C-tým - IV.třída, B
okres Havlíčkův Brod

Sezóna 2013/2014



14.kolo: neděle 22.června v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol HABRY B  2 : 2  (0:1)
    Fakta - branky: Milan Exner, Marek Fejt - Klouček, Schlixbier. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Pešák Milan - Prostřední Patrik, Meruňka Milan, Souček Václav, Med Jiří - Havel Lukáš, Fejt Marek, Vácha Josef I. - Havel Petr, Brabenec Martin, Kutlvašr Antonín st. Střídající: Švec Martin, Baloun Ondřej, Baloun Vojtěch, Exner Milan.
 
Ostatní zápasy 14.kola:
Okrouhlice B - Dolní Město B   2 : 2
Kamenná Lhota - Veselý Žďár B  1 : 0
Kouty - Vilémov  6 : 2
Šmolovy - Světlá n.S. C  10 : 1
 
13.kolo: neděle 15.června v 10.00 hodin:
Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C - Sokol LÍPA C   0 : 8  (0:0)
    Fakta - branky: Milan Exner 4, Lukáš Havel, Pavel Havel, Jan Meloun, Václav Souček. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Milan Pešák - Patrik Prostřední (55. Vojta Baloun), Milan Meruňka (80. Ondřej Baloun), Libor Zajíček (65. Petr Rosecký) - Martin Brabenec, Jan Meloun, Pavel Havel, Josef Vácha - Milan Exner, Lukáš Havel.
 
Ostatní zápasy 13.kola:
Veselý Žďár B - Kouty  2 : 8
Dolní Město B - Kamenná Lhota  0 : 0
Vilémov - Šmolovy  0 : 4
Kožlí B - Okrouhlice B  4 : 1
 
12.kolo: neděle 8.června v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol VILÉMOV  1 : 1  (0:1)
     Fakta - branky: František Havel - Kosina. Rozhodčí: Krondráf Jan (Štoky). SestavaMilan Pešák - Patrik Prostřední, Ondřej Baloun, Milan Meruňka, Jiří Med - Martin Brabenec, Libor Zajíček, Josef Vácha I., Martin Koref - Jan Meloun, Petr Havel. /střídali: František Havel, Petr Rosecký, Martin Švec, Vojtěch Baloun/
 
Ostatní zápasy 12.kola:
Kamenná Lhota - Kožlí B  5 : 1
Kouty - Dolní Město B  8 : 1
Habry B - Světlá n.S. C  4 : 3
Šmolovy - Veselý Žďár B  4 : 1
 
22.kolo: neděle 1.června v 10.00 hodin:
Sokol VESELÝ ŽĎÁR B - Sokol LÍPA C  3 : 0  (0:0)
      Fakta - branky: Koten st., Koncz, Červený. Rozhodčí: Matějka Jan (Havlíčkův Brod). SestavaMilan Pešák - Jiří Med, Petr Rosecký, Václav Souček, Patrik Prostřední - Lukáš Havel, Ondřej Baloun, Josef Vácha, Jan Meloun - Martin Brabenec, Martin Švec. Střídali: Vojtěch Baloun, Rostislav Šťastný, Tomáš Koref.
 
Ostatní zápasy 22.kola:
Dolní Město B - Šmolovy  0 : 3
Vilémov - Habry B  3 : 2
Okrouhlice B - Kamenná Lhota  1 : 1
Kožlí B - Kouty  1 : 8
 
21.kolo: neděle 25.května v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Rebel DOLNÍ MĚSTO B  3 : 3  (1:0)
   Fakta - branky: Martin Brabenec, Lukáš Havel, Martin Švec - Veselský 3. Rozhodčí: Neuvirth Jakub (Okrouhlice). SestavaMilan Pešák - Jiří Med, Petr Rosecký, Václav Souček, Patrik Prostřední - Lukáš Havel, Ondřej Baloun, Josef Vácha, Jan Meloun - Martin Brabenec, Martin Švec. Střídali: Vojtěch Baloun, Rostislav Šťastný, Tomáš Koref.
 
