Žáci - okresní přebor
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2012/201321.kolo: neděle 23.června v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  9 : 1  (5:0)
      V posledním mistrovském utkání jsme na svém hřišti přivítali souseda z tabulky Habry. Již v 10-té minutě zápasu po krásném individuálním průniku z pravé strany otevřel účet utkání Libor Golemba. Následnou brankově úspěšnou čtvrthodinku svými zásahy vyplnili Marek Breda, Honza Špilka parádní hlavičkou a opět Libor Golemba po samostatné akci. Celkové poločasové skóre 5:0 uzavřel po faulu na Honzu Špilku svojí premiérovou penaltovou trefou Honza Čížek. Již v první minutě druhé půle vystihnul chybu haberské obrany při "malé domů" Honza Špilka a snadno jsme navýšili na 6:0. Dalšími brankami dosáhli hattricku Libor Golemba a Honza Špilka z nařízeného pokutového kopu. Deset minut před koncem utkání se čestného úspěchu dočkali i hostující hráči po ukázkovém zahrání přímého kopu na nabíhajícího útočníka. Poslední branku letošního ročníku soutěže starších žáků dal kapitán Matěj Fejt. Výkon naše mužstva v jarní části je velkým příslibem pro příští sezonu, protože nikdo nepřechází do starší věkové kategorie ale ještě budeme vhodně doplněni hráči starší přípravky.  Fakta - branky: Libor Golemba 3, Jan Špilka 3 (1 z PK), Marek Breda, Jan Čížek (PK), Matěj Fejt. Rozhodčí: Bouda Josef (Lípa). SestavaFilip Kandr - Radek Čejka, Martin Vencovský, Jan Čížek, Ondra Koláček - Václav Morkus, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Honza Špilka, Zdeněk Skála. Střídající: Lukáš Souček.

Ostatní zápasy 21.kola:
Herálec (HB) - Rozsochatec  0 : 3  kontumačně
Sokol Leština - Tis   1 : 13
Staré Ransko - Dolní Město  17 : 0
Golčův Jeníkov - Velká Losenice   6 : 1
Víska - Hněvkovice  3 : 1

13.kolo: úterý 17.června v 17.00 hodin:
VELKÁ LOSENICE - Sokol LÍPA  4 : 3  (1:0)
      V odloženém zápase ve Velké Losenici hraného za velkého vedra jsme nastoupili opět jenom s jedenácti hráči. Po opatrném začátku ze strany obou mužstev se skóre měnilo poprvé v 5.-té minutě utkání, kdy soupeřův útočník krásně prošel naší obranou a výbornému Filipovi Kandrovi nedal šanci. Do konce poločasu jsme měli více ze hry ale bohužel se nám nepodařilo proměnit žádnou z našich šancí. Začátek druhé půle jsme opět zaspali a losenický útočník po ukázkovém prohození míče naší obranou zvýšil na 2:0. Kolektivní snahu po kontaktním gólu zúročil nádhernou samostatnou akcí Libor Golemba. V této chvíli jsme byli jasně lepší ale soupeři se podařilo opět brankově odskočit po náhodném využití závaru v naší obraně. Dvacet minut před koncem utkání jsme vsadili vše na ofenzívu a Radek Čejka se přesunul z místa stopera na hrot útoku vypomoci Liboru Golembovi. Ten deset minut před koncem vrátil odraženou střelu do sítě na 3:2 . V této chvíli se hrálo jenom na polovině soupeře a jen škoda zblokovaných nebo nepřesných střel Radka Čejky. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali dvě minuty před závěrečným hvizdem. Matěj Fejt za vápnem vystřelil skákavou střelu, kterou si chybující domácí brankář srazil do branky. Rozhodčí nastavil jednu minutu a právě z posledního útoku se podařilo domácím vstřelit vítěznou branku. Tento závěr byl pro naše hráče opravdu krutý, protože to co předvedli ve druhém poločase a zvláště v závěrečné dvacetiminutovce si zasloužilo minimálně jeden bod. Fakta - branky : Libor Golemba 2, Matěj Fejt.Rozhodčí: Hromádka Miroslav (Velká Losenice). Sestava: Filip Kandr - Radek Čejka, Martin Vencovský, Jan Čížek, Ondra Koláček - Václav Morkus, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Zdeněk Skála, Tomáš Fejt. 

Ostatní zápasy 13.kola:
Habry - Hněvkovice  1 : 3
Staré Ransko - Rozsochatec  1 : 1
Golčův Jeníkov - Sokol Leština  7 : 1
Tis - Herálec (HB)  3 : 2
Dolní Město - Víska  0 : 11

12.kolo: neděle 9.června v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Rebel DOLNÍ MĚSTO  12 : 1  (7:0)
        V domácím zápase s tabulkově posledním Dolním Městem jsme si mohli vyzkoušet různé herní varianty a hlavně rovnoměrně prostřídat všechny hráče. Ve středu obrany začala dvojice Vencovský - Morkus a na hrotu útoku trojice Čížek - Průša - Skála. Prvním branku jsme dali již ve třetí minutě po střele Matěje Fejta z pravé strany. Potom předvedli krásné gólové zásahy Marek Breda pravou a Honza Špilka levou nohou. Do listiny střelců se zapsal i Libor Golemba a poločasové skóre 7:0 zkompletoval čistým hattrickem Radek Čejka. Do druhé půle nastoupil v naší brance poprvé Artur Průša a Filip Kandr si naopak šel " zahrát do pole".  O góly se dále svojí druhou brankou postaral Libor Golemba a hattrick si dvěma trefami dokončil Honza Špilka. Svého prvního zásahu se také dočkal Filip Kandr proměněním pokutového kopu. Pět minut před koncem zaznamenali čestný úspěch i hosté z Dolního Města a účet zápasu uzavřel po krásném úniku z pravé strany Matěj Fejt. Soupeř byl opravdu slabý a v ničem nás neprověřil před následujícím důležitým zápasem v Losenici. Alespoň jsme si s chutí zastříleli a částečně vylepšili stále záporné tabulkové skóre. Fakta - branky: Radek Čejka 3, Jan Špilka 3, Libor Golemba 2, Matěj Fejt 2, Marek Breda, Filip Kandr. Rozhodčí: Krondráf Jan (Štoky). Sestava: Filip Kandr (Artur Průša) -  Martin Vencovský, Václav Morkus, Jan Čížek, Ondra Koláček - Václav Grubauer, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Jan Špilka, Radek Čejka. Střídající: Zdeněk Skála. 

