kraj Vysočina
Sezóna 2014/2015

26.kolo: sobota 13.června v 16.30 hodin:
SK HORNÍ CEREKEV - Sokol LÍPA  1 : 7  (0:2)
       Domácí ještě v prvním poločase dokázali soupeři sekundovat, Lípa rozhodla slepenými góly v nástupu do druhého dějství. Pak už zcela opanovala hřiště a hlavně zásluhou vynikajícího Radka Slámy si dělala doslova co chtěla. Nulu na kontě vstřelených branek domácího týmu zrušil až šest minut před koncem domácí Kříž. Fakta - branky: 84.Kříž – 16. a 47.Radek Sláma, 39. a 62.Pavel Souček, 51.Luboš Starý, 57.Jan Prokš, 66.Stanislav Böhm. Rozhodčí: Svoboda Ladislav (Třebenice) - Voneš Jakub (Rudíkov), Holý Petr (Slavice u Třebíče). SestavaPetr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Roman Souček, Filip Šimek, Radek Sláma (56.Jakub Havel), Luboš Starý, Pavel Souček, Michal Kříž - Stanislav Böhm, Jan Prokš (66.Josef Heppner).

25.kolo: neděle 7.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - FK HUMPOLEC B  3 : 3  (1:0)
       Lípa měla dobrý vstup do zápasu a ve 14. minutě jí do vedení dostal Pavel Souček. Humpolec toho do přestávky příliš nepředvedl, ale uspokojené domácí zaskočil hned po přestávce, když vyrovnal Šilpach. Hosté osm minut později výsledek otočili Prokopem. Naštěstí po dvou minutách zužitkoval svou aktivitu Luboš Starý. Jenže v 85. minutě přišla chyba a Kubíček poslal Humpolec opět do vedení. Zaslouženou remízu zařídil tři minuty před koncem Josef Kutlvašr ml. Fakta - branky: 14.Pavel Souček, 66.Luboš Starý, 87.Josef Kutlvašr ml. – 56.Šilpach, 64.Prokop, 85.Kubíček. Rozhodčí: Bílek Zdeněk (Pavlov - ZR) - Beneš Jiří (Žďár nad Sázavou), Ondráček Milan (Pohled).  SestavaPetr Vašák - Josef Kutlvašr ml., Miroslav Prokš, Roman Souček, Filip Šimek – Radek Sláma (89.Josef Heppner), Luboš Starý (84.Josef Kutlvašr st.), Jakub Havel, Pavel Souček (66.Stanislav Böhm) - Marek Fejt, Michal Kříž.

24.kolo: neděle 31.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol KOŠETICE  2 : 0  (0:0)
       Po celý zápas měla Lípa více ze hry a v prvním poločase si vypracovali tři tutové šance, které se jim proměnit nepodařilo. Až po přestávce se po křídelní akci prosadil Jakub Havel a v samém závěru si po zmatcích ve vápně, kdy měla Lípa stále velký tlak, dali hosté vlastní gól. Fakta - branky: 71.Jakub Havel, 90.vlastní. Rozhodčí: Zadina Petr (Rozsochatec) - Kubeš Petr (Golčův Jeníkov), Šťastný Jakub (Čejov). SestavaPetr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Roman Souček, Jakub Havel – Jan Prokš (90.Lukáš Havel), Radek Sláma, Michal Fejt (15.Filip Šimek), Pavel Souček (78.Stanislav Böhm) – Marek Fejt, Michal Kříž.

23.kolo: neděle 24.května v 16.30 hodin:
Kovofiniš LEDEČ NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA  6 : 0  (2:0)
        Od začátku utkání byla Ledeč lepším týmem. V osmé minutě se po centru J.Gramera prosadil jeho bratr Filip. Druhý centr J.Gramera ještě do poločasu proměnil Voplakal. Ač se Lípa snažila hrát fotbal po zemi, tak jejich snaha končila pouze u velkého vápna. Po přestávce už bylo na hřišti jedno mužstvo, Ledeč přidala čtyři góly a další šance zahodila. Fakta - branky: 8., 56. a 70.F.Gramer, 22.Voplakal, 48.J.Gramer, 75.Trpišovský. Rozhodčí: Sliž Emil (Chotěboř) - Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová), Sýkora Tomáš (Lučice). SestavaPetr Vašák - Michal Fejt, Miroslav Prokš, Roman Souček, Filip Šimek - Jan Prokš, Radek Sláma (78.Lukáš Havel), Pavel Souček (46.Josef Kutlvašr), Marek Fejt - Michal Kříž, Luboš Starý (56.Jakub Havel).

