Žáci 7+1 - Okresní přebor
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2016/2017

21.kolo: sobota 17.června v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol VESELÝ ŽĎÁR  7 : 1  (2:1)
       Fakta - branky: 9., 32., 51. a 61.Matěj Šimek, 37., 54. a 62.Tobiáš Průša - 28.Martin Muzikář. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Ondřej Souček - Daniel Kandr, Tomáš Novák, Michal Kulja, Filip Pertl - David Loskot, Matěj Šimek, Daniel Šimek, Daniel Kubálek, Michal Tesař, Tobiáš Průša. (Lukáš Souček, Miroslav Petr, Marcel Lukeš, Jan Šimek).

Ostatní zápasy 21.kola:
Keřkov - Mírovka   6 : 2
Pohled - Leština   3 : 5
Habry - Úsobí   6 : 4
Věžnice - Štoky  5 : 2
Dolní Město - Rozsochatec  4 : 1

20.kolo: sobota 10.června v 10.00 hodin:
Sokol ROZSOCHATEC - Sokol LÍPA  0 : 12 (0:4)
     Fakta - branky: 13., 22., 39. a 63.Daniel Kubálek, 1. a 68.Daniel Kandr, 7. a 57.Tobiáš Průša, 36.David Loskot, 40.Michal Tesař, 47.Filip Pertl, 58.Matěj Šimek. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava: David Vodrážka - Daniel Kandr, Tomáš Novák, Vojtěch Schläfer, Michal Kulja - Filip Pertl, Jan Stoklasa, David Loskot, Matěj Šimek, Daniel Šimek, Daniel Kubálek. (Michal Tesař, Tobiáš Průša, Adam Šimek, Zbyněk Schläfer).

Ostatní zápasy 20.kola:
Štoky - Keřkov   5 : 8
Mírovka - Dolní Město     2 : 3
Úsobí - Věžnice   2 : 5
Pohled - Habry   11 : 12
Leština - Veselý Žďár   4 : 0

22.kolo: středa 7.června v 17.00 hodin:
Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ - Sokol LÍPA  1 : 4  (0:2)
          Fakta - branky: 37.Roman Švanda (PK) - 24., 36. a 47.Matěj Šimek, 12.Michal Tesař. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). SestavaZbyněk Schläfer - Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr - Tomáš Novák, Vojtěch Schläfer, Michal Kulja, Adam Šimek - Lukáš Souček, Filip Pertl, Jan Stoklasa, David Loskot. (Matěj Šimek, Daniel Šimek, Michal Tesař, Tobiáš Průša).
 
Ostatní zápasy 22.kola:
Mírovka - Věžnice    14.6.2017
Úsobí - Pohled   2 : 1
Štoky - Habry   1 : 7
Veselý Žďár - Dolní Město  2 : 0
Rozsochatec - Keřkov  1 : 7

19.kolo: sobota 3.června v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol MÍROVKA  9 : 1  (4:1)
        Fakta - branky: 5., 31. a 49.Daniel Kandr, 26., 47. a 60.Tobiáš Průša, 7. a 70.Ondřej Souček, 51.Vojtěch Schläfer - 25.Daniel Kušnir. Rozhodčí: Karlík Tomáš (Štoky). SestavaZbyněk Schläfer - David Vodrážka, Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr - Tomáš Novák, Vojtěch Schläfer, Michal Kulja, Adam Šimek - Lukáš Souček, Tobiáš Průša. (Filip Pertl, Jan Stoklasa, Jan Šimek, David Loskot, Marcel Lukeš).

Ostatní zápasy 19.kola:
Keřkov - Úsobí   3 : 1
Věžnice - Pohled   6 : 2
Habry - Leština   3 : 1
Dolní Město - Štoky   4 : 6
Veselý Žďár - Rozsochatec  3 : 3

18.kolo: sobota 27.května v 14.00 hodin:
Sokol ŠTOKY - Sokol LÍPA  2 : 10  (0:7)
           Fakta - branky: 46.Jakub Nevrla, 51.Dominik Smrkta - 19., 22., 33. a 50.Daniel Kandr, 16., 28. a 55.Daniel Kubálek, 12., 30. a 66.Matěj Šimek.  Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava: David Vodrážka - Zbyněk Schläfer, Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr, Tomáš Novák - Vojtěch Schläfer, Daniel Kubálek - Michal Kulja, Michal Tesař, Adam Šimek.  (Matěj Šimek, Lukáš Souček, Tobiáš Průša).
 
