MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Mladší přípravka
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2012/2013


16. turnaj 17. 6. Světlá n/S - 3. místo
Bez porážky třetí.
Poslední turnaj sezóny byl hrán jako turnaj OFS ve dvou šestičlenných skupinách na jednom hřišti. Naši kluci dokázali prodat všechny zkušenosti i dovednosti, které v průběhu sezóny získali. Výborně byly sehrané především první zápasy. V těch dalších nás trošku trápilo úmorné vedro i houževnatí soupeři. Ty jsme sice fotbalově přehrávali, ale až příliš často jsme zbrkle zahazovali brankové příležitosti. I tak máme ze hry a přístupu hráčů dobrý pocit.
Bez jediné prohry jen díky nižšímu počtu nastřílených gólů jsme skončili na třetím místě.
Výsledky
Lípa - Tišnov   4:0
Lípa - Havl. Brod C   6:0
Lípa - Jeřišno   5:4
Lípa - Herálec   4:2
Lípa - Tis   2:2
Sestava
Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Průša Tobiáš, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojta, Kandr Daniel
Branky:
Šimek M. 7, Pecen 6, Průša 5, Kandr, Pertl, Schlafer Zb. 

15. turnaj 9.6. Tis - 1. místo
V konečně pěkném počasí jsme si spravili chuť.
Po víkendové pauze způsobené deštivým počasím byla na všech znát obrovská chuť do fotbalu. Na dalším turnaji v Tisu to odnesli všichni naši soupeři. Se skóre 33:10 jsme turnaj s přehledem ovládli. Ani jednou jsme neprohráli, ale než výsledky nás daleko víc těší předvedená hra. Byla plná nasazení, rychlosti a bojovnosti. K vidění byly i krásné fotbalové momenty. Především u A týmu nechyběla i fotbalová myšlenka. K úplné spokojenosti chyběla lepší spolupráce mezi útokem a obranou. Všichni hráli výborně a turnaj si užili. Přesto musíme vyzdvihnout (opět) výkon Tomáše Pecna. V brance nepřekonatelný a v útoku ve spolupráci s Matějem Šimkem neudržitelný.
Výsledky:
Lípa - Tis 9:1 (3:0, 6:1)
Lípa - Havl. Brod B  9:4 (3:2, 6:2)
Lípa Havl. Brod A  15:6  (11:3, 4:3)
Sestava: Pecen Tomáš, Čejka Jakub, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Průša Tobiáš, Schlafer Zbyněk, Beckert Jan, Petr Miroslav, Kotlasová Tereza, Loskot David, Kandr Daniel, Nepovím Marek, Schlafer Vojta, Schlafer Jakub
Branky: Kandr 10, Pecen 8, Loskot 5, Šimek Matěj 4, Průša 3, Šimek Daniel 2, Schlafer Vojta 1

14. turnaj 26. 5. Tis - 2. místo
V zimě a vichřici po utrápeném výkonu 2. místo.
Bez několika hráčů základní sestavy jsme v neskutečné zimě a silném větru sehráli nepříliš povedený turnaj. Více než soupeři nám ale hru znepříjemňovalo počasí, se kterým se naši hráči těžko srovnávali. 
U A týmu byla silně citelná absence opor. Situace na hřišti řešili individuálně a tak jako na minulém turnaji se tímto způsobem nedokázali prosazovat a ve všech utkáních tahali za kratší konec.
Výsledek nakonec zachraňoval B tým. Tomu se nevyvedl jen zápas s Přibyslaví, která se ukázala jako jednoznačně nejlepší v celém turnaji.
V součtu vstřelených branek nám pak patřilo 2. místo společně s Habrami, které jsme ale porazili.
Výsledky:
Lípa - Tis  8:9 (4:7, 4:2)
Lípa - Přibyslav 2:16 (1:6, 1:8)
Lípa - Habry 8:4 (1:2, 7:2)
Branky
Kandr 6, Loskot 5, Průša 4, Pecen 2, Lukeš 1
Sestava:
Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Pertl Filip, Průša Tobiáš, Schlafer Zbyněk, Schlafer Jakub, Kandr Daniel, Loskot David, Čejka Jakub, Petr Mirek, 
Kotlasová Tereza, Lukeš Marcel