Sokol LÍPA - Sokol ŠTOKY  2 : 2  (1:0)
        V Lípě se odehrálo podprůměrné utkání, ve kterém se domácí po chybě štocké obrany dostali do vedení zásluhou Jana Prokše. O vyrovnání se postaral po přestávce štocký Šprla. Lípa se vrátila do vedení hned po minutě, kdy další chybu potrestal Luboš Starý. Štokům se podařilo vyrovnat v nastavení, kdy se nejlépe orientoval Aleš DáňaFakta - branky: 16.Jan Prokš, 56.Luboš Starý - 55.David Šprla, 90.Aleš Dáňa. Rozhodčí: Svoboda Jan (Humpolec) - Niederle Zdeněk (Bartoušov), Šťastný Jakub (Čejov). SestavaPetr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš (84.Lukáš Havel), Roman Souček, Filip Šimek – Marek Fejt, Jakub Havel (56.Radek Sláma), Michal Kříž, Luboš Starý – Pavel Souček, Jan Prokš (82.Filip Mareš).

21.kolo: neděle 10.května v 16.30 hodin:
Rovnost BUDÍKOV - Sokol LÍPA  4 : 2  (3:0)
            První poločas vyšel domácím na jedničku. Aktivní hrou si vytvářeli šance. L. Kavka nejprve dorazil střelu Kováře, druhý gól přidal po centru Granta. Čistý hattrick zkompletoval chvilku před přestávkou po rychlém protiútoku a střele k tyči. Domácí ještě v prvním poločase neproměnili tři vyložené šance, ale mrzet je to nemuselo. Ve druhé půli sice Prokop zvýšil na 4:0, pak během tří minut snížil Starý na 4:2, jenže víc už se Lípě nepovedlo. Fakta - branky: 8., 14. a 45.L.Kavka, 64.Prokop – 66. a 68.Luboš Starý.  Rozhodčí: Krulík Josef (Chotěboř) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov), Masopust Václav (Pelhřimov). SestavaPetr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Marek Fejt, Roman Souček - Jan Prokš, Pavel Souček, Jakub Havel (46.Luboš Starý), Michal Kříž - Michal Fejt, Radek Sláma.

Sokol LÍPA - TIS  3 : 1  (1:1)
         V Lípě se odehrál podobný zápas jako ve čtvrteční dohrávce proti Lučici. Hosté se nakopnutým míčem za obranu dostali do vedení gólem Zezuláka. Potom si domácí vypracovali tři slibné příležitosti k vyrovnání, ale ujal se až zkrat Mišty, který chytal míč místo Radka Havla. Uviděl červenou kartu a pokutový kop proměnil lipský gólman Petr Vašák. Po přestávce měla Lípa jasně navrch a svůj tlak korunovala dvěma góly J. Prokše. Fakta - branky: 45.Petr Vašák (PK), 49. a 66.Jan Prokš – 11. Zezulák. Rozhodčí: Fryč Vlastimil (Jaroměřice nad Rokytnou) - Tesař Jiří (Moravské Budějovice), Holý Petr (Slavice u Třebíče). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš (84.Lukáš Havel), Roman Souček, Filip Šimek – Marek Fejt, Jakub Havel (56.Radek Sláma), Michal Kříž, Luboš Starý – Pavel Souček, Jan Prokš (82.Filip Mareš).

