III.třída
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2016/2017

14.kolo: sobota 24.června v 14.00 hodin:
Sokol LEŠTINA B - Sokol LÍPA B  6 : 6  (3:2)
       Fakta - branky: 2., 23. a 46.Jan Staněk, 11. a 72. (PK) Jan Pajer, 84.Ladislav Bárta - 20. a 88.Jakub Rosecký, 75. a 76. (PK) František Havel, 45.Jan Meloun, 49.Václav Morkus. Rozhodčí: Vojtíšek Radek - Blažek Tomáš, Ferko Kristian (všichni Havlíčkův Brod). ČK: 51.Roman Piskač - 51.Petr Bouda. Sestava - Milan Meruňka - Jan Meloun, Petr Bouda, Radek Sláma, Radek Krpálek - Matěj Fejt (15.Ondřej Baloun), Petr Vondráček (73.František Havel), Jakub Rosecký, Tomáš Vendl - Libor Golemba, Václav Morkus.

Ostatní zápasy 14.kola:
Šlapanov - Sobíňov   1 : 0
Maleč - Nová Ves u Světlé   2 : 6
Česká Bělá - Jeřišno  4 : 2
Havlíčkova Borová B - Dolní Město    7 : 1
Hněvkovice - Věžnice B  1 : 1
Havlíčkův Brod C - Víska  5 : 3

26.kolo: neděle 18.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol MALEČ  0 : 0
      Fakta - rozhodčí: Karlík Tomáš - Lóži Petr (oba Štoky), Kopecký Milan (Šlapanov). Sestava - Marek Fejt - Milan Meruňka (60.Pavel Souček), Jan Meloun, Petr Bouda, Radek Sláma - Václav Morkus, Radek Krpálek, Michal Fejt, Libor Zajíček (34.Matěj Fejt) - Jan Čížek (72.Petr Vondráček), Lukáš Havel.

Ostatní zápasy 26.kola:
Leština B - Dolní Město   4 : 0
Věžnice B - Havlíčkův Brod C    2 : 5
Sobíňov - Česká Bělá  0 : 2
Víska - Havlíčkova Borová B   2 : 1
Jeřišno - Hněvkovice   1 : 1
Nová Ves u Světlé - Šlapanov  2 : 2

25.kolo: sobota 10.června v 15.00 hodin:
Jiskra ŠLAPANOV - Sokol LÍPA B  1 : 0  (0:0)
         Fakta - branka: 69.Jakub Kocourek. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky).  Sestava - Marek Fejt - Milan Meruňka, Jan Meloun, Petr Bouda, Radek Sláma - Václav Morkus, Martin Brabenec, Pavel Souček, Jiří Med - František Havel (72.Josef Vácha), Ondřej Baloun.

Ostatní zápasy 25.kola:
Maleč - Leština B   3 : 0 kontumačně
Česká Bělá - Nová Ves u Světlé  0 : 2
Havlíčkova Borová B - Věžnice B  5 : 1
Dolní Město - Víska   10 : 2
Hněvkovice - Sobíňov   2 : 0
Havlíčkův Brod C - Jeřišno  11 : 2

24.kolo: neděle 4.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - FK ČESKÁ BĚLÁ  2 : 1  (0:1)
     Fakta - branky: 54.Tomáš Vendl, 89.Libor Golemba - 17.Lubomír Sobotka (PK). Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves). ČK: 1:1 (64.Libor Zajíček - 66.Jakub Tlustý). Sestava - Marek Fejt - Jan Meloun, Petr Bouda, Radek Sláma, Václav Morkus - Jan Čížek (82.Milan Meruňka), Martin Brabenec, Radek Krpálek, Libor Zajíček - Tomáš Vendl, Pavel Souček (46.Libor Golemba).