Ostatní zápasy 12.kola:
Herálec (HB) - Habry  14 : 0
Sokol Leština - Velká Losenice  1 : 7
Staré Ransko - Golčův Jeníkov  2 : 2
Víska - Tis  0 : 6
Rozsochatec - Hněvkovice  12 : 0

20.kolo: sobota 1.června v 13.30 hodin:
Sokol HNĚVKOVICE - Sokol LÍPA  2 : 1  (0:0)
        I v dalším utkání na hřišti Hněvkovic jsme hráli pouze s jedenácti hráči a to nám ještě museli vypomoci tři hráči z přípravky. Do naší branky se postavil Ondra Koláček a klíčové místo ve středu zálohy poprvé v letošní sezoně vyzkoušel Matěj Fejt. Hněvkovice sice byly mírným tabulkovým favoritem ale hned od začátku jsme je zaskočili naší kombinační souhrou a zbytečně je nepouštěli do blízkosti naší branky. Většina našich útočných akcí vedla přes Libora Golembu a jen škoda, že žádná z jeho střel neskončila gólem. Poločas nakonec skončil za naší mírné převahy bez branek. Na začátku druhé půle se podařila Honzovi Špilkovi krásná přihrávka do uličky na nabíhajícího Libora Golembu a ten své následné sólo proměnil v naše vedení. V tuto chvíli nám ale začali docházet síly a soupeř postupně přebíral iniciativu. Několik nebezpečných akcí se ještě podařilo naší obraně odvrátit ale v 50-té minutě po zahraném rohovém kopu hněvkovický hráč za hranicí vápna nádherně trefil odražený míč a ten skončil dotykem o břevno v naší síti. Do konce utkání měli domácí ještě několik šancí, které spolehlivě kryl výbornými zákroky Ondra Koláček. Smůla ale přišla čtyři minuty před koncem, kdy po závaru před naší brankou míč prošel k nekrytému soupeřovu útočníkovi a ten nezaváhal. V závěru jsme již neměli síly na případné vyrovnání a zápas jsme nakonec smolně prohráli 2 : 1. Všichni hráči si za svůj předvedený výkon zasloužili pochvalu sudího i trenéra domácího mužstva. Škoda jenom, že nás v závěru sezóny zastihla tak rozsáhlá zdravotní absence klíčových hráčů.  Fakta - branka: Libor Golemba. Rozhodčí: Kocifaj Anton (Tis). SestavaOndra Koláček -  Radek Čejka, Martin Vencovský, Jan Čížek, Zdeněk Skála - Tomáš Fejt, Matěj Fejt, Jan Špilka - Libor Golemba, Lukáš Souček, Martin Čech. 

Ostatní zápasy 20.kola:
Habry - Sokol Leština  1 : 5
Herálec (HB) - Víska  5 : 2
Dolní Město - Golčův Jeníkov  0 : 16
Tis - Staré Ransko   3 : 1
Rozsochatec - Velká Losenice  8 : 2

19.kolo: neděle 26.května v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC  4 : 0  (1:0)
      Do derby s aktuálně třetím týmem tabulky Herálcem jsme nastoupili pouze s jedenácti hráči a to ještě Filip Kandr, Honza Špilka a nováček Artur Průša hráli se zdravotními indispozicemi. Na post stopéra si musel poprvé stoupnout Radek Čejka, který společně s ostatními beky předvedl bezchybnou defenzívu. Hned od počátku jsme favorita zatlačili na jeho polovinu a po čtvrthodině Marek Breda po krásném individuálním průniku do šestnáctky dostal naše mužstvo do zaslouženého vedení. Bohužel ale po dalších deseti minutách musel s bolestní nohy předčasně hřiště opustit. V tuto chvíli vše záviselo na individuálních schopnostech Libora Golemby, který často zaměstnával soupeřovu obranu, a škoda jen, že jeho dvě velké šance skončili pouze na břevně. Herálec také dvakrát nebezpečně zahrozil ale jejich nebezpečné průniky bravurně zlikvidoval gólman Filip Kandr. Na začátku druhé půle jsme opět nenastoupili kompletní, když nemohl ze zdravotních důvodů do hry zasáhnout Matěj Fejt. V kritické situaci se ale zpět na hřiště vrátil silně kulhající Marek Breda a snažil se pomoci hlavně přetížené obraně. Po čtvrthodině také mohl nastoupit zpět Matěj Fejt a opět jsme začali dotírat na soupeřovu branku. Za chvíli byl ve vápně faulován Honza Špilka a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Matěj Fejt. Za dalších deset minut krásně vyslal Vašek Morkus uličkou do šance Libora Golembu a ten zvýšil na 3 : 0. V tuto chvíli jsme byli opět jasně lepším týmem a to o dvě minuty potvrdil krásnou čtvrtou brankou Matěj Fejt. Celé mužstvo bez vyjímky si zaslouží pochvalu za předvedený fotbalový výkon ale i za kolektivní bojovnost, která nás podržela v kritických momentech zápasu. Fakta - branky: Matěj Fejt 2, Marek Breda, Libor Golemba. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). SestavaFilip Kandr -  Radek Čejka, Martin Vencovský, Ondra Koláček, Václav Morkus - Matěj Fejt, Marek Breda, Jan Špilka - Libor Golemba, Zdeněk Skála, Artur Průša. 