Sokol LÍPA - Sokol LUČICE  1 : 1  (0:1)
          Hosté se prezentovali nakopávanými míči, se kterými měla lipská obrana problémy. Jeden z nich po půl hodině hry propadl za domácí obranu a Krupička poslal pohodlně Lučici do vedení. Potom už hosté výsledek jen bránili, ale neubránili. V poslední minutě se ve skrumáži po trestném kopu nejlépe orientoval Marek Fejt, který zajistil Lípě bod. Fakta - branky: 90.Marek Fejt - 35.Krupička. Rozhodčí: Kopřiva Miroslav (Červený Hrádek) - Hanzl Daniel (Jihlava), Niederle Zdeněk (Bartoušov). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Filip Šimek, Radek Sláma - Jan Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel, Pavel Souček - Marek Fejt, Michal Kříž. (střídali: Filip Mareš, Lukáš Havel, Luboš Starý)

19.kolo: sobota 25.dubna v 16.00 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA  1 : 2  (0:1)
           Lípa byla od začátku fotbalovějším týmem, držela více míč na svých kopačkách a domácí hrozili nebezpečnými brejky. Hosté se ujali vedení ve 12.minutě zásluhou J.Prokše. Po přestávce domácí na Lípu vlétli a zaslouženě vyrovnali. Potom se ve vápně nejlépe zorientoval J.Havel, který pro Lípu zajistil tři body. Fakta - branky: 50.Šimoňák - 12.Jan Prokš, 68.Jakub Havel. Rozhodčí: Machač Šimon - Nenadál Pavel, Masopust Václav (všichni Pelhřimov). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr ml., Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar (60.Luboš Starý), Radek Sláma - Jan Prokš (87.Filip Mareš), Michal Fejt, Pavel Souček (88.Roman Souček), Michal Kříž - Jakub Havel, Marek Fejt.

Sokol LÍPA - SK JIŘICE  2 : 0  (1:0)
        V prvním poločase domácí nastřelili třikrát tyč a několik šancí pochytal výborný Krupička. Až těsně před přestávkou zahrál roh na přední tyč Radek Sláma a Josef Kutlvašr se trefil těsně k tyči. Do přestávky ovšem mohlo být vyrovnáno, ale Vašák z brankové čáry reflexivně míč vykopl. Po přestávce se hrál fotbal mezi vápny a pojistka pro domácí přišla až v 79. minutě, kdy Mirek Špiňar prostrčil na Kubu Havla a ten nadvakrát dostal míč do sítě. Fakta - branky: 43.Josef Kutlvašr, 79.Jakub Havel. Rozhodčí: Stratený Michal (Žďár nad Sázavou) - Rosický Pavel, Porupka František (oba Velká Bíteš). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar, Radek Sláma – Jan Prokš (84.Josef Heppner), Michal Fejt, Roman Souček, Filip Šimek – Marek Fejt, Michal Kříž (72.Jakub Havel).

SK KOSTELEC u JIHLAVY - Sokol LÍPA  0 : 0
        Ve slušně hraném utkání bez karet byly oba celky oslabeny o několik hráčů základu, ale mírnou převahu měli domácí hráči. Na malém vápně se zjevil Adam Procházka, ale obránce jeho pokus skluzem vytěsnil mimo tři tyče. Hlavou to zkoušel Gavaller, ovšem ani jeho hlavička nemířila do černého. Lípa vsázela na brejky, ze kterých ale také nic nevytěžila. Po změně stran se obraz hry moc nezměnil. Kostelečtí se sice více tlačili před branku hostů, měli k dispozici několik standardek, a po nich i nebezpečných závarů, ale ani to vítěznou branku nepřineslo. A když Lípa také nedokázala žádný z rychlých výpadů přetavit v gól, zrodila se zasloužená dělba bodů. Fakta - rozhodčí: Krejčí Vlastimil (Radostín nad Oslavou) - Tomášek Oldřich (Žďár nad Sázavou), Straka Karel (Obyčtov). Sestava: Petr Vašák - Marek Fejt, Radek Krpálek, Lukáš Havel, Roman Souček – Jan Prokš, Miroslav Prokš, Michal Kříž, Michal Fejt – Petr Bouda, Filip Šimek.

15.kolo: sobota 28.března v 15.00 hodin:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA  1 : 2  (0:0)
         Od začátku se hrál v Mírovce svižný fotbal. Už ve třetí minutě mohl poslat Bradáč domácí do vedení, ale v koncovce selhal. Stejně si na druhé straně počínal ve stoprocentní šanci lipský Sláma. Ve 26. minutě hostující obránci vykopli z brankové čáry pokus Bradáče. Před poločasem se ještě dvakrát vyznamenal gólman Berky. Ve druhém poločase se v rozmezí devíti minut ujali hosté vedené 2:0, Mírovce se podařilo výsledek zásluhou Michala Semráda pouze zkorigovat na 1:2. Fakta - branky: 89.M.Semrád – 74. Pavel Souček, 83.Jan Prokš. Rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce), Podoba Tomáš (Hněvkovice), Šťastný Jakub (Čejov). Sestava: Petr Vašák – Josef Kutlvašr, Pavel Souček (87.Lukáš Havel), Radek Sláma (55.Antonín Kutlvašr), Jakub Havel – Jan Prokš, Miroslav Prokš, Michal Kříž, Michal Fejt – Marek Fejt (86.Filip Mareš), Miroslav Špiňar.