Ostatní zápasy 24.kola:
Leština B - Víska  5 : 2
Věžnice B - Dolní Město  0 : 4
Sobíňov - Havlíčkův Brod C   0 : 3
Maleč - Šlapanov   4 : 2
Jeřišno - Havlíčkova Borová B    0 : 2
Nová Ves u Světlé - Hněvkovice  3 : 4

23.kolo: neděle 28.května v 16.30 hodin:
Sokol HNĚVKOVICE - Sokol LÍPA B  9 : 4  (7:2)
         Fakta - branky: 18., 22. a 86.Jiří Šťastný, 8.Jakub Chyba, 12.Jiří Těšínský, 14.Michal Nulíček (PK), 26.Michal Koubský, 29.Martin Večeřa, 70.Michal Pajer - 27. a 64.Radek Sláma, 32.Pavel Souček, 46.Petr Bouda. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava - Josef Vácha - Jan Meloun, Pavel Souček, Petr Bouda, Radek Sláma - Milan Meruňka, Václav Morkus, Martin Brabenec, Jan Čížek - Jiří Med (72.Ondřej Baloun), Libor Zajíček.

Ostatní zápasy 23.kola:
Šlapanov - Leština B    0 : 0
Česká Bělá - Maleč  2 : 0
Havlíčkova Borová B - Sobíňov    3 : 2
Dolní Město - Jeřišno   0 : 2
Havlíčkův Brod C - Nová Ves u Světlé     5 : 1
Víska - Věžnice B  3 : 2

22.kolo: neděle 21.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Slovan HAVLÍČKŮV BROD C  2 : 9  (0:2)
    Fakta - branky: 76. a 83.Pavel Souček (oba z PK) - 14. a 33.Roman Němec, 47. a 53.Pavel Nechvátal, 62. a 87.Tomáš Tůma, 50.Miroslav Klofáč, 67.Jaromír Kubát, 68.Tomáš Udržal. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava - Marek Fejt - Jan Meloun, Pavel Souček, Petr Bouda, Radek Sláma - Radek Krpálek - Milan Meruňka (46.Jan Čížek), Václav Morkus (70.Libor Zajíček), Martin Brabenec - Matěj Fejt, Milan Pešák.

Ostatní zápasy 22.kola:
Šlapanov - Česká Bělá    1 : 0
Leština B - Věžnice B  0 : 4
Sobíňov - Dolní Město   2 : 1
Maleč - Hněvkovice  0 : 8
Jeřišno - Víska   0 : 4
Nová Ves u Světlé - Havlíčkova Borová B   1 : 2

21.kolo: neděle 14.května v 16.30 hodin:
Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - Sokol LÍPA B  0 : 1  (0:0)
        Fakta - branka: 67.Radek Sláma. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava - Petr Vašák - Jan Meloun, Pavel Souček, Jiří Med (70.František Havel), Petr Bouda - Radek Sláma, Milan Meruňka, Jan Čížek (83.Ondřej Baloun) - Václav Morkus (65.Josef Vácha), Martin Brabenec.

Ostatní zápasy 21.kola:
Česká Bělá - Leština B   3 : 3 
Dolní Město - Nová Ves u Světlé   6 : 3
Věžnice B - Jeřišno   0 : 3
Hněvkovice - Šlapanov  2 : 2
Havlíčkův Brod C - Maleč   11 : 2
Víska - Sobíňov  2 : 2

20.kolo: neděle 7.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Rebel DOLNÍ MĚSTO  3 : 4  (2:3)
       Fakta - branky: 11. a 36.Marek Fejt, 85.Radek Sláma - 3.Lukáš Doležal, 17.Michal Mišta, 24.Petr Kvanka, 76.Tomáš Zikmund. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves) - Karlík Tomáš (Štoky), Zelenka Jan (Havlíčkův Brod). Sestava - Milan Čech - Jan Meloun, Pavel Souček, Jiří Med (80.Josef Vácha), Petr Bouda - Radek Sláma, Radek Krpálek, Lukáš Havel, Milan Pešák - Marek Fejt, František Havel (46.Milan Meruňka).

