Dorost - okresní přebor 
okres Havlíčkův Brod
Sezóna 2012/2013


11.kolo: sobota 15.června
Sokol LÍPA má volno.
       
Ostatní zápasy 11.kola:
Staré Ransko - Herálec (HB)  2 : 0
Habry - Pohled  4 : 0
Lučice - Tis  5 : 1
Velká Losenice - Kožlí  1 : 3

10.kolo: sobota 8.června v 11.00 hodin:
Sokol HERÁLEC - Sokol LÍPA  0 : 6
       Fakta - branky: Marek Fejt 2, Antonín Kutlvašr, Petr Havel, Tomáš Rosecký, Ondřej Švec. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Pavel Jandáček - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Luboš Heřmánek, Tomáš Vencovský - Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Petr Havel - Tomáš Rosecký, Marek Fejt. (střídali: Patrik Prostřední, Jan Kotlán, Lukáš Havel).

Ostatní zápasy 10.kola:
Tis - Habry  3 : 7
Staré Ransko - Velká Losenice  4 : 0
Kožlí - Lučice  4 : 0

18.kolo: sobota 1.června v 14.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol POHLED  5 : 1  (2:0)
         Fakta - branky: Petr Havel 4, Ondřej Švec (PK). Rozhodčí: Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Pavel Jandáček (46.Marek Fejt) - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Luboš Heřmánek, Tomáš Vencovský - Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Petr Havel - Tomáš Rosecký, Marek Fejt (46.Pavel Jandáček). (střídali: Patrik Prostřední, Jan Kotlán, Lukáš Havel).

Ostatní zápasy 18.kola:
Habry - Kožlí  3 : 2
Lučice - Staré Ransko  2 : 3
Herálec (HB) - Velká Losenice

17.kolo: sobota 25.května v 14.00 hodin:
TJ TIS - Sokol LÍPA  2 : 9  (1:4)
        Fakta - branky: Ondřej Švec 3, Tomáš Koref 2, Patrik Prostřední, Marek Fejt, Antonín Kutlvašr, Tomáš Vencovský. Rozhodčí: Hart Milan (Nová Ves u Světlé). Sestava: Marek Fejt (46.Antonín Kutlvašr) - Milan Meruňka, Vojtěch Baloun, Luboš Heřmánek, Antonín Kutlvašr (46.Marek Fejt) - Ondřej Švec, Tomáš Vencovský, Tomáš Koref - Lukáš Havel, Petr Havel, Patrik Prostřední.

Ostatní zápasy 17.kola:
Pohled - Herálec (HB)  2 : 6
Staré Ransko - Habry  1 : 5
Velká Losenice - Lučice  2 : 0

16.kolo: neděle 19.května v 13.00 hodin:
Sokol LÍPA - SK KOŽLÍ  4 : 4  (3:3)
         Fakta - branky: Tomáš Rosecký, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec (PK), Tomáš Vencovský. Rozhodčí: Matějka Jan (Havlíčkův Brod). Sestava: Pavel Jandáček - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Luboš Heřmánek, Tomáš Vencovský - Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Petr Havel - Tomáš Rosecký, Marek Fejt. (střídali: Patrik Prostřední, Jan Kotlán, Lukáš Havel).

Ostatní zápasy 16.kola:
Pohled - Tis  3 : 0
Habry - Velká Losenice  4 : 1
Herálec (HB) - Lučice  4 : 1

15.kolo: sobota 11.května v 15.00 hodin:
Spartak STARÉ RANSKO - Sokol LÍPA  2 : 2  (1:1)
         Fakta - branky: Antonín Kutlvašr, Marek Fejt. Rozhodčí: Kutil Petr (Hlinsko v Čechách).SestavaPavel Jandáček - Milan Meruňka, Luboš Heřmánek, Vojta Baloun, Tomáš Vencovský - Tomáš Koref, Tonda Kutlvašr, Ondřej Švec, Marek Fejt -  Patrik Prostřední, Tomáš Rosecký.

