A-tým - I.B třída, 
kraj Vysočina
Sezóna 2012/2013


15.kolo: neděle 23.června v 16.30 hodin:
Sokol ČERNOVICE - Sokol LÍPA  1 : 3  (0:2)
    V nejdůležitějším utkání sezony se domácím hra příliš nedařila, vázla kombinace, zapomínalo se na střelbu. Lepším dojmem působili hráči Lípy, které poslal již ve 12. minutě do vedení Hrdlička. Ve 21. minutě prostřelil Vošahlíka i Bouchner a hosté byli na koni. Ve druhém poločase přebírali iniciativu domácí a v 64. minutě snížil Pěnka. Vyrovnání ale nepřišlo. V 81. minutě utekl rozhozené obraně Černovic střídající Vácha a pojistil vítězství Lípy. Fakta - branky: 64.Pěnka - 12.Jakub Hrdlička, 21.Jaroslav Bouchner, 81.Josef Vácha II. Rozhodčí: Krymová Martina (Jihlava) - Sochor Tomáš (Nové Město na Moravě), Hájek Kamil (Jihlava). Sestava: Petr Vašák - Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Antonín Kutlvašr - Miroslav Špinar, Michal Kříž, Stanislav Böhm - Jakub Hrdlička, Jaroslav Bouchner (66.Josef Vácha II). 

Ostatní zápasy 15.kola:
Havlíčkova Borová - Horní Cerekev  5 : 4
Humpolec B - Sokol Leština  1 : 1
Pacov B - Nový Rychnov  3 : 1
Budíkov - Lučice  2 : 3
Habry - Košetice  3 : 2
Tis - Kožlí  2 : 1

26.kolo: neděle 16.června v 16.30 hodin:
TIS - Sokol LÍPA  4 : 3  (3:1)
      Z utkání plného gólů nakonec vítězně vzešel domácí Tis. Po vyrovnaném úvodu, kdy se trefil Blažek a za hosty následně srovnal Hrdlička, nejprve na 2 : 1 zvýšil po standardní situaci Kafka a krátce po něm rohový kop zužitkoval Vala. Druhá půle přinesla snížení Lípy zásluhou Prokše, ale následně obraně pláchl domácí Blažek a poslal svůj tým opět do dvoubrankového trháku. Na tříbodovém zisku už nezměnil nic ani brejk hostů v 88. minutě, po němž na konečných 4:3 upravil Kutlvašr. Fakta - branky: 15. a 75. Blažek, 40. Kafka, 43. Vala - 28.Jakub Hrdlička, 70.Miroslav Prokš, 88.Josef Kutlvašr. Rozhodčí: Křen Filip (Opatov) - Holý Petr (Slavice u Třebíče), Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Roman Souček, Miroslav Špiňar - Michal Kříž, Jakub Havel, Jakub Hrdlička, Josef Vácha II, Michal Vopěnka - Stanislav Böhm, Marek Fejt.   

Ostatní zápasy 26.kola:
Humpolec B - Košetice  6 : 0
Horní Cerekev - Lučice  1 : 0
Havlíčkova Borová - Kožlí  5 : 1
Nový Rychnov - Habry  2 : 4
Černovice - Pacov B  4 : 1
Budíkov - Sokol Leština  2 : 1

25.kolo: neděle 9.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Rovnost BUDÍKOV  1 : 2  (0:1)
      Pro Lípu smolné utkání skončilo výsledkem 1:2. Domácí nevyužívali vyložené šance, na což nakonec doplatili. Budíkov šel do vedení ve 22. minutě, kdy špatně odkopnutý míč do sítě dopravil Kavka. Po přestávce ze závaru před brankou srovnal Hrdlička, ale na body to nestačilo.
       O výhře hostí rozhodl volný přímý kop, po němž dorážel přesně Smereka. Na karty bohaté utkání přineslo i dvě vyloučení. V 74. minutě druhou žlutou shodně obdrželi domácí Fejt a hostující Marousek. Fakta - branky: 52.Hrdlička - 22.Kavka, 69.Smereka. Rozhodčí: Nejedlý Tomáš (Polná) - Beránek Jiří (Okrouhlice), Šolc Jakub (Volichov). Sestava: Milan Exner - Roman Souček, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar (58.Antonín Kutlvašr), Michal Fejt - Josef Kutlvašr, Michal Kříž, Jakub Havel (72.Radek Krpálek), Jaroslav Bouchner - Josef Vácha II, Jakub Hrdlička.  