14.kolo: neděle 9.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol ČERNOVICE  6 : 3  (3:1)
        Lípa měla raketový vstup do utkání, kdy po půl hodině hry vedla přesvědčivě 3:0. Ztráta koncentrace domácích hráčů zapříčinila snížení do poločasu na 3:1. Po přestávce si hosté dali vlastní gól, ale na něj dokázal odpovědět bývalý ligový slávista Libor Koller. Na 5 : 2 zvyšoval v 61.minutě Jan Prokš, ale třígólové vedení se nedařilo Lípě udržet, opět snížil Kubů. Až na gól A. Kutlvašra už Černovice odpovědět nedokázali a Lípě se tak podařilo vyhrát tenisovým výsledkem. Fakta - branka: 11.Radek Sláma, 30., 35. a 71.Antonín Kutlvašr, 51.vlastní, 61.Jan Prokš - 42. a 63.Kubů, 52.Koller. Rozhodčí: Sliž Emil (Chotěboř) - Niederle Zdeněk (Bartoušov), Šrámek Zdeněk (Keřkov)Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Antonín Kutlvašr (82.Josef Heppner), Radek Sláma - Jan Prokš, Michal Fejt, Jakub Havel (65.Filip Šimek), Roman Souček - Marek Fejt (86.Lukáš Havel), Michal Kříž.

13.kolo: neděle 2.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK HORNÍ CEREKEV  1 : 0  (1:0)
        Na těžkém terénu se prvních deset minut tlačili do zakončení hlavně hosté, ale vážnější šanci si nevytvořili. Domácí hrozili hlavně z rychlých protiútoků, ale nedařilo se jim překonat brankáře Mezeru. Dočkali se až ve 25. minutě, kdy se po pěkné akci nemýlil tváří v tvář gólmanovi Sláma. Po nástupu do druhého poločasu jakoby se Lípa zalekla vedení a nechala hosty, aby se dlouhými nákopy dostali do hry. Lípa si poté ještě vytvořila jednu gólovku, ale Jan Prokš z malého vápna přestřelil branku. Fakta - branka: 25.Radek Sláma. Rozhodčí: Sýkora Tomáš (Lučice) - Licek Jan, Matějka Jan (oba Havlíčkův Brod)Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Roman Souček, Miroslav Špinar – Radek Sláma, Michal Kříž, Jakub Havel (50.Marek Fejt), Jan Prokš (88.Filip Šimek) – Antonín Kutlvašr (90.Pavel Souček), Michal Fejt.

12.kolo: sobota 25.října v 14.30 hodin:
FK HUMPOLEC B - Sokol LÍPA   4 : 1  (1:1)
        Dvacet minut byli lepší hosté. Pak domácí juniorka přidala a po trestném kopu Beránka se hlavou prosadil Kratochvíl - 1 : 0. Do kabin se však šlo za nerozhodného stavu, po kombinační akci vyrovnal Jan Prokš - 1 : 1. Po přestávce už byli lepší domácí. Po zasekávačce ve vápně skóroval Štěpán, na 3 : 1 zvýšil po slalomu přes tři protihráče Kratochvíll. Tři body pro Humpolec pečetil v 82. minutě Štěpán. Fakta - branky: 30. a 78.Kratochvíl, 60. a 82.Štěpán - 42.Jan Prokš. Rozhodčí: Kudlík Radim (Hrotovice) - Rygl Luboš (Třebíč), Voneš Jakub (Rudíkov). ČK: 0:1 (79.Luboš Starý). Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar, Filip Šimek - Luboš Starý, Michal Fejt, Antonín Kutlvašr, Jan Prokš - Pavel Souček (80.Jakub Havel), Michal Kříž.