Ostatní zápasy 19.kola:
Sokol Leština - Hněvkovice  1 : 3
Staré Ransko - Habry  11 : 0
Golčův Jeníkov - Tis  2 : 2
Velká Losenice - Dolní Město  20 : 0
Víska - Rozsochatec  0 : 3

18.kolo: neděle 19.května v 14.30 hodin:
Sokol VÍSKA - Sokol LÍPA  3 : 0  (1:0)
        V utkání ve Vísce nám muselo vypomoci trio hráčů z přípravky Tomáš Fejt, Lukáš Souček a Martin Čech, kteří ale předtím dopoledne museli odehrát své soutěžní zápasy. Celý první poločas jsme výborně kombinovali a s domácím celkem jsme sváděli vyrovnané souboje. Nakonec ale po půlhodině hry poprvé rozvlnil naši síť domácí hráč střelou z přímého kopu. Ve zbylých minutách poločasu jsme se snažili o vyrovnání ale v naší obrovské šanci benjamínek Martin Čech nastřelil jenom břevno a chvíli na to domácí gólman se štěstím zlikvidoval slušnou střelu Tomáše Fejta z velkého vápna. Hned na začátku druhé půle nastala asi zlomová situace celého zápasu, kdy nařízený pokutový kop domácí brankař Liborovi Golembovi bravurně vyrazil a pohotová dorážka Matěje Fejta jenom o kousek minula pravou tyčku. V 10.-té minutě se Vísce vydařila standardní situace, protože si při rozehrávce trestného kopu domácí hráč ukázkově naběhl za naší obranu a z bezprostřední blízkosti nedal Ondrovi Koláčkovi žádnou šanci. Poslední branku jsme inkasovali čtvrt hodiny před koncem utkání, kdy míč před naším obráncem na nerovném terénu nepředvídatelně odskočil a volný soupeřův útočník proměnil následnou samostatnou akci v další gól. Celkově jsme sehráli velmi slušné vyrovnané utkání ale  na rozdíl od soupeře se nám nepodařilo proměnit ani jednu šanci, kterých jsme měli několik. Fakta - rozhodčí: Herink Tomáš (Vilémov). SestavaOndra Koláček - Jan Špilka, Radek Čejka, Martin Vencovský, Jan Čížek - Matěj Fejt, Marek Breda, Václav Morkus - Libor Golemba, Tomáš Fejt, Martin Čech. Střídající: Zdeněk Skála, Lukáš Souček. 

Ostatní zápasy 18.kola:
Rozsochatec - Dolní Město  11 : 0
Habry - Golčův Jeníkov  0 : 9
Hněvkovice - Staré Ransko  0 : 4
Herálec (HB) - Sokol Leština  5 : 0 
Tis - Velká Losenice  ODLOŽENO

17.kolo: neděle 12.května v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ROZSOCHATEC  0 : 8  (0:3)
       V dalším domácím utkání jsme přivítali první celek tabulky Rozsochatec. Do zápasu nemohl nastoupit stopér Kuba Čech a proto na jeho místo zaskočil Honza Špilka. Celkově defenzivní složení naší sestavy bylo potom hodně znát ve hře směrem k soupeřově brance. Po oboustranně opatrném začátku jsme v 15.- té minutě poprvé inkasovali po samostatném průniku protivníkova útočníka do naší obrany a nechytatelné střele pod břevno. Do poločasu jsme inkasovali ještě dvě branky po rychlých akcích šikovných hostujících útočníků. Také nám se několikrát podařilo ohrozit soupeřovu branku ale chybělo přesnější zakončení. Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl a hned ve druhé minutě jsme po zbytečné chybě obránců dostali čtvrtou branku. V těchto chvílích nás výškově lépe vybavení soupeřovi hráči snadno přehrávali a náš gólman Filip Kandr musel řešit hodně složitých situací. Závěrečná čtvrthodinka byla katastrofální a soupeři se během ní podařilo přidat ještě další čtyři góly. Ve hře soupeře byla vidět větší fotbalovost ale i zbytečná opatrnost z naší strany. Jediné nebezpečí pro hostující branku znamenaly osamocené průniky Libora Golemby, protože druhý tradiční útočník Radek Čejka si musel plnit obranné úkoly. Fakta -  rozhodčí: Matějka Jan (Havlíčkův Brod). SestavaFilip Kandr - Jan Špilka, Radek Čejka, Ondra Koláček,  Martin Vencovský - Jan Čížek, Marek Breda, Václav Morkus - Matěj Fejt, Libor Golemba,  Zdeněk Skála. 

Ostatní zápasy 17.kola:
Sokol Leština - Víska   1 : 7
Staré Ransko - Herálec (HB)  13 : 0
Golčův Jeníkov - Hněvkovice  3 : 0
Velká Losenice - Habry  13 : 1
Dolní Město - Tis  0 : 16

16.kolo: neděle 5.května v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ  11 : 0  (8:0)
        V domácím zápase s Leštinou jsme hráli pouze s jedenácti hráči a do naší branky se musel po dlouhé době opět postavit Ondra Koláček. Od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a výbornou kombinační hrou ho nutili k chybám. Hned první velké hrubky hostujícího stopéra využil v 5.-té minutě Libor Golemba. Za dalších pět minut přidal opět Libor Golemba další branku a vynikající čtvrthodinku uzavřel nádhernou dalekonosnou střelou Marek Breda. Za zmínku ještě stojí dva povedené "výlety" stopéra Kuby Čecha, které oba skončily gólem v soupeřově síti. Do poločasu se ještě trefil Matěj Fejt s Radkem Čejkou a svoji třetí branku v zápase přidal Libor Golemba. V druhé půli naše skóre navýšil dvěma brankami střelec zápasu Libor Golemba a úspěch zaznamenal i Vašek Morkus. Ten musel následně ze zápasu odstoupit a soupeř si zřejmě ani nevšiml, že posledních patnáct minut jsme dohrávali v deseti... V utkání jsme byli jasně lepší a celý zápas jsme soupeři nic nedovolili. Snad jedinou gólovou šanci Leštiny vyřešil zákrokem "pro diváky" náš gólman Ondra Koláček. Rozdíl ve skóre mohl být ještě výraznější, kdyby dvě nastřelená břevna Honzou Špilkou a dvě vyložené šance Zdeňka Skály skončily také brankami. Fakta - branky: Libor Golemba 5, Kuba Čech 2, Marek Breda, Radek Čejka, Matěj Fejt, Vašek Morkus. Rozhodčí: Krondráf Jan (Štoky). SestavaOndra Koláček - Kuba Čech, Jan Špilka, Martin Vencovský, Jan Čížek - Václav Morkus, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Radek Čejka, Zdeněk Skála.

