B-tým - III.třída,
okres Havlíčkův Brod

Sezóna 2014/2015

 
14.kolo: sobota 20.června v 16.30 hodin:
Sokol MÍROVKA B - Sokol LÍPA B  3 : 3  (1:1)
     Fakta - branky: Semelka, Lacina, Beděra - Marek Fejt 2, Radek Sláma. Rozhodčí: Bohuněk Jaroslav (Golčův Jeníkov). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Miroslav Prokš, Libor Zajíček, Antonín Kutlvašr - Lukáš Havel, Radek Krpálek, Radek Sláma, Marek Fejt - Pavel Souček, Jan Prokš.
 
Ostatní zápasy 14.kola:            
Šmolovy - Dolní Město     1 : 0
Keřkov - Tis B   3 : 0
Sobíňov - Hněvkovice  2 : 1                
Česká Bělá - Věžnice B   3 : 3                    
Havlíčkova Borová B - Leština B   6 : 0
Pohled B - Chotěboř C  1 : 1

26.kolo: neděle 14.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ B  0 : 0
         Fakta -  rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Miroslav Prokš, Libor Zajíček, Antonín Kutlvašr - Lukáš Havel, Radek Krpálek, Stanislav Böhm, Marek Fejt - Pavel Souček, Jan Prokš. Střídali: Milan Meruňka, Vojtěch Baloun, Jan Meloun.
 
Ostatní zápasy 26.kola:            
Šmolovy - Chotěboř C   0 : 0
Dolní Město - Keřkov  3 : 1
Věžnice B - Mírovka B      11 : 1       
Hněvkovice - Česká Bělá   4 : 1     
Leština B - Pohled B    3 : 3
Tis B - Sobíňov  3 : 1

25.kolo: sobota 6.června v 16.30 hodin:
Sokol POHLED B - Sokol LÍPA B   1 : 1  (0:0)
       Fakta - branky: M.Sobotka - Milan Meruňka. Rozhodčí: Odvářka Jan (Chotěboř). Sestava: Milan Exner - Jiří Med, Josef Kutlvašr st., Luboš Koubek. Libor Zajíček - Radek Krpálek, Pavel Havel, Ondřej Baloun, Josef Vácha - Milan Meruňka, František Havel. (střídali: Lukáš Havel, Antonín Kutlvašr).
 
Ostatní zápasy 25.kola:            
Keřkov - Šmolovy    2 : 2
Sobíňov - Dolní Město    1 : 2        
Česká Bělá - Tis B    3 : 2 
Mírovka B - Hněvkovice      2 : 0
Havlíčkova Borová B - Věžnice B   1 : 1
Chotěboř C - Leština B   4 : 0

24.kolo: sobota 30.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - FC CHOTĚBOŘ C  0 : 4  (0:0)
       Fakta - branky: Turek, Pešek, Málek, Doležal. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Jiří Med, Josef Kutlvašr, Luboš Koubek, Josef Fejt - Radek Krpálek, Stanislav Böhm, Ondřej Baloun, Josef Heppner - Libor Zajíček, František Havel. Střídali: Josef Vácha, Milan Meruňka, Vojtěch Baloun.
 
Ostatní zápasy 24.kola:            
Šmolovy - Leština B    7 : 0
Věžnice B - Pohled B    3 : 0
Tis B - Mírovka B     2 : 1
Keřkov - Sobíňov   3 : 2
Hněvkovice - Havlíčkova Borová B   6 : 1
Dolní Město - Česká Bělá   1 : 4

23.kolo: neděle 24.května v 10.00 hodin:
Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ B - Sokol LÍPA B  5 : 2  (2:2)
        Fakta - branky: Břešťál, M.Proněk, J.Staněk, Hospodka 2 (1 z PK) - Stanislav Böhm 2.  Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák - Jiří Med, Libor Zajíček, Martin Kalina, Luboš Koubek - Petr Bouda, Stanislav Böhm, Ondřej Baloun, Josef Vácha - Josef Kutlvašr, František Havel. (střídali: Milan Meruňka, Josef Heppner, Vojtěch Baloun).
 
