B-tým - Okresní přebor,
okres Havlíčkův Brod

Sezóna 2013/2014

 
14.kolo: sobota 21.června v 16.30 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA B  4 : 2  (1:0)
     Fakta - branky: Šimoňák, Pfeffer, Somerauer, Bělovský - Antonín Kutlvašr, Stanislav Böhm. Rozhodčí: Nykl František - Švarc Libor (oba Světlá nad Sázavou), Krulík Josef (Chotěboř). Sestava: Milan Exner
 
Ostatní zápasy 14.kola:
Jeřišno - Staré Ransko  3 : 1
Ždírec n.D. B - Dolní Město  5 : 1
Veselý Žďár - Přibyslav B  1 : 1
Lipnice - Šlapanov  1 : 1
Světlá n.S. B - Dlouhá Ves  3 : 3
Okrouhlice - Rozsochatec  1 : 3
 
26.kolo: neděle 15.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol OKROUHLICE  4 : 1  (3:1)
       Fakta - branky: Antonín Kutlvašr 2, Josef Kutlvašr ml., Radek Krpálek - Janda. Rozhodčí: Janovský Aleš - Odvářka Jan (oba Chotěboř), Krondráf Jan (Štoky). ČK: 0:2. Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Roman Souček, Josef Fejt - Josef Kutlvašr ml., Filip Mareš, Radek Krpálek, Marek Fejt - Pavel Souček, Antonín Kutlvašr. (střídal: Petr Bouda, Filip Šimek, Milan Pešák).
 
Ostatní zápasy 26.kola:
Světlá n.S. B - Rozsochatec  5 : 0
Staré Ransko - Lipnice  3 : 2
Dlouhá Ves - Jeřišno  2 : 2
Šlapanov - Veselý Žďár  1 : 4
Dolní Město - Chotěboř B  0 : 4
Přibyslav B - Ždírec n.D. B  0 : 0
 
25.kolo: sobota 7.června v 16.30 hodin:
Sokol ROZSOCHATEC - Sokol LÍPA B  3 : 0  (0:0)
     Fakta - branky: Mutl, Plodík, M.Venc. Rozhodčí: Niederle Zdeněk (Bartoušov) - Bohuněk Jaroslav (Golčův Jeníkov), Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). ČK: 1:0. Sestava: Petr Vašák - Filip Šimek, Josef Kutlvašr, Roman Souček, Luboš Koubek - Petr Bouda, Pavel Havel, Filip Mareš, Lukáš Havel - Pavel Souček, Marek Fejt. střídali: Josef Fejt, Milan Pešák).
 
Ostatní zápasy 25.kola:
Lipnice - Dlouhá Ves  2 : 4
Veselý Žďár - Staré Ransko  1 : 0
Ždírec n.D. B - Šlapanov  1 : 1
Chotěboř B - Přibyslav B    2 : 0
Jeřišno - Světlá n.S. B  3 : 1
Okrouhlice - Dolní Město  6 : 1
 
24.kolo: sobota 31.května v 16.30 hodin:
Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B - Sokol LÍPA B  4 : 2  (2:1)
    Fakta - branky: Šemík, Frolka, Šmíd, Čuřík - Pavel Souček, Stanislav Böhm. Rozhodčí: Čejka Pavel (Leština u Světlé) - Bohuněk Jaroslav (Golčův Jeníkov), Bílek David (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Filip Šimek, Radek Krpálek - Petr Bouda, Pavel Havel, Stanislav Böhm, Filip Mareš - Pavel Souček, Jaroslav Bouchner.
 
Ostatní zápasy 24.kola:
Staré Ransko - Ždírec n.D. B  4 : 2
Dlouhá Ves - Veselý Žďár  3 : 0
Jeřišno - Lipnice  2 : 1
Šlapanov - Chotěboř B  1 : 1
Přibyslav B - Okrouhlice  1 : 0
Dolní Město - Rozsochatec  0 : 4
 
23.kolo: neděle 25.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Rebel DOLNÍ MĚSTO  3 : 0  (2:0)
     Fakta - branky: Michal Fejt, Pavel Havel, Marek Fejt. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno) - Odvářka Jan (Chotěboř), Krondráf Jan (Štoky). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Michal Fejt, Filip Šimek - Petr Bouda, Marek Fejt, Pavel Havel, Filip Mareš - Pavel Souček, Roman Souček. Střídali: Lukáš Havel, Antonín Kutlvašr.
 