Ostatní zápasy 16.kola:
Habry - Dolní Město  13 : 0
Hněvkovice - Velká Losenice  3 : 2
Herálec (HB) - Golčův Jeníkov  5 : 2
Víska - Staré Ransko  1 : 2
Rozsochatec - Tis  6 : 0

15.kolo: sobota 27.dubna v 13.30 hodin:
Spartak STARÉ RANSKO - Sokol LÍPA  3 : 1  (0:1)
        Proti dalšímu týmu ze "silné šestky" jsme nastoupili opět v plné sestavě. Soupeřovu výraznou výškovou převahu jsme se snažili eliminovat bojovným výkonem a hlavně držením míče s rychlou rozehrávkou. V 15.-té minutě jsme náš výkon korunovali brankou, když benjamínek mužstva Vašek Morkus nádhernou ranou levou nohou z velkého vápna dosáhnul své premiérové branky. Do konce poločasu jsme si taktickým výkonem náskok uhlídali i když nás několikrát musel svými zákroky podržet výborný Filip Kandr. Druhá půle začala velkou dešťovou průtrží... Domácí tým ve snaze vyrovnat přeskupil své řady a vše vsadil na ofenzívu. Už po pěti minutách se mu podařilo s přispěním promočeného terénu vyrovnat, kdy se dalekonosná střela na trávníku nevypočitatelně sklouzla a skončila v naší brance.  Zlom pro nás ale nastal mezi 16.- až 18.-tou minutou. To šli domácí hráči poprvé v utkání do vedení po využití zahraného rohového kopu a následně za dvě minuty soupeřův útočník využil krásný pas za naši obranu. Naše mužstvo se ale nevzdalo a bojovným výkonem jsme se snažili o zdramatizování zápasu. Po úniku Libora Golemby po levé straně a jeho pohotové střele ale předvedl domácí gólman zázračný zákrok. V úplném konci utkání jsme ještě měli po nepovedené "malé domů" možnost zahrávat volný kop v šestnáctce domácích, ale střela Libora Golemby skončila pouze na břevně. V celém utkání jsme opět předvedli slušný výkon a mužstvo by si určitě alespoň bod zasloužilo. Bylo například povzbudivé sledovat, jak si o dvě hlavy větší domácí obránce nebyl schopen poradit s parádním vedením míče  a celkovou útočnou hrou dalšího benjamínka v našem týmu Tomíka Fejta.  Fakta - branka: Václav Morkus. Rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách). Sestava: Filip Kandr - Kuba Čech, Martin Vencovský, Jan Čížek, Ondra Koláček - Václav Morkus, Jan Špilka, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Radek Čejka. Střídající: Zdeněk Skála, Tomáš Fejt.

Ostatní zápasy 15.kola:
Sokol Leština - Rozsochatec  1 : 6
Golčův Jeníkov - Víska  1 : 3
Tis - Habry  8 : 0
Velká Losenice - Herálec (HB)  2 : 6
Dolní Město - Hněvkovice  0 : 17

14.kolo: neděle 21.dubna v 13.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol GOLČŮV JENÍKOV  3 : 0  (2:0)
         V domácím utkání s aktuálně třetím týmem tabulky jsme se nezalekli jeho výškové převahy a hned od začátku jsme začali předvádět útočný fotbal. Ve 22. minutě přinesl na naší stranu uklidnění Matěj Fejt, který z blízkosti nebojácně překonal hostujícího gólmana. Za dalších pět minut přidal druhou branku Libor Golemba, který zabojoval proti převaze soupeřových obránců, a i se šťastným  přispěním teče protihráče přidal druhou branku. V první půli jsme byli celkově lepším mužstvem a zaslouženě jsme vedli nad tabulkově lépe postaveným mužstvem. Hned od začátku druhé půle nás ale Jeníkov přitlačil k naší brance. Po nebezpečné střele z volného přímého kopu, která skončila na našem břevně, a štěstí při bezprostřední střele jeníkovského útočníka, jsme si následně vynutili standardní situaci na soupeřově polovině.... Volný přímý kop z pravé strany bravurně  zahrál Libor Golemba a zvýšil na 3 : 0. Do konce utkání jsme již soupeři nic nedovolili a cenné vítězství si takticky hlídali. Přitom jsme ještě nevyužili několika vyložených šancí, včetně nastřelené tyčky. Celé mužstvo zaslouží obrovskou pochvalu za předvedený výkon, který se doufejme bude opakovat i v příštích zápasech  proti ostatním soupeřům.  Fakta - branky: Libor Golemba 2, Matěj Fejt. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice).  Sestava: Filip Kandr - Kuba Čech, Martin Vencovský, Jan Čížek, Ondra Koláček - Václav Morkus, Jan Špilka, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Radek Čejka. Střídající: Lukáš Souček, Zdeněk Skála.

Ostatní zápasy 14.kola:
Rozsochatec - Habry  16 : 2
Herálec (HB) - Dolní Město  13 : 0
Sokol Leština - Staré Ransko  0 : 12
Hněvkovice - Tis  1 : 0
Víska - Velká Losenice  3 : 1

22.kolo: sobota 13.dubna v 13.30 hodin:
TIS - Sokol LÍPA  6 : 1  (3:0)
         K prvnímu utkání po zimní přestávce jsme nastoupili v nejsilnější sestavě i s posilami Tomášem Fejtem a Vaškem Morkusem. Bohužel se při rozcvičování před zápasem zranil Marek Breda a nakonec nemohl nastoupit. Již ve druhé minutě utkání jsme při zahrávání rohového kopu nepokryli všechny soupeřovi hráče a zbytečně obdrželi branku. Krásná střela soupeřova útočníka z velkého vápna k tyči skončila také bohužel v naší síti a smolnou 15-ti minutovku ukončilo zase nepokrytí soupeřových hráčů při zahrání rohového kopu. Do přestávky se i nám několikrát podařilo ve dvojici Radek Čejka a Libor Golemba ohrozit soupeřovu branku. Hned na začátku druhé půle proti nám rozhodčí překvapivě odpískal pro údajné hraní rukou pokutový kop, čemuž se podivovali i soupeřovi hráči. Jinak výborný Filip Kandr ale neměl šanci zabránit stavu 0:4. Pátá branka do naší sítě padla po krásném úniku soupeřova útočníka ve 45.-té minutě. O dvě minuty jsme se dočkali i my, kdy Radek Čejka přesprintoval obránce a snížil na 1:5. Poslední gól soupeř dosáhl pět minut před koncem z dvojnásobného ofsajdu, který ale domácí postranní rozhodčí neodmával. Celý zápas jsme byli hráčům Tisu zdatným soupeřem a pouze škoda dvou zbytečně obdržených branek po rohových kopech a dvou sporných rozhodnutí sudího. Celé mužstvo za bojovnost zaslouží pochvalu ale je třeba vyzdvihnout parádní výkon stopera Kuby Čecha. Fakta - branka: Radek Čejka. Rozhodčí: Kubeš Petr (Golčův Jeníkov). Sestava: Filip Kandr - Kuba Čech, Václav Grubauer, Jan Čížek, Martin Vencovský - Václav Morkus, Jan Špilka, Ondra Koláček -  Libor Golemba, Radek Čejka, Matěj Fejt. Střídající: Tomáš Fejt, Lukáš Souček, Zdeněk Skála. 