Ostatní zápasy 23.kola:            
Sobíňov - Šmolovy    2 : 3
Česká Bělá - Keřkov   3 : 1
Pohled B - Hněvkovice    1 : 4
Mírovka B - Dolní Město   3 : 3
Havlíčkova Borová B - Tis B    1 : 0     
Chotěboř C - Věžnice B   9 : 0

22.kolo: sobota 16.května v 16.30 hodin:
TJ ŠMOLOVY - Sokol LÍPA B  4 : 0  (2:0)
          Fakta - branky: Hrdlička, Martínek, Strašil, Beran. Rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Libor Zajíček, Josef Fejt, Martin Kalina - Pavel Havel, Josef Vácha, Lukáš Havel, Petr Bouda - Radek Krpálek, Ondřej Baloun. /střídali: Jiří Med, Petr Rosecký/.
 
Ostatní zápasy 22.kola:            
Věžnice B - Leština B   3 : 0
Keřkov - Mírovka B  3 : 0  kontumačně, hosté nepřijeli
Sobíňov - Česká Bělá   2 : 0
Tis B - Pohled B   2 : 4
Dolní Město - Havlíčkova Borová B  3 : 2
Hněvkovice - Chotěboř C  1 : 1

21.kolo: pátek 8.května v 16.30 hodin.
Sokol LÍPA B - SK VĚŽNICE B  5 : 2  (2:2)
        Fakta - branky: Josef Kutlvašr 4, Filip Mareš - Brukner, Novák. Rozhodčí: Bohuněk Jaroslav (Golčův Jeníkov). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Roman Souček - Josef Fejt, Josef Kutlvaěšr ml., Lukáš Havel, Radek Krpálek, Petr Bouda - Pavel Souček, Josef Vácha. 
 
Ostatní zápasy 21.kola:            
Česká Bělá - Šmolovy    4 : 2
Havlíčkova Borová B - Keřkov    0 : 0
Pohled B - Dolní Město  1 : 2 
Leština B - Hněvkovice  3 : 0
Mírovka B - Sobíňov   4 : 2
Chotěboř C - Tis B    7 : 1

20.kolo: neděle 3.května v 16.30 hodin:
Sokol HNĚVKOVICE - Sokol LÍPA B  3 : 0  (1:0)
         Fakta - branky: Šťastný 2, Geher. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Roman Souček - Josef Fejt, Marek Breda, Lukáš Havel, Radek Krpálek, Petr Bouda - Pavel Souček, Josef Vácha. (střídali: Marek Fejt, Josef Vácha, Josef Heppner).
 
Ostatní zápasy 20.kola:            
Šmolovy - Věžnice B    5 : 3
Keřkov - Pohled B   1 : 0
Sobíňov - Havlíčkova Borová B   0 : 0
Dolní Město - Chotěboř C    3 : 0
Česká Bělá - Mírovka B   2 : 2
Tis B - Leština B    1 : 2

19.kolo: neděle 26.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - TIS B  2 : 2  (1:0)
        Fakta - branky: Luboš Starý, Lukáš Havel - Josef Novotný ml., V.Karlík. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Milan Pešák, Josef Fejt - Filip Šimek, Luboš Starý, Lukáš Havel, Petr Bouda - Pavel Souček, Marek Fejt. (střídali: Marek Breda, Jiří Med).  
 
Ostatní zápasy 19.kola:            
Mírovka B - Šmolovy    1 : 4
Havlíčkova Borová B - Česká Bělá  5 : 1
Pohled B - Sobíňov   2 : 0
Věžnice B - Hněvkovice    5 : 2         
Leština B - Dolní Město  2 : 5
Chotěboř C - Keřkov    1 : 1


18.kolo: sobota 18.dubna v 16.00 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO - Sokol LÍPA B  1 : 1  (1:1)
        Fakta - branky: Krupička - Josef Vácha. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Pavel Havel, Milan Pešák, Josef Fejt - Marek Breda, Josef Vácha II, Luboš Starý, Petr Bouda - Josef Vácha I, Libor Golemba. (Střídali: Jiří Med, Radek Čejka, Ondřej Koláček).

