Dorost - okresní přebor
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2014/2015
 
10.kolo: neděle 7.června v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK VĚŽNICE  2 : 5  (1:3)
     Fakta - branky: Josef Heppner 2. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Jan Kotlán - Jan Čížek, Josef Heppner, Filip Dušek, Patrik Prostřední - Lukáš Havel, Radek Čejka, Václav Morkus, Ondřej Koláček - Marek Breda, Libor Golemba.

Ostatní zápasy 10.kola:
Pohled - Herálec   0 : 21
Chotěboř B - Víska     4 : 2

9.kolo: sobota 30.května v 10.00 hodin:
Sokol HERÁLEC - Sokol LÍPA   5 : 0  (2:0)
      Fakta -  rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách). Sestava: Patrik Prostřední - Jakub Čech, Josef Heppner, Filip Dušek, Jan Kotlán - Lukáš Havel, Radek Čejka, Matěj Fejt, Ondřej Koláček - Marek Breda, Libor Golemba. (střídali: Jan Čížek, Václav Morkus).

Ostatní zápasy 9.kola:
Věžnice - Golčův Jeníkov     11 : 0
Víska - Pohled   16 : 0

8.kolo: sobota 23.května v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol GOLČŮV JENÍKOV  3 : 0  (1:0)
       Fakta - branky: Lukáš Havel 2, Jakub Čech (PK). Rozhodčí: Mošner Josef (Nové Veselí). Sestava: Patrik Prostřední - Jakub Čech, Josef Heppner, Filip Dušek, Jan Kotlán - Lukáš Havel, Radek Čejka, Matěj Fejt, Ondřej Koláček - Marek Breda, Libor Golemba. (střídali: Jan Čížek, Václav Morkus).

Ostatní zápasy 8.kola:
Herálec - Víska    5 : 1
Chotěboř B - Věžnice  1 : 2

14.kolo: neděle 17.května v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol VÍSKA  4 : 1  (4:1)
      Fakta - branky: Libor Golemba 2, Artur Průša, Marek Breda. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava: Patrik Prostřední - Jakub Čech, Ondřej Koláček, Radek Čejka, Filip Dušek - Lukáš Havel, Marek Breda, Libor Golemba, Václav Morkus - Jan Kotlán, Tomáš Fejt.

Ostatní zápasy 14.kola:
Věžnice - Pohled   9 : 0
Golčův Jeníkov - Chotěboř B  3 : 9

13.kolo: neděle 10.května v 13.00 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA  4 : 2  (1:2)
      Fakta - branky: Havel Lukáš, Golemba Libor. Rozhodčí: Mošner Josef (Nové Veselí). Sestava: Jan Kotlán - Jakub Čech, Ondřej Koláček, Patrik Prostřední, Filip Dušek - Lukáš Havel, Josef Heppner, Marek Breda - Libor Golemba, Radek Čejka, Václav Morkus. (Artur Průša)

Ostatní zápasy 13.kola:
Herálec - Věžnice    1 : 3
Pohled - Golčův Jeníkov  2 : 5

12.kolo: sobota 2.května
Sokol LÍPA má volno.

Ostatní zápasy 12.kola:
Věžnice - Víska    7 : 2
Chotěboř B - Pohled   6 : 0
Golčův Jeníkov - Herálec   1 : 8

11.kolo: sobota 25.dubna v 10.00 hodin:
Sokol POHLED - Sokol LÍPA  1 : 16  (1:10)
     Fakta - branky: Havel Lukáš 5, Morkus Václav 2, Heppner Josef 2, Čejka Radek 2, Fejt Matěj 2, Breda Marek 2, Koláček OndřejRozhodčí: Mošner Josef (Nové Veselí). Sestava: Jan Kotlán - Jakub Čech, Ondřej Koláček, Patrik Prostřední, Filip Dušek - Lukáš Havel, Josef Heppner, Marek Breda - Matěj Fejt, Libor Golemba, Radek Čejka. (Artur Průša a Václav Morkus).

Ostatní zápasy 11.kola:
Herálec - Chotěboř B    7 : 0
Víska - Golčův Jeníkov   3 : 0

Dohrávka 3.kola: neděle 19.října v 14.30 hodin:
SK VĚŽNICE - Sokol LÍPA  1 : 2  (1:1)
      Fakta - branky: Stanislav Hyrš, Ondřej Koláček. Rozhodčí: Matějka Jan (Havlíčkův Brod). SestavaJan Kotlán Jakub Čech, Filip Dušek, Patrik Prostřední, David Šprla - Lukáš Havel, Marek Breda, Josef Heppner, Tomáš Rosecký - Ondřej Koláček, Stanislav Hyrš. Střídal: Matěj Fejt.
 