Ostatní zápasy 25.kola:
Košetice - Tis  0 : 4
Lučice - Nový Rychnov  0 : 1
Kožlí - Horní Cerekev  4 : 2
Sokol Leština - Havlíčkova Borová  4 : 0
Pacov B - Humpolec B  1 : 5
Habry - Černovice  1 : 1

24.kolo: sobota 1.června v 16.30 hodin:
Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ - Sokol LÍPA  4 : 2  (4:0)
      Smolně začal zápas pro domácí Blažka, který po půlminutě hry musel zatáhnou kvůli špatné malé domů za záchranou brzdu a šel se vrátit do kabiny.
         Ale domácí Borová i v deseti lidech Lípu jasně přehrávala a do poločasu jí stihla nasázet čtyři góly, když zejména trefa Frühbauera z patnácté minuty byla přímo výstavní. Po přestávce se pokračovalo ve stejné duchu, ale šance Fikara a Šrámka zůstali nevyužity.
      Potom přeci jen domácím došly síly a Lípě se podařilo díky trefám Hrdličky a Starého výsledek zkorigovat.  „V deseti lidech jsme byli jasně lepší a Lípa může být ráda, že dostala pouze čtyři kusy," měl po zápase jasno domácí trenér Roman Brukner. Fakta - branky: 7.Fikar, 15. a 40.Z. Frühbauer, 18.P. Kučera - 59.Hrdlička, 65.Starý. Rozhodčí: Tomášek Petr - Sláma Kamil, Beneš Jiří (všichni Žďár nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Špinar, Luboš Starý, Michal Fejt - Radek Krpálek, Michal Kříž, Jakub Havel, Stanislav Böhm (46.Ondřej Švec) - Jakub Hrdlička, Josef Kutlvašr.  

Ostatní zápasy 24.kola:
Humpolec B - Habry  1 : 1
Horní Cerekev - Sokol Leština  3 : 1
Nový Rychnov - Černovice  3 : 0
Budíkov - Košetice  1 : 1
Tis - Pacov B  1 : 1
Lučice - Kožlí  ODLOŽENO

23.kolo: neděle 26.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK HORNÍ CEREKEV  0 : 2  (0:0)
   Domácí si vytvořili stálý tlak, ale gólově se prosadit nedokázali. V obou poločasech nastřelili tyč. Efektivnější Horní Cerekev nejprve udeřila Havlem, který se ocitll sám před Vašákem a otevřel skóre. Lípa se po inkasované brance vrhla do útoku a zapomínala na zadní vrátka, čehož hosté dokázali využít a Havel svou druhou trefou v zápase pojistil jejich výhru. Fakta - branky: 57. a 72.Havel. Rozhodčí: Nechvátal Jiří (Pelhřimov) - Doskočil Pavel (Počátky), Křížová Michaela (Třešť). Sestava:  Petr Vašák - Václav Souček, Miroslav Prokš, Luboš Starý (75. Petr Havel), Michal Fejt - Josef Kutlvašr, Michal Kříž, Jakub Havel, Stanislav Böhm (75. Marek Fejt) - Josef Vácha II. (20.Filip Mareš), Jakub Hrdlička.  

Ostatní zápasy 23.kola:
Košetice - Havlíčkova Borová  2 : 0
Pacov B - Budíkov  0 : 2
Černovice - Humpolec B   4 : 1
Sokol Leština - Lučice  5 : 1
Kožlí - Nový Rychnov  0 : 3
Habry - Tis  1 : 2

16.kolo: středa 22.května v 17.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  1 : 0  (1:0)
    Hned v úvodu utkání zahrozili po zaváhání gólmana Vašáka hosté, když musel Jakub Havel vyhlavičkovat míč z brankové čáry. V 9. minutě se prosadila Lípa zásluhou Pepíka Váchy.
     Potom byli hosté fotbalovější a vypracovali si několik slibných standardních situací, ale ani jedna se mezi tři tyče nevešla.
    Po přestávce se hosté hnali za vyrovnání, ale bojovně hrající domácí soupeře do vážnější situace nepustili. Lípa si vytvořila několik brejků do přečíslení, ale ani jeden dobře nevyřešila.
   „Za bojovnost a nasazení si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," řekl lipský trenér Zdeněk Jungvirt.Fakta - branka: 9.Josef Vácha II. Rozhodčí: Beneš Jiří - Tomášek Oldřich (oba Žďár nad Sázavou), Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Luboš Starý (83.Filip Mareš), Michal Fejt - Josef Kutlvašr, Antonín Kutlvašr (90.Marek Fejt), Jakub Havel, Stanislav Böhm - Josef Vácha II, Jakub Hrdlička.  

Ostatní zápasy 16.kola:
Sokol Leština - Černovice   2 : 1
Horní Cerekev - Budíkov  5 : 2
Nový Rychnov - Havlíčkova Borová  2 : 1
Košetice - Pacov B  2 : 0
Kožlí - Humpolec B  1 : 4
Pá 31.05. 17:30 Lučice - Tis

22.kolo: neděle 19.května v 16.30 hodin:
Sokol LUČICE - Sokol LÍPA  3 : 1  (1:1)
     Hosté byli po celé utkání fotbalovějším týmem, ale jejich šance, které si vytvořili, zůstaly nevyužity.
       Zato domácí z minima vytěžili maximum. Nejprve se ve 25. minutě prosadil po faulu lipských fotbalistů v pokutovém území a z následné penalty Martin Lančarič. Ještě do poločasu zvládl Prokš hlavou po rohovém kopu vyrovnat.
      Po změně stran zvýšil na 2 : 1 Pecha, když napřáhl z vlastní půlky a tvrdou střelou překonal Vašáka. A na konečných 3 : 1 opět z penalty upravil opět M. Lančarič. Fakta - branky: 25. a 80. (oba PK) M. Lančarič, 67.Pecha -  38.Miroslav Prokš. Rozhodčí: Nechvátal Jiří - Reich Milan (oba Pelhřimov), Matějka Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Luboš Starý (80. Marek Fejt) - Josef Kutlvašr, Miroslav Špiňar (76.Filip Mareš), Jakub Havel (60.Stanislav Böhm), Michal Kříž - Josef Vácha II, Jakub Hrdlička. 