13. turnaj - 19.5. Štoky - 2. místo
Mírně rozpačitý turnaj.
Ve Štokách jsme sice na počet gólů obsadili s přehledem 2. místo za pořádajícím týmem, ale především hra A týmu místy budila rozpaky.
Se Štoky jsme odehráli na pohled pěkné utkání se spoustou gólů, ale nedůsledná obrana a zbrklost nás připravily o lepší výsledek. Se zápasy proti Kožlí a Jeřišnu moc spokojeni být nemůžeme. Proti technicky slabším ale silovým týmům jsme se snažili prosazovat individuálně, místo abychom se kombinací dostávali do zakončení. Kluci to pochopili vždy až ve druhé polovině zápasů.
B tým poctivě střídal všechny hráče a bez ohledu na výsledek tak dostávali všichni prostor. I z tohoto hlediska pro nás není konečný stav zápasů nijak směrodatný.
Výsledky:
Lípa - Štoky   9:11 (7:7, 2:4)
Lípa - Kožlí   9:2 (0:2, 9:0)
Lípa - Jeřišno   8:4 (6:1, 2:3)
Sestava: Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Pertl Filip, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Schlafer Jakub, Rezničenko Ivan, Čejka Jakub, Kandr Daniel, Loskot David, Kotlasová Tereza, Petr Miroslav, Nepovím Marek, Průža Pavel
Branky: Pecen 9, Kandr 8, Šimek M. 4, Loskot 4, Petr 1
Nejlepší hráči: Pecen, Šimek M., Kandr, Loskot

12. turnaj - 12.5.2013 - turnaj OFS v Tisu
Bez porážky s 1. místem
Na turnaji okresního fotbalového svazu v Tisu jsme v neděli 12.5. nenechali nikoho na pochybách, že patříme k nejlepším. Turnaje se zúčastnili všechny týmy soutěže. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým. V celém turnaji jsme nenašli přemožitele a skupinu s přehledem vyhráli.
Naši kluci měli obrovskou chuť a touhu po úspěchu. Všichni hráli nadoraz a vzorně plnili úkoly. Předváděli jsme výborný fotbal. Brankáři byli bezchybní, obránci bránili i dobře rozehrávali a útočníci řádně větrali všechny obrany. Vyloženě nadchlo i několik akcí hraných na jeden, maximálně na dva doteky s brankovým zakončením. Jen tak dál.
Výsledky:
Lípa - Habry 3:1
        - Štoky  6:2
        - Tis  5:2
        - Havl. Brod B  5:1
        - Světlá n/S  3:1
Branky: Šimek M. 9, Průša 5, Kandr 4, Pecen 4
Sestava: Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Pertl Filip, Průša Tobiáš, Beckert Jan, Kandr Daniel, Loskot David.

11. turnaj 5.5. Jeřišno
Další úspěšný turnaj - 1. místo
Další turnaj hraný v Jeřišně nám opět vyšel nad očekávání. V takřka kompletní sestavě na nás soupeři neměli. Turnaj jsme s přehledem vyhráli a znovu si o trochu upevnili sebevědomí. Příkladně bojovali a hráli hráči A družstva. K vidění byly individuální akce i přesné přihrávky a zakončení. Při ještě kvalitnějším zakončení mohla být naše vítězství výraznější. Hra B týmu je do značné míry poznamenána snahou stále zabudovávat a zapojovat do hry další hráče, kteří dostávají hodně prostoru. Je třeba stále pracovat na zpracování míče, přihrávkách i střelbě. Takováto práce bude nést ovoce postupně.
Opět odvedli výbornou práci všichni a tak nemá smysl někoho vyzdvihovat.
Výsledky:
Lípa - Světlá n/S   7:2 (5:1, 2:1)
Lípa - Jeřišno   9:3 (6:0, 3:3)
Lípa - Tis 7:0 (hráno jen na jedno hřiště)
Branky:
Průša 8, Šimek D. 4, Kandr 3, Pecen 2, Loskot 2, Schlafer Zb. 2, Šimek M. 2
Sestava:
Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Průša Tobiáš, Pertl Filip, Čejka Jakub, Schlafer Vojtěch, Schlafer Zbyněk, Kandr Daniel, Loskot David, Petr Miroslav, Nepovím Marek, Rezničenko Ivan