Ostatní zápasy 15.kola:
Tis - Herálec (HB)  0 : 5
Lučice - Habry  1 : 5
Kožlí - Pohled  1 : 0

14.kolo: sobota 4.května v 14.00 hodin:
Sokol LÍPA - VELKÁ LOSENICE  1 : 1  (1:1)
        Fakta - branka: Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Kocifaj Anton (Tis). ČK: 0:1. Sestava: Pavel Jandáček - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Radek Čejka, Tomáš Vencovský - Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Lukáš Havel - Tomáš Rosecký, Patrik Prostřední. (střídali: Jan Špilka, Jan Kotlán).

Ostatní zápasy 14.kola:
Pohled - Staré Ransko  2 : 4
Tis - Kožlí  1 : 8
Herálec (HB) - Habry  1 : 4

13.kolo: sobota 27.dubna v 13.30 hodin:
Sokol LUČICE - Sokol LÍPA  1 : 0  (0:0)
        Fakta - rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice)Sestava: Lukáš Havel - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Luboš Heřmánek - Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Patrik Prostřední, Marek Fejt - Petr Havel, Tomáš Rosecký.

Ostatní zápasy 13.kola:
Kožlí - Herálec (HB)  1 : 0
Staré Ransko - Tis  7 : 0
Velká Losenice - Pohled  5 : 1

12.kolo: sobota 20.dubna v 13.30 hodin: 
Sokol LÍPA - Sokol HABRY  3 : 2  (1:1)
        Fakta - branky: Tomáš Vencovský, Tomáš Rosecký, Lukáš Havel. Rozhodčí: Kolman Marcel (Mírovka).Sestava: Antonín Kutlvašr - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Luboš Heřmánek, Tomáš Koref - Patrik Prostřední, Ondřej Švec, Lukáš Havel - Tomáš Rosecký, Marek Fejt. (střídali: Jan Kotlán, Ondřej Koláček, Radek Čejka).

Ostatní zápasy 12.kola:
Pohled - Lučice  3 : 1
Tis - Velká Losenice  0 : 1
Kožlí - Staré Ransko  2 : 0

1.kolo: sobota 27.října v 12.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol HERÁLEC  4 : 1  (1:0)
       Fakta - branky: Petr Havel 2, Tomáš Rosecký, Milan Špiňar. Rozhodčí: Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou). Sestava: Pavel Jandáček - Vojtěch Baloun, Luboš Heřmánek, Patrik Prostřední, MilanMeruňka - Ondřej Švec, Tomáš Koref, Marek Fejt, Lukáš Havel - Petr Havel, Tomáš Rosecký.


Ostatní zápasy 1.kola:
Habry - Tis  7 : 1
Lučice - Kožlí  0 : 5
Velká Losenice - Staré Ransko  1 : 0

9.kolo: sobota 20.října v 10.00 hodin:
Sokol POHLED - Sokol LÍPA  1 : 6  (0:4)
     Fakta - branky: Tomáš Rosecký 3, Petr Havel 2, Lukáš Havel. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves).Sestava: Antonín Kutlvašr - Milan Meruňka, Patrik Prostřední, Vojtěch Baloun, Tomáš Vencovský - Tomáš Koref, Marek Fejt, Ondřej Švec, Tomáš Rosecký - Petr Havel, Lukáš Havel. Náhradník Milan Špiňar, Pavel Jandacek. 

Ostatní zápasy 9.kola:
Velká Losenice - Herálec  4 : 2
Staré Ransko - Lučice  1 : 3
Kožlí - Habry   3 : 2

8.kolo: sobota 13.října v 12.30 hodin:
Sokol LÍPA - TJ TIS  10 : 0  (3:0)
        Fakta - branky: Petr Havel 3, Tomáš Rosecký 2, Milan Špiňar 2, Ondřej Švec, Lukáš Havel, Marek Fejt. Rozhodčí: Culka Ladislav (Ostružno). Sestava: Antonín Kutlvašr - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Luboš Heřmánek - Tomáš Koref, Marek Fejt, Ondřej Švec, Lukáš Havel - Tomáš Rosecký, Petr Havel.