Ostatní zápasy 22.kola:
Horní Cerekev - Košetice  1 : 1
Nový Rychnov - Humpolec B  1 : 1
Budíkov - Habry  4 : 0
Tis - Černovice  1 : 6
Havlíčkova Borová - Pacov B  1 : 1
Kožlí - Sokol Leština  1 : 0

21.kolo: neděle 12.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOŽLÍ  3 : 0  (1:0)
    Zasloužená výhra Lípy se nerodila lehce. Soupeř z Kožlí totiž po celé utkání dobře bránil a likvidoval nebezpečné šance domácího týmu. Lípa se první branky dočkala ve 32.minutě, kdy po střílené akci z velkého vápna přesně mířil Jakub Havel. O výhře bylo definitivně rozhodnuto až v 85. resp. 86. minutě, kdy po dvou samostatných únicích skórovali Vácha II. a Bouchner. Fakta - branky: 32.Jakub Havel, 85.Josef Vácha II, 86.Jaroslav Bouchner. Rozhodčí: Šula Petr (Radostín nad Oslavou) - Švarc Libor, Bílek David (oba Světlá nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt (56.Petr Bouda), Josef Kutlvašr ml. - Radek Krpálek, Michal Kříž, Jakub Havel, Josef Vácha II. (89.Rostislav Šťastný) - Jaroslav Bouchner (89.Marek Fejt), Jakub Hrdlička. 

Ostatní zápasy 21.kola:
Košetice - Lučice  2 : 0  
Humpolec B - Tis  4 : 2
Sokol Leština - Nový Rychnov  4 : 0
Pacov B - Horní Cerekev  2 : 1
Habry - Havlíčkova Borová  4 : 1
Černovice - Budíkov  4 : 1

20.kolo: neděle 5.května v 16.30 hodin:
Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ - Sokol LÍPA  1 : 1  (0:1)
    Leština se snažila o rychlý vstup do utkání, hosté ovšem brzy na její aktivitu odpověděli vstřelenou brankou. Po autovém vhazování si domácí obránci nerozuměli a nabídli gól Bouchnerovi. Ve druhé půli Lípa těžila z rychlých brejků - dvakrát neuspěl Vácha. A tak přišel trest na druhé straně. Volný přímý kop přesně za Vašákova záda tečoval Sobek, čímž rozhodl o dělbě bodů. Fakta - branky: 66.Lukáš Sobek - 14. Jaroslav Bouchner. Rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce) - Masopust Václav (Pelhřimov), Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr (82.Marek Fejt), Miroslav Prokš, Roman Souček (65.Miroslav Špiňar), Michal Fejt - Jakub Havel, Michal Kříž, Radek Krpálek (85.Miroslav Špiňar), Jaroslav Bouchner - Josef Vácha, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 20.kola:
Nový Rychnov - Tis  2 : 3
Budíkov - Humpolec B  4 : 2
Horní Cerekev - Habry  4 : 0
Havlíčkova Borová - Černovice  2 : 0
Lučice - Pacov B  3 : 0
Kožlí - Košetice  1 : 2

14.kolo: středa 1.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - FK HUMPOLEC B  4 : 0  (2:0)
     Po celý zápas měli domácí jasnou převahu. Už ve 12. minutě se po křídelní akci a zasekávačce prosadil Jakub Havel. O šest minut později si nerozuměl hostující gólman se svojí obranou, toho využil dobře hrající Vácha, který tak zvýšil na 2 : 0.
      Další gólové příležitosti domácí fotbalisté v prvním poločase nevyužili. Po přestávce předvedl pěknou individuální akci Vácha a střelou do šibenice vsítil třetí gól domácích. Konečnou podobu výsledku dal Hrdlička.
      „Hráli jsme dnes dobře, kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a zaslouženě jsme vyhráli. Jen to mělo být větším rozdílem," řekl domácí trenér Zdeněk Jungvirt. Fakta - branky: 12.Jakub Havel, 18. a 48.Josef Vácha, 64.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Holý Petr (Slavice u Třebíče) - Šrámek Zdeněk (Keřkov), Krymová Martina (Jihlava). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner (78.Marek Fejt), Michal Fejt - Antonín Kutlvašr, Petr Bouda (56.Radek Krpálek), Jakub Havel, Michal Kříž - Josef Vácha, Jakub Hrdlička (89.Petr Havel).  

