A-tým - I.B třída,
kraj Vysočina
Sezóna 2010/2011


26.kolo: neděle 19.června v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - FK SLAVOJ PACOV B  1 : 1 (0:1)
          Zasloužená remíza se zrodila v Lípě, kam přicestovalo pacovské béčko, které se ujalo vedení hned v první minutě. Pak se vytáhli oba gólmani.
          Po změně stran se hrál opět vyrovnaný fotbal, kdy se hosté spíše soustředili na obranu a domácí se snažili o vyrovnání. To přišlo až tři minuty před koncem zápasu z penalty, kterou s přehledem proměnil Jakub Hrdlička. Fakta - branky: 87.Jakub Hrdlička (PK) - 1.Vlach. Rozhodčí: Pfeifer Michal (Jihlava) - Staněk Josef (Hybrálec), Rérych Pavel (Dlouhá Ves). Sestava: Milan Exner - Michal Martínek, Miroslav Prokš, Radek Krpálek, Roman Souček - Petr Bouda, Jan Prokš (56.Josef Kutlvašr ml.), Miroslav Kučírek, Michal Kříž (69.Jakub Havel) - Jaroslav Bouchner, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 26.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Habry  1 : 3
Černovice - Luka nad Jihlavou  0 : 1
Budíkov - Chotěboř B  3 : 6
Horní Cerekev - Kožlí  1 : 1
Lukavec - Tis  2 : 4
Havlíčkův Brod B - Kamenice nad Lipou  2 : 2


25.kolo: sobota 11.června v 16.30 hodin:
TJ SLOVAN KAMENICE NAD LIPOU - TJ SOKOL LÍPA  2 : 1  (1:0)
       Když už to vypadalo, že poločas skončí bez branek, našel Kušta pěknou přihrávkou Tesaře, který ve 44. minutě vstřelil úvodní gól. Lípa se dočkala krátce po přestávce vyrovnání, po rohovém kopu se prosadil hlavou Hrdlička. Po pohledné kombinační akci překonal Exnera tvrdou střelou T. Zahradník. Fakta - branky: 44. Tesař, 87. T. Zahradník – 51.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Janák Pavel (Kunžak) - Devera Radek (Nová Bystřice), Fabeš Raman (Telč). Sestava: Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr st., Roman Souček - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Pavel Sedlák (46.Michal Kříž), Jakub Havel (76.Filip Mareš) - Josef Kutlvašr ml., Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 25.kola:
Pacov B - Ždírec nad Doubravou B  6 : 0
Tis - Havlíčkův Brod B  2 : 5
Kožlí - Lukavec  6 : 1 
Chotěboř B - Horní Cerekev  2 : 0
Luka nad Jihlavou - Budíkov  1 : 1
Habry - Černovice  4 : 1


24.kolo: neděle 5.června v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ TIS  3 : 2  (1:2)
       V důležitém zápase o sestup se dostali první do vedení lipští fotbalisté brankou Bouchnera, ale Miřátský odpověděl minutu na to rychlým brejkem. Branku do kabin pak vstřelil J. Benák a strhnul tak vítězství na stranu hostů.
Ve druhé půli hrála „z kopce“ Lípa a bylo to znát. Tisovskou obranou propadával jeden balon za druhým a hostům se podařilo utkání otočit brankami Bouchnera a Böhma. Tis byl v druhém dějství naprosto neškodný. Fakta - branky: 23. a 49.Jaroslav Bouchner, 54.Stanislav Böhm - 25.Miřátský, 45.Benák. Rozhodčí: Kuchyňa Viktor (Jihlava) - Staněk Josef (Hybrálec), Staněk Jan (Havlíčkova Borová). Sestava: Petr Vašák – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr, Roman Souček – Petr Bouda, Radek Krpálek (69.Jakub Havel), Michal Fejt, Stanislav Böhm – Jaroslav Bouchner, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 24.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Černovice  0 : 4
Budíkov - Habry  2 : 0
Horní Cerekev - Luka nad Jihlavou  1 : 1
Lukavec - Chotěboř B  4 : 1
Havlíčkův Brod B - Kožlí  3 : 0
Pacov B - Kamenice nad Lipou  3 : 1


23.kolo: neděle 29.května v 16.30 hodin:
SK KOŽLÍ - TJ SOKOL LÍPA  1 : 1  (0:1)
       Koželským fotbalistům zápas příliš nevyšel. V 5.minutě chybovala středová řada Kožlí a Stanislav Böhm technickou střelou z hranice vápna překonal Valu. Ve 40.minutě se nešťastně zranil domácí Mikula, kterého odvezla sanitka s tržnou ránou.
          Vyrovnání přišlo jedenáct minut po přestávce, kdy hosté zahráli ve vápně rukou a penaltu proměnil domácí Šimek, který dal konečnou podobu výsledku. Fakta - branky: 56.Šimek (PK) - 5.Stanislav Böhm. Rozhodčí: Nechvátal Tomáš (Pelhřimov) - Burza Milan (Počátky), Švábenický František (Ledeč nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Stanislav Böhm (59.Josef Kutlvašr ml.), Pavel Sedlák - Jakub Havel, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 23.kola:
Kamenice nad Lipou -
Ždírec nad Doubravou B  4 : 1
Tis - Pacov B  6 : 3
Chotěboř B - Havlíčkův Brod B  2 : 1
Luka nad Jihlavou - Lukavec  2 : 0
Habry - Horní Cerekev  4 : 1
Černovice - Budíkov  1 : 1