Ostatní zápasy 23.kola:
Chotěboř B - Staré Ransko  5 : 0
Veselý Žďár - Jeřišno  2 : 1
Rozsochatec - Přibyslav B  2 : 2
Lipnice - Světlá n.S. B  1 : 5
Ždírec n.D. B - Dlouhá Ves  6 : 0
Okrouhlice - Šlapanov  2 : 1
 
22.kolo: neděle 18.května v 16.30 hodin:
SK PŘIBYSLAV B - Sokol LÍPA B  0 : 0
        Fakta - rozhodčí: Prokš Jiří - Fulier Zdeněk (oba Dlouhá Ves), Kopecký Milan (Šlapanov). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Miroslav Prokš, Roman Souček, Josef Fejt - Petr Bouda, Pavel Havel, Filip Mareš, Marek Fejt - Pavel Souček, Jan Meloun.
 
Ostatní zápasy 22.kola:
Dlouhá Ves - Chotěboř B  2 : 5
Staré Ransko - Okrouhlice  2 : 4
Světlá n.S. B - Dolní Město  7 : 0
Lipnice - Veselý Žďár  3 : 0
Šlapanov - Rozsochatec  0 : 0
Jeřišno - Ždírec n.D. B  4 : 4
 
21.kolo: sobota 10.května v 16.30 hodin:
hřiště Šmolovy:
Sokol LÍPA B - Jiskra ŠLAPANOV  2 : 2  (0:1)
    Fakta - branky: Pavel Havel, Pavel Souček - Jokl 2. Rozhodčí: Vojtíšek Radek - Matějka Jan (oba Havlíčkův Brod), Wagner Richard (Keřkov). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Fejt, Roman Souček, Radek Krpálek - Lukáš Havel, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Filip Mareš, Pavel Souček, Jakub Havel.
 
Ostatní zápasy 21.kola:
Lipnice - Ždírec n.D. B   2 : 9
Dolní Město - Přibyslav B  1 : 3
Rozsochatec - Staré Ransko  0 : 1
Chotěboř B - Jeřišno   5 : 1
Veselý Žďár - Světlá n.S. B  3 : 1
Okrouhlice - Dlouhá Ves  5 : 1
 
20.kolo: sobota 3.května v 16.30 hodin:
Spartak STARÉ RANSKO - Sokol LÍPA B  5 : 1  (1:1)
     Fakta - branky: Machovec 2, J.Janáček, Ročárek, Dohnal - Miroslav Kučírek. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno) - Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou), Krulík Josef (Chotěboř). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Fejt, Roman Souček, Luboš Koubek - Martin Koref, Miroslav Kučírek, Josef Vácha I., Jaroslav Bouchner - Pavel Souček, Petr Bouda.
 
Ostatní zápasy 20.kola:
Šlapanov - Dolní Město  3 : 1
Světlá n.S. B - Přibyslav B  5 : 4
Veselý Žďár - Ždírec n.D. B  1 : 0
Lipnice - Chotěboř B  0 : 3
Dlouhá Ves - Rozsochatec  5 : 6
Jeřišno - Okrouhlice  2 : 0
 
19.kolo: neděle 27.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - DLOUHÁ VES  2 : 3  (1:1)
     Fakta - branky: Josef Vácha II 2 - Novák, Šrámek, J.Lukačina. Rozhodčí: Kolman Marcel (Mírovka) - Krondráf Jan (Štoky), Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Miroslav Špiňar, Josef Fejt - Petr Bouda, Pavel Havel, Lukáš Havel, Miroslav Kučírek - Jakub Havel, Pavel Souček, Josef Vácha II. (střídali: Antonín Kutlvašr, Stanislav Böhm).
 
Ostatní zápasy 19.kola:
Lipnice - Okrouhlice  1 : 2
Chotěboř B - Veselý Žďár  2 : 0
Ždírec n.D. B - Světlá n.S. B  1 : 1
Rozsochatec - Jeřišno  1 : 2
Dolní Město - Staré Ransko  0 : 5
Přibyslav B - Šlapanov  1 : 1
 
18.kolo: neděle 20.dubna v 16.00 hodin:
Viktorie JEŘIŠNO - Sokol LÍPA B  2 : 1  (0:1)
      Fakta - branky: Doležal, Mrázek - Radek Krpálek. Rozhodčí: Kučera Jaroslav (Čáslav) - Dušek Ondřej, Janovský Aleš (oba Chotěboř). SestavaMilan Exner - Luboš Koubek, Josef Fejt, Josef Vácha, Miroslav Špiňar - Marek Fejt, Radek Krpálek, Luboš Starý, Filip Mareš - Pavel Souček, Stanislav Böhm. (Petr Bouda).
 