Ostatní zápasy 18.kola:            
Šmolovy - Hněvkovice    4 : 0
Keřkov - Leština B      1 : 1
Sobíňov - Chotěboř C   2 : 1
Mírovka B - Havlíčkova Borová B   0 : 4
Tis B - Věžnice B   7 : 2
Česká Bělá - Pohled B  0 : 1
 
17.kolo: sobota 11.dubna v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sativa KEŘKOV  0 : 0
           Fakta - rozhodčí: Krondráf Jan (Štoky). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Antonín Kutlvašr, Milan Pešák, Libor Zajíček - Marek Breda, Pavel Havel, Luboš Starý, Jan Meloun - Jaroslav Bouchner, Petr Havel. Střídali: Jiří Med, Radek Čejka, Josef Vácha.
 
Ostatní zápasy 17.kola:            
Havlíčkova Borová B - Šmolovy   0 : 3
Pohled B - Mírovka B   1 : 2
Věžnice B - Dolní Město   2 : 1
Leština B - Sobíňov    0 : 1
Chotěboř C - Česká Bělá   3 : 0     
Hněvkovice - Tis B  3 : 2

16.kolo: sobota 4.dubna v 15.30 hodin:
hřiště UMT v CHOTĚBOŘI:
Sokol SOBIŇOV - Sokol LÍPA B  3 : 0  (1:0)

       Fakta - branky: Němec, Zrzavý, Starý. Rozhodčí: Odvářka Jan (Chotěboř). ČK: 0:1.  Sestava: NEHLÁŠENO.
 
Ostatní zápasy 16.kola:            
Šmolovy - Tis B    5 : 0
Keřkov - Věžnice B   5 : 0
Havlíčkova Borová B - Pohled B  0 : 4
Leština B - Česká Bělá  2 : 0
Mírovka B - Chotěboř C  0 : 1
Dolní Město - Hněvkovice  6 : 0

15.kolo: neděle 29.března v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - FK ČESKÁ BĚLÁ  0 : 0
          Fakta - rozhodčí: Nový Pavel (Okrouhlice). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Fejt, Radek Krpálek, Milan Pešák - Martin Brabenec, Filip Mareš, Lukáš Havel, Miroslav Kučírek - Stanislav Böhm, Petr Bouda. 
 
Ostatní zápasy 15.kola:            
Pohled B - Šmolovy    0 : 3
Věžnice B - Sobíňov   2 : 0
Leština B - Mírovka B    4 : 1
Chotěboř C - Havlíčkova Borová B     7 : 0
Hněvkovice - Keřkov  3 : 0
Tis B - Dolní Město   2 : 1

13.kolo: neděle 2.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - Sokol LÍPA B   2 : 2  (2:0)
       Fakta - branky: Antl, Klement - Lukáš Havel, Petr Bouda. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr, Milan Pešák, Josef Fejt - Lukáš Havel, Radek Krpálek, Josef Vácha, Petr Bouda - Stanislav Böhm, Petr Havel. Střídali: František Havel, Jiří Med, Libor Zajíček.
 
Ostatní zápasy 13.kola:            
Pohled B - Leština B     0 : 2
Mírovka B - Věžnice B     2 : 0
Česká Bělá - Hněvkovice    1 : 1
Sobíňov - Tis B    5 : 1
Keřkov - Dolní Město  2 : 0
Chotěboř C - Šmolovy  1 : 2
 
12.kolo: neděle 26.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol POHLED B  4 : 1  (2:0)
      Fakta - branky: Radek Krpálek, Miroslav Špiňar, Pavel Souček, Jakub Havel - Kounek. Rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách). Sestava: Milan Exner - Petr Bouda, Josef Kutlvašr, Milan Pešák, Michal Fejt - Jakub Havel, Radek Krpálek, Miroslav Špiňar - Pavel Souček, Stanislav Böhm. Střídali: Lukáš Havel, Josef Heppner.
 