22.kolo: neděle 22.května v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - FC CHOTĚBOŘ B  2 : 0  (0:0)
         V první půli byla Lípa aktivnější, ale dvě šance, které si dokázal vytvořit Jarda Bouchner a Kuba Hrdlička, zůstaly nevyužité. Ve druhé půli už domácí svou převahu vyjádřili i brankově. V 67. si naběhl na centrovaný míč z pravé strany Hrdlička a poslal Lípu do vedení. Následující minuty patřili hostům, ale jejich snaha končila před šestnáctkou. Fakta - branky: 67. a 90.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Kopřiva Miroslav (Dačice) - Švehla Marek (Horní Ves), Svoboda Jan (Humpolec). Sestava: Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Josef Kutlvašr st., Roman Souček - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Stanislav Böhm, Jan Prokš - Jaroslav Bouchner, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 22.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Budíkov  2 : 0
Horní Cerekev - Černovice  1 : 1
Lukavec - Habry  1 : 3
Havlíčkův Brod B - Luka nad Jihlavou  3 : 0
Pacov B - Kožlí  1 : 1
Kamenice nad Lipou - Tis  2 : 1


21.kolo: sobota 14.května v 16.30 hodin:
SK BUWOL METAL LUKA N/J. - TJ SOKOL LÍPA  4 : 0  (0:0)
        V první půlce měli domácí mírnou převahu, ale série neúspěchů se viditelně odrazila na jejich herní pohodě. A tak i ta největší šance první půlky, kterou měl z přímého kopu loucký Hrdlička, skončila pouze na břevně.
        Po změně stran se domácí do hráčů Lípy zakously a o zlomový moment se po hodině hry postaral F.Toman, který si naběhl na ideální přihrávku za obranu, obešel gólmana a neomylně zavěsil - 1 : 0. Na druhý gól nemusela Luka dlouho čekat. Centr do vápna si Číhal zpracoval a parádní trefou z otočky nedal Exnerovi šanci - 2 : 0. Poté už hosté rezignovali a Luka dalšími dvěma trefami stanovila konečné série. Fakta - branky: 60.Toman, 64.P.Číhal, 83.Hrdlička, 88.M.Hintnaus. Rozhodčí: Příkazský Lukáš (Třebíč) - Franc Miloš (Třebíč), Krymová Martina (Jihlava). Sestava: Milan Exner - Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt (34.Pavel Bláha), Roman Souček - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Josef Kutlvašr ml., Michal Kříž - Jan Prokš, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 21.kola:
Tis - Ždírec nad Doubravou B  2 : 1
Kožlí - Kamenice nad Lipou  0 : 0
Chotěboř B - Pacov B  1 : 2
Habry - Havlíčkův Brod B  2 : 0
Černovice - Lukavec  1 : 1
Budíkov - Horní Cerekev  2 : 2

20.kolo: neděle 8.května v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ SOKOL HABRY  0 : 2  (0:2)
        Domácí byli první čtvrthodinku aktivnější, ale svoje šance nevyužili. Ke slovu se tedy dostali hosté a hned z první šance, kterou měl P.Bártík, vstřelili branku. Pojistku pak přidal o pět minut později Vrdský nádherným angličanem z přímého kopu. Hosté nesložili zbraně, ale měli smůlu v zakončení, Hrdlička nastřelil dvakrát tyčku. V 78.minutě šel předčasně do sprch Vrdský po druhé žluté kartě, ale ani početní výhodu nedokázali přetavit domácí v branku. Fakta - branky: 19.P.Bártík, 25.Vrdský. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) - Burza Milan (Počátky), Niederle Zdeněk (Bartoušov). ŽK: 2:7, ČK: 0:1. Sestava: Milan Exner - Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Jakub Havel (65.Pavel Bláha), Miroslav Kučírek, Stanislav Böhm, Petr Bouda - Jakub Hrdlička, Josef Kutlvašr ml.

Ostatní zápasy 20.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Horní Cerekev  0 : 4
Lukavec - Budíkov  3 : 1
Havlíčkův Brod B - Černovice  2 : 5
Pacov B - Luka nad Jihlavou  2 : 2
Kamenice nad Lipou - Chotěboř B  2 : 2
Tis - Kožlí  1 : 2


19.kolo: neděle 1.května v 16.30 hodin:
TJ SOKOL ČERNOVICE - TJ SOKOL LÍPA  0 : 3  (0:2)
        Zachraňující se fotbalisté Lípy uštědřili domácím krutou lekci z jednoduchosti a produktivity.
               Černovice se v nejslabším utkání jarní části po celých devadesát minut na hřišti hledaly, vázla kombinace a útočníci kloudně na bránu hostujícího Exnera nevystřelili.
            U hostů hrál prim navrátilec po odpykání trestu Hrdlička, který třikrát rozvlnil síť domácího brankáře Tilleho. Dvakrát to stihl v prvním poločase během deseti minut, třetí zásah si nechal až na 85. minutu utkání. Fakta - branky: 35., 45. a 85.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Šimák Martin (Horní Cerekev) - Kopřiva Miroslav (Červený Hrádek), Kubík Kamil (Želiv). Sestava: Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Stanislav Bohm (87.Filip Šimek), Jakub Havel (47.Filip Mareš) - Josef Kutlvašr, Jakub Hrdlička (88.Pavel Bláha).