Ostatní zápasy 18.kola:
Dlouhá Ves - Dolní Město  4 : 3
Staré Ransko - Přibyslav B  2 : 1
Světlá n.S. B - Šlapanov  3 : 2
Lipnice - Rozsochatec  1 : 5
Ždírec n.D. B - Chotěboř B  1 : 1
Veselý Žďár - Okrouhlice  1 : 2
 
17.kolo: sobota 12.dubna v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU  2 : 2  (0:0)
     Fakta - branky: Filip Šimek, Marek Fejt - David Valenta 2. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice) - Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava Milan Exner - Filip Šimek, Jakub Šťastný, Josef Vácha, Luboš Koubek, Josef Fejt, Miroslav Kučírek, Filip Mareš, Radek Krpálek - Pavel Souček, Stanislav Böhm. 
 
Ostatní zápasy 17.kola:
Rozsochatec - Veselý Žďár  4 : 0
Chotěboř B - Světlá n.S. B  0 : 3  kontumačně
Šlapanov - Staré Ransko  0 : 5
Dolní Město - Jeřišno  0 : 2
Okrouhlice - Ždírec n.D. B  1 : 2
Přibyslav B - Dlouhá Ves   1 : 5
 
16.kolo: sobota 5.dubna v 15.30 hodin:
Sokol VESELÝ ŽĎÁR - Sokol LÍPA B  1 : 0  (1:0)
    Fakta - branka: P.Kučírek. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - Nykl František, Novotný Dominik (všichni Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Kutlvašr, Josef Fejt, Luboš Koubek - Antonín Kutlvašr, Radek Krpálek, Petr Bouda - Pavel Souček, Josef Vácha, Stanislav Böhm.
 
Ostatní zápasy 16.kola:
Lipnice - Dolní Město  1 : 2
Světlá n.S. B - Staré Ransko  3 : 1
Dlouhá Ves - Šlapanov  2 : 1
Ždírec n.D. B - Rozsochatec  3 : 3  
Chotěboř B - Okrouhlice  0 : 3  kontumačně
Jeřišno - Přibyslav B  6 : 3
 
15.kolo: sobota 29.března v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Tatran ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B  1 : 3  (0:1)
     Fakta - branky: Josef Vácha (PK) - Klimeš 2, Máša. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou) - Neuvirth Jakub (Okrouhlice), Bílek David (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Luboš Koubek - Antonín Kutlvašr, Radek Krpálek, Petr Bouda - Pavel Souček, Josef Vácha, Stanislav Böhm. 
 
Ostatní zápasy 15.kola:
Staré Ransko - Dlouhá Ves   4 : 1
Rozsochatec - Chotěboř B  1 : 3
Šlapanov - Jeřišno  4 : 3
Okrouhlice - Světlá n.S. B  5 : 1
Přibyslav B - Lipnice  0 : 1
Dolní Město - Veselý Žďár  1 : 2

13.kolo: neděle 3.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol OKROUHLICE - Sokol LÍPA B  1 : 7  (0:3)
     Fakta - branky: Matějka - Jakub Hrdlička 2, Jaroslav Bouchner 2, Radek Krpálek, Pavel Havel, Tomáš Koref. Rozhodčí: Švarc Libor - Bílek David (Světlá nad Sázavou), Matějka Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Miroslav Špiňar - Radek Krpálek, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Marek Fejt - Jaroslav Bouchner, Jakub Hrdlička. Střídali: Patrik Prostřední, Tomáš Koref, Petr Bouda, Milan Meruňka. 
 