Ostatní zápasy 3.kola:
Herálec - Pohled    14 : 0
Víska - Chotěboř B  4 : 2

1.kolo: sobota 11.října v 15.00 hodin:
Sokol GOLČŮV JENÍKOV - Sokol LÍPA  2 : 5  (1:3)
   Fakta - branky: Ondřej Koláček 2, Marek Breda, Matěj Fejt, Tomáš Rosecký. Rozhodčí: Mrázek Lukáš (Jeřišno). SestavaJan Kotlán - Patrik Prostřední, Jakub Čech, Lukáš Havel, Filip Dušek - Marek Breda, Tomáš Rosecký, Matěj Fejt - Josef Heppner, Stanislav Hyrš, Ondřej Koláček.
 
Ostatní zápasy 1.kola:
Věžnice - Chotěboř B   2 : 2
Víska - Herálec  0 : 2
 
7.kolo: sobota 4.října v 15.00 hodin:
Sokol VÍSKA - Sokol LÍPA  2 : 5  (2:2)
   Fakta - branky: Marek Breda 2, Tomáš Gleixner, Ondřej Koláček, Josef Heppner. Rozhodčí: Bohuněk Jaroslav (Golčův Jeníkov). SestavaJan Kotlán - Jakub Čech, Filip Dušek, David Šprla, Patrik Prostřední - Marek Breda, Lukáš Havel, Tomáš Rosecký, Marek Fejt - Josef Heppner, Ondřej Koláček.
 
Ostatní zápasy 7.kola:
Pohled - Věžnice  0 : 11
Chotěboř B - Golčův Jeníkov   2 : 0
                  
6.kolo: neděle 28.září v 12.30 hodin:
Sokol LÍPA - FC CHOTĚBOŘ B  4 : 0  (3:0)
     Fakta - branky: Marek Fejt 2, Patrik Prostřední, Marek Breda. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava: Jan Kotlán - Jakub Čech, Stanislav Hyrš, Filip Dušek, Marek Fejt - Josef Heppner, Lukáš Havel, Matěj Fejt, Marek Breda - Ondřej Koláček, Patrik Prostřední.
 
Ostatní zápasy 6.kola:
Věžnice - Herálec   0 : 3
Golčův Jeníkov - Pohled   1 : 9
 
5.kolo: 20.-21.září:
Dorostenci mají v tomto kole VOLNO.
       
Ostatní zápasy 5.kola:
Herálec - Golčův Jeníkov   7 : 1
Pohled - Chotěboř B   1 : 0
Víska - Věžnice  2 : 4
 
4.kolo: neděle 14.září v 13.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol POHLED  7 : 1  (2:0)
       Fakta - branky: Tomáš Rosecký 2, Josef Heppner 2, Patrik Prostřední, Marek Breda, Lukáš Havel. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Pavel Jandáček - Jakub Čech, Patrik Prostřední, Filip Dušek, Marek Fejt - David Šprla, Lukáš Havel, Josef Heppner, Tomáš Rosecký - Marek Breda, Libor Golemba. (střídali: Stanislav Hyrš, Radek Čejka, Tomáš Gleixner, Ondřej Koláček)
 
Ostatní zápasy 4.kola:
Golčův Jeníkov - Víska   4 : 1
Chotěboř B - Herálec  1 : 3
 
3.kolo: sobota 6.září v 10.00 hodin:
SK VĚŽNICE - Sokol LÍPA  ODLOŽENO PRO NEZPŮSOBILÝ TERÉN - NÁHRADNÍ TERMÍN NE 19.10.2014 v 14.30 hodin
        
Ostatní zápasy 3.kola:
Herálec - Pohled    14 : 0
Víska - Chotěboř B  4 : 2
 
2.kolo: čtvrtek 28.srpna v 17.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC  3 : 2  (1:1)
        Fakta - branky: Marek Fejt 2 (1 z PK), Tomáš Rosecký. Rozhodčí: Matějka Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Milan Špiňar - Patrik Prostřední, Jakub Čech, David Šprla, Filip Dušek - Lukáš Havel, Marek Fejt, Tomáš Rosecký, Josef Heppner - Libor Golemba, Radek Čejka. 
 
Ostatní zápasy 2.kola:
Pohled - Víska   0 : 5
Golčův Jeníkov - Věžnice    1 : 7

KONEČNÁ TABULKA
Okresní přebor dorostu:
 
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.       12   10   0   2   78:10   30   12  
 
  2.       12   9   1   2   62:16   28   10  
 
  3.   web >   12   9   0   3   53:24   27   9  
 
  4.   web >   12   5   1   6   30:30   16   -2  
 
  5.       12   4   0   8   39:36   12   -6  
 
  6.   web >   12   2   0   10   18:67   6   -12  
 
  7.   web >   12   2   0   10   14:111   6   -12  
 
 
Nejlepší střelec: HAVEL Lukáš --> 9 gólů.
Dále Breda Marek po 8, Heppner Josef 7, Koláček Ondřej 5, Fejt Marek, Rosecký Tomáš po 4, Fejt Matěj, Golemba Libor po 3, Prostřední Patrik, Morkus Václav, Čejka Radek po 2, Gleixner Tomáš, Hyrš Stanislav, Průša Artur a Čech Jakub po 1.
Trenér: Fejt Jiří.
03.08.2015 20:30:56
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one