Ostatní zápasy 14.kola:
Sokol Leština - Tis (UMT Havlíčkův Brod)  2 : 0
Košetice - Černovice  0 : 4
Nový Rychnov - Horní Cerekev  0 : 1
Lučice - Havlíčkova Borová  3 : 0
Kožlí - Budíkov  0 : 2
Pacov B - Habry  6 : 1

19.kolo: neděle 28.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Start NOVÝ RYCHNOV  1 : 1  (0:1)
      Naši dokázali na vlastním hřišti nad lídrem I. B třídy z Nového Rychnova uhrát cenný bod. Od prvního poločasu jsme sice prohrávali, když se míč po autovém vhazování dostal před branku a po sérii odrazů od tyče jej dokázal Martin Faltýnek dopravit za brankovou čáru.
         Ve druhé části jsme však zabrali a v posledních minutách vzali nerozhodný stav zpět. Hrdlička po křídelním útoku našel na hranici malého vápna Fejta, který se nemýlil. Fakta - branky: 82.Michal Fejt - 23.Faltýnek. Rozhodčí: Rosický Jakub (Velké Meziříčí) - Porupka František (Velká Bíteš), Budín Jan (Měřín). Sestava: Petr Vašák - Petr Bouda, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Michal Fejt, Josef Kutlvašr - Roman Souček (Antonín Kutlvašr), Jakub Havel, Michal Kříž - Josef Vácha, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 19.kola:
Košetice - Sokol Leština  1 : 0
Humpolec B - Havlíčkova Borová  1 : 4
Tis - Budíkov  1 : 1
Pacov B - Kožlí  1 : 1
Černovice - Horní Cerekev  3 : 2
Habry - Lučice  1 : 1

18.kolo: neděle 21.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol KOŠETICE  2 : 3  (1:2)
       Domácí hned ve 12. minutě ujali vedení, po křídelní akci se trefil Jakub Havel. Jenže poté úplně vyklidili pole a přenechali hru na soupeři. A to se jim vymstilo. Nejprve ve 23. minutě Košetice vyrovnaly a poté se ze sporné penalty trefil Mazanec. A do kabin se tak šlo za vedení hostujícího celku a také o jednoho muže v poli méně, když se předčasně do sprchy poroučil lipský Starý.
         Po změně stran se sice Lípa i v deseti tlačila do zakončení, ale neprosadila se. Paradoxně pak z ojedinělého brejku inkasovala na 1 : 3. A do konce utkání už jen stačila snížit na rozdíl jedné branky a připsala si tak domácí porážku.
       „Na porážce má svůj podíl rozhodčí, protože ta penalta ovlivnila zápas, ale my jsme dnes hráli špatně," nesvádí všechnu vinu na sudí kouč Zdeněk Jungwirt. Fakta - branky: 12.Jakub Havel, 87.Jakub Hrdlička - 23.Kadlec, 36.Mazanec (PK), 73.vlastní. Rozhodčí: Rygl Luboš (Třebíč) - Toman Radek (Jihlava), Neuvirth Jakub (Okrouhlice).  ČK: 1:0 (44.Luboš Starý). Sestava: Petr Vašák - Milan Kulhánek, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Michal Fejt - Josef Kutlvašr, Luboš Starý, Jakub Havel (58.Josef Vácha), Michal Kříž - Radek Krpálek (63.Miroslav Špiňar), Jakub Hrdlička. 

Ostatní zápasy 18.kola:
Horní Cerekev - Humpolec B  0 : 1
Nový Rychnov - Budíkov  3 : 1
Havlíčkova Borová - Tis  3 : 2
Lučice - Černovice  1 : 2
Kožlí - Habry  4 : 1
Sokol Leština - Pacov B  1 : 1

17.kolo: neděle 14.dubna v 15.30 hodin:
Slavoj PACOV B - Sokol LÍPA  2 : 1  (1:0)
      Urputný boj o střed hřiště s minimem šancí vyhrál šťastnější tým. Domácí dostal do vedení ve 44. minutě J. Přibyl, který se prosadil zblízka hlavou po trestném kopu. Po přestávce zvýšil po samostatné akci L. Rybčák. Dvacet minut před koncem dosáhl střelou na bližší tyč snížení lipský Hrdlička. Fakta - branky: 44.J.Přibyl, 60.L.Rybčák - 70.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová) - Sliž Emil (Chotěboř), Pech Milan (Pelhřimov). Sestava: Petr Vašák - Radek Krpálek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Miroslav Špinar - Michal Kříž, Jakub Hrdlička, Jaroslav Bouchner, Josef Kultvašr - Milan Kulhánek, Luboš Starý.