Ostatní zápasy 13.kola:
Rozsochatec - Světlá n.S. B  3 : 1
Chotěboř B - Dolní Město  4 : 1
Veselý Žďár - Šlapanov  2 : 1
Lipnice - Staré Ransko  5 : 1
Jeřišno - Dlouhá Ves  4 : 3
Ždírec n.D. B - Přibyslav B  1 : 2

12.kolo: sobota 26.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol ROZSOCHATEC  1 : 1  (1:0)
         Fakta - branky: Jaroslav Bouchner - Fousek. Rozhodčí: Nykl František - Švarc Libor, Novotný Dominik (všichni Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Filip Šimek, Josef Fejt - Pavel Sedlák, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Filip Mareš - Jaroslav Bouchner, Marek Fejt. Střídali: Petr Havel, Josef Vácha, Petr Bouda, Milan Meruňka, Patrik Prostřední.  
 
Ostatní zápasy 12.kola:
Světlá n.S. B - Jeřišno  1 : 2
Dlouhá Ves - Lipnice  1 : 1
Staré Ransko - Veselý Žďár  0 : 0
Šlapanov - Ždírec n.D. B  0 : 0
Přibyslav B - Chotěboř B  3 : 0
Dolní Město - Okrouhlice  4 : 3
 
11.kolo: sobota 19.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B  2 : 0  (1:0)
        Fakta - branky: Jaroslav Bouchner, Marek Fejt. Rozhodčí: Kolman Marcel (Mírovka) - Ondráček Milan (Pohled), Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Milan Exner - Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Luboš Koubek, Marek Fejt - Pavel Havel, Filip Mareš, Petr Bouda, Filip Šimek - Jaroslav Bouchner, Miroslav Kučírek. (střídali: Petr Havel, Milan Meruňka).
 
Ostatní zápasy 11.kola:
Rozsochatec - Dolní Město  2 : 0
Ždírec n.D. B - Staré Ransko  4 : 1
Veselý Žďár - Dlouhá Ves  0 : 4
Lipnice - Jeřišno  2 : 1
Chotěboř B - Šlapanov  0 : 0
Okrouhlice - Přibyslav B  1 : 3

10.kolo: neděle 13.října v 15.00 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO - Sokol LÍPA B  1 : 1  (1:0)
        Fakta - branky: Pešek - Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou) - Šolc Jakub (Volichov), Nový Pavel (Okrouhlice). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Radek Krpálek, Michal Fejt - Marek Fejt, Josef Fejt, Antonín Kutlvašr, Filip Mareš - Jaroslav Bouchner, Jakub Hrdlička. Střídali: Petr Havel, Petr Bouda. 
 
Ostatní zápasy 10.kola:
Světlá n.S. B - Lipnice  1 : 4
Dlouhá Ves - Ždírec n.D. B  3 : 1
Staré Ransko - Chotěboř B  1 : 2
Jeřišno - Veselý Žďár  0 : 1
Šlapanov - Okrouhlice  2 : 1
Přibyslav B - Rozsochatec  2 : 3

9.kolo: sobota 5.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - SK PŘIBYSLAV B  1 : 0  (1:0)
          Fakta - branka: Pavel Havel. Rozhodčí: Bošacký Petr (Havlíčkův Brod) - Švarc Libor, Novotný Dominik (oba Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Radek Krpálek, Josef Kutlvašr st., Filip Šimek, Josef Fejt - Pavel Sedlák, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Filip Mareš - Jaroslav Bouchner, Miroslav Špiňar. (střídali: Ondřej Švec, Marek Fejt, Tomáš Koref). 
 
Ostatní zápasy 9.kola:
Chotěboř B - Dlouhá Ves  2 : 1
Veselý Žďár - Lipnice  1 : 2
Dolní Město - Světlá n.S. B  0 : 1
Okrouhlice - Staré Ransko  4 : 0
Rozsochatec - Šlapanov  1 : 0
Ždírec n.D. B - Jeřišno  2 : 0
 
8.kolo: neděle 29.září v 10.00 hodin:
Jiskra ŠLAPANOV - Sokol LÍPA B   4 : 2  (2:1)
            Fakta - branky: Schafferhans 3, Jokl - Miroslav Kučírek, Marek Fejt. Rozhodčí: Licek Jan (Havlíčkův Brod) - Kolman Marcel (Mírovka), Krondráf Jan (Štoky). ČK: 0:1 (Stanislav Böhm). Sestava: Milan Exner - Tomáš Koref, Josef Kutlvašr st., Patrik Prostřední, Marek Fejt - Josef Fejt, Pavel Sedlák, Pavel Havel, Miroslav Kučírek - Maref Fejt, Martin Brabenec. (střídali: Stanislav Böhm, Michal Vopěnka)
 