Ostatní zápasy 22.kola:
Habry - Víska  0 : 4
Rozsochatec - Golčův Jeníkov  7 : 0
Hněvkovice - Herálec (HB)  5 : 1
Velká Losenice - Staré Ransko  4 : 3
Dolní Město - Sokol Leština  0 : 2

1.kolo: neděle 4.listopadu v 13.30 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO - Sokol LÍPA  1 : 15  (0:10)
         V souboji aktuálně posledních mužstev okresního přeboru žáků jsme zavítali na hřiště posledního Dolního Města. Do naší branky se poprvé postavil né zcela zdravý Honza Špilka. Naše mužstvo hned od začátku zatlačilo soupeře na jeho polovinu a hned ve 4-té minutě po parádně kopnutém rohu rozvlnil hlavou síť Radek Čejka. O další čtyři minuty se k němu přidal Libor Golemba a první desetiminutovku zakončil po parádním samostatném úniku stopér Kuba Čech. Výstavní gól také vstřelil ze zahraného rohového kopu hlavou Marek Breda. Celkově jsme první poločas zakončili s číslovkou 10. Do té doby mělo Dolní Město jenom jednu větší šanci. Náš "brankostroj" většinou v podání dvojice Golemba-Čejka pokračoval i v druhé půli. Do listiny střelců se také zapsal Ondra Koláček a v poslední minutě Matěj Fejt. Soupeř byl opravdu výrazně horší a na závěr podzimní část sezony jsme si dokázali, že branky střílet dokážeme. Tímto zápasem jsme si trošku vylepšili výrazně záporné skóre v tabulce okresního přeboru.  Fakta - branky: Libor Golemba 6, Radek Čejka 5, Kuba Čech, Marek Breda, Ondra Koláček, Matěj Fejt. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava: Honza Špilka (Dominik Klofáč) - Kuba Čech, Martin Vencovský, Honza Čížek, Dominik Klofáč - Lenka Golembová, Marek Breda, Ondra Koláček  - Libor Golemba, Radek Čejka, Matěj Fejt. Střídající: Lukáš Souček, Martin Čech.

Ostatní zápasy 1.kola:
Hněvkovice - Rozsochatec  0 : 3
Habry - Herálec  1 : 9
Tis - Víska  5 : 2
Velká Losenice - Leština   8 : 0
Golčův Jeníkov - Staré Ransko  1 : 4 

9.kolo: neděle 21.října v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HNĚVKOVICE  2 : 2  (1:0)
           V posledním domácím utkání podzimní části soutěže jsme přivítali soupeře z Hněvkovic. Naše ofenzivně složená sestava hned od počátku diktovala tempo hry a také se nám v 5-té minutě po střele Libora Golemby podařilo jít do vedení. V prvním poločase jsme soupeře herně výrazně převyšovali ale další branku jsme vsítili až na počátku druhé půle. Opět Libor Golemba využil zaváhání soupeřovy obrany a po parádní samostatné akci zvýšil svým druhým gólem na 2:0. Ke konci utkání ale přišel náš nepochopitelný výpadek. Nejdříve nešťastný zásah našeho gólmana vrátil Hněvkovice do hry a konečné vyrovnání přišlo 5. minut před koncem po závaru v naší obraně. Celé naše mužstvo v tomto zápase předvedlo slušný fotbalový výkon ale bohužel "slabá chvilka" na konci utkání nás připravila o spravedlivé vítězství. I přes malé zaváhání bylo  na celkovém sebevědomém projevu mužstva znát, že máme v naší bráně opět zkušeného gólmana, který nás několika bravurními zákroky v utkání podržel.  Fakta - branky: Libor Golemba 2.Rozhodčí: Bílek David (Světlá nad Sázavou). Sestava: Filip Kandr - Kuba Čech, Martin Vencovský, Ondra Koláček, Dominik Klofáč - Lenka Golembová, Honza Špilka, Marek Breda - Libor Golemba, Radek Čejka, Matěj Fejt. Střídající: Zdeněk Skála.

Ostatní zápasy 9.kola:
Velká Losenice - Rozsochatec  2 : 6
Golčův Jeníkov - Dolní Město  15 : 1
Staré Ransko - Tis  2 : 3
Leština - Habry  8 : 2
Víska - Herálec  1 : 2

8.kolo: sobota 13.října v 13.30 hodin:
Sokol HERÁLEC - Sokol LÍPA  6 : 1  (2:1)
           V přípravných zápasech před sezonou jsme s Herálcem sehráli vyrovnané zápasy. I v mistrovském utkání jsme začali výborně a měli jsme několik vyložených šancí, kdy například Libor Golemba stál sám před domácím gólmanem ale z bezprostřední blízkosti neproměnil. Potom následovali dva rychlé protiútoky soupeřových hráčů a prohrávali jsme 0:2. Ještě před odchodem do kabin snížil střelou z dálky Radek Čejka a zaznamenal svůj čtvrtý gól v sezoně. Po přestávce se  nám ale vůbec kombinačně nedařilo a postupně jsme inkasovali ještě další čtyři branky. Škoda jenom neproměnění našich šancí a z Herálce bychom odjížděli s přijatelnějším výsledkem. Fakta - branka: Radek Čejka. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Ondra Koláček - Honza Špilka, Radek Čejka, Martin Vencovský, Honza Čížek - Lenka Golembová, Marek Breda, Matěj Fejt - Libor Golemba, Lukáš Souček, Dominik Klofáč. Střídající: Míša Kerel, Zdeněk Skála. 

