Dorost - Okresní přebor
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2015/2016

11.kolo: sobota 11.června v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol POHLED   12 : 1  (4:0)
        Fakta - branky: 3., 41., 53., 56., 64., 81. a 84.Josef Heppner, 7. a 26.Marek Breda, 48.Václav Morkus, 77.Lukáš Havel, 79.Matěj Fejt - 88.Lukáš Pokorný.  Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). Sestava: Jan Kotlán - Lukáš Havel, Josef Heppner, Václav Morkus - Lukáš Souček, Ondřej Souček, Matěj Fejt, Ondřej Koláček, Jan Špilka - Libor Golemba, Marek Breda.

Ostatní zápasy 11.kola:
Světlá n.S. - Chotěboř B   4 : 3

20.kolo: sobota 4.června v 13.00 hodin:
Sokol VÍSKA - Sokol LÍPA  0 : 9  (0:3)
        Fakta - branky: 29., 42., 49., 54. a 61.Josef Heppner, 51. a 75.Lukáš Souček, 39.Lukáš Havel, 47.Matěj Fejt. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou).  Sestava: Jan Kotlán - Lukáš Havel (73.Marek Breda), Josef Heppner (67.Ondřej Souček), Radek Čejka, Václav Morkus - Lukáš Souček, Jan Čížek, Patrik Prostřední, Matěj Fejt - Ondřej Koláček, Jan Špilka.

Ostatní zápasy 20.kola:
Světlá n.S. - Pohled  15 : 0

19.kolo: sobota 28.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU   3 : 0 kontumačně
     HOSTÉ NEPŘIJELI.

Ostatní zápasy 19.kola:
Chotěboř B - Víska   3 : 2

18.kolo: 21.-22.dubna
Sokol LÍPA má volno.

Ostatní zápasy 18.kola:
Chotěboř B - Pohled   7 : 2
Víska - Světlá n.S.   2 : 8

17.kolo: sobota 14.května v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - FC CHOTĚBOŘ B  7 : 2  (4:2)
      Fakta - branky: 18. a 82.Lukáš Havel, 26. a 38.(PK) Jakub Čech, 55. a 68.Lukáš Souček, 12.Josef Heppner. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava: Jan Kotlán - Lukáš Havel, Josef Heppner, Radek Čejka, Václav Morkus - Lukáš Souček (82.Michal Kerel), Jan Čížek, Patrik Prostřední, Jakub Čech - Matěj Fejt, Libor Golemba.

Ostatní zápasy 17.kola:
Pohled - Víska  4 : 6
 
16.kolo: sobota 7.května v 10.00 hodin:
Sokol POHLED - Sokol LÍPA  4 : 2  (1:2)
     Fakta - branky: 39. a 90.Jan Kročil, 54.Jan Hospodka, 76.Vojtěch Gruber - 5.Libor Golemba, 27.Josef Heppner.  Rozhodčí: Karlík Petr (Havlíčkův Brod). Sestava: Lukáš Havel - Marek Breda, Josef Heppner, Radek Čejka, Václav Morkus - Jan Špilka, Lukáš Souček, Michal Kerel, Ondřej Souček - Jan Čížek, Libor Golemba.
 
Ostatní zápasy 16.kola:
Chotěboř B - Světlá n.S.  5 : 4

15.kolo: sobota 30.dubna v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol VÍSKA  4 : 3  (2:2)
      Fakta - branky: 10.Marek Breda, 14.Josef Heppner, 50.Lukáš Havel, 51.Patrik Prostřední - 11. a 63.Matouš Kraibich, 3.Vít Macek. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod).  Sestava: Jan Kotlán - Marek Breda, Lukáš Havel, Matěj Fejt, Josef Heppner - Jakub Čech, Patrik Prostřední, Radek Čejka, Václav Morkus - Jan Špilka, Lukáš Souček.

Ostatní zápasy 15.kola:
Pohled - Světlá n.S.  1 : 8

14.kolo: neděle 24.dubna v 13.00 hodin:
Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA  2 : 4  (2:2)
     Fakta - branky: 4.Vojtěch Papež, 27.Josef Novák - 15. a 51.Jakub Rosecký, 32.Josef Heppner, 87.Libor Golemba. Rozhodčí: Karlík Petr (Havlíčkův Brod). Sestava: Jan Kotlán - Marek Breda, Libor Golemba, Lukáš Havel, Matěj Fejt - Jan Čížek, Josef Heppner, Jakub Čech, Patrik Prostřední - Jakub Rosecký, Radek Čejka. (Střídali: Václav Morkus a Lukáš Souček).