Ostatní zápasy 21.kola:
Kouty - Okrouhlice B  7 : 0
Habry B - Veselý Žďár B  7 : 1
Světlá n.S. C - Vilémov   2 : 1
Šmolovy - Kožlí B  3 : 0 kontumačně
 
20.kolo: neděle 18.května v 16.30 hodin:
SK KOŽLÍ B - Sokol LÍPA C  1 : 5  (1:1)
    Fakta - branky: Holeta - Martin Brabenec 3, Jakub Havel 2. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). SestavaMilan Pešák - Patrik Prostřední, Milan Meruňka, Václav Souček, Jiří Med - Jakub Havel, Ondřej Baloun, Josef Vácha I - Petr Havel, Lukáš Havel, Martin Brabenec, střídající: Havel František, Baloun Vojtěch.
 
Ostatní zápasy 20.kola:
Veselý Žďár B - Světlá n.S. C  1 : 0
Okrouhlice B - Šmolovy  1 : 2
Kamenná Lhota - Kouty  1 : 7
Dolní Město B - Habry B   2 : 0
 
19.kolo: neděle 11.května v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol OKROUHLICE B  2 : 2  (1:2)
      Fakta - branky: Pavel Souček (PK), Václav Souček - Beránek Jan 2.  Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Pešák - Václav Souček, Jiří Med, Milan Meruňka, Jan Meloun - Martin Brabenec, Petr Bouda, Josef Vácha I., Petr Havel, Pavel Souček, Aleš Moravec. (střídali: Petr Rosecký, Vojtěch Baloun, Lukáš Havel).
 
Ostatní zápasy 19.kola:
Habry B - Kožlí B  5 : 1
Světlá n.S. C - Dolní Město B  3 : 4
Veselý Žďár B - Vilémov  0 : 3
Šmolovy - Kamenná Lhota  4 : 0
 
18.kolo: neděle 4.května v 10.00 hodin:
FC KAMENNÁ LHOTA - Sokol LÍPA C  5 : 1  (2:0)
        Fakta - branky: L.Hadaštok 2, Stojan, Smejkal, Procházka - Radek Krpálek. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Pešák - Lukáš Havel, Tomáš Vencovský, Václav Souček, Jiří Med - Martin Brabenec, Michal Fejt, Josef Vácha, Martin Koref - Martin Švec, Radek Krpálek. (střídali: Petr Rosecký, Petr Havel, Aleš Moravec, Vojtěch Baloun).
 
Ostatní zápasy 18.kola:
Dolní Město B - Vilémov  3 : 2
Okrouhlice B - Habry B  2 : 6
Kouty - Šmolovy  3 : 3
Kožlí B - Světlá n.S. C  0 : 1
 
17.kolo: neděle 27.dubna v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Melechovan KOUTY  0 : 5  (0:2)
        Fakta - branky: Šimek 3, Mašek 2. Rozhodčí: Horský Jan (Velká Paseka). SestavaPetr Vašák - Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Václav Souček, Jiří Med - Martin Brabenec, Michal Fejt, Josef Vácha, Martin Koref - Martin Švec, Milan Pešák (střídali: Petr Rosecký, Petr Havel, Aleš Moravec, Vojtěch Baloun).
 
Ostatní zápasy 17.kola:
Habry B - Kamenná Lhota  0 : 1
Světlá n.S. C - Okrouhlice B  1 : 2
Vilémov - Kožlí B  4 : 5
Veselý Žďár B - Dolní Město B  0 : 0
 
16.kolo: neděle 20.dubna v 16.00 hodin:
ZD ŠMOLOVY - Sokol LÍPA C  3 : 0  (1:0)
         Fakta - branky: Strašil 2, Košut. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). SestavaPetr Vašák - Jiří Med (78.Vojtěch Baloun), Milan Meruňka, Václav Souček, Martin Švec - Josef Vácha, Lukáš Havel, Martin Brabenec - Petr Havel (46.Fratišek Havel), Martin Koref, Jan Meloun.
 
Ostatní zápasy 16.kola:
Okrouhlice B - Vilémov  1 : 7
Kamenná Lhota - Světlá n.S. C  5 : 0
Kouty - Habry B  9 : 0
Kožlí B - Veselý Žďár B  1 : 1
 
15.kolo: 12.-13.dubna:
Sokol LÍPA C má volno. 
 