Ostatní zápasy 8.kola:
Rozsochatec - Víska  3 : 1
Hněvkovice - Leština   2 : 0
Habry - Staré Ransko  1 : 3
Tis - Golčův Jeníkov  2 : 2
Dolní Město - Velká Losenice  0 : 13

7.kolo: neděle 7.října v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol VÍSKA  0 : 2  (0:2)
           V domácím utkání s Vískou jsme opět nastoupili bez několika opor a  tomu jsme uzpůsobili obranné rozestavení s cílem neinkasovat žádnou zbytečnou branku. Ale již v 10.-té minutě za obrovského přispění nerovného terénu v "malém vápně" střela soupeřova hráče skončila po nepředvídatelném odskoku za zády našeho brankáře. Další branku jsme inkasovali v polovině první půle opět po chybě, kdy se stopeři mezi sebou nedomluvili a soupeřův útočník měl snadnou práci dopravit míč podruhé do naší branky. Následně si tedy šel Honza Špilka opět v dalším utkání vyzkoušet vyztužit obranu a na místě stopera odvedl do konce utkání spolehlivou práci. Do druhé půle musel na post brankaře místo naší jedničky Filipa Kandra nastoupit Honza Čížek. Určitě si po příchodu do branky hned na začátku dobře srovnal "tyče", protože bravurními zákroky ale i s přispěním fotbalového štěstí, do konce utkání neobdržel žádnou branku. Favorizovaný soupeř z Vísky byl opravdu nad naše síly ale i naše mužstvo předvedlo slušný taktický výkon. Jenom škoda, že jsme již tak dlouho nedali žádnou branku, která by zvedla naše sebevědomí do dalších zápasů. Fakta -  rozhodčí: Bílek David - Muzikář Jaroslav (oba Světlá nad Sázavou). Sestava: Filip Kandr (Honza Čížek) - Honza Špilka, Radek Čejka, Martin Vencovský, Dominik Klofáč - Zdeněk Skála, Ondra Koláček, Matěj Fejt - Libor Golemba, Lenka Golembová, Lukáš Souček. Střídající: Míša Kerel. 

Ostatní zápasy 7.kola:
Dolní Město - Rozsochatec  0 : 8
Velká Losenice - Tis  2 : 4
Golčův Jeníkov - Habry  4 : 0
Staré Ransko - Hněvkovice  7 : 1
Leština - Herálec  0 : 15

6.kolo: sobota 29.září v 11.00 hodin:
Sokol ROZSOCHATEC - Sokol LÍPA  5 : 0  (1:0)
           V Rozsochatci jsme hráli na hřišti prvního celku okresního přeboru žáků. Na postu stopera hrál opět Honza Špilka a s Radkem Čejkou vytvořili silnou dvojici, která nepouštěla soupeřovi útočníky do vážnějších šancí. Celý zápas dost ovlivnil výkon sudího, který často přehlížel hrubé zákroky hráčů na obou stranách. V první půli jsme hráli obranný fotbal a soupeře jsme nepustili do vážnější šance. Minutu před koncem poločasu proti nám rozhodčí odpískal hodně sporný pokutový kop. Do branky se na tuto chvíli postavil Honza Špilka a chybělo mu opravdu jenom kousek, aby ji úspěšně kryl. V druhé půli jsme hru srovnali a ve středu hřiště měli i více ze hry, ale do žádné vyložené šance jsme se nedostali. Potom následovali tři laciné góly soupeře a naděje na vyrovnání se "rozplynula". Přesto jsme zápas nevypustili a soupeři hru znepříjemňovali. Soupeř zvýšil na konečných 5:0 po výstavní střele pod břevno. Naše mužstvo hrálo celý zápas bojovně i když jsme do Rozsochatce odjížděli se strachem neinkasovat hodně branek. Naši hráči viděli, že i s lídrem tabulky, kterým ostatním "naděluje desítky" se nechá hrát vyrovnaný zápas. Fakta - rozhodčí: Bílek David (Světlá nad Sázavou). Sestava: Ondra Koláček- Honza Špilka, Radek Čejka, Honza Čížek, Dominik Klofáč - Martin Vencovský, Libor Golemba, Matěj Fejt - Zdeněk Skála, Lenka Golembová, Lukáš Souček. 

Ostatní zápasy 6.kola:
Víska - Leština  9 : 1
Herálec - Staré Ransko  1 : 1
Hněvkovice - Golčův Jeníkov  2 : 3
Habry - Velká Losenice  2 : 1
Tis - Dolní Město  24 : 1

11.kolo: středa 26.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - TIS  0 : 8  (0:4)
           Stále v citelně oslabené sestavě jsme v dalším utkání nastoupili proti Tisu, který měl výraznou výškovou převahu. V zápase jsme se zaměřili především na defenzivu s cílem zpomalovat útočné akce soupeře. Soupeř byl ale fotbalovější a naše mnohdy chaotická ustrašená hra mu dovolila do první půle vstřelit čtyři branky. Do druhé půle nastoupil na post stopera Honza Špilka a obrana začala předvádět jistější práci. V druhé půli jsme již nehráli vůbec špatně ale soupeři se podařilo několik rychlých protiútoků a skóre se zastavilo na hrozivých 0:8. Vzhledem k absenci opor našeho mužstva jsme si proti takovému soupeři z čelních míst tabulky nemohli dovolit hrát "otevřený" fotbal a tak jsme si i zkusili vyloženě defenzivní hru. Výkon nebyl vůbec špatný ale počet obdržených branek je opravdu krutý. Fakta -rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled). Sestava: Filip Kandr - Honza Špilka, Ondra Koláček, Radek Čejka, Honza Čížek - Martin Vencovský, Libor Golemba, Matěj Fejt - Zdeněk Skála, Lenka Golembová, Lukáš Souček. Střídající : Michal Kerel.

