). ČK: (23.Miroslav Prokš). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Radek Krpálek, Jakub Havel -  Michal Fejt, Antonín Kutlvašr (59.Luboš Starý), Jakub Hrdlička (85. Marek Fejt), Michal Kříž - Jan Prokš, Miroslav Špinar (85.Filip Mareš). 
 
Ostatní zápasy 11.kola:
Mírovka - Košetice  6 : 1
Jiřice - Horní Cerekev  1 : 2
Havlíčkova Borová - Ledeč n.S.  1 : 0
Tis - Humpolec B  3 : 3
Kožlí - Černovice  2 : 2
Herálec (HB) - Habry  0 : 5

10.kolo: sobota 12.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol MÍROVKA  1 : 1  (1:0)
      Do utkání lépe vstoupili hosté z Mírovky, kteří si vytvořili úvodní šanci. Tu však neproměnili a tak se k taktovce dostala Lípa. Jenže ta nejprve slibné čtyři šance neproměnila a radovala se až půl hodince hry. Na konci kombinační akce byl Hrdlička, který se trefil ze šestnáctky. Ve druhém poločase se domácí zatáhli a spoléhali na brejky, ale ani jeden neskončil gólem a tak se mohli radovat hosté. Ti se trefili minutu před koncem zápasu, kdy nepovedenou standardu vyrazil brankář na vápno. Tam se balonu zmocnil Valášek a zaslouženě srovnal. Fakta - branky: 30.Hrdlička Jakub - 88.Valášek. Rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Kůrka Jaroslav (Bohdalín), Nechvátal Tomáš (Pelhřimov). SestavaPetr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel - Luboš Starý, Antonín Kutlvašr, Michal Kříž, Radek Krpálek - Jakub Hrdlička, Jan Prokš. 
 
Ostatní zápasy 10.kola:
Košetice - Havlíčkova Borová  0 : 3
Humpolec B - Herálec (HB)  2 : 0
Černovice - Jiřice  5 : 2
Ledeč n.S. - Kožlí  3 : 2
Habry - Lučice  3 : 1
Horní Cerekev - Tis  1 : 2

9.kolo: neděle 6.října v 15.00 hodin:
Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ - Sokol LÍPA  0 : 1  (0:1)
      Hned na začátku udal tempo zápasu Michal Fejt, který svůj přímý kop otřel o břevno a otevřel skóre. Další komplikace pro domácí přišla po vyloučení Tonara, který nedovoleně zastavil nebezpečný brejk Lípy. V další šanci hostů v první půli musel zasahovat Vymetal.  Borová postupně zvyšovala obrátky, z čehož mohl profitovat Janáček, jenomže Vašák byl včas venku z branky a šanci zneškodnil. V samotném se početní síly na hřišti vyrovnaly po vyloučení J.Kutlvašra, ale na výsledku se už nic nezměnilo. Fakta - branka: 5.Michal Fejt. Rozhodčí: Voneš Jakub (Rudíkov) - Jílek Lukáš, Müller Jiří (oba Krahulov). ČK: 1:1 (23.Tonar - 90.Josef Kutlvašr). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (67.Miroslav Špiňar) - Luboš Starý (75.Filip Mareš, 85. Petr Havel), Antonín Kutlvašr, Michal Kříž, Josef Kutlvašr - Jakub Hrdlička, Jan Prokš. 
 
Ostatní zápasy 9.kola:
Jiřice - Ledeč n.S.  2 : 0
Tis - Černovice  4 : 0
Humpolec B - Habry  2 : 1
Mírovka - Lučice  5 : 3
Kožlí - Košetice  1 : 5
Herálec (HB) - Horní Cerekev  2 : 3
 
8.kolo: neděle 29.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOŽLÍ  1 : 1  (0:1)
      Lípa odstartovala utkání aktivně. Hned v úvodu měla tři šance, ale nedokázala je využít a tak ji potrestalo Kožlí. V 6. minutě zaplavala střela Pechy před domácím brankářem a skončila v síti. Kožlí se pak snažilo bránit výsledek a nakopávalo balony. Domácí se snažili výsledek zvrátit na svou stranu, ale nebylo jim přáno. Až v 76. minutě se trefil Bouchner. „Kluci měli šance, ale bohužel nebyli schopní dát gól," posteskl si trenér domácích Zdeněk Jungwirt. Fakta - branky: 76.Jaroslav Bouchner - 6.M.Pecha. Rozhodčí: Holý Petr (Slavice u Třebíče) - Sýkora Tomáš (Lučice), Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (46.Miroslav Špiňar) - Luboš Starý, Antonín Kutlvašr, Jakub Hrdlička, Michal Kříž - Jaroslav Bouchner, Radek Krpálek. 
 