Ostatní zápasy 8.kola:
Světlá n.S. B - Veselý Žďár  4 : 0
Ždírec n.D. B - Lipnice  7 : 0
Dlouhá Ves - Okrouhlice  3 : 2
Staré Ransko - Rozsochatec  3 : 0
Jeřišno - Chotěboř B  5 : 1
Přibyslav B - Dolní Město  1 : 1

7.kolo: neděle 22.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Spartak STARÉ RANSKO  1 : 2  (1:1)
        Fakta - branky: Jaroslav Bouchner - Mitáček, Ročárek. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod) - Kolman Marcel (Mírovka), Krondráf Jan (Štoky). ČK: 1:0 (Filip Šimek). Sestava: Petr Vašák - Luboš Koubek, Antonín Kutlvašr ml., Filip Šimek, Martin Brabenec - Petr Havel, Josef Fejt, Jakub Havel, Filip Mareš - Jaroslav Bouchner, Stanislav Böhm.
 
Ostatní zápasy 7.kola:
Rozsochatec - Dlouhá Ves  4 : 3
Chotěboř B - Lipnice  1 : 2
Ždírec n.D. B - Veselý Žďár  0 : 3
Přibyslav B - Světlá n.S. B  4 : 2
Dolní Město - Šlapanov  3 : 0
Okrouhlice - Jeřišno  5 : 1

6.kolo: sobota 14.září v 16.00 hodin:
DLOUHÁ VES - Sokol LÍPA B  4 : 2  (3:1)
        Fakta - branky: Pospíchal 3, Lukačina - Jaroslav Bouchner, Lukáš Havel. Rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled) - Matějka Jan (Havlíčkův Brod), Krondráf Jan (Štoky). ČK: 1:1. Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Filip Šimek, Milan Meruňka - Martin Koref, Radek Krpálek, Lukáš Havel, Josef Fejt - Jaroslav Bouchner, Petr Bouda. 
 
Ostatní zápasy 6.kola:
Světlá n.S. B - Ždírec n.D. B  4 : 2
Okrouhlice - Lipnice   5 : 1
Staré Ransko - Dolní Město  2 : 2
Veselý Žďár - Chotěboř B  0 : 2
Šlapanov - Přibyslav B  1 : 2
Jeřišno - Rozsochatec  5 : 1

5.kolo: sobota 7.září v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Viktorie JEŘIŠNO  4 : 0  (3:0)
       Fakta - branky: Jaroslav Bouchner, Stanislav Böhm, Miroslav Kučírek, Josef Fejt. Rozhodčí: Hart Milan (Nová Ves u Světlé) - Nový Pavel (Okrouhlice), Šolc Jakub (Volichov). Sestava: Petr Vašák - Ondřej Švec, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Radek Krpálek - Filip Mareš, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Pavel Sedlák - Jaroslav Bouchner, Stanislav Böhm. 
 
Ostatní zápasy 5.kola:
Rozsochatec - Lipnice  3 : 2
Chotěboř B - Ždírec n.D. B  2 : 1
Šlapanov - Světlá n.S. B  5 : 3
Přibyslav B - Staré Ransko  3 : 0
Dolní Město - Dlouhá Ves  0 : 3
Okrouhlice - Veselý Žďár  1 : 4
 
4.kolo: sobota 31.října v 16.00 hodin:
hřiště Dolní Město
Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA B  2 : 1  (1:1)
        Fakta - branky: Valenta 2 - Krpálek Radek. Rozhodčí: Čejka Pavel (Leština u Světlé) - Nykl František, Novotný Dominik (oba Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Fejt, Václav Souček, Filip Šimek - Radek Krpálek, Antonín Kutlvašr, Filip Mareš. Ondřej Švec - Miroslav Brabenec, Petr Havel.
 
Ostatní zápasy 4.kola:
Světlá n.S. B - Chotěboř B  2 : 3
Ždírec n.D. B - Okrouhlice  7 : 1
Veselý Žďár - Rozsochatec  3 : 0
Dlouhá Ves - Přibyslav B  1 : 0
Staré Ransko - Šlapanov  3 : 2
Jeřišno - Dolní Město  3 : 2
 
3.kolo: neděle 25.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol VESELÝ ŽĎÁR  1 : 3  (1:1)
        Fakta - branky: Josef Kutlvašr st. - P.Kučírek 2, L.Kučírek. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno) - Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Milan Meruňka, Josef Fejt - Marek Fejt, Luboš Starý, Radek Krpálek, Filip Mareš - Jaroslav Bouchner, Stanislav Böhm. (střídali: Petr Bouda, Tomáš Vencovský). 
 