11.kolo: sobota 18.října v 14.30 hodin:
Sokol KOŠETICE - Sokol LÍPA  1 : 0 (1:0)
      Bojovné a vyrovnané utkání bylo z pohledu rozdělení bodů otevřené až do konce. Hosté byli opticky lepší, domácí šťastnější. O výsledku rozhodla už 11. minuta, v níž domácí Kubů po náražečce Vlka překonal výborného gólmana Vašáka v brance Lípy. Fakta - branka: 11. Kubů. Rozhodčí: Krejčí Vlastimil (Radostín nad Oslavou) - Straka Karel (Obyčtov), Machát Oldřich (Osová Bítýška)Sestava: Petr Vašák – Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar, Filip Šimek - Luboš Starý, Michal Fejt, Jakub Havel (73.Pavel Souček), Jan Prokš - Michal Kříž, Antonín Kutlvašr.

10.kolo: neděle 12.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA - Kovofiniš LEDEČ NAD SÁZAVOU  3 : 3  (1:1)
       Lípa už v 8. minutě prohrávala, když rychlý brejk zakončil Šotola. Jenže hned vzápětí se po pěkné křídelní akci trefil Špiňar. Poté se hlavně bojovalo o střed pole, kde měla navrch Ledeč. Při nástupu do druhého poločasu se chyby nevyvarovali domácí a tu potrestal Trpišovský. Pak se ale domácí zvedli a dvěma góly otočili vývoj utkání. Jenže další chybou se připravili o tři body. Nedorozumění brankáře a obrany potrestal Filip Gramer. Fakta - branky: 9. a 56.Miroslav Špiňar 2, 70.Jan Prokš - 8.Šotola, 47.Trpišovský, 78.Gramer. Rozhodčí: Pojezný Jan (Moravské Budějovice) - Pojezný Karel, Hanzl David (oba Jihlava)SestavaPetr Vašák – Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar, Radek Sláma (85.Pavel Souček) – Luboš Starý, Michal Fejt, Jakub Havel (61.Filip Mareš), Jan Prokš – Marek Fejt (68. Antonín Kutlvašr), Michal Kříž.

Sokol ŠTOKY - Sokol LÍPA  3 : 1  (1:1)
     Derby přineslo bojovné utkání, kdy zpočátku měli více ze hry hosté, ale už od 12. minuty hráli o deseti. Po faulu na Žilu, který šel sám na brankáře, viděl červenou kartu Roman Souček. I přesto šla Lípa do vedení, kdy se po pěkné akci trefil hlavou Jan Prokš. Ještě do poločasu se ale domácím podařilo vyrovnat. Po změně stran už úřadovaly jen Štoky. Nejprve si v 58. minutě naběhl na hlavičku mezi obránce Žila a nemýlil se. Vítězství pak potvrdil druhým gólem Lóži. Fakta - branky:  42. a 78. Lóži, 58. Žila – 23. Jan Prokš. Rozhodčí: Bílek Zdeněk (Pavlov /ZR/) - Rosický Jakub (Velké Meziříčí), Niederle Zdeněk (Bartoušov). ČK: 0:1 (12.Roman Souček).  Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar, Roman Souček – Luboš Starý (73.Filip Mareš), Jan Prokš, Jakub Havel (46.Marek Fejt), Radek Sláma (82.Filip Šimek) – Michal Fejt, Michal Kříž.

8.kolo: neděle 28.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA - Rovnost BUDÍKOV  4 : 2  (2:0)
     Domácí šli do vedení v 5. minutě gólem M.Prokšem. Za deset minut se vlnila síť znovu, trefil se Michal Fejt. Po změně stran Lípa ještě navýšila svůj náskok na 3 : 0. Pak ale hosté snížili brankami Kavky a Páši na rozdíl jedné branky. Ovšem vzápětí J.Havel zařídil zasloužené vítězství 4 : 2. Fakta - branky: 5.Miroslav Prokš, 15.Michal Fejt, 55.Jan Prokš, 75.Jakub Havel - 61.Kavka, 72.Páša. Rozhodčí: Burza Milan - Doskočil Pavel (oba Počátky), Čamra Jiří (Pelhřimov)Sestava: Petr Vašák - Josef Kutlvašr, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar (41.Filip Šimek), Roman Souček - Luboš Starý, Jan Prokš (90.Milan Pešák), Jakub Havel (75.Marek Fejt), Filip Mareš - Marek Fejt, Michal Kříž.