Ostatní zápasy 19.kola:
Kožlí - Ždírec nad Doubravou B  4 : 1
Chotěboř B - Tis  0 : 2
Luka nad Jihlavou - Kamenice nad Lipou  2 : 4
Habry - Pacov B  4 : 3
Budíkov - Havlíčkův Brod B  2 : 1
Horní Cerekev - Lukavec  3 : 3


18.kolo: neděle 24.dubna v 16.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ ROVNOST BUDÍKOV  2 : 3  (1:3)
         Už v 9. minutě dostal do vedení domácí Jaroslav Bouchner. Po této brance Lípa přestala hrát, čehož hosté využili k otočení zápasu na 1 : 3. Po příchodu z kabin zneškodnil domácí brankář Exner pokutový kop. V rozmezí mezi 55. a 70. minuty to na hřišti jiskřilo. Tři hráči museli předčasně do sprch. V 79. minutě přidal druhou branku domácích opět Bouchner. Do konce zápasu si Lípa vytvořila tlak, ale ten vyrovnání nepřinesl. Fakta - branky: 9. a 79.Jaroslav Bouchner - 19.Holoubek, 23.Trocha, 36.Langr. Rozhodčí: Kamenský Jiří (Polička) - Zadina Petr (Rozsochatec), Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová). ŽK: 2:5, ČK: 2:1 (Jan Prokš, Radek Krpálek - Marousek). Sestava: Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček – Petr Bouda (62.Jakub Havel), Miroslav Kučírek, Radek Krpálek, Stanislav Böhm – Jaroslav Bouchner, Jan Prokš.

Ostatní zápasy 18.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Lukavec  4 : 2
Havlíčkův Brod B - Horní Cerekev  2 : 1
Pacov B - Černovice 
1 : 1
Kamenice nad Lipou - Habry  3 : 5
Tis - Luka nad Jihlavou  0 : 0  
Kožlí - Chotěboř B  2 : 2


17.kolo: sobota 16.dubna v 16.00 hodin:
SK HORNÍ CEREKEV - TJ SOKOL LÍPA  2 : 1  (1:0)
          Domácí začali rozpačitě, půlhodiny nebyli lepším týmem. Lípa sice neměla výraznou převahu, ale působila fotbalovějším dojmem.
            Doslova vysvobozením pro Horní Cerekev byla situace ze 31.minuty, kdy po rohu dotrkl míč do sítě Vondráček. Po přestávce zdvojnásobil vedení domácích Havel z pokutového kopu, ale ti neměli nic jisté ani po vyloučení Hrdličky v 78.minutě.
         Hosté v závěru korigovali, avšak na vyrovnání už jim zbylo přece jen málo času. Fakta - branky: 31.Vondráček, 58.Havel (PK) - 87.Miroslav Kučírek. Rozhodčí: Křen Filip (Opatov) - Novotný František (Jaroměřice nad Rokytnou), Kůrka Jaroslav (Bohdalín). ŽK: 2:1, ČK: 0:1 (78.Hrdlička). Sestava: Milan Exner - Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Radek Krpálek, Stanislav Böhm, Jan Prokš - Jakub Havel, Jakub Hrdlička. (Pavel Bláha, Josef Kutlvašr ml.)

Ostatní zápasy 17.kola:
Chotěboř B - Ždírec nad Doubravou B  1 : 2
Luka nad Jihlavou - Kožlí  0 : 2
Habry - Tis  0 : 1
Černovice - Kamenice nad Lipou  0 : 1
Budíkov - Pacov B  3 : 1
Lukavec - Havlíčkův Brod B  0 : 2


16.kolo: neděle 10.dubna v 15.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ START LUKAVEC  2 : 3  (1:3)
        Lípa měla od 15. minuty po červené kartě výhodu jednoho muže v poli a její převaha vyústila v branku Michala Fejta.
            Hned nato se však trefil z penalty Urban a po nezvládnutých standratkách prohrávali domácí už 1:3.
            Po přestávce byl vyloučen další hostující hráč, Lípa si vytvořila drtivý tlak, ale z několika šancí využila jen jednu, a tak nedosáhla ani na bod. Fakta - branky: 20.Michal Fejt, 68.Radek Krpálek – 22. a 34. Urban (1 z PK), 43. Novák.  Rozhodčí: Petr st. Zdeněk (Třebíč) - Ondráček Milan (Pohled), Vaněk Luboš (Havlíčkův Brod). ŽK: 4:7, ČK: 1:3. (Michal Kříž) Sestava:
Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček (77.Jakub Havel) – Stanislav Böhm, Radek Krpálek, Miroslav Kučírek, Michal Kříž – Jan Prokš (75.Filip Mareš), Petr Bouda.

Ostatní zápasy 16.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Havlíčkův Brod B  0 : 2
Pacov B - Horní Cerekev  1 : 3
Kamenice nad Lipou - Budíkov  1 : 0
Tis - Černovice  0 : 1
Kožlí - Habry  4 : 2
Chotěboř B - Luka nad Jihlavou  1 : 3