Ostatní zápasy 11.kola:
Golčův Jeníkov - Rozsochatec  3 : 5
Staré Ransko - Velká Losenice  6 : 3
Leština - Dolní Město  7 : 0
Víska - Habry  2 : 2
Herálec - Hněvkovice  9 : 1

5.kolo: sobota 22.září v 13.30 hodin:
Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ - Sokol LÍPA  2 : 2  (0:1)
           Na hřiště našeho souseda ze "spodních pater" tabulky jsme odjížděli bez nemocných Kuby Čecha a Marka Bredy. Do zápasu jsme nastoupili opět s bojovným odhodláním vylepšit si skóre. To se nám podařilo již v 7. minutě utkání, kdy z naší obrany vysprintoval přes celé hřiště Radek Čejka a přesnou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. I potom jsme byli výrazně útočnější a měli jsme herní převahu. Bohužel ale nedáváme góly ani z bezprostřední blízkosti a proto jsme do kabin odcházeli pouze s jednobrankovým náskokem. Hned na začátku druhé půle během pěti minut stačily v naší obraně dvě hrubé chyby našich zkušených zadáků a soupeř brankově vývoj zápasu otočil. V této chvíli je třeba ocenit bojovnost celého mužstva, které se nechtělo s výsledkem spokojit a nakonec se nám podařilo v polovině druhé půle střelou Radka Čejky z přímého kopu vyrovnat. Závěrečných deset minut zápasu jsme soupeře pevně uzavřeli v jeho pokutovém území ale vítěznou branku se nám bohužel již nepodařilo vstřelit. Je třeba vyzdvihnout výkon Honzy Čížka, který byť z postu obránce podnikal nebezpečné akce na soupeřovu branku a svojí sebevědomou hrou připravoval šance pro ostatní naše hráče. Fakta - branky: Radek Čejka 2. Rozhodčí: Vaněk Luboš (Havlíčkův Brod). Sestava: Radek Čejka 2. Sestava : Filip Kandr - Ondra Koláček, Radek Čejka, Honza Čížek, Dominik Klofáč - Martin Vencovský, Honza Špilka, Matěj Fejt - Libor Golemba, Lenka Golembová, Lukáš Souček. Střídající : Michal Kerel, Zdeněk Skála.

Ostatní zápasy 5.kola:
Tis - Rozsochatec  0 : 1
Dolní Město - Habry  0 : 13
Velká Losenice - Hněvkovice  3 : 0 KONTUMAČNĚ
Golčův Jeníkov - Herálec  6 : 1
Staré Ransko - Víska  0 : 2

4.kolo: neděle 16.září v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - Spartak STARÉ RANSKO  0 : 5  (0:2)
           S tabulkově výše postaveným Starým Ranskem jsme v zápase na domácím hřišti vůbec nezačali špatně. Byli jsme aktivnější a dostávali jsme se i do vyložených do šancí. Bohužel ale jejich proměňování je naší letošní slabinou. Bez gólů se prostě nevyhrává a soupeř z Ranska nám i v tomto zápase předvedl jednoduchou " fotbalovou matematiku" a hlavně střeleckou efektivitu. V posledních třech minutách první půle dvakrát vystřelil na naši branku a bylo 0.2. Po přestávce jsme opět útočili a dostávali se do šancí, ale dvě velké chyby naší obrany při bezprostředních dorážkách před naší brankou soupeř opět potrestal brankami. Závěrečná krutá branka na konečných 0:5 podtrhla naši současnou fotbalovou bezmocnost, kdy přes spoustu vyložených šancí branky nedáváme a inkasujeme laciné branky, které nás potom psychicky sráží. Fakta - rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Ondra Koláček - Kuba Čech, Honza Čížek, Martin Vencovský, Dominik Klofáč - Radek Čejka, Marek Breda, Honza Špilka, - Libor Golemba, Lenka Golembová,Matěj Fejt. Střídající : Michal Kerel, Zdeněk Skála, Lukáš Souček, Martin Čech.

Ostatní zápasy 4.kola:
Rozsochatec - Leština  4 : 0
Víska - Golčův Jeníkov  0 : 6
Herálec - Velká Losenice  9 : 0
Hněvkovice - Dolní Město  9 : 1
Habry - Tis  0 : 4

10.kolo: středa 12.září v 16.30 hodin:
Sokol HABRY - Sokol LÍPA  2 : 1  (0:1)
           Do Habrů jsme odjížděli s vědomím, že se jedná o "slabšího" soupeře a že bychom si zde mohli vylepšit záporné skóre. V naší brance nastoupil poprvé Filip Kandr a stal se jednou z klíčových postav zápasu. Od začátku jsme soupeře přehrávali, ale v celkové souhře mužstva byla znát nervozita a z toho vyplývající nepřesnost. Po mnoha vyložených šancích přinesl ve 20.-té minutě klid svým únikem Libor Golemba. Soupeř občas zahrozil překvapivými brejky, které ale skvěle zlikvidoval Filip Kandr. I naše další šance, kde šel lipský hráč na samotného soupeřova gólmana, zůstaly bez využití. Po poločase soupeř z rohového kopu šťastně vyrovnal, ale stále jsme měli výrazněji ze hry. Potom zhruba po dalších 5.-ti minutách při naší vlastní rozehrávce nastal nepochopitelný zkrat mezi našimi hráči v obraně a nabídnutou šanci soupeř s díkem využil na 2:1. Následná nervozita se již výrazně projevovala na dalších našich akcích a úporná snaha vyrovnat svazovala klukům hlavně fotbalové myšlení. Soupeř si potom taktickým zdržování a kouskováním hry uhlídal vítězství. Černou kaňkou v závěru utkání byl zbytečný faul soupeřova útočníka na gólmana Filipa Kandra ! Na to, co jsme hlavně v proměňování šancí předvedli v Habrech musíme rychle zapomenout a tyto zbytečně ztracené body si vzít zpět na jiném silnějším soupeři. Doslova: Provedení samostatných nájezdů našich hráčů v Habrech na soupeřova gólmana bylo pod úrovní hráčů fotbalové přípravky.... Fakta - branka: Libor Golemba. Rozhodčí: Nykl František (Světlá nad Sázavou). Sestava: Filip Kandr - Kuba Čech, Ondra Koláček, Martin Vencovský, Dominik Klofáč - Radek Čejka, Honza Špilka, Honza Čížek - Libor Golemba, Lenka Golembová,Matěj Fejt. Střídající : Michal Kerel, Zdeněk Skála.