Ostatní zápasy 17.kola:
Košetice - Nový Rychnov  1 : 2
Tis - Horní Cerekev  3 : 2
Budíkov - Havlíčkova Borová  3 : 1
Habry - Sokol Leština  0 : 0
Černovice - Kožlí  3 : 0
Humpolec B - Lučice   6 : 3

Dohrávka 12.kola: sobota 10.listopadu v 13.30 hodin:
Rovnost BUDÍKOV - Sokol LÍPA  0 : 3  (0:2)
    Utkání začali domácí špatně a už v 11. minutě inkasovali po ztrátě míče ve středu hřiště a následném rychlém protiútoku. První střelu brankář Bláha ještě vyrazil, ale na dorážku Kříže už byl krátký. Potom se hra vyrovnala, Budíkov se dostal ke dvěma ohrožením branky. Před koncem poločasu domácí ztratili znovu ve středu hřiště míč a Fejt střelou z dálky pojistil vedení hostů. Po změně stran se domácí snažili o výsledkovou korekci a dostali se do dvou šancí. Nejprve Zour mířil podél brankáře těsně vedle, posléze netrefil branku ani Grant. Hosté to potrestali a po rychlém protiútoku uzavřel skóre Hrdlička. Fakta - branky: 11.Michal Kříž, 43.Michal Fejt, 74.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Petřivý Jaroslav (Dobronín) - Pojezný Karel, Kuchyňa Viktor (oba Jihlava). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček (60.Filip Šimek), Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Michal Fejt - Josef Kutlvašr ml., Petr Bouda, Miroslav Špinar, Michal Kříž - Jakub Hrdlička, Josef Vácha II.

Ostatní zápasy 12.kola:
Nový Rychnov - Lučice  5 : 2
Horní Cerekev - Kožlí  1 : 5
Havlíčkova Borová - Leština  3 : 2
Tis - Košetice  2 : 2
Humpolec B - Pacov B  2 : 2
Černovice - Habry  2 : 3

13.kolo: sobota 3.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - TIS  3 : 1  (3:1)
    Očekávané derby už bylo rozhodnuto v prvním poločase. Hostům nevycházel ofsajd systém, čehož využil fortník Jakub Hrdlička, který nastřílel hattrick a všechny góly dal jak přes kopírák. Hostům se podařilo v poslední minutě snížit na 3 : 1. Po přestávce se hrálo už na hodně těžkém terénu. Přesto se do samostatných úniku dostal domácí Vácha, ale ten své šance neproměnil. Fakta - branky: 17., 22. a 40.Jakub Hrdlička - 44.Sojka. RozhodčíBělovský Jan - Krulík Josef (oba Chotěboř), Ondráček Milan (Pohled). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Petr Bouda (74.Filip Šimek), Michal Fejt - Josef Kutlvašr ml., Josef Vácha II (78.Martin Koref), Miroslav Špiňar, Michal Kříž - Radek Krpálek, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 13.kola:
Habry - Nový Rychnov  2 : 0
Pacov B - Černovice  4 : 0
Leština - Budíkov  9 : 1
Kožlí - Havlíčkova Borová  3 : 1
Lučice - Horní Cerekev  3 : 2


12.kolo: sobota 27.října v 14.30 hodin:
Rovnost BUDÍKOV - Sokol LÍPA  ODLOŽENO pro nezpůsobilý terén
     
Ostatní zápasy 12.kola:
Nový Rychnov - Lučice  ODLOŽENO
Horní Cerekev - Kožlí  1 : 5
Havlíčkova Borová - Leština  3 : 2
Tis - Košetice  ODLOŽENO
Humpolec B - Pacov B  2 : 2
Černovice - Habry  ODLOŽENO


11.kolo: neděle 21.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ  1 : 0  (0:0)
      Jedinou branku rozhodl souboj Lípy s Havlíčkovou Borovou.
         Domácí v úvodu hrozili z dalekonosných střel, jednou trefili břevno, zatímco na druhé straně Veselý po hlavičkovém souboji těsně minul. Po přestávce hosté dvakrát za gólmanem Vašákem orazítkovali tyč.
      O vítězi a poraženém tak rozhodla až 82.minuta. Centrovaný balon po hlavičkovém souboji propadl až k Hrdličkovi, který se trefil z hranice šestnáctky a zajistil tak domácí Lípě cenné tři body. 
Fakta - branka: 82.Jakub Hrdlička. RozhodčíNenadál Pavel (Pelhřimov) - Ságl Petr (Jiřice), Venc Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Josef Kutlvašr ml. - Miroslav Špiňar, Radek Krpálek, Michal Kříž, Josef Vácha II (90.Antonín Kutlvašr ml.) - Jaroslav Bouchner (56.Stanislav Böhm), Jakub Hrdlička. 

Ostatní zápasy 11.kola:
Černovice - Nový Rychnov  0 : 2
Habry - Humpolec B  3 : 2
Pacov B - Tis  2 : 0
Košetice - Budíkov  5 : 2
Leština - Horní Cerekev  5 : 0
Kožlí - Lučice  1 : 1