Ostatní zápasy 20.kola:
Šlapanov - Havlíčkův Brod C  0 : 1
Leština B - Jeřišno   4 : 2
Sobíňov - Věžnice B  8 : 1
Česká Bělá - Hněvkovice   2 : 1
Nová Ves u Světlé - Víska   1 : 2
Maleč - Havlíčkova Borová B   1 : 3

19.kolo: neděle 30.dubna v 16.00 hodin:
Sokol VÍSKA - Sokol LÍPA B  6 : 1  (2:1)
        Fakta - branky: 3. a 51.Daniel Kufr (1 z PK), 41.Luděk Fikar, 48.Radek Hýbl, 53.Roman Klouda, 62.Jiří Šlechta - 14.Pavel Souček. Rozhodčí: Odvářka Jan (Chotěboř). Sestava - Marek Fejt - Jan Meloun, Václav Morkus, Pavel Souček, Martin Brabenec - Jiří Med, Ondřej Baloun, Petr Havel, František Havel - Josef Vácha, Antonín Kutlvašr.

Ostatní zápasy 19.kola:
Havlíčkova Borová B - Šlapanov   2 : 0
Dolní Město - Maleč ODLOŽENO
Věžnice B - Nová Ves u Světlé   3 : 1
Hněvkovice - Leština B   1 : 2
Havlíčkův Brod C - Česká Bělá   6 : 2
Jeřišno - Sobíňov  0 : 1

18.kolo: neděle 23.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - SK VĚŽNICE B  1 : 3  (1:0)
      Fakta - branky: 30.Radek Sláma - 48.Milan Chalupník (PK), 73.Tomáš Kunc, 87.Martin Štohanzl. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava - Marek Fejt - Radek Sláma, Milan Meruňka, Jan Meloun, Jan Čížek (60.Petr Vondráček) - Radek Krpálek, Václav Morkus, Pavel Souček, Martin Brabenec - Libor Zajíček, Vojtěch Baloun (70.Jiří Med).

Ostatní zápasy 18.kola:
Šlapanov - Dolní Město   0 : 1
Leština B - Sobíňov   1 : 1
Maleč - Víska  1 : 2
Česká Bělá - Havlíčkova Borová B    2 : 0
Nová Ves u Světlé - Jeřišno  5 : 3
Hněvkovice - Havlíčkův Brod C  2 : 5

17.kolo: neděle 16.dubna v 13.30 hodin:
Viktorie JEŘIŠNO - Sokol LÍPA B  1 : 8  (1:4)
        Fakta - branky: 23.Michael Vávra (PK) - 20., 64., 75. a 77.Tomáš Vendl, 7. a 13.Pavel Souček, 41.Radek Sláma, 73.Radek Krpálek. Rozhodčí: Loži Petr (Štoky). ČK: 1:0 (56.Zdeněk Doležal). Sestava - Marek Fejt - Matěj Fejt (48.Libor Zajíček), Radek Sláma, Milan Meruňka, Jan Meloun - Jan Čížek, Radek Krpálek, Václav Morkus, Milan Pešák - Tomáš Vendl, Pavel Souček (70.Jiří Med).

Ostatní zápasy 17.kola:
Havlíčkova Borová B - Hněvkovice     1 : 5
Dolní Město - Česká Bělá      1 : 3
Věžnice B - Maleč   1 : 1
Sobíňov - Nová Ves u Světlé   3 : 3
Havlíčkův Brod C - Leština B   8 : 0
Víska - Šlapanov  2 : 1

16.kolo: neděle 9.dubna v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol SOBIŇOV  2 : 0  (0:0)
      Fakta - branky: 47.Petr Havel, 51.Pavel Souček. Rozhodčí: Loži Petr (Štoky). ČK: 1:1. (56.Petr Bouda - 56.Pavel Kafka). Sestava - Marek Fejt - Petr Bouda, Jan Čížek, Radek Sláma, Matěj Fejt - Radek Krpálek, Josef Heppner (46.Petr Havel), Ja Meloun, Libor Zajíček - Pavel Souček, Libor Golemba. Střídali: Radek Čejka, Jiří Med.