Ostatní zápasy 12.kola:            
Šmolovy - Keřkov    1 : 0
Věžnice B - Havlíčkova Borová B    1 : 0        
Leština B - Chotěboř C   3 : 2
Dolní Město - Sobíňov   5 : 1     
Tis B - Česká Bělá    3 : 0
Hněvkovice - Mírovka B   4 : 2
 
11.kolo: neděle 19.října v 14.30 hodin:
FC CHOTĚBOŘ C - Sokol LÍPA B  0 : 1  (0:0)
    Fakta - branka: Pavel Havel. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). ČK: 1:0. Sestava: Milan Exner - Petr Bouda, Josef Kutlvašr, Milan Pešák, Radek Krpálek - Michal Kříž, Pavel Havel, Stanislav Böhm, Filip Mareš - Pavel Souček, Petr Havel.

Ostatní zápasy 11.kola:            
Pohled B - Věžnice B   3 : 0
Mírovka B - Tis B   2 : 2
Česká Bělá - Dolní Město  2 : 3
Sobíňov - Keřkov  1 : 2
Leština B - Šmolovy   1 : 3
Havlíčkova Borová B - Hněvkovice  2 : 2
 
10.kolo: sobota 11.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol LEŠTINA u SVĚTLÉ B  5 : 0  (3:0)
  Fakta - branky: Stanislav Böhm 2, Petr Havel, Milan Exner, Josef Vácha. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Milan Exner - Antonín Kutlvašr, Milan Pešák, Radek Krpálek, Filip Šimek - Josef Vácha, Miroslav Kučírek, Stanislav Böhm, Filip Mareš - Petr Havel, Pavel Souček.

Ostatní zápasy 10.kola:            
Šmolovy - Sobíňov   4 : 0
Věžnice B - Chotěboř C  2 : 2
Dolní Město - Mírovka B  1 : 0
Keřkov - Česká Bělá    3 : 1
Tis B - Havlíčkova Borová B  1 : 2                
Hněvkovice - Pohled B  2 : 0
 
9.kolo: neděle 5.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - TJ ŠMOLOVY  3 : 1  (1:1)
   Fakta - branky: Jakub Havel, Marek Fejt, Petr Havel - Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Antonín Kutlvašr, Milan Pešák, Josef Kutlvašr ml. - Petr Bouda, Radek Krpálek, Jakub Havel, Marek Fejt - Jaroslav Bouchner, Jan Prokš, Lukáš Havel. (střídali: Petr Havel, Josef Vácha.

Ostatní zápasy 9.kola:            
Česká Bělá - Sobíňov   0 : 0
Pohled B - Tis B    3 : 0
Chotěboř C - Hněvkovice   4 : 1
Havlíčkova Borová B - Dolní Město   3 : 2
Mírovka B - Keřkov   0 : 1
Leština B - Věžnice B  5 : 3
 
8.kolo: sobota 27.září v 15.30 hodin:
SK VĚŽNICE B - Sokol LÍPA B  2 : 2  (1:1)
   Fakta - branky: Prokeš, Neuvirt - Antonín Kutlvašr, Petr Havel. Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava: Milan Exner - Petr Bouda, Pavel Havel, Milan Pešák, Josef Fejt - Lukáš Havel, Radek Krpálek, Miroslav Kučírek, Martin Brabenec - Antonín Kutlvašr, Petr Havel. Střídali: Jiří Med, Josef Vácha.