10.kolo: neděle 14.října v 15.00 hodin:
SK HORNÍ CEREKEV - Sokol LÍPA  2 : 1  (0:1)
      Neurovnanou první půli zahájili lépe hosté, když se po dorážce prosadil Jakub Hrdlička. Domácí dlouho nedokázali gólově zareagovat. Po změně stran sice zvýšili aktivitu, ale až do poslední desetiminutovky byla jejich převaha neplodná. Horní Cerekev zápas přece jen otočila, když se dvakrát jako přes kopírák po centrech Kůty prosadil Růžek. Fakta - branky: 81. a 85.Růžek - 22.Jakub Hrdlička.RozhodčíBártová Mirka (Zvole nad Pernštejnem) - Šenigl Jiří (Pacov), Kolář Jan (Čížkov). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner (76.Josef Kutlvašr ml.), Radek Krpálek - Miroslav Špinar, Josef Vácha II, Jakub Havel, Michal Kříž - Michal Fejt (46.Stanislav Böhm), Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 10.kola:
Nový Rychnov - Kožlí  3 : 1
Lučice - Leština  2 : 2
Havlíčkova Borová - Košetice  2 : 2
Budíkov - Pacov B  2 : 8
Tis - Habry  2 : 1
Humpolec B - Černovice  3 : 2


9.kolo: sobota 6.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LUČICE  2 : 0  (1:0)
     Začátek utkání byl z obou stran bojovný. Do vedení se dostali domácí, když dokázali zužitkovat polobrejkovou sitauaci. Vácha utekl po kraji a předložil balon Marešovi. Ten měl lehkou práci, protože se před ním objevila prázdná brána - 1 : 0. Poté přišla 15.minuta, která ovlivnila utkání. Lučický Herman musel předčasně do sprch "za kecy". Ovšem paradoxně to nakoplo hosty, kteří i přes absenci jednoho muže v poli snažili vyrovnat. Po změně stran si Lučice vytvořila akorát tři závary před domácí brankou, ale z těch gól nepadl. A tak v 82.minutě pojistil Lípě tři body Josef Kutlvašr starší, když utekl přes půlku hřiště a míč poslal k tyči - 2:0. Fakta - branky: 12.Filip Mareš, 82.Josef Kutlvašr st. Rozhodčí: Niederle Zdeněk (Bartoušov) - Ondráček Milan (Pohled), Janovský Aleš (Chotěboř). ČK: 0:1. Sestava: Petr Vašák - Filip Šimek, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Josef Kutlvašr ml. - Jakub Havel (65.Pavel Souček), Filip Mareš (70.Josef Kutlvašr st.), Michal Kříž, Martin Koref - Jakub Hrdlička, Josef Vácha II. 

Ostatní zápasy 9.kola:
Humpolec B - Nový Rychnov  0 : 1
Černovice - Tis  2 : 2
Habry - Budíkov  10 : 0
Pacov B - Havlíčkova Borová  0 : 1
Košetice - Horní Cerekev  3 : 3
Leština - Kožlí  1 : 2


8.kolo: neděle 30.září v 15.30 hodin:
SK KOŽLÍ - Sokol LÍPA  1 : 1  (1:0)
     Utkání plné soubojů nabídl duel Kožlí s Lípou, ovšem na úkor fotbalovosti, kterou si diváci příliš neužili. Domácí otevřeli skóre po volném přímém kopu Plesla a do přestávky mohl tentýž hráč ještě zvýšit. Pokutový kop ale lapil brankář Vašák.
       Lípa tak ve druhé půli zaváhání potrestala. Lipský Hrdlička srovnal hlavičkou po rohu. V závěru utkání červenou kartu inkasoval  ještě hostující Miroslav Špiňar, na skóre už vyloučení ale vliv nemělo. Fakta - branky: 37.Plesl - 67.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Rosický Jakub (Velké Meziříčí) - Nejedlý Tomáš (Polná), Porupka František (Velká Bíteš). ŽK: 2:6, ČK: 0:1. (88.Miroslav Špiňar). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner (76.Jakub Havel), Radek Krpálek (89.Josef Kutlvašr st.) - Miroslav Špiňar, Filip Mareš, Michal Kříž, Michal Fejt - Jakub Hrdlička, Josef Kutlvašr ml.


Ostatní zápasy 8.kola:
Nový Rychnov - Leština  2 : 3
Lučice - Košetice  3 : 2
Horní Cerekev - Pacov B  7 : 4
Havlíčkova Borová - Habry  1 : 0
Budíkov - Černovice  3 : 3
Tis - Humpolec B  3 : 4


7.kolo: neděle 23.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ  0 : 2  (0:1)
     Leština si z Lípy odvezla zaslouženě tři body. Domácí ji situaci ulehčili, když se po celý zápas prezentovali neefektivními přihrávkami a málo běhavým výkonem. Ve 38.minutě se k odraženému balonu po přímém kopu dostal na pomezí vápna Staněk a vstřelil tečovaným pokusem vítěznou branku. Po přestávce vedení ještě pojistil po brejku chybě obránce Karel. Fakta - branky: 38.Staněk, 50.Karel. Rozhodčí:Krulík Josef - Bělovský Jan (oba Chotěboř), Licek Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner (78.Jakub Havel), Radek Krpálek - Miroslav Špiňar, Luboš Starý (46.Stanislav Böhm), Filip Mareš (46.Josef Kutlvašr ml.), Michal Kříž - Michal Fejt, Petr Bouda.