15.kolo: sobota 2.dubna v 15.30 hodin:
FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD B - TJ SOKOL LÍPA  1 : 0  (0:0)
        Béčko brodského Slovanu odehrálo i druhý jarní zápas na domácím hřišti. Po výhře 2:0 nad rezervou Pacova si domácí chtěli připsat i tři body proti Lípě, kterou po odchodu Petra Kuchty vedl Zdeněk Jungvirt, který se tak po čtyřech měsících vrátil na brodskou lavičku. Zápas naplnil předsevzetí, že Lípa přijede s obrannou taktikou k získání bodu.
       „My jsme věděli, že Lípa přijede bránit v jedenácti lidech, ale musím říci, že naše hra nebyla dobrá. Těžko se nám do jejich šestnáctky dostávalo,“ řekl brodský trenér Martin Křišťál. Ve druhém poločase si brodský brankář Petr Chudoba mohl vzít klidně volno, protože ho lipští hráči vůbec neohrozili. Rozhodnutí padlo až v závěru utkání, kdy si na roh Petra Fialky vyskočil Pártl a hlavičkou překonal gólmana Exnera.
„Přijeli jsme si pro bod a chybělo nám k němu čtyři minuty, tak jsem z výsledku zklamán,“ smutnil lipský Zdeněk Jungvirt a dodal: „Jinak musím celý tým pochválit za nasazení a bojovnost. Kluci zahráli na hranici svých možností. Citelná pro nás byla absence střelce Hrdličky a Králka.“
        A jaké má trenér Jungvirt počáteční poznatky s tréninkovou morálkou svých hráčů, kvůli které v Lípě skončil Petr Kuchta? „Já si zatím stěžovat nemohu, chodí mi plný počet,“ podotkl Jungvirt. Z konečného výsledku nakonec byla spokojenost na domácí straně.
      „Tři body zůstaly doma, tak jsem samozřejmě spokojen. Potěšilo mě, že se vrátil na hřiště po zranění náš nejlepší střelec Roman Zeman a v utkání se nejvíce dařilo Udržalovi s Kuncem,“ řekl na závěr Křišťál. Fakta - branka: 86.Pártl. Rozhodčí: Slíž Emil (Chotěboř) - Dítě Radek (Herálec u Žďáru), Niederle Zdeněk (Bartoušov). Sestava: Milan Exner  Michal Martínek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Petr Bouda - Jakub Havel, Miroslav Kučírek, Roman Souček Michal Kříž - Stanislav Böhm, Jan Prokš (Filip Mareš, Libor Zajíček, Pavel Bláha).

Ostatní zápasy 15.kola:
Luka nad Jihlavou - Ždírec nad Doubravou B  4 : 0
Habry - Chotěboř B  4 : 1
Černovice - Kožlí  3 : 1
Budíkov - Tis  2 : 1
Horní Cerekev - Kamenice nad Lipou  0 : 3
Lukavec - Pacov B  1 : 0


14.kolo: sobota 26.března v 15.00 hodin:
SK DEKORA ŽDÍREC N/D. "B" - TJ SOKOL LÍPA  2 : 1  (2:0)
             Fotbalisté Lípy už přijeli do Ždírce bez trenéra Petra Kuchty, který ve čtvrtek z důvodů špatné tréninkové docházky na svou funkci rezignoval. Zápas se převážně hrál po vápna soupeřů. Nejprve hosté orazítkovali břevno Tomáškovi svatyně. Stejnou mincí odpověděla i rezerva Ždírce, kdy se k míči odraženému od břevna dostal Jan Matějka a dostal svůj tým do vedení 1 : 0. O pět minut později už to bylo o dvě branky, když se trefil Bílek. V této fázi zápasu byl Ždírec lepším týmem. Po přestávce převzali otěže zápasu hosté. Těm se M.Fejtem podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu. Potom se Lípa snažila o vyrovnání, ale snaha vyšla na prázdno. Fakta - branky: 20.J.Matějka, 25.Bílek – 55.Michal Fejt. Rozhodčí: Staněk Josef (Hybrálec) - Klement Tomáš (Havlíčkův Brod), Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová). Sestava: Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš (78. Pavel Bláha), Michal Fejt, Petr Bouda – Jakub Havel (72.Filip Mareš), Radek Krpálek, Miroslav Kučírek, Michal Kříž – Jan Prokš, Luboš Starý (46.Roman Souček).

Ostatní zápasy 14.kola:
Havlíčkův Brod B - Pacov B  2 : 0
Kamenice nad Lipou - Lukavec  4 : 0
Tis - Horní Cerekev  2 : 1
Kožlí - Budíkov   1 : 1
Chotěboř B - Černovice  1 : 0
Luka nad Jihlavou - Habry  2 : 213.kolo: sobota 30.října v 13.30 hodin:
FK SLAVOJ PACOV B - TJ SOKOL LÍPA  2 : 2  (2:2)
          Remíza utkání sluší, v Pacově to byl urputný a vyrovnaný boj. Lépe začali domácí a do vedení je dostal v 5. minutě po závaru před Exnerovou brankou Krejča. Lípa s odpovědí dlouho neotálela. Ve 14. minutě se po trestném kopu dostal k hlavičce Hrdlička a srovnal skóre. Další standardka už dostala do výhody hosty. Pacovská obrana zaspala a Standa Böhm měl práci při zakončení hodně usnadněnou. Rušný a na branky bohatý poločas ukončil ve 39. minutě pacovský Hrobský, který po nepřehledné situaci v šestnáctce doklepl míč do prázdné branky.
       Ve druhé půli se zarputile bojovalo a jelikož šancí ubylo, na výsledku už se nic nezměnilo. Fakta - branky: 5. Krejča, 39. Hrobský – 14.Jakub Hrdlička, 25. Stanislav Böhm. Rozhodčí: Krymová Martina - Denev Alex (oba z Jihlavy), Ryšánek Zbyšek (Vystrkov). Sestava: Milan Exner – Josef Vácha, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Jakub Havel, Stanislav Böhm, Radek Krpálek, Michal Kříž - Petr Bouda, Jakub Hrdlička.