Ostatní zápasy 8.kola:            
Šmolovy - Česká Bělá  4 : 0
Sobíňov - Mírovka B   2 : 0
Keřkov - Havlíčkova Borová B  1 : 0
Dolní Město - Pohled B   1 : 3
Tis B - Chotěboř C   0 : 6
Hněvkovice - Leština B  4 : 0
 
7.kolo: sobota 20.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol HNĚVKOVICE  1 : 3  (1:2)
    Fakta - branky: Stanislav Böhm - Šťastný 3.  Rozhodčí: Lóži Petr (Štoky). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Antonín Kutlvašr ml., Milan Pešák, Josef Kutlvašr st. - Petr Bouda, Pavel Havel, Stanislav Böhm, Miroslav Špiňar - Pavel Souček, Petr Havel. (střídali: Lukáš Havel, Marek Breda, Marek Fejt).

Ostatní zápasy 7.kola:            
Věžnice B - Šmolovy   1 : 4
Pohled B - Keřkov   0 : 0
Havlíčkova Borová B - Sobíňov  1 : 2
Leština B - Tis B  3 : 0
Mírovka B - Česká Bělá     2 : 3
Chotěboř C - Dolní Město   2 : 1

6.kolo: neděle 14.září v 16.00 hodin:
TIS B - Sokol LÍPA B  3 : 3  (3:1)
    Fakta - branky: M.Kozlík, Z.Krpálek 2 - Pavel Havel, Stanislav Böhm, vlastní. Rozhodčí: Pařez Radek (Kutná Hora) - OFS Kutná Hora. Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Antonín Kutlvašr ml., Milan Pešák, Josef Kutlvašr st. - Petr Bouda, Pavel Havel, Stanislav Böhm, Miroslav Špiňar - Pavel Souček, Petr Havel. (střídali: Lukáš Havel, Marek Breda, Marek Fejt).
 
Ostatní zápasy 6.kola:            
Šmolovy - Mírovka B   7 : 1
Česká Bělá - Havlíčkova Borová B   1 : 3
Sobíňov - Pohled B   0 : 1  
Keřkov - Chotěboř C  3 : 1        
Dolní Město - Leština B    1 : 2                    
Hněvkovice - Věžnice B   3 : 0

 
5.kolo: sobota 6.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Rebel DOLNÍ MĚSTO  4 : 1  (3:0)
   Fakta - branky: Marek Fejt 2, Luboš Starý, Petr Bouda - Rumanovský. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Milan Exner - Antonín Kutlvašr, Luboš Koubek, Josef Fejt, Filip Šimek - Pavel Havel, Luboš Starý, Miroslav Kučírek, Marek Fejt - Petr Bouda, Milan Pešák. Střídali: Marek Breda, Radek Čejka, Tomáš Rosecký.
 
Ostatní zápasy 5.kola:            
Věžnice B - Tis B   5 : 3
Pohled B - Česká Bělá  0 : 1              
Havlíčkova Borová B - Mírovka B   7 : 1    
Chotěboř C - Sobíňov  3 : 0
Leština B - Keřkov   0 : 2    
Hněvkovice - Šmolovy   0 : 1
 
4.kolo: sobota 30.srpna v 16.30 hodin:
Sativa KEŘKOV - Sokol LÍPA B  4 : 0  (0:0)
    Fakta - branky: Jeřábek 2, P.Pavlík, Wasserbauer. Rozhodčí: Kolman Marcel (Mírovka). ČK: 0:1 (85.Martin Brabenec) Sestava: Milan Exner - Petr Bouda, Josef Kutlvašr st., Milan Pešák, Luboš Koubek - Pavel Havel, Radek Krpálek, Josef Vácha, Marek Fejt - Antonín Kutlvašr, Martin Brabenec. (střídali: Jiří Med, Martin Kalina). 
 
Ostatní zápasy 4.kola:            
Šmolovy - Havlíčkova Borová B    3 : 1
Mírovka B - Pohled B    0 : 1
Česká Bělá - Chotěboř C     2 : 2
Sobíňov - Leština B    2 : 6      
Dolní Město - Věžnice B   2 : 4
Tis B - Hněvkovice   0 : 1

 
3.kolo: sobota 23.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol SOBÍŇOV  1 : 1  (1:1)
     Fakta - branky: Filip Šimek - Kafka. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Radek Krpálek, Milan Pešák, Luboš Koubek - Lukáš Havel, Marek Fejt, Miroslav Kučírek, Martin Brabenec - Antonín Kutlvašr, Petr Havel. (střídali: Pavel Havel, Jiří Med, Martin Kalina). 
 