Ostatní zápasy 10.kola:
Rozsochatec - Herálec  1 : 1
Hněvkovice - Víska  0 : 1
Tis - Leština  16 : 1
Dolní Město - Staré Ransko  0 : 15
Velká Losenice - Golčův Jeníkov  1 : 2

3.kolo: sobota 8.září v 13.30 hodin:
Sokol GOLČŮV JENÍKOV - Sokol LÍPA  8 : 1  (6:0)
      Výsledek utkání v Golčově Jeníkově byl velice ovlivněn nepovedeným výkonem našeho gólmana. Již v první minutě a hned z první střely propustil lehkou střelu po zemi. O čtyři minuty později opět jednoduchá střela na našeho gólmana a 2:0. Je ale třeba pochválit naše hráče v poli, že bojovali a herně měli nad soupeřem navrch. Náš velký nápor vyústil po nedovoleném zákroku na Lenku Golembovou v pokutový kop. Tuto výhodu jsme po nezdařeném pokusu Radka Čejky opět jako v minulém zápase nevyužili ale i přes to jsme stále předváděli útočný fotbal. Bohužel ale potom mezi 28. - 33. minutou přišla na našeho brankaře velice slabá chvíle a i s přispěním nerozhodnosti obrany inkasoval další čtyři laciné branky. Poločasový výsledek 6:0 byl hrozivý ale vůbec neodpovídal dění na hřišti. Do druhé půle nastoupil do branky Ondra Koláček a svými jistými zákroky nás v dalším průběhu zápasu několikrát podržel. Bohužel se ale mezi 5. a 7. minutou podařilo soupeři dát dvě nechytatelné branky a to naše hráče zase trošku psychicky srazilo. Nakonec jsme se ale i my v 17-té minutě druhé půle dočkali a Honza Špilka upravil na konečných 8:1. Z výsledku je třeba se poučit do dalších zápasů. I když skóre nakonec vypadá hrozivě, tak námi převedená hra nebyla vůbec špatná a soupeři musíme na jaře na domácím hřišti porážku určitě oplatit. Solidní obětavý výkon v obraně předvedl Kuba Čech a v záloze srdnatě bojoval Marek Breda. V první půli také vynikala souhra Honzy Čížka na netradičním postu záložníka s Liborem Golembou. Na nešťastnou vysokou prohru v Jeníkově musíme zapomenout a v příštím zápase se pokusit vylepšit si hodně záporné skóre. Fakta- branka: Jan Špilka. Rozhodčí: Kocifaj Anton (Tis). Sestava: Zdeněk Skála ( Ondra Koláček) -Kuba Čech, Ondra Koláček, Honza Čížek, Dominik Klofáč - Radek Čejka, Honza Špilka, Marek Breda - Libor Golemba, Lenka Golembová,Matěj Fejt. Střídající : Michal Kerel, Lukáš Souček.

Ostatní zápasy 3.kola:
Habry - Rozsochatec  0 : 11
Tis - Hněvkovice  4 : 0
Dolní Město - Herálec  1 : 14
Velká Losenice - Víska  3 : 3
Staré Ransko - Leština  9 : 0
 
2.kola: neděle 2.září v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA - VELKÁ LOSENICE  2 : 1  (1:0)
      V prvním mistrovském utkání na domácí půdě jsme přivítali Velkou Losenici, která " po generační výměně" přijela pouze s jedenácti fotbalisty. Do naší branky se poprvé postavil Zdeněk Skála a i pro mnoho našich nově příchozích fotbalistů to byl "křest ohněm". Hned ve 4. minutě utkání jsme po střele útočníka Matěje Fejta šli do vedení a i v dalších minutách jsme si udržovali mírnou herní převahu. Bohužel jsme ji nedokázali více brankově vyjádřit. Ale i soupeř zaměstnával naši obranu a zvláště po samostatném úniku jejich útočníka ke konci poločasu nás bravurním zákrokem podržel Zdeněk Skála. Hned na začátku druhého poločasu po faulu na Honzu Špilku jsme měli možnost kopat pokutový kop. Soupeřův gólman ale bravurním zákrokem podržel své mužstvo a nechal v této chvíli zápas stále v napětí. Ke konci zápasu soupeř vsadil vše na útočení a nakonec se mu podařilo pět minut před koncem po rohovém kopu vyrovnat. Lipští borci ale měli větší touhu zvítězit a dvě minuty před koncem utkání po vynuceném faulu na hranici pokutového území na našeho útočníka Radek Čejka perfektně zvládnutou střelou z přímého kopu rozvlnil podruhé losenickou síť. I přes malé chybičky ve hře je třeba vyzdvihnout výkon celého mužstva a to zvláště na konci zápasu po vyrovnávací brance, kdy si sáhli na dno svých morálních sil a vybojovali pro Lípu tři body. Je ale třeba zvláště pochválit výkon gólmana Zdeňka Skály, jeho zařazení na post brankaře by se mohlo jevit jako přínos pro celé mužstvo. Branky : Matěj Fejt, Radek Čejka. Fakta - branky: Radek Čejka, Matěj Fejt. RozhodčíBouda Josef (Lípa). Sestava: Zdeněk Skála - Kuba Čech, Ondra Koláček, Honza Čížek, Martin Vencovský - Radek Čejka, Honza Špilka, Marek Breda - Libor Golemba, Lenka Golembová,Matěj Fejt. Střídající: Michal Kerel, Lukáš Souček.

Ostatní zápasy 2.kola:
Rozsochatec - Staré Ransko  4 : 1
Leština - Golčův Jeníkov  0 : 8
Víska - Dolní Město  9 : 1
Herálec - Tis  2 : 2
Hněvkovice - Habry  0 : 1

Konečná tabulka
Okresní přebor žáků H.Brod:
#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1.
  ROZSOCHATEC
web > 22 20 2 0 132:14 62 29
2.
  Tis
22 16 3 3 143:29 51 18
3. 22 14 3 5 122:28 45 12
4. web > 22 13 3 6 105:41 42 9
5. 22 13 3 6 120:50 42 9
6. 22 12 2 8 69:42 38 5
7. web > 22 9 1 12 52:62 28 -5
8. 22 8 1 13 94:81 25 -8
9. web > 22 7 2 13 69:70 23 -10
10. 22 5 1 16 43:135 16 -17
11. web > 22 4 1 17 32:146 13 -20
12. 22 0 0 22 7:290 0 -33

Nejlepší střelec: GOLEMBA Libor --> 23 gólů.
Dále Čejka Radek 14, Fejt Matěj 9, Špilka Jan 7, Breda Marek 5, Čech Jakub 3, Morkus Václav 2, Koláček Ondřej, Kandr Filip a Čížek Jan po 1.
Trenéři: Špilka Roman a Prostřední Josef
17.07.2013 05:55:46
boudajosef
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one