Ostatní zápasy 16.kola:
Šlapanov - Věžnice B   4 : 1
Leština B - Nová Ves u Světlé   0 : 3
Česká Bělá - Víska    ODLOŽENO
Jeřišno - Maleč   2 : 3
Hněvkovice - Dolní Město    3 : 1
Havlíčkův Brod C - Havlíčkova Borová B  11 : 4

15.kolo: neděle 2.dubna v 15.30 hodin:
Jiskra NOVÁ VES u SVĚTLÉ - Sokol LÍPA B  2 : 3  (1:1)
         Fakta - branky: 12.Josef Beneš, 67.Roman Závorka - 23. a 77.Tomáš Vendl, 84.Libor Golemba. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava - Milan Čech - Petr Bouda, Jan Čížek (46.Libor Golemba), Radek Sláma, Milan Meruňka (67.Petr Havel) - Tomáš Vendl, Matěj Fejt, Jiří Med (82.Ondřej Baloun), Radek Krpálek - Martin Brabenec, Josef Heppner.

Ostatní zápasy 15.kola:
Havlíčkova Borová B - Leština B     1 : 2
Dolní Město - Havlíčkův Brod C     1 : 5
Věžnice B - Česká Bělá    1 : 1
Sobíňov - Maleč   3 : 0
Víska - Hněvkovice     1 : 1
Jeřišno - Šlapanov    0 : 3

13.kolo: sobota 29.října v 14.00 hodin:
Sokol MALEČ - Sokol LÍPA B  2 : 5  (0:2)
      Fakta - branky: 49.Marek Musílek, 77.Michal Každan - 71. a 74.Tomáš Vendl, 16.Lukáš Havel, 31.Radek Sláma, 85.Milan Meruňka. Rozhodčí: Fulier Zdeněk (Dlouhá Ves). Sestava - Milan Pešák - Petr Bouda, Jan Čížek, Radek Sláma, Milan Meruňka - Václav Morkus, Petr Vondráček (79.Jiří Med), Tomáš Vendl, Libor Zajíček - Lukáš Havel, Matěj Fejt (78.Martin Kalina).
 
Ostatní zápasy 13.kola:
Dolní Město - Leština B    4 : 1   
Havlíčkova Borová B - Víska   5 : 2              
Česká Bělá - Sobíňov  3 : 0
Šlapanov - Nová Ves u Světlé  5 : 2                
Havlíčkův Brod C - Věžnice B     6 : 1        
Hněvkovice - Jeřišno    2 : 1

12.kolo: sobota 22.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Jiskra ŠLAPANOV  3 : 2  (3:0)
       Fakta - branky: 27. a 30.Marek Fejt, 8.Tomáš Vendl - 54.Jakub Kocourek, 61.Tomáš Dvořáček. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). Sestava - Milan Pešák - Marek Fejt (86.František Havel), Václav Morkus, Petr Bouda, Jan Čížek (69.Libor Zajíček) - Radek Krpálek, Radek Sláma, Matěj Fejt, Milan Meruňka (52.Patrik Prostřední) - Petr Vondráček (64.Josef Heppner), Tomáš Vendl.
 
Ostatní zápasy 12.kola:
Leština B - Maleč   1 : 2
Sobíňov - Hněvkovice  1 : 5
Věžnice B - Havlíčkova Borová B   3 : 1
Nová Ves u Světlé - Česká Bělá   5 : 1          
Jeřišno - Havlíčkův Brod C   1 : 1
Víska - Dolní Město  6 : 2

11.kolo: sobota 15.října v 14.30 hodin:
FK ČESKÁ BĚLÁ - Sokol LÍPA B  4 : 0  (2:0)
        Fakta - branky: 34. (PK) a 78.Martin Gron, 14.Marek Pleskač, 81.Lubomír Sobotka. Rozhodčí: Havránek Josef (Ledeč nad Sázavou). Sestava - Marek Fejt - Václav Morkus, Petr Bouda, Jan Čížek, Martin Kalina - Radek Krpálek, Rostislav Šťastný (60.Milan Čech), Josef Heppner, Matěj Fejt - Pavel Souček, František Havel (77.Petr Rosecký).