Ostatní zápasy 13.kola:
Habry - Ždírec nad Doubravou B  2 : 4
Luka nad Jihlavou - Černovice  1 : 1
Chotěboř B - Budíkov  3 : 2
Kožlí - Horní Cerekev  4 : 1
Tis - Lukavec  2 : 2
Kamenice nad Lipou - Havlíčkův Brod B  2 : 0

12.kolo: neděle 24.října v 14.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ SLOVAN KAMENICE NAD LIPOU  2 : 0  (1:0)
        V prvním poločase měli více ze hry zkušení hosté, ale nedokázali proměnit příležitosti. Domácím se povedl závěr poločasu, když Hrdlička z trestného kopu vymetl šibenici – 1 : 0. Navíc byl předtím vyloučen hostující Spěváček.
           Po přestávce hráli domácí přesilovku, avšak zazdili tři tutovky. Hosté chtěli vyrovnat, otevřeli hru, jenže je pět minut před koncem potrestal ze samostatného nájezdu střídající Miklis – 2 : 0.
Fakta - branky: Jakub Hrdlička, Štefan Miklis. Rozhodčí: Sochor Tomáš (Nové Město na Moravě) - Mach Josef (Bystřice nad Pernštejnem), Kučera Jindřich (Havlíčkův Brod). ČK: Jan Prokš. Sestava: Milan Exner - Josef Vácha, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Libor Zajíček – Radek Krpálek, Stanislav Böhm, Jakub Havel (65.Štefan Miklis), Michal Kříž (46. Michal Martínek) – Jan Prokš, Jakub Hrdlička. 

Ostatní zápasy 12.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Pacov B  1 : 1
Havlíčkův Brod B - Tis  5 : 2
Lukavec - Kožlí  5 : 3
Horní Cerekev - Chotěboř B  4 : 2 
Budíkov - Luka nad Jihlavou  1 : 7
Černovice - Habry  1 : 1

11.kolo: sobota 16.října v 14.30 hodin:
TJ TIS - TJ SOKOL LÍPA  5 : 0  (3:0)
         Hned v 10.minutě využil zaváhání hostující obrany mladíček Sojka a poslal Tis do vedení. Hostující obrana vyráběla jednu minelu za druhou a po špatném výkopu Petra Vašáka zvýšil na rozdíl dvou branek Vala. Lípa, kterou vždy zdobila bojovnost do poslední minuty, však tentokrát rezignovala a tisovští fotbalisté si s chutí zastříleli. Těsně před odchodem do kabin zvýšil na 3 : 0 Zadina a po přestávce dokonali potupnou porážku Bláha a Hlaváč. Fakta - branky: 10.Sojka, 31.Vala, 40.Zadina, 63.Bláha, 75.Hlaváč. Rozhodčí: Mareš Ladislav (Senožaty) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov), Duben Pavel (Havlíčkův Brod). Sestava: Petr Vašák - Michal Martínek, Miroslav Prokš, Filip Mareš, Roman Souček - Jakub Havel (59.Štefan Miklis), Stanislav Böhm, Radek Krpálek, Michal Fejt (50.Petr Bouda) - Jan Prokš, Jakub Hrdlička. 

Ostatní zápasy 11.kola:
Černovice - Ždírec nad Doubravou B  0 : 0
Habry - Budíkov  3 : 1
Luka nad Jihlavou - Horní Cerekev  3 : 2
Chotěboř B - Lukavec  6 : 0
Kožlí - Havlíčkův Brod B  7 : 1
Kamenice nad Lipou - Pacov B  0 : 3

10.kolo: neděle 10.října v 15.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK KOŽLÍ  1 : 5  (0:3)
        První půlhodinku byla hra vyrovnaná, dvakrát exceloval lipský gólman Exner, z domácích vystřelil prvně na branku Bouchner až po půlhodině hry, navíc nepřesně. Potom začali hosté koncertovat a v rozmezí deseti minut nadělili rozklíženému lipskému celku tři góly.
            Po hodině hry se hostům podařil další rychlý centr, Voplakal svým druhým gólem zvýšil na 0:4 a bylo po zápase. Domácí se zmohli jenom na čestný gól Hrdličky na 1:4, konečný účet podepsal koželský Šimek. Fakta - branky: 68.Jakub Hrdlička – 31. a 61.Voplakal, 37.Pešek, 38.Trpišovský, 71.Šimek. Rozhodčí: Obršlík Pavel (Pávov) - Krymová Martina, Havlík Pavel (oba z Jihlavy). Sestava: Milan Exner – Michal Martínek, Miroslav Prokš, Libor Zajíček, Roman Souček – Jaroslav Bouchner, Stanislav Böhm (72.Martin Koref), Radek Krpálek, Michal Kříž – Jan Prokš (74.Jakub Chaloupka), Jakub Hrdlička.


Ostatní zápasy 10.kola
:
Ždírec nad Doubravou B - Kamenice nad Lipou  0 : 1
Pacov B - Tis  5 : 1
Havlíčkův Brod B - Chotěboř B  1 : 1
Lukavec - Luka nad Jihlavou  1 : 1
Horní Cerekev - Habry  2 : 1
Budíkov - Černovice  0 : 0