Ostatní zápasy 14.kola:
Víska - Chotěboř B  1 : 2

13.kolo: 16.-17.dubna
Sokol LÍPA má volno.

Ostatní zápasy 13.kola:
Pohled - Chotěboř B    3 : 13
Světlá n.S. - Víska   18 : 0

12.kolo: neděle 10.dubna v 12.00 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA  1 : 5  (0:3)
     Fakta - branky: 68.Michal Rychlý - 28., 40. a 44.Josef Heppner, 62.Lukáš Havel, 75.Michal Kerel (PK). Rozhodčí: Odvářka Jan (Chotěboř). Sestava: Jan Špilka - Ondřej Koláček, Marek Breda (82.Lukáš Souček), Radek Čejka (80.Jakub Čech), Libor Golemba - Lukáš Havel, Matěj Fejt, Jan Čížek, Josef Heppner - Patrik Prostřední (70.Michal Kerel), Václav Morkus.

Ostatní zápasy 12.kola:
Víska - Pohled    3 : 4

1.kolo: sobota 31.října v 10.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol POHLED  4 : 2  (0:2)
     Fakta - branky: 69. a 74.Lukáš Havel, 56.Marek Breda, 81.Josef Heppner - 16. a 43.Jan Hospodka. Rozhodčí: Kubát Jiří (Havlíčkův Brod). Sestava: Ondřej Koláček - Marek Breda, Radek Čejka, Libor Golemba, Lukáš Havel - Matěj Fejt, Lukáš Souček, Jan Čížek, Patrik Prostřední - Josef Heppner, Michal Kerel (72.Filip Kanaylo).

Ostatní zápasy 1.kola:
Světlá n.S. - Chotěboř B   7 : 2

10.kolo: neděle 25.října v 11.30 hodin:
Sokol VÍSKA - Sokol LÍPA  1 : 1  (1:1)
    Fakta - branky: 2.Miroslav Dobrovolný - 40.Radek Čejka. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno). Sestava: Jan Kotlán - Ondřej Koláček, Marek Breda, Václav Morkus, Radek Čejka - Libor Golemba, Lukáš Havel, Matěj Fejt, Michal Kerel - Lukáš Souček, Jan Čížek.

Ostatní zápasy 10.kola:
Světlá n.S. - Pohled   2 : 2

9.kolo: sobota 17.října v 11.30 hodin:
Sokol LÍPA - Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU  7 : 3  (4:2)
       Fakta - branky: 19. a 21. (PK) Jakub Rosecký, 41. a 86.Lukáš Havel, 39.Radek Čejka, 77.Patrik Prostřední, 88.Josef Heppner - 22. (PK), 33. a 75.Josef Novák. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Jan Kotlán - Patrik Prostřední, Ondřej Koláček, Marek Breda, Václav Morkus - Radek Čejka, Libor Golemba (87.Filip Kanaylo), Josef Heppner, Lukáš Havel - Matěj Fejt, Jakub Rosecký (45.Lukáš Souček, 78.Michal Kerel). 

Ostatní zápasy 9.kola:
Chotěboř B - Víska  3 : 2

8.kolo: sobota 10.října
Dorostenci mají volno.

Ostatní zápasy 8.kola:
Chotěboř B - Pohled   8 : 3
Víska - Světlá n.S.  0 : 3

7.kolo: sobota 3.října v 12.00 hodin:
Sokol LÍPA - FC CHOTĚBOŘ B  5 : 1  (2:0)
       Fakta - branky: 60. a 86.Libor Golemba, 20.Marek Breda, 42.Ondřej Koláček, 88.Filip Kanaylo - 48.Vojtěch Losenický. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). Sestava: Jan Špilka - Radek Čejka, Patrik Prostřední, Ondřej Koláček, Jan Čížek - Marek Breda, Václav Morkus, Libor Golemba, Lukáš Souček - Michal Kerel, Filip Kanaylo. (střídali: Artur Průša, Lukáš Havel).