Ostatní zápasy 11.kola:
Dolní Město - Věžnice B       2 : 2           
Havlíčkova Borová B - Jeřišno     0 : 1                   
Šlapanov - Maleč        3 : 1
Víska - Leština B     4 : 2
Havlíčkův Brod C - Sobíňov   4 : 1                
Hněvkovice - Nová Ves u Světlé   0 : 3

10.kolo: sobota 8.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol HNĚVKOVICE  0 : 6  (0:4)
      Fakta - branky: 24. a 30.Jiří Šťastný, 8.Petr Rajdl, 11.Michal Nulíček, 54.Milan Geher, 86.Michal Koubský. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava - Milan Exner - Václav Morkus, Petr Bouda, Petr Vondráček, Josef Vácha - Martin Brabenec, Jan Čížek, Milan Meruňka, Ondřej Baloun - Antonín Kutlvašr st. (70.Luboš Starý), Pavel Havel.

Ostatní zápasy 10.kola:
Leština B - Šlapanov   3 : 2
Maleč - Česká Bělá   1 : 1
Sobíňov - Havlíčkova Borová B    1 : 2
Věžnice B - Víska   5 : 3
Nová Ves u Světlé - Havlíčkův Brod C   4 : 7
Jeřišno - Dolní Město   0 : 2

9.kolo: neděle 2.října v 15.00 hodin:
Slovan HAVLÍČKŮV BROD C - Sokol LÍPA B  5 : 1  (2:0)
            Fakta - branky: 18., 42., 62. a 88.Roman Němec, 66.Miroslav Klofáč - 65.Tomáš Vendl. Rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled). Sestava - Milan Pešák - Libor Zajíček, Václav Morkus, Tomáš Vendl, Matěj Fejt - Radek Krpálek, Josef Heppner, Lukáš Havel, Martin Kalina (58.Josef Vácha) - Petr Bouda, Petr Vondráček.

Ostatní zápasy 9.kola:
Věžnice B - Leština B  2 : 0
Dolní Město - Sobíňov  2 : 2
Havlíčkova Borová B - Nová Ves u Světlé    2 : 2
Česká Bělá - Šlapanov    4 : 1
Víska - Jeřišno  5 : 0
Hněvkovice - Maleč  0 : 3

8.kolo: neděle 25.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ B  4 : 3  (0:2)
      Fakta - branky: 65., 77. a 80.Tomáš Vendl, 74.Radek Sláma - 2.Marcel Sobotka, 23.Karel Tonar, 66.Jakub Antl. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno). Sestava - Josef Kutlvašr - Milan Meruňka, Václav Morkus, Tomáš Vendl, Matěj Fejt (70.Petr Bouda) - Radek Krpálek, Josef Heppner (90.Josef Vácha), Ondfej Baloun, Lukáš Havel (87.Martin Kalina) - Patrik Prostřední, Radek Sláma.

Ostatní zápasy 8.kola:
Šlapanov - Hněvkovice    0 : 1
Leština B - Česká Bělá   4 : 1
Maleč - Havlíčkův Brod C   2 : 6
Sobíňov - Víska  5 : 1
Nová Ves u Světlé - Dolní Město    1 : 2
Jeřišno - Věžnice B  1 : 2

7.kolo: neděle 18.září v 15.30 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO - Sokol LÍPA B  3 : 3  (2:1)
      Fakta - branky: 13. a 56.Lukáš Doležal, 18.František Tichý - 27., 77. a 80.Tomáš Vendl. Rozhodčí: Herink Tomáš (Ronov nad Doubravou). Sestava - Milan Exner - Vojtěch Baloun (74.Martin Kalina), Libor Zajíček, Milan Meruňka, Václav Morkus - Tomáš Vendl, Petr Vondráček, Matěj Fejt (46.Jan Meloun), Radek Krpálek (77.Ondřej Baloun) - Libor Golemba, Josef Heppner.