Ostatní zápasy 8.kola:
Košetice - Jiřice  5 : 1
Lučice - Havlíčkova Borová  1 : 0
Černovice - Herálec (HB)  4 : 2
Ledeč n.S. - Tis  2 : 7
Horní Cerekev - Humpolec B  0 : 3
Habry - Mírovka  2 : 0

7.kolo: sobota 21.září v 15.30 hodin:
SK JIŘICE - Sokol LÍPA  2 : 1  (1:0)
       Ve vyrovnaném utkání brali body domácí. Ti se dostali do vedení ve 21. minutě gólem Petra Příhody a na další trefy se čekalo až do závěru zápasu. V 73. minutě postupoval sám na brankáře Petr Příhoda, J.Kutlvašr ho zastavil v rozporu s pravidly a viděl červenou kartu. Lípě to paradoxně neublížilo a v následující minutě A.Kutlvašr vyrovnal. Drama tím ovšem neskončilo. Jedenáct minut před koncem hosté vlastencem darovali Jiřicím vedení a remízu odmítli už v nastavení. Hrdlička neproměnil pokutový kop. Fakta - branky: 21.Petr Příhoda, 79.vlastní - 74.Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Pospíchal Roman - Pojezný Karel, Nápravník Jan (všichni Jihlava). ČK: 0:1 (73.Josef Kutlvašr). Sestava: Milan Exner - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt (82.Petr Havel), Jakub Havel, Luboš Starý, Antonín Kutlvašr, Jakub Hrdlička, Michal Kříž (65.Filip Šimek), Josef Kutlvašr, Filip Mareš (65.Miroslav Špinar). 
 
Ostatní zápasy 7.kola:
Herálec (HB) - Ledeč n.S.  2 : 2
Horní Cerekev - Habry  1 : 2
Havlíčkova Borová - Mírovka  4 : 0
Humpolec B - Černovice  2 : 5
Kožlí - Lučice  1 : 2
Tis - Košetice  1 : 1

6.kolo: neděle 15.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - TIS  3 : 2  (2:0)
       Lípě se podařilo vstoupit do utkání na jedničku. A ve třinácté minutě už vedla o dvě branky. Jenže pak přišla 32. minuta a lipským nebylo do zpěvu. Po zahrání rukou mimo pokutové území se poroučel ze hřiště brankář Vašák. Místo něj musel mezi tři tyče Josef Kutlvašr ml. z pole. Ten pak před koncem poločasu fauloval ve vápně hostujícího protihráče a Kozlík kopal penalty. Tu ale „brankář amatér" chytil. 
      Po změně stran Lípa udělala velkou chybu, když se zatáhla a nechala hrát Tis. Tomu se podařilo snížit. Naštěstí pro domácí se ale trefil Kuba Havel a opět Lípa vedla o dvě branky. Jenže. Když už si domácí hráči mysleli, že se nemůže nic stát, tak dal na 3 : 2 Kozlík a drama bylo na světě. Pro domácí ale skončilo šťastně, vedení dokázali udržet. Fakta - branky: 8.Antonín Kutlvašr, 13.Jakub Hrdlička, 68.Jakub Havel - 47.Bláha, 74.Kozlík. Rozhodčí: Kubeš Petr (Golčův Jeníkov) - Krulík Josef, Janovský Aleš (oba Chotěboř). ČK: 1:0 (32.Petr Vašák). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (86.Marek Fejt) - Luboš Starý, Antonín Kutlvašr, Jakub Hrdlička, Michal Kříž (90.Petr Havel) - Josef Kutlvašr, Josef Vácha II. (78.Filip Mareš).
 
Ostatní zápasy 6.kola:
Mírovka - Kožlí  2 : 0
Košetice - Herálec (HB)  2 : 1 
Černovice - Horní Cerekev  4 : 3
Ledeč n.S. - Humpolec B  0 : 3
Lučice - Jiřice  2 : 3
Habry - Havlíčkova Borová  1 : 1

