Mladší žáci 5+1 - okresní přebor
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2015/2016
 

8.kolo: neděle 5.června v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - Rebel DOLNÍ MĚSTO  15 : 0  (8:0)
Fakta - branky: Šimek Matěj 7, Schläfer Vojtěch 3, Pecen Tomáš 2, Kulja Michal 2, Šimek Jiří 2, Šimek Daniel, Pertl Filip, Beckert Jan.
Sestava -  Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Daniel Kandr, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek - Jan Beckert. 

14.kolo: neděle 29.května v 9.30 hodin:
SK KOŽLÍ - Sokol LÍPA  7 : 9  (0:0)
Fakta - branky: Kulja Michal 3, Pecen Tomáš 3, Šimek Matěj 2, Souček Ondřej.
Sestava -  Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Daniel Kandr, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek. 

13.kolo: neděle 22.května v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC  9 : 2  (5:1)
Fakta - branky: Kandr Daniel 3, Šimek Jiří 3, Šimek Matěj 2, Novák Tomáš 1.
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Daniel Kandr, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek. 

12.kolo: neděle 15.května v 14.15 hodin:
Sokol HNĚVKOVICE - Sokol LÍPA  1 : 10  (0:5)
Fakta - branky: Šimek Matěj 4, Schläfer Vojtěch 4, Pecen Tomáš 2.
Sestava -  Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Daniel Kandr, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek.

11.kolo: neděle 8.května v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol VESELÝ ŽĎÁR   7 : 1  (5:1)
Fakta - branky: Šimek Matěj 2, Novák Tomáš 2, Souček Ondřej, Pertl Filip, Kulja Michal.
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek - David Vodrážka. 

10.kolo: neděle 1.května v 9.30 hodin:
Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA  3 : 15  (0:10)
Fakta - branky: Novák Tomáš 6, Šimek Matěj 4, Souček Ondřej 2, Kulja Michal 2, Pecen Tomáš. 
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek - David Vodrážka.

9.kolo: neděle 24.dubna v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  6 : 6  (0:0)
Fakta - branky: Pecen Tomáš 3, Šimek Matěj 2, Novák Tomáš.
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek - David Vodrážka.

7.kolo: neděle 18.října v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOŽLÍ  10 : 5  (7:3)
Fakta - branky: Šimek Matěj 7, Novák Tomáš, Pecen Tomáš, Schläfer Vojtěch.   
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek - David Vodrážka.

6.kolo: neděle 11.října v 9.30 hodin:
Sokol HERÁLEC - Sokol LÍPA  1 : 12  (0:6)
Fakta - branky: Schläfer Zbyněk 3, Šimek Matěj 3, Novák Tomáš 2, Pecen Tomáš, Šimek Daniel, Souček Ondřej, Kulja Michal. 
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek.

5.kolo: neděle 4.října v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HNĚVKOVICE  5 : 6  (4:5)
Fakta - branky: Šimek Matěj 5. 
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek.

4.kolo: sobota 26.září v 10.00 hodin:
Sokol VESELÝ ŽĎÁR - Sokol LÍPA   2 : 5  (2:2)
Fakta - branky: Pecen Tomáš 2, Šimek Matěj, Schläfer Vojtěch, Kulja Michal. 
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek.

3.kolo: neděle 20.září v 9.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU  31 : 1  (15:1)
Fakta - branky:  Kulja Michal 10, Pecen Tomáš 5, Novák Tomáš 3, Schläfer Zbyněk 3, Souček Ondřej 3, Beckert Jan 3, Schläfer Vojtěch 2, Šimek Matěj 1, Pertl Filip 1. 
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek.

2.kolo: sobota 12.září v 10.00 hodin:
Sokol HABRY - Sokol LÍPA  13 : 6  (6:3)
Fakta - branky: Šimek Matěj 3, Kulja Michal 2, Šimek Daniel.    
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Tomáš Novák, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek.

1.kolo: neděle 6.září v 13.30 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO - Sokol LÍPA  4 : 14  (1:13)
Fakta - branky: Pecen Tomáš 6, Šimek Matěj 4, Novák Tomáš 2, Šimek Daniel 2.
Sestava - Zbyněk Schläfer - Matěj Šimek, Jan Beckert, Tomáš Pecen, Daniel Šimek, Vojtěch Schläfer, Ondřej Souček, Michal Kulja, Filip Pertl, Jiří Šimek, Tomáš Novák. 
06.08.2016 12:26:35
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one