Ostatní zápasy 7.kola:
Pohled - Víska   10 : 0

6.kolo: sobota 26.září v 10.00 hodin:
Sokol POHLED - Sokol LÍPA  0 : 4  (0:1)
         Fakta - branky: 26.Marek Breda, 72.Patrik Prostřední, 83.Jan Čížek, 86.Lukáš Souček. Rozhodčí: Vaněk Luboš (Havlíčkův Brod). Sestava: Jan Kotlán - Radek Čejka, Marek Breda, Josef Heppner, Matěj Fejt - Libor Golemba, Jan Čížek, Václav Morkus, Patrik Prostřední - Ondřej Koláček, Lukáš Souček. (střídali: Jan Špilka, Lukáš Havel, Filip Kanaylo, Michal Kerel).

Ostatní zápasy 6.kola:
Chotěboř B - Světlá n.S.   2 : 5

5.kolo: sobota 19.září v 12.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol VÍSKA   16 : 1  (9:0)
      Fakta - branky: 4., 20., 24. a 30.Libor Golemba, 16., 50., 70. a 81.Josef Heppner, 22., 27., 54. a 87.Matěj Fejt, 32. a 88.Lukáš Havel, 21.Jan Čížek, 47.Jan Kotlán. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Jan Kotlán - Lukáš Havel, Radek Čejka, Marek Breda, Josef Heppner - Matěj Fejt, Libor Golemba, Lukáš Souček, Jan Čížek - Václav Morkus, Jan Špilka. Střídali: Filip Kanaylo, Michal Kerel, Ondřej Souček.

Ostatní zápasy 5.kola:
Pohled - Světlá n.S   3 : 5

4.kolo: neděle 13.září v 13.00 hodin:
Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA  3 : 3  (2:1)
      Fakta - branky: 7.Josef Novák, 35.David Bílek, 59.Jan Bílek - 10.Jan Špilka, 66.Michal Kerel, 78.Lukáš Havel. Rozhodčí: Niederle Zdeněk (Bartoušov). Sestava: Jan Kotlán - Lukáš Havel, Radek Čejka, Marek Breda, Josef Heppner - Matěj Fejt, Libor Golemba, Lukáš Souček, Jan Čížek - Václav Morkus, Jan Špilka. Střídali: Filip Kanaylo, Michal Kerel, Ondřej Souček. 

Ostatní zápasy 4.kola:
Víska - Chotěboř B  0 : 3

3.kolo: sobota 5.září
Dorostenci mají volno.

Ostatní zápasy 3.kola:
Pohled - Chotěboř B    7 : 3            
Světlá n.S. - Víska  10 : 0

2.kolo: sobota 29.srpna v 15.30 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA  1 : 6  (0:2)
     Fakta - branky: 87.Jiří Bílek - 22., 76. a 87.Josef Heppner, 44. a 86.Lukáš Havel, 54.Radek Čejka. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava: Jan Kotlán - Lukáš Havel, Radek Čejka, Patrik Prostřední, Ondřej Koláček - Marek Breda, Josef Heppner, Matěj Fejt, Libor Golemba - Martin Vencovský, Václav Grubauer. (Střídali: Artur Průša, Lukáš Souček, Michal Kerel, Jakub Čech).  

Ostatní zápasy 2.kola:
Víska - Pohled    0 : 1

KONEČNÁ TABULKA:
Okresní přebor dorostu:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   16   13   2   1   92:25   41   17  
 
  2.   web >   16   10   2   4   97:37   32   8  
 
  3.   web >   16   8   0   8   59:63   24   0  
 
  4.   web >   16   5   1   10   47:92   16   -8  
 
  5.       16   1   1   14   21:99   4   -20  
 
Nejlepší střelec: HEPPNER Josef--> 28 gólů.
Dále Havel Lukáš 15, Golemba Libor 8, Breda Marek a Fejt Matěj po 6, Souček Lukáš 5, Rosecký Jakub 4, Čejka Radek, Prostřední Patrik, kontumace po 3, Čížek Jan, Kerel Michal a Čech Jakub po 2, Kotlán Jan, Koláček Ondřej, Kanaylo Filip, Špilka Jan a Morkus Václav po 1 .
Trenér: Kutlvašr Josef st.
06.08.2016 12:22:36
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one