Ostatní zápasy 18.kola:
Mírovka - Veselý Žďár    0 : 5
Leština - Rozsochatec  4 : 1
Pohled - Keřkov  2 : 6
Úsobí - Dolní Město  1 : 4
Habry - Věžnice  5 : 0

17.kolo: sobota 20.května v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ÚSOBÍ  10 : 0  (4:0)
        Fakta - branky: 1., 5. a 61.Matěj Šimek, 24. a 70.Daniel Kubálek, 30. a 54.Daniel Kandr, 58.Ondřej Souček, 61.Vojtěch Schläfer, 62.Michal Tesař.  Rozhodčí: Gruber Vojtěch (Veselice). SestavaZbyněk Schläfer - Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr, Tomáš Novák - David Loskot, Vojtěch Schläfer, Daniel Kubálek, Filip Petrl - Michal Kulja, Michal Tesař. (Adam Šimek, Jan Stoklasa, Marcel Lukeš, Matěj Šimek).

Ostatní zápasy 17.kola:
Rozsochatec - Mírovka  0 : 1
Keřkov - Habry  2 : 1
Věžnice - Leština  
Dolní Město - Pohled   4 : 3
Veselý Žďár - Štoky  1 : 5

16.kolo: sobota 13.května v 13.00 hodin:
Sokol POHLED - Sokol LÍPA  1 : 0  (1:0)
          Fakta - branka: 6.Vojtěch Dospěl. Rozhodčí: Fulier Zdeněk (Dlouhá Ves).  SestavaZbyněk Schläfer - Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr, Tomáš Novák - David Loskot, Vojtěch Schläfer, Daniel Kubálek, Filip Petrl - Michal Kulja, Michal Tesař. (Adam Šimek).

Ostatní zápasy 16.kola:
Štoky - Rozsochatec  9 : 2
Věžnice - Keřkov 0 : 2
Habry - Dolní Město   11 : 1
Úsobí - Veselý Žďár  1 : 8
Leština - Mírovka  1 : 1

Dohrávka 14.kola: čtvrtek 11.května v 17.00 hodin:
SK VĚŽNICE - Sokol LÍPA   2 : 1  (1:0)
        Fakta - branky: 14.Štěpán Štohanzl, 70.Milan Klábeneš - 66.Daniel Kandr. Rozhodčí: Niederle Zdeněk (Bartoušov). SestavaZbyněk Schläfer - Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr, Tomáš Novák - David Loskot, Vojtěch Schläfer, Daniel Kubálek, Filip Petrl - Michal Kulja, Jan Stoklasa. (Jan Šimek, Michal Tesař, David Vodrážka).
 
Ostatní zápasy 14.kola:
Keřkov - Dolní Město    7 : 5
Úsobí - Mírovka  1 : 0
Pohled - Rozsochatec  ODLOŽENO
Leština - Štoky  ODLOŽENO
Habry - Veselý Žďár   2 : 0

15.kolo: pondělí 8.května v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  2 : 6  (0:3)
       Fakta - branky: 36.Michal Kulja, 67.Vojtěch Schläfer - 22. a 35.Ondřej Vlček, 50. a 59.Michal Janouch, 20.Pavel Novák, 47.Adam Tlapák. Rozhodčí: Peřina Ladislav (Havlíčkův Brod). SestavaZbyněk Schläfer - Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr, Tomáš Novák - David Loskot, Adam Šimek, Tobiáš Průša, Vojtěch Schläfer - Daniel Kubálek, Daniel Šimek. (Matěj Šimek, Filip Petrl, Michal Kulja, Michal Tesař, David Vodrážka).

Ostatní zápasy 15.kola:
Keřkov - Leština   4 : 1
Rozsochatec - Úsobí  3 : 1
Mírovka - Štoky  0 : 11
Dolní Město - Věžnice    2 : 5
Veselý Žďár - Pohled  3 : 4

14.kolo: sobota 29.dubna v 10.00 hodin:
SK VĚŽNICE - Sokol LÍPA   ODLOŽENO PRO NEZPŮSOBILÝ TERMÍN - NÁHRADNÍ TERMÍN 11.5. v 17.00 HODIN

Ostatní zápasy 14.kola:
Keřkov - Dolní Město    7 : 5
Úsobí - Mírovka   ODLOŽENO
Pohled - Rozsochatec  ODLOŽENO
Leština - Štoky  ODLOŽENO
Habry - Veselý Žďár   2 : 0

13.kolo: sobota 22.dubna v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sativa KEŘKOV  1 : 1  (1:0)
       Fakta - branky: 17.Daniel Kubálek - 45.Štěpán Šrámek. Rozhodčí: Muzikář Ondřej (Světlá nad Sázavou). SestavaZbyněk Schläfer - Lukáš Souček, Ondřej Souček, Miroslav Petr, Daniel Kandr - Tomáš Novák, David Loskot, Adam Šimek - Tobiáš Průša, Vojtěch Schläfer, Daniel Kubálek. (Daniel Šimek, Matěj Šimek, Filip Petrl, Michal Kulja).