Ostatní zápasy 15.kola:
Dolní Město B - Kožlí B  1 : 3
Habry B - Šmolovy  1 : 5
Světlá n.S. C - Kouty  0 : 6
Vilémov - Kamenná Lhota  2 : 4
Veselý Žďár B - Okrouhlice B  2 : 2
 
11.kolo: neděle 20.října v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol VESELÝ ŽĎÁR B  1 : 1  (1:1)
         Fakta - branky: František Havel - Šimek. Rozhodčí: Nykl František (Světlá nad Sázavou). SestavaMilan Pešák - Petr Rosecký, Vojtěch Baloun (Jiří Med), Václav Souček, Patrik Prostřední - Marek Fejt (Lukáš Havel), Ondřej Švec, Josef Vácha - Milan Meruňka (Martin Kalina), Rostislav Šťastný (František Havel), Pavel Jandáček (Martin Švec). 
 
Ostatní zápasy 11.kola:
Habry B - Vilémov  4 : 4
Kouty - Kožlí B  8 : 0
Kamenná Lhota - Okrouhlice B  5 : 1
Šmolovy - Dolní Město B  2 : 0
 
10.kolo: sobota 12.října v 15.00 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO B - Sokol LÍPA C  4 : 2
        Fakta - branky: Venc 2, Vaňha, Chlád - Martin Švec, František Havel. Rozhodčí: Kučera Jaroslav (Čáslav - OFS KH). Sestava: Michal Vopěnka (Marek Fejt) - Petr Rosecký, Vojtěch Baloun (Jiří Med), Václav Souček, Patrik Prostřední - Marek Fejt (Lukáš Havel), Ondřej Švec, Josef Vácha - Milan Meruňka (Martin Kalina), Rostislav Šťastný (František Havel), Pavel Jandáček (Martin Švec). 
 
Ostatní zápasy 10.kola:
Kožlí B - Šmolovy  0 : 4
Okrouhlice B - Kouty  1 : 9
Veselý Žďár B - Habry B  4 : 2
Vilémov - Světlá n.S. C  6 : 5
 
9.kolo: neděle 6.října v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - SK KOŽLÍ B  2 : 1  (2:1)
        Fakta - branky: Ondřej Švec 2 - Janů. Rozhodčí: Nykl František (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Pešák - Václav Souček, Marek Fejt, Tomáš Vencovský, Ondřej Baloun - Ondřej Švec, Tomáš Koref, Petr Havel, Martin Brabenec - Martin Švec, František Havel.  
 
Ostatní zápasy 9.kola:
Světlá n.S. C - Veselý Žďár B  1 : 3
Habry B - Dolní Město B  5 : 2
Kouty - Kamenná Lhota  3 : 1
Šmolovy - Okrouhlice B  3 : 0

8.kolo: neděle 29.září v 10.00 hodin:
Sokol OKROUHLICE B - Sokol LÍPA C  0 : 1  (0:0)
        Fakta - branka: Martin Švec. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). SestavaMilan Pešák - Václav Souček, Vojtěch Baloun, Petr Rosecký, Ondřej Baloun - Ondřej Švec, Josef Vácha, Jiří Med, Jiří Fejt - Jan Kotlán, Petr Havel, Martin Švec.
 
Ostatní zápasy 8.kola:
Kožlí B - Habry B  3 : 6
Dolní Město B - Světlá n.S. C  3 : 0
Kamenná Lhota - Šmolovy  0 : 3
Vilémov - Veselý Žďár B  2 : 0

7.kolo: neděle 22.září v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - FC KAMENNÁ LHOTA  2 : 0  (1:0)
        Fakta - branky: Václav Souček (PK), Marek Fejt. Rozhodčí: Dušek Ondřej (Chotěboř). Sestava: Milan Pešák - Václav Souček, Vojtěch Baloun, Patrik Prostřední, Marek Fejt - Ondřej Švec, Josef Vácha, Tomáš Koref, Jiří Fejt - Pavel Jandáček, Petr Havel. (střídali: Jan Kotlán, Jiří Med).
 
Ostatní zápasy 7.kola:
Světlá n.S. C - Kožlí B  2 : 0
Vilémov - Dolní Město B  2 : 1
Habry B - Okrouhlice B  3 : 1
Šmolovy - Kouty  0 : 0

6.kolo: neděle 15.září v 10.00 hodin:
Melechovan KOUTY - Sokol LÍPA C  3 : 0  (1:0)
        Fakta - branky: Mašek 2, Karel. Rozhodčí: Kocifaj Anton (Tis). Sestava: Milan Čech - Libor Zajíček, Ondřej Baloun, Václav Souček, Martin Kalina - Martin Brabenec, Josef Vácha, Lukáš Havel, Jiří Fejt - Petr Havel, Patrik Prostřední 
 