TIS - Sokol LÍPA  1 : 1  (0:0)
          V Tisu se odehrál spíše bojovný zápas. Přesto oba týmy vytvořily bezpočet šancí a hrdiny zápasu se stali oba gólmani. Diváci se v samém závěru utkání dočkali i gólů. Nejdříve poslal hosty do vedení Roman Souček, ale hned po rozehrání zařídil zaslouženou dělbu bodů Míla Kozlík. Fakta - branky: 86.Kozlík - 85.Roman Souček. Rozhodčí: Kopřiva Miroslav (Červený Hrádek) - Beseda Petr (Batelov), Jirsa Lukáš (Habry)Sestava: Petr Vašák - Radek Sláma (46.Pavel Souček), Miroslav Prokš, Michal Fejt (69.Filip Mareš), Roman Souček - Luboš Starý, Jan Prokš, Miroslav Špiňar, Michal Kříž - Josef Kutlvašr, Marek Fejt.

6.kolo: sobota 12.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA - FC CHOTĚBOŘ B  0 : 2  (0:2)
    Začátek utkání byl oboustranně opatrný, ale hlavně hosté vyčkávali, co domácí předvedou. Lípa zbytečně ztrácela míče ve středu pole a nabídla tak chotěbořské rezervě několikrát ohrozit domácí branku. Ve 27. minutě se k trestnému kopu postavil hostující Ondráček a pěknou střelou přes zeď k levé tyči nedal Vašákovi šanci. Ke konci poločasu byl nastřelen lipský gólman Vašák a Běloušek z malého vápna dorážel do odkryté branky. Po přestávce se pokračovalo ve stejném duchu. Hosté čekali na brejky, ale nebezpečná byla Lípa, když se několikrát musel ohánět chotěbořský gólman Vykoukal, ale ten svůj tým podržel. Fakta - branky: 27.Ondráček, 42.Běloušek. Rozhodčí: Nenadál Pavel (Pelhřimov) - Kůrka Jaroslav (Bohdalín), Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová). Sestava: Petr Vašák - Radek Sláma, Miroslav Prokš, Miroslav Špiňar, Roman Souček - Luboš Starý, Jan Prokš, Pavel Souček, Josef Kutlvašr ml. - Marek Fejt, Michal Kříž. (střídali: Marek Breda, Lukáš Havel, Filip Šimek).

SK JIŘICE - Sokol LÍPA   2 : 1  (1:0)
      Jiřice se z brejku ujaly vedení, ale většinu prvního poločasu se bránily. Podržel je brankář Krupička, takže Lípa srovnala krok až v 50. minutě, kdy se po rohu prosadil Miroslav Prokš. Závěr zápasu patřil domácímu O.Sadskému. V 54. minutě ještě nastřelil tyč, ale šest minut před koncem povedeným pokusem ze dvaceti metrů utkání rozhodl. Fakta - branky: 3.Dvořák, 84.O.Sadský - 50.Miroslav Prokš. Rozhodčí: Sýkora Tomáš (Lučice) - Nádvorník Ivo (Humpolec), Filínský Lukáš (Věž). Sestava: Petr Vašák - Radek Sláma. Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Marek Fejt, Jan Prokš, Pavel Souček, Filip Mareš (35.Jakub Havel, 70.Josef Heppner) - Michal Kříž, Josef Kutlvašr.

4.kolo: neděle 31.sprna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOSTELEC u JIHLAVY  2 : 0  (0:0)
      V první půli gól v Lípě nepadl. Domácí sice měli dvě šance, ale Mareš, a ani Michal Fejt je neproměnili. Hosté sice síť rozvlnili, ale pro ofsajd jim branka nebyla uznaná. Po změně stran se nejprve Gavaller objevil tváří v tvář Exnerovi, ale nedal. A hned z protiútoku poslal domácí do vedení P.Souček. Poté střídající Vácha neproměnil samostatný nájezd. Ovšem v 82. minutě byl sražen Starý ve vápně a penaltu s přehledem proměnil Sláma. Fakta - branky: 58.Pavel Souček, 82.Radek Sláma (PK). Rozhodčí: Podoba Tomáš (Hněvkovice) - Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce), Burza Milan (Počátky). Sestava: Milan Exner - Radek Sláma, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Roman Souček - Luboš Starý, Jan Prokš (72.Josef Vácha), Pavel Souček (80.Jakub Havel), Filip Mareš (87.Josef Heppner) - Marek Fejt, Michal Kříž.