Ostatní zápasy 7.kola:
Věžnice B - Sobíňov  3 : 2
Havlíčkova Borová B - Maleč   1 : 1
Jeřišno - Leština B     1 : 2
Víska - Nová Ves u Světlé   4 : 2
Havlíčkův Brod C - Šlapanov   3 : 0
Hněvkovice - Česká Bělá  2 : 0

6.kolo: sobota 10.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol VÍSKA  5 : 1  (1:0)
        Fakta - branky: 76. a 90.Libor Golemba, 30.Libor Zajíček, 56.Petr Vondráček, 82.Milan Exner (PK) - 78.Roman Sadílek. Rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách). Sestava - Milan Exner - Radek Krpálek, Vojtěch Baloun, Petr Vondráček (81.Petr Havel), Václav Morkus - Jan Čížek (46.Patrik Prostřední), Libor Zajíček, Petr Bouda, Matěj Fejt - František Havel (46.Milan Meruňka), Libor Golemba.

Ostatní zápasy 6.kola:
Šlapanov - Havlíčkova Borová B  4 : 0
Leština B - Hněvkovice  0 : 2
Česká Bělá - Havlíčkův Brod C    1 : 5
Maleč - Dolní Město    3 : 2
Sobíňov - Jeřišno   0 : 0
Nová Ves u Světlé - Věžnice B  5 : 1

5.kolo: sobota 3.září v 16.00 hodin:
SK VĚŽNICE B - Sokol LÍPA B  2 : 2  (1:2)
        Fakta - branky: 44.Jan Prokeš, 57.Jan Enderle - 32. a 34.Jakub Rosecký. Rozhodčí: Odvářka Jan (Chotěboř). Sestava - Milan Exner - Radek Krpálek, Radek Sláma, Petr Vondráček (64.Patrik Prostřední), Václav Morkus - Jan Meloun (70.Petr Havel), Jan Čížek (77.Rostislav Šťastný), Jakub Rosecký, Miroslav Jaroš - Josef Heppner, Libor Zajíček (46.Martin Brabenec).

Ostatní zápasy 5.kola:
Sobíňov - Leština B   2 : 0
Dolní Město - Šlapanov   4 : 1 kontumace
Havlíčkova Borová B - Česká Bělá    0 : 0
Jeřišno - Nová Ves u Světlé    5 : 2
Víska - Maleč   6 : 0
Havlíčkův Brod C - Hněvkovice   4 : 0

4.kolo: sobota 27.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Viktorie JEŘIŠNO  1 : 3  (0:2)
       Fakta - branky: 55.Josef Vácha - 28., 32. a 76.Zdeněk Doležal. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava - Milan Exner - Rostislav Šťastný (46.František Havel), Milan Meruňka, Radek Krpálek (46.Josef Vácha), Radek Sláma (85.Ondřej Baloun) - Petr Bouda, Martin Brabenec, Petr Vondráček, Václav Morkus - Jan Meloun, Jan Čížek.

Ostatní zápasy 4.kola:
Šlapanov - Víska   1 : 0
Leština B - Havlíčkův Brod C     1 : 4
Česká Bělá - Dolní Město   2 : 2
Maleč - Věžnice B    2 : 2
Hněvkovice - Havlíčkova Borová B   4 : 2              
Nová Ves u Světlé - Sobíňov  6 : 1

3.kolo: sobota 20.srpna v 16.30 hodin:
Sokol SOBIŇOV - Sokol LÍPA B  4 : 0  (4:0)
      Fakta - branky: 14. a 44.Jan Hečko, 29.Viktor Starý, 35.Pavel Kafka. Rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách). ČK: 0:1 (50.Vojtěch Baloun). Sestava - Milan Exner - Rostislav Šťastný, Milan Meruňka, Vojtěch Baloun, Radek Krpálek - Libor Zajíček (83.Ondřej Baloun), Petrik Prostřední, Radek Sláma, Libor Golemba - Jiří Med, Josef Vácha.