Ostatní zápasy 13.kola:
Mírovka - Pohled    0 : 8
Štoky - Úsobí  8 : 1
Rozsochatec - Habry   2 : 5
Dolní Město - Leština   6 : 4
Veselý Žďár - Věžnice   7 : 4

12.kolo: sobota 15.dubna v 10.00 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO - Sokol LÍPA   4 : 2  (2:2)
       Fakta - branky: 56. a 68.Tomáš Venc, 13.Tomáš Vaňkát, 20.Aneta Rumanovská - 16.Tobiáš Průša, 30.Daniel Kubálek. Rozhodčí: Jirsa Miloš (Habry). SestavaDavid Vodrážka - Zbyněk Schläfer, Lukáš Souček, Ondřej Souček - Miroslav Petr, Daniel Kandr, Tomáš Novák, David Loskot, Adam Šimek - Tobiáš Průša, Marcel Lukeš. (Jan Šimek, Vojtěch Schläfer, Daniel Kubálek, Michal Tesař).
 
Ostatní zápasy 12.kola:
Keřkov - Veselý Žďár   2 : 3
Leština - Úsobí   4 : 1
Habry - Mírovka   12 : 1
Věžnice - Rozsochatec  6 : 2
Pohled - Štoky  6 : 4

9.kolo: sobota 22.října v 12.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ROZSOCHATEC  6 : 0  (3:0)
       Fakta - branky: 21. a 55.Vojtěch Schläfer, 26. a 58.Ondřej Souček, 13.Tomáš Novák, 61.Daniel Kandr. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). SestavaZbyněk Schläfer - Michal Kulja, Lukáš Souček, Ondřej Souček - Miroslav Petr, Daniel Kandr, Jan Stoklasa, Tomáš Novák - David Loskot, Adam Šimek, Tobiáš Průša. (Marcel Lukeš, Jan Šimek, Vojtěch Schläfer, Daniel Šimek, Matěj Šimek, David Vodrážka).

Ostatní zápasy 9.kola:
Keřkov - Štoky  6 : 2
Dolní Město - Mírovka   1 : 1
Věžnice - Úsobí   4 : 1
Habry - Pohled   5 : 3
Veselý Žďár - Leština  2 : 1

8.kolo: sobota 15.října v 10.00 hodin:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA  0 : 8  (0:2)
       Fakta - branky: 6.Marcel Lukeš, 24.Vojtěch Schläfer, 44.Daniel Kandr, 56.Ondřej Souček, 58.Jan Šimek, 64.Tobiáš Průša, 66.Matěj Šimek, 67.Tomáš Novák. Rozhodčí: Gruber Vojtěch (Pohled). SestavaZbyněk Schläfer - Michal Kulja, Filip Pertl, Lukáš Souček, Ondřej Souček - Miroslav Petr, Daniel Kandr, Jan Stoklasa, Tomáš Novák - David Loskot, Adam Šimek. (Tobiáš Průša, Marcel Lukeš, Jan Šimek, Vojtěch Schläfer, Daniel Šimek, Matěj Šimek).

Ostatní zápasy 8.kola:
Rozsochatec - Veselý Žďár   1 : 4
Pohled - Věžnice  6 : 0
Štoky - Dolní Město   13 : 2              
Leština - Habry   0 : 2   
Úsobí - Keřkov   0 : 6

7.kolo: sobota 8.října v 12.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ŠTOKY  3 : 3  (1:0)
       Fakta - branky: 13.Adam Šimek, 39.Michal Kulja, 40.David Loskot - 38.Jan Jelínek, 43.Jan Kubát, 45.Matěj Palán. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves). SestavaZbyněk Schläfer - Michal Kulja, Filip Pertl, Lukáš Souček, Ondřej Souček - Miroslav Petr, Daniel Kandr, Jan Stoklasa, Tomáš Novák - David Loskot, Adam Šimek. (Jiří Šimek, Tobiáš Průša, Marcel Lukeš, Daniel Kubálek, Jan Šimek).