Sokol LUČICE - Sokol LÍPA  1 : 4  (1:2)
    Hosté měli raketový vstup do utkání. V 6. minutě se z dorážky prosadil Špiňar a o dvě minuty později se krásně z dálky trefil Roman Souček. V 11. minutě se podařilo domácím snížit na 1:2. Po přestávce využil nedorozumění v lučické obraně J. Prokš a na 4:1 upravil Roman Souček. Fakta - branky: 11.Jonáš - 8. a 61.Roman Souček 2, 6.Miroslav Špiňar, 50.Jan Prokš. Rozhodčí: Machač Šimon (Pelhřimov) - Kůrka Jaroslav (Bohdalín), Nenadál Pavel (Pelhřimov). Sestava: Petr Vašák - Radek Sláma, Miroslav Prokš, Marek Fejt, Roman Souček - Luboš Starý, Jan Prokš (82.Lukáš Havel), Michal Fejt, Pavel Souček (57.Filip Mareš) - Miroslav Špiňar, Michal Kříž.

2.kolo: neděle 17.sprna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol MÍROVKA  2 : 2  (0:1)
     V prvním poločase odehrálo bojovné utkání ve středu pole, kdy více míč na kopačkách měli domácí. Nejdříve zahrozil střelou do břevna hostující Jan Šimon. Trest pro Lípu přišel ve 33. minutě, kdy se prosadil Mejstřík. Po přestávce chtěla Lípa s výsledkem něco udělat, ale jejich zakončení bylo žalostné. Přišel druhý trest a opět z kopačky Mejstříka. Potom byl po druhé žluté kartě vyloučen Josef Kutvašr ml. a v deseti se začalo domácím více dařit. V 84. minutě snížil po nájezdu na gólmana Luboš Starý a zaslouženého vyrovnání se svěřenci Zdenka Jungvirta dočkali v poslední minutě, kdy byl úspěšným střelcem opět StarýFakta - branky: 84. a 90.Luboš Starý - 33. a 62.Mejstřík. Rozhodčí: Hanzl Daniel (Jihlava) - Fabeš Roman (Telč), Svoboda Jan (Humpolec). ČK: 1:0 (74. Josef Kutlvašr). Sestava: Petr Vašák Roman Souček, Miroslav Prokš, Radek Sláma, Josef Kutlvašr ml. – Miroslav Špiňar, Luboš Starý, Michal Kříž, Filip Mareš (72. Michal Fejt) – Pavel Souček (61. Marek Fejt), Jan Prokš.

1.kolo: neděle 10.sprna v 16.30 hodin:
Sokol ČERNOVICE - Sokol LÍPA  4 : 1  (1:0)
     V Černovicích se hrálo vyrovnané a bojovné utkání, ve kterém ale byli hosté techničtějším týmem. Již v desátě minutě domácí Ševčík ukázkově přeloboval lipského gólmana Petra Vašáka, ve 45.minutě hostující Jan Prokš mířil jen do břevna. Ve druhém poločase se mezi obránci dvakrát protáhl rychlonohý černovický Scheufler a obě příležitosti využil. Vítězstvé pečetil v 83.minutě střídající Gapko po ukázkové akci celého útoku. Po nedorozumění v obraně domácích snížil Pavel Souček. Fakta - branky: 63. a 78.Scheufler, 10.Ševčík, 87.Gapko - 88.Pavel Souček. Rozhodčí: Hanzl Daniel - Kuchyňa Viktor (oba Jihlava), Chvála Michal (Kamenice nad Lipou). Sestava: Petr Vašák - Radek Sláma, Miroslav Prokš, Radek Krpálek, Josef Kutlvašr - Luboš Starý, Jan Prokš, Filip Mareš (80.Jakub Havel), Michal Kříž - Martin Brabenec (58.Josef Vácha II), Pavel Souček.