Ostatní zápasy 3.kola:
Věžnice B - Šlapanov   1 : 4
Dolní Město - Hněvkovice    3 : 3
Havlíčkova Borová B - Havlíčkův Brod C    2 : 5
Nová Ves u Světlé - Leština B   3 : 2
Maleč - Jeřišno  0 : 2
Víska - Česká Bělá  2 : 2

2.kolo: sobota 13.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Jiskra NOVÁ VES u SVĚTLÉ  2 : 2  (0:1)
         Fakta - branky: 76.Radek Krpálek, 85.Tomáš Vendl - 40.Roman Závorka, 86.Josef Beneš. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno). Sestava - Milan Exner - Milan Meruňka, Martin Kalina, Vojtěch Baloun, Václav Morkus - Radek Krpálek, Libor Zajíček, Josef Heppner (68.Pavel Havel), Tomáš Vendl - Josef Vácha, František Havel.

Ostatní zápasy 2.kola:
Šlapanov - Jeřišno    0 : 2
Leština B - Havlíčkova Borová B  0 : 3
Česká Bělá - Věžnice B   4 : 0
Maleč - Sobíňov  0 : 4
Havlíčkův Brod C - Dolní Město    3 : 2
Hněvkovice - Víska  4 : 3

1.kolo: neděle 7.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ B  0 : 3  (0:0)
        Fakta - branky: 65. a 86.Ladislav Bárta, 75.Jan Mišovic. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava - Milan Exner - Milan Meruňka, Vojtěch Baloun, Ondřej Koláček, Jiří Med - Václav Morkus, Radek Krpálek, Petr Bouda, Josef Kutlvašr - Milan Pešák, Jan Čížek. 

Ostatní zápasy 1.kola:
Sobíňov - Šlapanov   5 : 0
Věžnice B - Hněvkovice   1 : 3               
Dolní Město - Havlíčkova Borová B   3 : 0
Nová Ves u Světlé - Maleč   1 : 2
Jeřišno - Česká Bělá   1 : 0
Víska - Havlíčkův Brod C  2 : 1

KONEČNÁ TABULKA:
III.třída:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.  
  FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD C *
web >   26   24   1   1   140:41   73   34  
 
  2.  
  TJ SOKOL HNĚVKOVICE *
web >   26   15   5   6   73:44   50   11  
 
  3.  
  SOKOL VÍSKA *
web >   26   14   3   9   76:66   45   6  
 
  4.  
  TJ REBEL DOLNÍ MĚSTO *
    26   11   5   10   67:62   38   -1  
 
  5.   web >   26   10   6   10   47:46   36   -3  
 
  6.       26   10   3   13   40:44   33   -6  
 
  7.   web >   26   10   3   13   52:59   33   -6  
 
  8.   web >   26   9   5   12   50:47   32   -7  
 
  9.  
  SOKOL LÍPA B
web >   26   9   5   12   59:82   32   -7  
 
  10.       26   9   4   13   71:71   31   -8  
 
  11.   web >   26   9   4   13   46:64   31   -8  
 
  12.       26   8   6   12   45:72   30   -9  
 
  13.  
  VIKTORIE JEŘIŠNO **
    26   8   3   15   36:63   27   -12  
 
  14.  
  SOKOL MALEČ **
web >   26   7   5   14   37:78   26   -13  
 
* - JISTÝ POSTUP DO OP
** - JISTÝ SESTUP DO IV.TŘÍDY

Nejlepší střelec: VENDL Tomáš --> 18 gólů.
Dále Sláma Radek 8, Souček Pavel 7, Fejt Marek, Golemba Libor a Rosecký Jakub po 4, Havel František po 3, Krpálek Radek po 2, Vondráček Petr, Exner Milan, Vácha Josef, Havel Lukáš, Meruňka Milan, Zajíček Libor, Havel Petr, Meloun Jan a Morkus Václav po 1.
07.07.2017 14:03:27
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one