9.kolo: sobota 2.října v 15.00 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - TJ SOKOL LÍPA  2 : 0  (0:0)
         První poločas se odehrál vyrovnaný boj, kdy si domácí vytvořili dvě brankové příležitosti. Lípa odpověděla dvěma pokusy o přelobování brankáře Bence, ale ani jeden pokus jí nevyšel.
             Po přestávce udělal chybu hostující brankář Exner a jeho zaváhání potrestal Moravec. Čtvrt hodiny před koncem Klimeš připravil druhý gól pro Moravce - 2:0. "Vyhráli jsme zcela zaslouženě a děkujeme trenéru Kuchtovi za motivaci, když o nás prohlásil, že jsme kopáči. Ti kopáči byli oni, protože Lípa byla ráda, že nedostala šest branek,“ děkoval na dálku trenér chotěbořského béčka Konečný. "Chotěboř vyhrála zaslouženě, druhý poločas byl z naší strany špatný,“ řekl lipský trenér Petr Kuchta st. Fakta - branky: 47. a 75. Moravec. Rozhodčí: Příkazský Lukáš - Burian Vít (oba Třebíč), Bohuněk Miroslav (Libice nad Doubravou). Sestava: Milan Exner – Josef Vácha (70.Michal Martínek), Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Roman Souček – Michal Kříž, Libor Zajíček (55.Štefan Miklis), Filip Mareš, Jakub Havel – Jan Prokš, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 9.kola:
Budíkov - Ždírec nad Doubravou B  2 : 1 
Černovice - Horní Cerekev  4 : 0
Habry - Lukavec  5 : 3
Luka nad Jihlavou - Havlíčkův Brod B  0 : 1
Kožlí - Pacov B  5 : 1
Tis - Kamenice nad Lipou  1 : 0

8.kolo: neděle 26.září v 15.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK BUWOL METAL LUKA N/J.  1 : 0  (1:0)
          Na těžkém terénu a po urputném boji všechno rozhodla již druhá minuta, kdy po standardní situaci hostující Brožek přeloboval vlastního gólmana. Do poločasu dvakrát nabíhal sám na brankáře Miklis, ale vždy jen napálil gólmana. Hosté byli sice v poli fotbalovější, ale za celé utkání vystřelili pouze dvakrát na branku. Sedm minut před poločasem se nechal zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě domácí Radek Krpálek.
           Po změně stran mohl pojistit vedení znovu Miklis, při zakončení však opět selhal. Přestože posledních deset minut docházely lipským fotbalistům síly, v deseti lidech zisk tří bodů ubránili. Fakta - branka: 2.vlastní. Rozhodčí: Nechvátal Jiří - Burza Milan (oba Pelhřimov), Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou). ŽK: 5:3, ČK: 1:0 (38.Radek Krpálek). Sestava: Milan Exner - Jakub Havel, Miroslav Prokš, Libor Zajíček, Roman Souček - Stanislav Böhm, Radek Krpálek, Josef Kutlvašr st., Michal Kříž (83.Josef Vácha) - Jan Prokš (18.Štefan Miklis, 76.Petr Bouda), Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 8.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Tis  1 : 0
Kamenice nad Lipou - Kožlí  2 : 1
Pacov B - Chotěboř B  1 : 0
Havlíčkův Brod B - Habry  2 : 0
Lukavec - Černovice  2 : 4
Horní Cerekev - Budíkov  7 : 0

7.kolo: neděle 19.září v 15.30 hodin:
TJ SOKOL HABRY - TJ SOKOL LÍPA  4 : 2  (4:1)
        V prvním poločase se odehrála zajímavá podívaná plná pohledných fotbalových akcí. Skóre otevřel po čtyřech minutách Kudláček, hosté srovnali krok dalekonosnou střelou Krpálka.
           Vedení vrátil na stranu Habrů povedenou střelou v 16.minutě Vrdský, chvíli na to zvýšil po individuální akci Kudláček. Střelecký účet prvního poločasu uzavřel po parádní přihrávce Kudláčka Vrdský.
          Ve druhém poločase tempo obou mužstev opadlo, ze hry měla více Lípa, ale podařilo se jí pouze korigovat chvíli před koncem, když proměnil penaltu Kuba Hrdlička.
        Trenér Lípy Petr Kuchta byl po utkání značně rozčarován. "Nechytli jsme úvod utkání, za co nás Habry ztrestaly. V utkání jsme nepohlídali Tomu, na kterého jsem hráče před zápasem upozorňoval. Ale jaký styl hry zvolily Habry do druhého poločasu mi hlava nebere. Jejich zastrašovací hra na naše mladé kluky platila, ale Michal Fejt skončil v nemocnici. To už je po Šťastném, Váchovi a Boudovi čtvrtý hráč, který je mimo hru po brutálním faulu soupeře. Druhý poločas neměl s fotbalem nic společného. Rozhodčí za druhý poločas rozdal snad sedm žlutých karet haberským fotbalistům, ale žádného nevyloučil, ten zápas oboustranně totálně nezvládl." Fakta - branky: 4. a 18.Kudláček, 16. a 33.Vrdský - 9.Radek Krpálek, 84.Jakub Hrdlička (PK). Rozhodčí: Janko Rostislav (Batelov) - Janovský Aleš (Chotěboř), Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová). Sestava: Milan Exner - Jakub Havel (54.Filip Mareš), Miroslav Prokš, Libor Zajíček, Michal Martínek (23.Roman Souček) - Stanislav Böhm, Radek Krpálek, Michal Fejt (75.Jakub Chaloupka), Michal Kříž - Jan Prokš, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 7.kola:
Horní Cerekev - Ždírec nad Doubravou B  4 : 0
Budíkov - Lukavec  3 : 3
Černovice - Havlíčkův Brod B   2 : 1
Luka nad Jihlavou - Pacov B  7 : 1
Chotěboř B - Kamenice nad Lipou  3 : 1
Kožlí - Tis  1 : 3