10. turnaj Habry, 27.4.
S návratem herní pohody 1. místo !!!
V sobotu 27. 4. jsme odjížděli do Habrů plni očekávání. Po několika trénincích na trávě jsme doufali v dobré výkony i výsledky. To se naplnilo nad očekávání. Herní pohodu, touhu po vítězství i zažité věci z tréninků odnesli Světlá i Habry. Poslední zápasy s Ledčí poznamenala absence Šimků a Schlaferů, kteří do té doby patřili k nejlepším. Příležitost hrát celý zápas pak dostali i střídající. Výsledek nakonec nebyl špatný. Součtem branek jsme v turnaji jasně dominovali. Vyzvedávat tentokrát nikoho nebudeme, všichni předvedli výborné výkony.
Výsledky:
Lípa - Světlá n/S  12:1 (5:0, 7:1)
Lípa - Habry   8:5 (3:3, 5:2)
Lípa - Ledeč n/S   4:4 (2:1, 2:3)
Branky: Kandr 10, Pecen 3, Loskot 3, Šimek M. 2, Souček 2, Šimek D., Rezničenko, Průša, Schlafer Zb.
Sestava: Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Průša Tobiáš, Pertl Filip, Čejka Jakub, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Kandr Daniel, Loskot David, Rezničenko Ivan, Petr Miroslav, Nepovím Marek

9. turnaj Tis, 21.4.
Po rozpačitých výkonech slušný výsledek - 2. místo
První turnaj jsme absolvovali v Tisu po pouhých dvou trénincích na trávě. Na výkonech to bylo citelně znát, stejně jako tréninkové manko kvůli nemocem u některých hráčů. Zejména Áčkový tým silně trpěl nerozehraností a nesehraností. Vítězství se slabým Tisem mohlo být výraznější, ale hlavně mrzí porážka od Štoků. Výrazná prohra s Přibyslaví se dala čekat, soupeř předváděl na celém turnaji jednoznačně nejlepší fotbal.
Béčku se dařilo o poznání lépe. Po slabších soupeřích nás prověřilo přibyslavské béčko, se kterým se dalo při troše štěstí i vyhrát. K vidění bylo i několik fotbalových momentů. Překvapením turnaje byl výkon Davida Loskota.
Výsledky:
Lípa - Tis   13:2 (3:2, 10:0)
Lípa - Štoky  7:4 (1:4, 6:0)
Lípa - Přibyslav  5:13 (0:8, 5:5)
Sestava: Pecen Tomáš, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Průša Tobiáš, Pertl Filip, Čejka Jakub, Schlafer Vojtěch, Schlafer Zbyněk, Petr Miroslav, Rezničenko Ivan, Kandr Daniel, Loskot David, Schlafer Jakub
Branky: Loskot 10, Kandr 8, Schlafer Zb. 3, Průša 2, Šimek M. 1, Pecen 1


Halový turnaj v Přibyslavi

Na poslední halový turnaj jsme do Přibyslavi odjížděli jako již tradičně tuto zimu oslabení o několik hráčů. Většina z těch co odjeli, pak nastupovala po nemoci a tak i očekávání nebyla veliká. Nakonec jsme turnaj odehráli velmi dobře a podle počtu vstřelených gólů obsadili 3. místo. Vyzdvihnout musíme především výkon Tomáše Pecna - střídavě vynikající v bráně a neúnavný jako hráč v poli. Cenné výsledky jsme pak dosáhli zejména proti HB i Žďáru n/S.
Výsledky:
Lípa - Polná   1:0, 1:1
Lípa - Žďár n/S   3:0, 0:0
Lípa - Přibyslav   1:7, 1:2
Lípa - Havl. Brod   1:2, 1:0
Branky: Pecen 6, Pertl 2, Šimek M. 1
Sestava: Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Pertl Filip, Loskot David, Čejka Jakub, Rezničenko Ivan, Petr Miroslav
Nejlepší hráči: Pecen, Šimek M.

Halový turnaj Slatiňany 16.3.2013
V sobotu 16.3. se mladší přípravka zúčastnila dalšího halového turnaje. Potrápila nás značná marodka, kvůli které jsme odehráli turnaj ve značně kombinované sestavě. Hrací systém 5+1 nám příliš nevyhovoval. Měli jsme málo prostoru ke kombinaci a hra jeden na jednoho nám příliš nešla. Postupně jsme se utkali s družstvy Slatiňany I a II a DFO Pardubice - dívky starší přípravka. V prvních zápasech klukům scházela rychlost a důraz. Odvety nám vyšly lépe . Chyběla jen častější a přesnější střelba, zato v obranné činnosti jsme excelovali. Potěšilo vítězství nad pardubickými děvčaty, které se staly vítězkami a jediný gól jim vstřelili naši kluci.
Výsledky:
Lípa - Slatiňany I     1:2, 0:0
Lípa - Slatiňany II     1:2, 0:0
Lípa - Pardubice (dívky, st. přípravka)     0:2, 1:0
Branky: Pecen, Schlafer V., Schlafer Zb.
Celkové 3. místo
Sestava:
Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Schlafer Jakub, Beckert Jan, Loskot David, Kandr Daniel, Pertl Filip
Nejlepší hráči: Pecen, Beckert

Mladší přípravka v zimě nezahálí.

