PODZIMNÍ LOS - 2017
I.B třída, A
 
1.kolo
So 05.08. 16:30 Rozsochatec - Ždírec n.D. B
So 05.08. 16:30 Nový Rychnov - Herálec (HB)
So 05.08. 16:30 Staré Ransko - Štoky
So 05.08. 16:30 Černovice - Lučice
Ne 06.08. 16:30 Habry - Humpolec B
Ne 06.08. 16:30 Antonínův Důl - Tis
Ne 06.08. 16:30 POHLED - LÍPA
       
2.kolo
So 12.08. 16:30 Humpolec B - Pohled
So 12.08. 16:30 LUČICE - LÍPA
So 12.08. 16:30 Štoky - Černovice
So 12.08. 16:30 Tis - Staré Ransko
So 12.08. 16:30 Herálec (HB) - Antonínův Důl
Ne 13.08. 16:30 Ždírec n.D. B - Nový Rychnov
Ne 13.08. 16:30 Habry - Rozsochatec
 
3.kolo
So 19.08. 16:30 Rozsochatec - Humpolec B
So 19.08. 16:30 Nový Rychnov - Habry
So 19.08. 16:30 Staré Ransko - Herálec (HB)
So 19.08. 16:30 Černovice - Tis
Ne 20.08. 16:30 Antonínův Důl - Ždírec n.D. B
Ne 20.08. 16:30 LÍPA - ŠTOKY
Ne 20.08. 16:30 Pohled - Lučice            
 
4.kolo               
So 26.08. 16:30 Humpolec B - Lučice
So 26.08. 16:30 Štoky - Pohled
So 26.08. 16:30 TIS - LÍPA
So 26.08. 16:30 Herálec (HB) - Černovice
So 26.08. 16:30 Ždírec n.D. B - Staré Ransko
So 26.08. 16:30 Habry - Antonínův Důl
Ne 27.08. 16:30 Rozsochatec - Nový Rychnov
 
5.kolo             
So 02.09. 16:00 Nový Rychnov - Humpolec B
So 02.09. 16:00 Staré Ransko - Habry
So 02.09. 16:00 Černovice - Ždírec n.D. B
So 02.09. 16:00 Lučice - Štoky
Ne 03.09. 16:00 Antonínův Důl - Rozsochatec
Ne 03.09. 16:00 LÍPA - HERÁLEC (HB)
Ne 03.09. 16:00 Pohled - Tis              
 
6.kolo
So 09.09. 16:00 Humpolec B - Štoky
So 09.09. 16:00 Tis - Lučice
So 09.09. 16:00 Herálec (HB) - Pohled
So 09.09. 16:00 Rozsochatec - Staré Ransko
So 09.09. 16:00 Nový Rychnov - Antonínův Důl
So 09.09. 16:00 ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B - LÍPA
Ne 10.09. 16:00 Habry - Černovice             
 
7.kolo
So 16.09. 15:30 Staré Ransko - Nový Rychnov
So 16.09. 15:30 Černovice - Rozsochatec
So 16.09. 15:30 Lučice - Herálec (HB)
So 16.09. 15:30 Štoky - Tis
So 16.09. 15:30 LÍPA - HABRY
Ne 17.09. 15:30 Antonínův Důl - Humpolec B
Ne 17.09. 15:30 Pohled - Ždírec n.D. B
 
8.kolo
So 23.09. 15:30 Humpolec B - Tis
So 23.09. 15:30 Herálec (HB) - Štoky
So 23.09. 15:30 Ždírec n.D. B - Lučice
So 23.09. 15:30 Nový Rychnov - Černovice
Ne 24.09. 15:30 ROZSOCHATEC - LÍPA
Ne 24.09. 15:30 Habry - Pohled
Ne 24.09. 15:30 Antonínův Důl - Staré Ransko
 
9.kolo
So 30.09. 15:00 Staré Ransko - Humpolec B
So 30.09. 15:00 Černovice - Antonínův Důl
So 30.09. 15:00 Lučice - Habry
So 30.09. 15:00 Štoky - Ždírec n.D. B
So 30.09. 15:00 Tis - Herálec (HB)
Ne 01.10. 15:00 LÍPA - NOVÝ RYCHNOV
Ne 01.10. 15:00 Pohled - Rozsochatec       
 
10.kolo
So 07.10. 15:00 Humpolec B - Herálec (HB)
So 07.10. 15:00 Ždírec n.D. B - Tis
So 07.10. 15:00 Rozsochatec - Lučice
So 07.10. 15:00 Staré Ransko - Černovice
Ne 08.10. 15:00 Habry - Štoky
Ne 08.10. 15:00 Nový Rychnov - Pohled
Ne 08.10. 15:00 ANTONÍNŮV DŮL - LÍPA
 
11.kolo
So 14.10. 15:00 Černovice - Humpolec B
So 14.10. 15:00 Lučice - Nový Rychnov
So 14.10. 15:00 Štoky - Rozsochatec
So 14.10. 15:00 Tis - Habry
So 14.10. 15:00 Herálec (HB) - Ždírec n.D. B
Ne 15.10. 15:00 LÍPA - STARÉ RANSKO
Ne 15.10. 15:00 Pohled - Antonínův Důl

12.kolo
So 21.10. 14:30 Humpolec B - Ždírec n.D. B
So 21.10. 14:30 Rozsochatec - Tis
So 21.10. 14:30 Nový Rychnov - Štoky
So 21.10. 14:30 Staré Ransko - Pohled
So 21.10. 14:30 ČERNOVICE - LÍPA
Ne 22.10. 14:30 Habry - Herálec (HB)
Ne 22.10. 14:30 Antonínův Důl - Lučice

13.kolo
So 28.10. 14:30 Lučice - Staré Ransko
So 28.10. 14:30 Štoky - Antonínův Důl
So 28.10. 14:30 Tis - Nový Rychnov
So 28.10. 14:30 Herálec (HB) - Rozsochatec
Ne 29.10. 14:30 LÍPA - HUMPOLEC B
Ne 29.10. 14:30 Pohled - Černovice
Ne 29.10. 14:30 Ždírec n.D. B - Habry
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one