6.kolo: neděle 12.září v 16.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ SOKOL ČERNOVICE   3 : 1  (1:0)
          Hosté začali lépe, ale gólman Milan Exner svůj tým v prvních minutách zápasu podržel. Do vedení šli domácí v 19.minutě, samostatného nájezdu využil Jakub Hrdlička. Ve druhé půli zvýšil na rozdíl dvou branek opět Kuba Hrdlička, ale po hrubce lipské obrany vsítil kontaktní gól J.Míka. Pojistku však přidal v 78. po rohovém kopu Jakub Havel a bylo rozhodnuto. Fakta - branky: 19. a 55.Jakub Hrdlička, 78.Jakub Havel - 58.J.Míka. Rozhodčí: Příkazský Lukáš (Třebíč) - Hitzger Pavel (Havlíčkův Brod), Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Milan Exner - Jakub Havel (83.Miroslav Kučírek), Miroslav Prokš, Josef Vácha, Michal Martínek - Stanislav Böhm (87.Martin Koref), Radek Krpálek, Michal Fejt (78.Roman Souček), Michal Kříž - Jakub Hrdlička, Jan Prokš.

Ostatní zápasy 6.kola:
Ždírec nad Doubravou B - Kožlí  2 : 1
Tis - Chotěboř B  1 : 3
Kamenice nad Lipou - Luka nad Jihlavou   0 : 4
Pacov B - Habry  1 : 2
Havlíčkův Brod B - Budíkov  4 : 1
Lukavec - Horní Cerekev  0 : 0

5.kolo: neděle 5.září v 16.00 hodin:
TJ ROVNOST BUDÍKOV - TJ SOKOL LÍPA  1 : 1  (0:1)
         V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí. Domácí však podržel brankář M.Bláha. Budíkov mohl skórovat ve 20. minutě, ale Smereka po sólu netrefil branku. Do vedení se tak dostala Lípa ve 35. minutě z přísné penalty, kterou proměnil Hrdlička.
               Po změně stran se hra vyrovnala, což se stalo i se skórem v 68. minutě. Na vápně se uvolnil Lukáš Staněk a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Potom už byla hra neurovnaná, domácí kvůli dvěma červeným kartám nemohli na zisk tří bodů pomýšlet. Fakta - branky: 68.Lukáš Staněk - 35.Jakub Hrdlička z PK. Rozhodčí: Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou) - Machač Šimon, Klein Dušan (oba Pelhřimov). Sestava: Milan Exner - Štefan Miklis (84.Jakub Havel), Miroslav Prokš, Josef Vácha, Michal Martínek - Stanislav Böhm, Radek Krpálek, Michal Fejt, Michal Kříž (86.Filip Mareš) - Jan Prokš (81.Jakub Chaloupka), Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 5.kola:
Lukavec - Ždírec nad Doubravou B   2 : 1
Horní Cerekev - Havlíčkův Brod B   1 : 4
Černovice - Pacov B  4 : 1
Habry - Kamenice nad Lipou  2 : 2
Luka nad Jihlavou - Tis  1 : 2
Chotěboř B - Kožlí   1 : 3

4.kolo: neděle 29.srpna v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK HORNÍ CEREKEV  0 : 1  (0:0)
        Po neuznaném gólu z ofsajdu domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu, vytvořili si několik slibných příležitostí, nejblíže gólu byli Miklis a Jan Prokš, hosté po půlhodině hry pořádně protáhli domácího  brankáře Exnera ostrou střelou z trestného kopu. Po změně stran se hra do kopce Lípě nedařila a hosté měli mírnou převahu, v 65.minutě zahrál Miroslav Prokš rukou ve vápně a hostující Jakub Havel se při penaltě nemýlil - 0 : 1. Snaha lipských fotbalistů již vyzněla naplano, i když gólové příležitosti byly. Dvakrát hlavičkoval ve slibné šanci Jakub Hrdlička jehož střely se však mezi tyče nevešly a tak největší podzimní návštěva odcházela zklamána. Fakta - branka: 65.Jakub Havel (PK). Rozhodčí: Bělovský Jan (Chotěboř) - Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová), Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Milan Exner - Miroslav Prokš, Josef Vácha, Libor Zajíček, Michal Fejt (66.Michal Martínek) - Radek Krpálek, Stanislav Böhm, Michal Kříž, Jakub Hrdlička - Jan Prokš (57.Filip Mareš), Štefan Miklis (71.Jakub Havel).

Ostatní zápasy 4.kola:
Ždírec B - Chotěboř B  1 : 1
Kožlí - Luka  1 : 0
Tis - Habry  1 : 2
Kamenice - Černovice  2 : 1
Pacov B - Budíkov
H.Brod B - Lukavec  1 : 1

3.kolo: neděle 22.srpna v 16.30 hodin:
TJ START LUKAVEC - TJ SOKOL LÍPA  1 : 2  (0:1)
        Bojovný zápas vyrovnaných sil skončil lépe pro hosty. Lípa využila nedůslednosti v domácí obraně hned dvakrát, poprvé se prosadil Jan Prokš, když dorazil střelu Jakuba Havla, druhý gól dal Jakub Hrdlička - proměnil až pátý sólový nájezd Lípy, předtím nedali 2xJan Prokš a 2xJakub Havel. Dále Lukavečtí vytvořili tlak, ale nevytěžili z něj více, než pouze korekci výsledku v podobě branky Urbana dvanáct minut před koncem. Fakta - branky: 78.Urban - 36Jan Prokš, 70.Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Kůrka Jaroslav (Bohdalín) – Holub Miroslav (Obrataň), Čepl David, (Humpolec). Sestava: Milan Exner - Filip Mareš, Miroslav Prokš (70.Jakub Chaloupka), Josef Vácha, Libor Zajíček - Jakub Havel (89.Stanislav Böhm), Radek Krpálek, Michal Fejt (75.Michal Martínek), Michal Kříž - Jan Prokš, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 3.kola:
Havl.Brod B - Ždírec B  2 : 0
Horní Cerekev - Pacov B  1 : 1
Budíkov - Kamenice  0 : 5
Černovice - Tis  1 : 3
Habry - Kožlí  3 : 3
Luka - Chotěboř B  5 : 2