Ostatní zápasy 3.kola:            
Věžnice B - Keřkov  2 : 1
Pohled B - Havlíčkova Borová B  1 : 2
Česká Bělá - Leština B   1 : 6
Tis B - Šmolovy  2 : 0
Chotěboř C - Mírovka B   2 : 2
Hněvkovice - Dolní Město  3 : 3
 
2.kolo: sobota 16.srpna v 16.30 hodin:
FK ČESKÁ BĚLÁ - Sokol LÍPA B  3 : 3  (3:1)
     Fakta - branky: L.Souček 2, Šumpich - Radek Krpálek, Antonín Kutlvašr ml., Stanislav Böhm. Rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled). ČK: Böhm Stanislav. Sestava: Milan Exner - Petr Bouda, Josef Kutlvašr st., Milan Pešák, Luboš Koubek - Pavel Havel, Radek Krpálek, Josef Vácha, Marek Fejt - Antonín Kutlvašr ml., Stanislav Böhm. (střídali: Jiří Med, Martin Kalina).
 
Ostatní zápasy 2.kola:
Šmolovy - Pohled B   1 : 1
Havlíčkova Borová B - Chotěboř C   3 : 2
Mírovka B - Leština B   4 : 0
Sobíňov - Věžnice B   8 : 2     
Keřkov - Hněvkovice  5 : 2      
Dolní Město - Tis B   1 : 4
 
1.kolo: sobota 9.srpna v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol MÍROVKA B  3 : 1  (1:1)
      Fakta - branky: Stanislav Böhm, Pavel Havel, Antonín Kutlvašr - vlastní. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Milan Exner - Milan Pešák, Josef Kutlvašr st., Petr Bouda, Josef Fejt - Lukáš Havel, Miroslav Kučírek, Antonín Kutlvašr ml.  - Petr Havel, Martin Brabenec, Stanislav Böhm. (Střídali: Pavel Havel, Marek Breda).
 
Ostatní zápasy 1.kola:
Věžnice B - Česká Bělá    0 : 2
Leština B - Havlíčkova Borová B  2 : 2            
Chotěboř C - Pohled B    0 : 1
Dolní Město - Šmolovy    0 : 3      
Tis B - Keřkov    0 : 1
Hněvkovice - Sobíňov    2 : 2

KONEČNÁ TABULKA:
III.třída:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.       26   20   3   3   77:23   63   24  
 
  2.   web >   26   15   6   5   46:23   51   12  
 
  3.   web >   26   12   5   9   55:49   41   2  
 
  4.   web >   26   11   7   8   66:30   40   1  
 
  5.   web >   26   12   3   11   52:63   39   0  
 
  6.   web >   26   10   7   9   48:46   37   -2  
 
  7.   web >   26   10   5   11   34:35   35   -4  
 
  8.       26   10   4   12   60:77   34   -5  
 
  9.       26   10   3   13   52:53   33   -6  
 
  10.   web >   26   7   12   7   46:50   33   -6  
 
  11.   web >   26   9   4   13   42:49   31   -8  
 
  12.   web >   26   7   7   12   39:59   28   -11  
 
  13.       26   7   3   16   43:67   24   -15  
 
  14.   web >   26   5   5   16   37:73   20   -19

Nejlepší střelec: BÖHM Stanislav --> 8 gólů.
Dále Fejt Marek po 5, Kutlvašr Josef 4, Kutlvašr Antonín, Havel Petr, Havel Pavel po 3, Krpálek Radek, Havel Jakub, Bouda Petr, Vácha Josef, Starý Luboš a Havel Lukáš po 2, Šimek Filip, Špiňar Miroslav, Souček Pavel, Exner Milan, Mareš Filip, Meruňka Milan, Sláma Radek a vlastní po 1.
03.08.2015 20:19:13
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one