Ostatní zápasy 7.kola:
Rozsochatec - Leština    1 : 8
Keřkov - Pohled   1 : 1
Dolní Město - Úsobí   5 : 1
Věžnice - Habry    0 : 5
Veselý Žďár - Mírovka  7 : 0

5.kolo: středa 5.října v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol POHLED  5 : 3  (1:3)
        Fakta - branky: 17.Tomáš Novák, 38.Tobiáš Průša, 57.Ondřej Souček, 65.Michal Kulja, 67.Filip Pertl - 5.Zdeněk Rázl, 7.Petr Eis, 34.David Havlíček.  Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). SestavaZbyněk Schläfer - Michal Kulja, Filip Pertl, Lukáš Souček, Ondřej Souček - Miroslav Petr, Daniel Kandr, Jan Stoklasa, Tomáš Novák - David Loskot, Adam Šimek. (Jiří Šimek, Tobiáš Průša, Marcel Lukeš, Daniel Kubálek, Jan Šimek).

Ostatní zápasy 5.kola:
Mírovka - Leština  0 : 9
Rozsochatec - Štoky  2 : 7
Keřkov - Věžnice   6 : 0
Dolní Město - Habry   3 : 7
Veselý Žďár - Úsobí  5 : 0

6.kolo: sobota 1.října v 13.30 hodin:
Sokol ÚSOBÍ - Sokol LÍPA  1 : 0  (0:0)
     Fakta - branka: 55.Erik Kulhánek. Rozhodčí: Krondráf Jan (Štoky). Sestava: Ondřej Souček - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Daniel Kandr - Lukáš Souček, Miroslav Petr, Jan Stoklasa, Tomáš Novák - Adam Šimek, Jiří Šimek. (Tobiáš Průša, Marcel Lukeš, Daniel Kubálek, Jan Šimek).

Ostatní zápasy 6.kola:
Mírovka - Rozsochatec   2 : 1
Leština - Věžnice   1 : 3
Pohled - Dolní Město   9 : 4
Habry - Keřkov   3 : 0
Štoky - Veselý Žďár   1 : 4

11.kolo: středa 28.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ  4 : 7  (2:5)
     Fakta - branky: 6. a 14.Vojtěch Schläfer, 40. a 57.Tobiáš Průša - 3., 8., 24., 30 a 55.Roman Švanda, 12.Petr Tselych, 64.David Jonáš. Rozhodčí: Vaněček Josef (Poděbaby). Sestava: Zbyněk Schläfer - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Vojtěch Schläfer - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Lukáš Souček, Miroslav Petr - Jan Stoklasa, David Vodrážka. (Tomáš Novák, Adam Šimek, Daniel Šimek, Jiří Šimek, Matěj Šimek, Tobiáš Průša, Marcel Lukeš).

Ostatní zápasy 11.kola:
Věžnice - Mírovka   7 : 0
Pohled - Úsobí    10 : 1
Habry - Štoky  4 : 2
Dolní Město - Veselý Žďár    5 : 3
Keřkov - Rozsochatec  4 : 2

4.kolo: sobota 17.září v 13.30 hodin:
SK HABRY - Sokol LÍPA  4 : 1  (2:1)
      Fakta - branky: 10., 41. a 55.Vojtěch Kafka, 18.Milan Lang - 9.Daniel Kandr. Rozhodčí: Havránek Josef (Ledeč nad Sázavou). Sestava: Zbyněk Schläfer - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Vojtěch Schläfer - Daniel Kandr, Ondřej Souček, Lukáš Souček, Miroslav Petr - Jan Stoklasa, David Vodrážka. (Tomáš Novák, Jan Šimek).

Ostatní zápasy 4.kola:
Věžnice - Dolní Město    8 : 0
Leština - Keřkov   1 : 0
Úsobí - Rozsochatec   3 : 4
Štoky - Mírovka     5 : 0
Pohled - Veselý Žďár  3 : 3

10.kolo: středa 14.září v 17.00 hodin:
Sokol VESELÝ ŽĎÁR - Sokol LÍPA  1 : 3  (1:1)
         Fakta - branky: 6.Petr Novotný - 17.Daniel Kandr, 38.David Loskot, 47.Ondřej Souček. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Zbyněk Schläfer - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Vojtěch Schläfer, Jiří Šimek - Adam Šimek, Daniel Šimek, Matěj Šimek - Daniel Kandr, Ondřej Souček. (Tobiáš Průša, Michal Kerel, Lukáš Souček, Miroslav Petr, Jan Stoklasa, David Vodrážka). 