Halový turnaj Humpolec 27.1. - 4. místo
V neděli 27.1. jsme se s mladší přípravkou zúčastnili dobře připraveného turnaje v Humpolci.
Výsledky:
Sokol Lípa - Humpolec I. 0:0
                  - Humpolec II. 2:0
                  - SK Jiřice 1:0
                  - FK Pelhřimov 0:0
                  - Světlá n/S 0:2
                  - Sokol Bedřichov 1:3
Branky: Pecen 2, Kandr, Souček
Sestava: Souček Ondřej, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Pecen Tomáš, Kandr Daniel, Beckert Jan, Kotlasová Tereza, Loskot David, Pertl Filip
V turnaji jsme obsadili 4. místo. Odehráli jsme velmi dobré zápasy. Výborná byla obranná činnost v čele s brankářem. Pochvalu si zaslouží všichni hráči, ale vyzdvihnout musíme výkon Tomáše Pecna a v brance bezchybného Ondry Součka, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Halový turnaj Humpolec 24.2. - 2. místo
Další úspěšné vystoupení jsme absolvovali na halovém turnaji 24.2. v Humpolci. I přes početnou marodku jsme dosáhli až na medaile a za sebou nechali velmi kvalitní soupeře. Těší nás příkladná bojovnost, týmový a zodpovědný výkon i to, že nám v Lípě stále rostou hráči, kteří se mohou poměřovat s těmi nejlepšími nejen v rámci okresu.
I přes někdy nepříliš líbivý fotbal naši kluci odvedli výkony na hranici možností a často i s trochou štěstí zažili povedený turnaj.
Výsledky:
Skupina: Lípa - Humpolec II  2:0, Lípa - Chrudim  0:0, Lípa - Havl. Brod  1:0 (postup z 1. místa)
Play off: Lípa - Pelhřimov 2:1 (na pen., rozhodující V. Schlafer), Lípa - Jiřice  0:3
Individuální ceny:
Nejlepší hráč týmu - Matěj Šimek
Nejlepší brankář turnaje - Tomáš Pecen !!!
Branky: Šimek Matěj 3, Čejka Jakub 1
Sestava: Pecen Tomáš, Beckert Jan, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Čejka Jakub

8.turnaj - Havl.Brod 21.10.
1. místo jako potvrzení naší kvality
Poslední podzimní turnaj opět potvrdil, že v nejsilnějším složení patříme k nejlepším týmům v soutěži. Díky vyrovnanosti hráčů se nám daří vyhrávat na obou hřištích. "Áčková" sestava vyhrála již na třetím turnaji v řadě všechna utkání. Potěšitelná je kvalitní obranná činnost. I když by bylo potřeba častěji a přesněji střílet, tak všichni zaslouží za předvedené výkony velkou pochvalu.
"B" tým se střelecky vytáhl. I přes místy kostrbatou hru předvedl výborné výkony. K vidění ale byly i akce na jeden dotek. Hráče zdobila především síla v osobních soubojích a přesná střelba. Postupně se do týmu snažíme zapracovávat další hráče. Tentokrát si vcelku úspěšnou premiéru odbyl Marcel Lukeš.

Výsledky:
Lípa - Havl. Brod B 8:2 (2:1, 6:1)
Lípa - Tis 12:5 (3:2, 9:3)
Lípa - Havl. Brod A 18:3 (10:0, 8:2)
Střelci:
Kandr 9, Loskot 7, Průša 6, Schlafer Zb. 6, Pecen 4, Souček 2, Šimek M. 2, Pertl 1, Schlafer V. 1
Sestava:
Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Průša Tobiáš, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Schlafer Jakub, Kandr Daniel, Rezničenko Ivan, Loskot david, Lukeš Marcel
.