Ostatní zápasy 6.kola:
Dolní Město B - Veselý Žďár B  1 : 6
Kamenná Lhota - Habry B  3 : 3
Okrouhlice B - Světlá n.S. C  2 : 2
Kožlí B - Vilémov  4 : 3

5.kolo: neděle 8.září v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - ZD ŠMOLOVY  1 : 1  (0:0)
       Fakta - branky: Filip Mareš - Toman. Rozhodčí: Bělovský Jan (Chotěboř). SestavaMilan Exner - Tomáš Vencovský, Václav Souček, Jiří Med (75. Vojtěch Baloun), Patrik Prostřední (85. Jiří Fejt) - Pavel Sedlák, Filip Mareš, Martin Brabenec - Milan Meruňka (45. František Havel), Josef Vácha (85. Aleš Moravec), Petr Havel (46. Petr Rosecký)
 
Ostatní zápasy 5.kola:
Veselý Žďár B - Kožlí B  0 : 1
Vilémov - Okrouhlice B  3 : 2
Světlá n.S. C - Kamenná Lhota  0 : 1
Habry B - Kouty  1 : 1

4.kolo: neděle 1.září
Sokol LÍPA C má v tomto kole volno.
 
Ostatní zápasy 4.kola:
Kožlí B - Dolní Město B  2 : 2
Kouty - Světlá n.S. C  8 : 0
Kamenná Lhota - Vilémov  2 : 0
Okrouhlice B - Veselý Žďár B  1 : 6
Šmolovy - Habry B  1 : 0
 
3.kolo: neděle 25.srpna v 10.00 hodin:
Sokol HABRY B - Sokol LÍPA C  2 : 3  (1:2)
        Fakta - branky: Melechovský, Janouch - František Havel 2, Pavel Havel. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). SestavaPetr Vašák - Petr Rosecký, Jiří Med,Václav Souček, Vojtěch Baloun - Pavel Havel, Josef Vácha I. Martin Brabenec - František Havel, Petr Havel, Patrik Prostřední.
 
Ostatní zápasy 3.kola:
Dolní Město B - Okrouhlice B  1 : 4
Veselý Žďár B - Kamenná Lhota  2 : 3
Vilémov - Kouty  2 : 3
Světlá n.S. C - Šmolovy  1 : 4
 
2.kolo: neděle 18.srpna v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - FK Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C  3 : 0  kontumačně
             Hosté nepřijeli.
 
Ostatní zápasy 2.kola:
Kouty - Veselý Žďár B  6 : 1
Kamenná Lhota - Dolní Město B  4 : 0  
Okrouhlice B - Kožlí B  3 : 1
Šmolovy - Vilémov  1 : 0

1.kolo: neděle 11.srpna v 10.00 hodin:
Sokol VILÉMOV - Sokol LÍPA C  1 : 5
      Fakta - branky: Svoboda - František Havel 2, Patrik Prostřední 2, Radek Krpálek. Rozhodčí: Herink Tomáš (Klášter u Vilémova).
 
Ostatní zápasy 1.kola:
Dolní Město B - Kouty  2 : 2
Kožlí B - Kamenná Lhota  1 : 0
Veselý Žďár B - Šmolovy  2 : 4
Světlá n.S. C - Habry B  0 : 4

Konečná tabulka:
IV.třída, B
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.       20   17   3   0   64:11   54   24  
 
  2.       20   16   4   0   110:18   52   22  
 
  3.       20   11   3   6   42:31   36   6  
 
  4.   web >   20   8   6   6   42:38   30   0  
 
  5.   web >   20   8   4   8   57:51   28   -2  
 
  6.       20   6   6   8   34:50   24   -6  
 
  7.       20   7   2   11   48:55   23   -7  
 
  8.       20   6   4   10   36:48   22   -8  
 
  9.       20   5   2   13   27:66   17   -13  
 
  10.       20   3   5   12   29:68   14   -16  
 
  11.   web >   20   3   1   16   22:75   10   -20  
 
 
Nejlepší střelec: HAVEL František --> 7 gólů.
Dále Exner Milan po 5, Brabenec Martin 4, Švec Martin, Souček Václav a kontumace po 3, Prostřední Patrik, Švec Ondřej, Havel Jakub, Havel Lukáš, Havel Pavel a Fejt Marek po 2, Souček Pavel, Mareš Filip, Meloun Jan po 1.
Trenér: Havel František
14.07.2014 09:38:24
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one