2.kolo: neděle 15.srpna v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD B  2 : 1  (2:1)
              Již v 5. minutě šokoval brodskou obranu křížnou střelou Jakub Hrdlička a poslal spoluhráče do vedení. Brod B zahrozil jenom dálkovými střelami  Romana Zemana a Petra Fialky. Po půlhodině však již Zeman potvrdil roli kanonýra a trestný kop poslal do horního levého růžku lipské svatyně na 1 : 1.  Ve 32.minutě  Radek Krpálek poslal Lípu do vedení - 2 : 1. Po přestávce bylo k vidění pouze břevno Zemana a Lípa výhru ukopala. Fakta - branky: 5.Jakub Hrdlička, 32. Radek Krpálek – 28.Roman Zeman. Rozhodčí: Fotr Jan (Ledeč nad Sázavou) - Zadina Petr (Rozsochatec), Sýkora Tomáš (Lučice). Sestava: Milan Exner – Filip Mareš (65.Luboš Starý), Miroslav Prokš (46.Josef Kutlvašr st.), Josef Vácha, Libor Zajíček – Jakub Havel, Radek Krpálek, Petr Bouda (60.Michal Kříž), Stanislav Böhm – Jan Prokš, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 2.kola:
Ždírec B - Luka  1 : 3
Chotěboř B - Habry  0 : 4
Kožlí - Černovice  2 : 0
Tis - Budíkov  2 : 2
Kamenice - Horní Cerekev  1 : 1
Pacov B - Lukavec  5 : 2

1.kolo: neděle 8.srpna v 16.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK DEKORA ŽDÍREC B  2 : 1  (1:0)
Rezerva ždírecké Dekory šokovala v Lípě nabitou sestavou v čele s bývalými hvězdami „áčka“ Čalkovským a Kolouchem. Prvně zahrozil již v 8. minutě hlavou lipský Stanislav Böhm, po čtvrthodince hry po přihrávce Kuby Hrdličky si již Standa Böhm seřídil mušku a dostal domácí do vedení. Hned po přestávce byl stejný hráč opět blízko gólu, ždírecký brankář Semelka mu však sebral míč před nosem. Dekora to měla z kopce, herně se jí však nedařilo a tak Lípa po hodině hry střelou Hrdličky utekla o dva góly. Její radost však měla jepičí trvání, ještě v téže minutě zkušený Čalkovský obešel tři hráče, ideálně našel Jana Matějku a ten vrátil spoluhráče do hry.
         Při vyrovnaném boji až do konce střetnutí dobře fungovaly obrany, v poslední minutě měl ještě gólovku Radek Krpálek, skóre se však již nezměnilo. Trenér Petr Kuchta st. byl po zápase se třemi body spokojen, od silného Ždírce se rozhodně lepší výkon, ani oba borci Čalkovský s Kolouchem nijak neoslnili. Fakta - branky: 15.Stanislav Böhm, 60.Jakub Hrdlička - 60.Jan Matějka. Rozhodčí: Slíž Emil (Chotěboř) - Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod), Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Milan Exner – Michal Fejt, Miroslav Prokš, Josef Vácha, Libor Zajíček – Jakub Havel (89.Jakub Chaloupka), Radek Krpálek (87.Michal Martínek), Petr Bouda, Jan Prokš (70.Filip Mareš) - Stanislav Böhm, Jakub Hrdlička.


Ostatní zápasy 1.kola:
Pacov B - H.Brod B  1 : 5
Lukavec - Kamenice  0 : 1
Horní Cerekev - Tis  5 : 0
Budíkov - Kožlí  3 : 2
Černovice - Chotěboř B  1 : 0
Habry - Luka  3 : 3

Konečná tabulka I.B třídy, A:
Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1. HABRY 26 15
5 6
67:45 50
2. HAVL.BROD B 26 15 3
8
53:38 48
3. KAMENICE 26 13 5
8
46:37 44
4. KOŽLÍ 26 12 7
7
63:40 43
5. LUKA NAD JIHLAVOU 26 11 8
7
57:33 41
6. TIS 26 11 3 12 47:50 36
7. ČERNOVICE 26 9 8 9 38:33 35
8. HORNÍ CEREKEV 26 9 8 9 49:43 35
9. CHOTĚBOŘ B 26 9 4 13 44:51 31
10. SOKOL LÍPA 26 9 4 13 35:47 31
11. BUDÍKOV 26 7 9 10 38:61 30
12. PACOV B 26 7 8 11 50:56 29
13. LUKAVEC 26 7 7 12 45:67 28
14. ŽDÍREC B 26 7 3 16 27:58 24

Nejlepší střelec: HRDLIČKA Jakub --> 17 gólů.
Dále Bouchner Jaroslav a Böhm Stanislav po 4, Krpálek Radek 3, Fejt Michal po 2, Miklis Štefan, Prokš Jan, Kučírek Miroslav, Havel Jakub a vlastní po 1.
Trenér: Kuchta Petr (do podzim 2010), Jungvirt Zdeněk (od jara 2011).
Asistent trenéra: Baloun Ondřej
Vedoucí mužstva: Zajíček Vladimír.
06.07.2011 12:26:01
boudajosef
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one