Ostatní zápasy 7.kola:
Tis - Nový Rychnov  4 : 1
Humpolec B - Budíkov  2 : 2
Černovice - Havlíčkova Borová  0 : 2
Habry - Horní Cerekev  1 : 1
Pacov B - Lučice  5 : 0

Košetice - Kožlí  2 : 2

6.kolo: neděle 16.září v 15.00 hodin:
Start NOVÝ RYCHNOV - Sokol LÍPA  3 : 2  (1:1)
       Ve vyrovnaném utkání nakonec přálo štěstí více domácím. První poločas skončil po brankách M.Faltýnka a F.Mareše výsledkem 1 : 1. Po změně stran domácí zásluhou Mugrauera a Paclíka utekli na dvoubrankoý rozdíl. Lípa dokázala nakonec pouze korigovat v poslední minutě utkání. Fakta - branky: 13.M.Faltýnek, 60.Mugrauer, 67.Paclík - 42.Filip Mareš, 90.Jakub Havel. Rozhodčí: Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou) - Reich Milan (Nový Rychnov), Chmel Aleš (Počátky). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Michal Fejt - Miroslav Špiňar, Filip Mareš, Luboš Starý, Michal Kříž - Stanislav Böhm (66.Pavel Souček), Jakub Havel.

Ostatní zápasy 6.kola:
Leština - Košetice  1 : 1
Kožlí - Pacov B  1 : 0
Lučice - Habry  2 : 2
Horní Cerekev - Černovice  1 : 2
Havlíčkova Borová - Humpolec B  1 : 3
Budíkov - Tis  4 : 5
 

5.kolo: sobota 8.září v 16.00 hodin:
Sokol KOŠETICE - Sokol LÍPA   1 : 0  (0:0)
      Košetice poprvé představily novou posilu týmu Zdeňka Kubíčka a jejich výkon byl o poznání lepší než v předeslých zápasech. V celém utkání se hrál velice bojovný fotbal, ve kterém byli hráči Lípy běhavější a vytvořili si i několik gólových šancí, které však zlikvidoval skvělý domácí brankář Holan. Rozhodnutí se zrodilo v 77.minutě, kdy Vlk skvělou přihrávkou našel kanonýra Kubů, který gólem rozhodl o těsném vítězství domácích. Fakta - branka: 77.Kubů. Rozhodčí: Podoba Tomáš (Hněvkovice) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce), Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák - Radek Krpálek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček (62.Josef Kutlvašr ml.) - Miroslav Špiňar, Filip Mareš (63.Jakub Havel), Michal Kříž, Jaroslav Bouchner (72.Martin Koref) - Stanislav Böhm, Luboš Starý.

Ostatní zápasy 5.kola:
Budíkov - Nový Rychnov   0 : 1
Tis - Havlíčkova Borová  0 : 1
Humpolec B - Horní Cerekev  2 : 2
Černovice - Lučice  3 : 0
Habry - Kožlí  4 : 2
Pacov B - Leština  1 : 2


4.kolo: neděle 2.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Slavoj PACOV B  4 : 2  (2:0)
         Oba týmy se do sebe pořádně opřely už od začátku. Domácí hráči našli dvě okénka v hostující defenzivě a po rychlých brejcích a trefách S.Böhma se Špiňarem vedli 2 : 0. V 56.minutě skóroval Svoboda. Pacovská euforie vzala brzy své, když na 3:1 zvýšil Filip Mareš. Od té chvíle se zápas spíše dohrával. Fakta - branky: 18.Stanislav Böhm, 22.Miroslav Špiňar, 59.Filip Mareš, 90.Josef Kutlvašr ml. - 56.Svoboda, 88.Rybčák. Rozhodčí: Nejedlý Tomáš (Polná) - Staněk Josef (Hybrálec), Kocifaj Anton (Tis). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Radek Krpálek - Miroslav Špiňar, Filip Mareš, Michal Kříž, Stanislav Böhm (77.Jakub Havel) - Jaroslav Bouchner (83.Petr Bouda), Josef Vácha II. (58.Josef Kutlvašr ml.).

Ostatní zápasy 4.kola:
Nový Rychnov - Košetice  2 : 1
Leština - Habry  3 : 0
Kožlí - Černovice  6 : 2
Lučice - Humpolec B  3 : 3
Horní Cerekev - Tis  2 : 2
Havlíčkova Borová - Budíkov  4 : 1


3.kolo: neděle 26.sprna v 16.30 hodin:
Sokol HABRY - Sokol LÍPA  1 : 1  (0:0)
       V opatrné první půli nedokázaly Habry naložit se žádnou z nabídnutých šancí. Hosté těžili především z brejkových situací, které jim v pokročilém druhém poločasu přinesly vedoucí branku. Důrazný Vácha vypíchl balon v rozehrávce a samostatný úprk nekompromisně zakončil k tyči. Habry dokázaly srovnat v závěrečných minutách utkání. Centr Kudláčka přesně do sítě hlavičkoval Korel, čímž udělat zápasu konečnou remízovou podobu. Fakta - branky: 88. Korel - 72.Josef Vácha. Rozhodčí: Bělovský Jan - Sliž Emil, Krulík Josef (všichni Chotěboř). Sestava: Petr Vašák - Antonín Kutlvašr (23.Josef Kutlvašr), Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Radek Krpálek (45.Roman Souček) - Miroslav Špiňar, Luboš Starý, Filip Mareš (81.Martin Koref), Michal Kříž - Michal Fejt, Josef Vácha.