5.kolo: neděle 8.září v 16.00 hodin:
Sokol HERÁLEC - Sokol LÍPA  0 : 2  (0:1)
       V Herálci v prvním poločase jasně dominovala Lípa, hlavně díky své rychlosti. Do první velké šance se dostal Špiňar, ale jeho jedovku Koubek vyrazil na roh. Ten zahrával Kříž a našel na zadní tyči Špiňara, který se tentokrát nemýlil 0 : 1.
       Po přestávce mohl vyrovnat Pátek, po centru Paclíka mířil vedle. Rozhodnutí padlo v 67. minutě, kdy se z dvaceti metrů umístěnou střelou trefil A. Kutlvašr. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale i ty největší šance pochytal spolehlivý Vašák. Fakta - branky: 24.Miroslav Špiňar, 67.Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Burian Vít (Třebíč) - Voneš Jakub (Rudíkov), Ondráček Milan (Pohled). Sestava: Petr Vašák - Miroslav Špiňar (33.Luboš Starý), Roman Souček, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr - Michal Fejt, Michal Kříž (89.Jiří Med), Jakub Havel (82.Petr Havel), Antonín Kutlvašr - Jakub Hrdlička (79.Filip Mareš), Josef Vácha.
 
Ostatní zápasy 5.kola:
Humpolec B - Košetice  0 : 0
Horní Cerekev - Ledeč n.S.  3 : 0
Kožlí - Havlíčkova Borová  0 : 3
Jiřice - Mírovka  4 : 1
Černovice - Habry  1 : 2
Tis - Lučice  3 : 4

4.kolo: neděle 1.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - FK HUMPOLEC B  3 : 1  (1:0)
     Na úvodní branku čekali diváci v Lípě do závěru první půle. Křižná akce Váchy skončila přesnou přihrávkou na kopačkách Bouchnera, jenž dorážel do prázdné branky.
        Do odkryté brány zakončoval i Jakub Havel na začátku druhého poločasu, kdy Lípa těžila z rychlého protiútoku. Hosté se sice dočkali snížení Žatečky po závaru před brankou, ale tři body zůstaly v Lípě. Definitivně o tom v samotném závěru v brejku rozhodl Miroslav Špiňar. Fakta - branky: 45.Jaroslav Bouchner, 49.Jakub Havel, 89.Miroslav Špinar - 65.Žatečka. Rozhodčí: Kopřiva Miroslav (Dačice) - Kolman Marcel (Mírovka), Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (90.Filip Šimek) - Miroslav Špinar, Antonín Kutlvašr (67.Luboš Starý), Jaroslav Bouchner (46.Stanislav Böhm), Michal Kříž - Josef Kutlvašr ml., Josef Vácha II. (89.Petr Havel). 
 
Ostatní zápasy 4.kola:
Košetice - Horní Cerekev  6 : 0
Mírovka - Tis  0 : 3
Ledeč n.S. - Černovice  3 : 1
Lučice - Herálec (HB)  5 : 1
Havlíčkova Borová - Jiřice  6 : 0
Habry - Kožlí  2 : 1
 
3.kolo: sobota 24.srpna v 16.30 hodin:
SK HORNÍ CEREKEV - Sokol LÍPA  6 : 3  (1:2)
        Hosté začali skvěle, domácí překvapili především důrazem. Lípa už v 8. minutě vedla o dvě branky. Horní Cerekev se postupně zlepšovala a do přestávky už při vyrovnané hře snížil Serbus. Po obrátce byli lepší domácí, kteří prokázali větší vůli po vítězství. Hostům se ještě povedlo vyrovnat na 3:3, ale na gól z penalty z kopačky Havla už nenalezli odpověď. I když Lípa nakonec inkasovala šest branek, nezanechala v Horní cerekvi špatný dojem. Fakta - branky: 37., 52. a 81.Serbus, 54. a 87.Zelenka, 73.Havel (PK) - 8. a 57.Jakub Hrdlička (druhý PK), 4.Josef Vácha II. Rozhodčí: Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová) - Škorpík Martin (Přibyslav), Beseda Petr (Batelov). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (70.Stanislav Böhm), Miroslav Špiňar, Antonín Kutlvašr, Jakub Hrdlička (87.Josef Kutlwašr), Michal Kříž, Josef Vácha II (83.Petr Havel), Filip Šimek.
 