7.turnaj - Kožlí  14.10.
2 místo - po dalších střeleckých hodech
I nadále pokračujeme ve výborných výkonech. Na hřišti "A" se opět dařilo celému týmu. Podařilo se vyhrát všechny zápasy a i když se místy nedařila kombinace, tak to kluci dohnali maximální bojovností. Gólově se tentokrát prosadili i hráči, kteří mají v popisu práce hlavně obrannou činnost - Danek Šimek a Honza Beckert - gratulujeme.
Na hřišti "B" jsme sice se dvěma začínajícími hráči prohráli jasně s podstatně fotbalovější Přibyslaví, ale další zápasy především díky střelecky disponovanému Danovi Kandrovi (16 gólů !!!) ovládli. Svůj první gól v zatím krátké fotbalové "kariéře" dosáhl Marek Nepovím.

Výsledky:
Lípa - Přibyslav  5:1, 2:12
Lípa - Habry  4:2, 3:1
Lípa - Kožlí  3:2, 15:0
Branky:
Kandr 16, Souček 3, Šimek M. 3, Šimek D. 3, Loskot 2, Pecen 2, Beckert, Nepovím, Čejka
Sestava:
Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Beckert Jan, Rezničenko Ivan, Čejka Jakub, Kandr Daniel, Loskot David, Průža Pavel, Nepovím Marek.

6.turnaj - Štoky  6.10.
kanonádou k vítězství !!!
Turnaj ve Štokách nám náramně sedl. Prakticky v plné sestavě jsme nastříleli rekordní počet gólů a ostatní týmy zůstaly daleko za námi.
"Áčková" sestava prokázala zlepšení a odehrála výtečné zápasy. Nechyběla příkladná bojovnost, nasazení, přihrávky i zakončení. Snad jen střelby mohlo být více. Tentokrát  nemůžeme vyzdvihovat žádné hráče, protože všichni hráli výborně. Jen tak dál.
"B" tým střelecky i herně táhli V. Schlafer a D. Kandr. Škoda zápasu s Herálcem, kde se nedařilo. Velmi dobrý výkon předvedla a prvních gólů se dočkala Tereza Kotlasová.
Velmi potěšující je i to, že o góly se podělilo 10 hráčů z 15 !!!

Výsledky:

Lípa - Jeřišno  15:0 (5:0, 10:0)
       - Herálec  8:8 (6:0, 2:8)
       - Štoky  14:3 (4:2, 10:1)
Branky: 
Schlafer V. 9, Kandr 7, Průša 6, Souček 4, Kotlasová 3, Šimek M. 2, Pertl 2, Loskot 2, Pecen 1, Rezničenko 1.
Sestava: 
Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Průša Tobiáš, Pertl Filip, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Rezničenko Ivan, Kotlasová Tereza, Schlafer Vojtěch, Kandr Daniel, Loskot David, Čejka Jakub, Schlafer Jakub.

5.turnaj - turnaj OFS Havlíčkův Brod 30.9.
"Áčková" sestava zabrala
Vzhledem k rozlosování a 3 chybějícím hráčům ze základu jsme si nedávali velké naděje na super výsledky. Tentokrát ale naši nejlepší pořádně zabrali a předvedli výborné výkony. Škoda, že se k nim nepřidali i ostatní.
S výjimkou prvního zápasu byla vidět bojovnost, nasazení, nahrávky i častá střelba. Výborná utkání sehráli zejména Tobiáš Průša, Matěj Šimek, Tomáš Pecen. Dan Šimek se sice gólově neprosadil, ale turnaj od turnaje se zlepšuje a jako obránce hraje s velkým přehledem. Ostatní střídali lepší okažiky s horšími a musí zapracovat na pohybu bez míče i přesnosti přihrávek. Celkově jsme na vstřelené branky obsadili 3. místo (z 12 týmů !!!).

Výsledky:

Lípa - Habry 1:4
       - Štoky 6:3
       - Tis 4:4
       - Havl. Brod "B" 7:4
       - Světlá n/S 2:4
Sestava: 
Tomáš Pecen, Ondřej Souček, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Tobiáš Průša, Daniel Kandr, Jan Beckert, Jakub Čejka, David Loskot.
Branky: 
Průša 7, Šimek M. 6, Pecen 4, Kandr 2, Souček 1.