Ostatní zápasy 10.kola:
Rozsochatec - Dolní Město   3 : 3 
Mírovka - Keřkov   1 : 8
Leština - Pohled   2 : 0
Úsobí - Habry   1 : 8
Štoky - Věžnice   3 : 3

3.kolo: sobota 10.září v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK VĚŽNICE   1 : 1  (1:1)
       Fakta - branky: 30.Tobiáš Průša - 5.Štěpán Štohanzl. Rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách). Sestava: Zbyněk Schläfer - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Vojtěch Schläfer, Jiří Šimek - Adam Šimek, Daniel Šimek, Matěj Šimek - Daniel Kandr, Ondřej Souček. (Tobiáš Průša, Michal Kerel, Lukáš Souček, Miroslav Petr, Jan Stoklasa, David Vodrážka). 

Ostatní zápasy 3.kola:
Mírovka - Úsobí    1 : 0
Rozsochatec - Pohled   1 : 7
Štoky - Leština    1 : 7
Dolní Město - Keřkov   1 : 5
Veselý Žďár - Habry  2 : 5

2.kolo: sobota 3.září v 10.00 hodin:
Sativa KEŘKOV - Sokol LÍPA  4 : 1  (1:1)
      Fakta - branky: 21. (PK), 50., 51. a 70.Jakub Kunstar - 4.Lukáš Souček. Rozhodčí: Šrámek Zdeněk (Keřkov). Sestava: Zbyněk Schläfer - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Vojtěch Schläfer, Jiří Šimek - Adam Šimek, Daniel Šimek, Matěj Šimek - Daniel Kandr, Ondřej Souček. (Tobiáš Průša, Michal Kerel, Lukáš Souček, Miroslav Petr, Jan Stoklasa). 

Ostatní zápasy 2.kola:
Pohled - Mírovka   11 : 0
Úsobí - Štoky   2 : 2
Věžnice - Veselý Žďár   3 : 1
Habry - Rozsochatec   10 : 1
Leština - Dolní Město  4 : 0

1.kolo: sobota 27.srpna v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Rebel DOLNÍ MĚSTO  9 : 3  (4:1)
     Fakta - branky: 3. a 47.David Loskot, 31. a 44.Tobiáš Průša, 38. a 64.Daniel Kandr, 15.Michal Kulja, 27.Vojtěch Schläfer, 51.vlastní - 6. a 45.David Štěpánek, 47.Jiří Zubal. Rozhodčí: Vaněk Luboš (Havlíčkův Brod). Sestava: Zbyněk Schläfer - Michal Kulja, David Loskot, Filip Pertl, Vojtěch Schläfer, Jiří Šimek - Adam Šimek, Daniel Šimek, Matěj Šimek - Daniel Kandr, Ondřej Souček.

Ostatní zápasy 1.kola:
Mírovka - Habry  7.9.2016       
Rozsochatec - Věžnice   0 : 6
Úsobí - Leština    4 : 7
Štoky - Pohled    3 : 7   
Veselý Žďár - Keřkov    2 : 3

KONEČNÁ TABULKA:
Okresní přebor žáků 7+1:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   22   21   0   1   130:38   63   30  
 
  2.   web >   22   17   2   3   91:36   53   20  
 
  3.       22   14   2   6   78:51   44   11  
 
  4.   web >   22   12   2   8   78:48   38   5  
 
  5.  
  SOKOL LÍPA
web >   22   11   3   8   99:46   36   3  
 
  6.   web >   22   10   3   9   104:70   33   0  
 
  7.       22   10   2   10   67:57   32   -1  
 
  8.       22   8   4   10   99:88   28   -5  
 
  9.       22   8   2   12   64:107   26   -7  
 
  10.       22   3   2   17   13:125   11   -22  
 
  11.       22   3   1   18   29:105   10   -23  
 
  12.   web >   22   2   3   17   34:115   9   -24  
 

Nejlepší střelec: KANDR Daniel --> 18 gólů.
Dále Průša Tobiáš 16, Šimek Matěj 15, Kubálek Daniel 11, Schläfer Vojtěch 9, Souček Ondřej 8, Loskot David 5, Kulja Michal 4, Novák Tomáš a Tesař Michal po 3, Pertl Filip 2, Šimek Jan, Lukeš Marcel, Souček Lukáš, Šimek Adam a vlastní po 1.
Trenér: Kandr Bohdan.
07.07.2017 14:09:06
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one