Ostatní zápasy 3.kola:
Staré Ransko - Světlá n.S. B  1 : 1
Rozsochatec - Ždírec n.D. B  3 : 1
Šlapanov - Dlouhá Ves  2 : 1
Přibyslav B - Jeřišno  1 : 1
Dolní Město - Lipnice  2 : 2
Okrouhlice - Chotěboř B  2 : 2
 
2.kolo: sobota 17.srpna v 16.30 hodin:
SK Dekora ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B - Sokol LÍPA B   1 : 4  (1:3)
       Fakta - branky: M.Klimeš - Jaroslav Bouchner 3, Filip Mareš. Rozhodčí: Nykl František - Muzikář Jaroslav, Bílek David (všichni Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Pavel Havel, Filip Šimek, Pavel Souček Marek Fejt, Luboš Starý, Josef Fejt, Filip Mareš - Jaroslav Bouchner, Petr Havel. Střídali: Vojtěch Baloun, Patrik Prostřední, Lukáš Havel. 
 
Ostatní zápasy 2.kola:
Světlá n.S. B - Okrouhlice  0 : 1
Chotěboř B - Rozsochatec  3 : 0
Lipnice - Přibyslav B  2 : 3
Dlouhá Ves - Staré Ransko  4 : 1
Veselý Žďár - Dolní Město  1 : 1
Jeřišno - Šlapanov  3 : 3

1.kolo: sobota 10.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - FC CHOTĚBOŘ B  3 : 5  (1:3)
        Fakta - branky: Marek Fejt, Bouchner Jaroslav, Petr Havel - Koutný 2, Ďoubal, Doležal, Tůma. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - Nykl František, Bílek David (všichni Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Filip Šimek, Josef Fejt - Pavel Sedlák, Miroslav Kučírek, Antonín Kutlvašr ml., Marek Fejt - Jaroslav Bouchner, Stanislav Böhm. (střídali: Petr Havel, Josef Kutlvašr ml., Milan Meruňka).
 
Ostatní zápasy 1.kola:
Dlouhá Ves - Světlá n.S. B  3 : 0 kontumačně
Rozsochatec - Okrouhlice  3 : 4
Šlapanov - Lipnice  2 : 2
Přibyslav B - Veselý Žďár  1 : 2
Staré Ransko - Jeřišno   3 : 4
Dolní Město - Ždírec n.D. B  1 : 0

Konečná tabulka
Okresní přebor
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   26   18   4   4   66:31   58   19  
 
  2.       26   15   2   9   36:35   47   8  
 
  3.       26   14   3   9   69:59   45   6  
 
  4.   web >   26   13   4   9   56:51   43   4  
 
  5.       26   13   4   9   58:58   43   4  
 
  6.       26   13   1   12   63:57   40   1  
 
  7.   web >   26   11   3   12   62:55   36   -3  
 
  8.   web >   26   11   3   12   51:55   36   -3  
 
  9.   web >   26   9   7   10   64:44   34   -5  
 
  10.   web >   26   9   7   10   42:42   34   -5  
 
  11.       26   8   5   13   45:67   29   -10  
 
  12.       26   6   10   10   40:49   28   -11  
 
  13.   web >   26   7   5   14   50:54   26   -13  
 
  14.       26   4   4   18   27:72   16   -23  
 
 
Nejlepší střelec: BOUCHNER Jaroslav --> 11 gólů.
Dále Fejt Marek 5, Krpálek Radek 4, Hrdlička Jakub, Vácha Josef II, Kučírek Miroslav, Havel Pavel, Böhm Stanislav a Kutlvašr Antonín ml. po 3, Souček Pavel a Havel Petr po 2, Kutlvašr Josef st., Koref Tomáš, Mareš Filip, Šimek Filip, Fejt Josef, Fejt Michal, Kutlvašr Josef ml. a Havel Lukáš po 1.
Trenér: Štefeček Pavel
Asistent trenéra: Havel Pavel
14.07.2014 09:32:15
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one