4.turnaj - Jeřišno 23.9. 
druhé místo mladší, 3.místo starší
Ke druhému místu nás vytáhli mladší.
Na dalším turnaji jsme dosáhli opět velmi dobrého výsledku. Tentokrát k němu pomohli zejména mladší hráči na druhém hřišti. Je třeba zapracovat na důrazu a lepším zakončení. Po dobré kombinaci nám chybí více klidu a přesnosti v koncovce. Pochvalu si ale za předvedenou hru zaslouží všichni hráči.

Výsledky:

Lípa - Tis 6:12 (1:6, 5:6)
       - Jeřišno 11:5 (4:5, 7:0)
       - Světlá n/S 5:5 (1:4, 4:1)
Branky: 
Schlafer V. 9, Kandr 4, Loskot 3, Pecen 3, Průša 2, Souček 1
Sestava:
Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Schlafer Jakub, Čejka Jakub, Průša Tobiáš, Rezničenko Ivan, Kandr Daniel, Kotlasová Tereza, Loskot David.

3. turnaj - Havlíčkův Brod 15.9.

V sobotu 15. 9. jsme se zúčastnili turnaje OFS v Havl. Brodě. Ve velké konkurenci jsme na počet gólů obsadili 1. místo. Neprohráli jsme jediný zápas a sehráli výborný turnaj. Slabší chvíle jsme si vybrali pouze v zápase proti Přibyslavi, který jsme přesto vyhráli. Potěšitelná je ochota hráčů plnit dané úkoly i celková vyrovnanost. Každý kdo nastoupil je schopen jak skórovat, tak i bránit. Přesto je třeba vyzdvihnout vynikající výkon Matěje Šimka.

Výsledky
:
Habry 1:1
Herálec 3:1
Tis 1:1
Přibyslav 5:1
Havl. Brod A 11:0
BrankyŠimek M. 6, Průša 5, Schlafer V. 3, Pertl 1, Loskot 1 Souček 1, Kandr 1.
SestavaSouček Ondřej, Pecen Tomáš, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Pertl Filip, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Loskot David.

2. turnaj - Habry 9.9. - bojovnost slavila úspěchy 
Ve vyloženě letním počasí jsme absolvovali druhý turnaj v Habrech. U mladší přípravky nás potěšila bojovnost a vysoké nasazaní. U "A" týmu byla vidět i kombinační hra. Jen tak dál ! "B" tým se sehrával a pochvalu zaslouží nováčci Tereza Kotlasová a Marek Nepovím, kteří odvedli velmi pěkný výkon a budou pro nás přínosem. Z výsledků i předvedené hry je pro nás nejcennější souboj se Světlou. S tradičně velmi silným soupeřem jsme dokázali na jednom hřišti uhrát remízu (ale po vedení 4:1). K lepšímu výsledku nám nezbyly síly, které nám došly v poločasech. Škoda.

Výsledky
:
Ledeč n/S 7:2 (hráno ale jen na jednom hřišti !!!)
Habry 14:10 (5:8, 9:2)
Světlá n/S 7:10 (4:4, 3:6)
Sestavy:
A: Pecen Tomáš, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Souček Ondřej, Beckert Jan.
B: Rezničenko Ivan, Nepovím Marek, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Čejka Jakub, Loskot David.
BrankyKandr 9, Šimek Matěj 8, Souček Ondřej 3, Pecen Tomáš 3, Pertl Filip 2, Loskot David 2, Čejka Jakub 1.

1. turnaj - Přibyslav 5.9. - vítězství a porážka
V prvním zápase se silnou Přibyslaví tým A po boji remizoval 5:5, tým B pak po nevalném výkonu prohrál 2:7. Proti Štokům se tým A i přes množství šancí neprosadil a prohrál 3:6. B tým pak v pohodě vyhrál 10:0.

Výsledky
:
Lípa - Přibyslav 7:12 (5:5, 2:7)
Lípa - Štoky 13:6 (3:6, 10:0)
Sestavy
:
A: Souček Ondřej, Schlafer Vojtěch, Schlafer Zbyněk, Pertl Filip, Čejka Jakub, Průša Tobiáš.
B: Pecen Tomáš, Beckert Jan, Rezničenko Ivan, Kandr Daniel, Loskot David, Kotlasová Tereza, Schlafer Jakub.
BrankyPecen 7, Průša 5, Kandr 3, Pertl 2, Loskot 1, Schlafer V. 1, Schlafer J. 1.
17.07.2013 05:58:23
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one