Ostatní zápasy 3.kola:
Jiřice - Kožlí  2 : 1
Humpolec B - Lučice  7 : 0
Herálec (HB) - Mírovka  0 : 4
Černovice - Košetice  0 : 2
Tis - Havlíčkova Borová  2 : 0
Ledeč n.S. - Habry  2 : 2
 
2.kolo: neděle 18.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ČERNOVICE  4 : 1  (2:0)
         Lípa v tomto utkání měla více ze hry a to se také odrazilo na výsledku. Do vedení šla ve 26. minutě, kdy Havel uvolnil Váchu a ten skóroval do prázdné branky. Ve 40. minutě předvedli ojedinělou akci hosté, kdy šli sami na brankáře, ale ten nebezpečnou situaci vyřešil. A domácí naopak ještě do šaten zvýšili svůj náskok, když Antonín Kutlvašr se nemýlil po přihrávce Špiňara. Po změně stran se obraz hry nezměnil a Lípa přidala ještě dvě branky, o které se zasloužil Hrdlička a připsala si tři body. Fakta - branky: 26.Josef Vácha II, 45.Antonín Kutlvašr, 54. a 76.Jakub Hrdlička -  73.Kubů. Rozhodčí: Nechvátal Jiří (Třešť) - Niederle Zdeněk (Bartoušov), Licek Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (69.Radek Krpálek) -  Miroslav Špiňar, Antonín Kutlvašr (80.Petr Havel), Jakub Hrdlička, Michal Kříž -  Josef Kutlvašr, Josef Vácha II.
 
Ostatní zápasy 2.kola:
Habry - Jiřice  7 : 3
Mírovka - Humpolec B  4 : 1
Košetice - Ledeč n.S.  6 : 0
Lučice - Horní Cerekev  1 : 1
Havlíčkova Borová - Herálec (HB)  3 : 1
Kožlí - Tis   1 : 1

1.kolo: neděle 11.srpna v 16.30 hodin:
Kovofiniš LEDEČ NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA  4 : 1  (1:0)
       Po neurovnaném úvodu se domácí dostali do vedení. Kujal centroval a Pešek propasíroval míč do prázdné branky. Ve druhém dějství začali hrát i hosté, ale byla to opět Ledeč, kdo se mohl radovat. Po ztrátě míče se prodral do zakončení Příhoda a prostřelil Vašáka. Komplikace pro domácí přišla po ztrátě míče ve středu pole. K míči se totiž dostal Vácha a z hranice velkého vápna umístěnou střelou snížil. To Lípu nabudilo, ovšem začala zapomínat na zadní vrátka, čehož využil Gramer pro zvýšení ledečského náskoku. V závěru zápasu ještě pojistil domácí výhru druhým gólem Pešek. Fakta - branky: 28. a 80.Pešek, 56.Příhoda, 71.J.Grammer - 66.Josef Vácha II. Rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Čepl Martin (Humpolec), Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák - Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Miroslav Špiňar (76.Lukáš Havel) - Roman Souček, Michal Kříž, Jakub Havel (61.Filip Mareš), Luboš Starý (64.Petr Havel) - Jakub Hrdlička, Josef Vácha II.  
     
Ostatní zápasy 1.kola:
Tis - Jiřice  3 : 3
Humpolec B - Havlíčkova Borová  0 : 0
Horní Cerekev - Mírovka  3 : 3
Košetice - Habry  0 : 1
Herálec (HB) - Kožlí  1 : 2
Černovice - Lučice  0 : 1
 
KONEČNÁ TABULKA:
I.B třída, A:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   26   17   4   5   52:22   55   16  
 
  2.   web >   26   16   5   5   63:34   53   14  
 
  3.   web >   26   15   2   9   57:58   47   8  
 
  4.   web >   26   13   6   7   75:52   45   6  
 
  5.   web >   26   13   4   9   70:50   43   4  
 
  6.   web >   26   12   5   9   48:45   41   2  
 
  7.   web >   26   11   7   8   51:39   40   1  
 
  8.  
  Tis
    26   11   5   10   61:50   38   -1  
 
  9.   web >   26   10   5   11   64:56   35   -4  
 
  10.   web >   26   10   5   11   47:52   35   -4  
 
  11.       26   10   2   14   43:79   32   -7  
 
  12.   web >   26   8   4   14   50:51   28   -11  
 
  13.       26   5   1   20   32:69   16   -23  
 
  14.       26   2   3   21   27:83   9   -30  
 
Nejlepší střelec: KUTLVAŠR Antonín ml. --> 9 gólů.
Dále Hrdlička Jakub po 8, Havel Jakub po 7, Vácha Josef II 6, Fejt Michal, Špiňar Miroslav a Starý Luboš po 3, Sláma Radek 2, Prokš Jan a Bouchner Jaroslav po 2, Kříž Michal a vlastní po 1.
Trenér: Jungvirt Zdeněk
Asistent trenéra: Baloun Ondřej
Vedoucí mužstva: Zajíček Vladimír.
14.07.2014 09:24:34
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one