Ostatní zápasy 3.kola:
Havlíčkova Borová - Nový Rychnov  1 : 0
Budíkov - Horní Cerekev  4 : 5
Tis - Lučice  1 : 4
Humpolec B - Kožlí  3 : 5
Černovice - Leština  3 : 1
Pacov B - Košetice  2 : 1


2.kolo: neděle 19.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ČERNOVICE  2 : 2  (2:0)
      Již po šesti minutách vedli domácí 2 : 0 po takřka totožných akcích. V rozmezí dvou minut gólman Vašák dvakrát přesně vykopával až na útočníky Váchu s Bouchnerem, kteří se sami před brankou nemýlili. Lípa měla i další velké šance, přesto si slibný náskok neudržela. V 60.minutě Kučerův volný přímý kop před brankou poskočil a odražený balon skončil v síti. Černovice následně ze závěrečného tlaku a chyby domácích vybojovali i vyrovnávací gól. Fakta - branky: 5.Josef Vácha, 6.Jaroslav Bouchner - 60.Kučera, 83.Novák. Rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled) - Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod), Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Petr Vašák - Roman  Souček, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Radek Krpálek - Miroslav Špiňar (88.Martin Koref), Luboš Starý (56.Stanislav Böhm), Filip Mareš, Michal Kříž (84.Jakub Havel) - Jaroslav Bouchner, Josef Vácha.

Ostatní zápasy 2.kola:
Nový Rychnov - Pacov B  2 : 0
Košetice - Habry  2 : 0
Leština - Humpolec B  2 : 2
Kožlí - Tis  0 : 3
Lučice - Budíkov  1 : 1
Horní Cerekev - Havlíčkova Borová   3 : 2


1.kolo: neděle 12.srpna v 16.30 hodin:
FK HUMPOLEC B - Sokol LÍPA  1 : 3  (0:1) 
           Humpolec byl po většinu utkání aktivnějším týmem, ale doplatil na málo nebezpečnou hru v ofenzívě. Hosté bránili hodně poctivě a vyráželi do brejků. Po jednom z nich je dostal v 7. minutě do vedení Kříž. Ve druhém poločase se domácí konečně dočkali. Centr Dalíka usměrnil do sítě špičkou kopačky Novák. Pak se ale zranil Skryja a Humpolec trochu polevil na koncentraci. To se mu vyplatilo, dva brejky rozhodly o vítězství hostů. Fakta - branky: 57. Novák - 7.Michal Kříž, 82.Stanislav Böhm, 84.Jakub Havel. Rozhodčí: Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová) - Škorpík Martin (Přibyslav), Šrámek Zdeněk (Keřkov). Sestava: Petr Vašák - Roman Souček, Miroslav Prokš, Jaroslav Bouchner, Radek Krpálek - Miroslav Špiňar, Luboš Starý, Filip Mareš, Michal Kříž - Josef Kutlvašr (60.Stanislav Böhm), Josef Vácha (70.Jakub Havel).

Ostatní zápasy 1.kola:
Horní Cerekev - Nový Rychnov  0 : 1
Havlíčkova Borová - Lučice  0 : 1
Budíkov - Kožlí  4 : 1
Tis - Leština  0 : 2
Černovice - Košetice  7 : 0
Habry - Pacov B  3 : 1

Konečná tabulka
I.B třída, A:
#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1.
  START NOVÝ RYCHNOV
26 14 2 10 44:39 44 5
2.
  SOKOL LEŠTINA u SVĚTLÉ
web > 26 12 7 7 57:29 43 4
3. web > 26 13 2 11 46:45 41 2
4. web > 26 11 5 10 60:57 38 -1
5. web > 26 10 7 9 45:49 37 -2
6.
  Tis
26 10 6 10 51:55 36 -3
7. web > 26 9 8 9 40:51 35 -4
8. web > 26 10 5 11 46:39 35 -4
9. web > 26 9 8 9 61:57 35 -4
10. 26 10 4 12 47:53 34 -5
11. web > 26 9 7 10 47:48 34 -5
12. web > 26 10 4 12 56:52 34 -5
13.
  SLAVOJ PACOV B
web > 26 9 5 12 50:49 32 -7
14.
  ROVNOST BUDÍKOV
web > 26 9 4 13 52:79 31 -8

Nejlepší střelec: HRDLIČKA Jakub --> 14 gólů.
Dále Vácha Josef II po 7, Havel Jakub po 5, Bouchner Jaroslav 4, Mareš Filip 3, Böhm Stanislav, Fejt Michal, Kříž Michal, Prokš Miroslav, Kutlvašr Josef ml. po 2, Kutlvašr Josef st., Špiňar Miroslav, Starý Luboš po 1.
Trenér: Jungvirt Zdeněk
Asistent trenéra: Baloun Ondřej
Vedoucí mužstva: Zajíček Vladimír.
17.07.2013 05:29:01
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one