Ostatní zápasy 8.kola:
Herálec - Pohled  1 : 3
Habry - Staré Ransko  1 : 1
Lučice - Velká Losenice  2 : 2

7.kolo: sobota 6.října v 12.30 hodin:
SK KOŽLÍ - Sokol LÍPA  0 : 9  (0:7)
      Fakta - branky: Petr Havel 2, Ondřej Švec 2, Tomáš Rosecký, Milan Špiňar, Marek Fejt, Lukáš Havel, Antonín Kutlvašr (PK). Rozhodčí: Herink Tomáš (Vilémov). Sestava: Antonín Kutlvašr - Luboš Heřmánek, Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Patrik Prostrední -  Tomáš Koref, Marek Fejt, Ondřej Švec, Tomáš Rosecký - Lukáš Havel, Petr Havel. Střídání Milan Špiňar, Jan Kotlán, Vojta Baloun. 

Ostatní zápasy 7.kola:
Lučice - Herálec  0 : 7
Velká Losenice - Habry  4 : 1
Tis - Pohled  1 : 2

6.kolo: sobota 29.září v 13.00 hodin:
Sokol LÍPA - Spartak STARÉ RANSKO  3 : 0  (1:0)
        Fakta - branky: Petr Havel, Lukáš Havel, Milan Meruňka. Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves).Sestava: Antonín Kutlvašr - Patrik Prostřední, Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Luboš Heřmánek - Tomáš Koref, Marek Fejt, Ondřej Švec, Lukáš Havel - Tomáš Rosecký, Petr Havel.

Ostatní zápasy 6.kola:
Herálec - Tis  3 : 0  kontumačně
Pohled - Kožlí  1 : 0
Habry - Lučice  12 : 0

5.kolo: neděle 23.září v 13.00 hodin:
TJ VELKÁ LOSENICE - Sokol LÍPA  1 : 4  (1:2)
       Fakta - branky: Lukáš Havel 2, Tomáš Koref, Ondřej Švec. Rozhodčí: Bouda Josef (Lípa). Sestava: Antonín Kutlvašr - Patrik Prostřední, Milan Meruňka, Tomáš Rosecký, Luboš Heřmánek - Tomáš Koref, Ondřej Švec, Marek Fejt, Tomáš Vencovský - Lukáš Havel, Petr Havel. (Vojtěch Baloun).

Ostatní zápasy 5.kola:
Habry - Herálec  5 : 2
Staré Ransko - Pohled  1 : 1
Kožlí - Tis  14 : 1

4.kolo: sobota 15.září v 13.00 hodin:
Sokol LÍPA - Sokol LUČICE  5 : 3  (2:1)
     Fakta - branky: Tomáš Rosecký 2, Ondřej Švec, Milan Špiňar, Petr Havel. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Pavel Jandáček - Luboš Heřmánek, Milan Meruňka, Vojtěch Baloun (Patrik Prostřední), Tomáš Rosecký - Ondřej Švec, Tomáš Vencovský, Lukáš Havel (Milan Špiňar), Tomáš Koref - Petr Havel, Marek Fejt.

Ostatní zápasy 4.kola:
Herálec - Kožlí  2 : 1
Tis - Staré Ransko  2 : 4
Pohled - Velká Losenice  1 : 0

3.kolo: sobota 8.září v 11.15 hodin:
Sokol HABRY - Sokol LÍPA  2 : 1  (1:1)
       Fakta - branka: Milan Špiňar. Rozhodčí: Švarc Libor - Bílek David (oba Světlá nad Sázavou).Sestava: Pavel Jandáček - Tomáš Vencovský, Tomáš Koref, Tomáš Rosecký, Milan Meruňka - Luboš Heřmánek, Marek Fejt, Vojtěch Baloun, Ondřej Švec - Petr Havel, Milan Špiňar.

Ostatní zápasy 3.kola:
Lučice - Pohled  1 : 4
Velká Losenice - Tis  4 : 0
Staré Ransko - Kožlí  1 : 2

2.kolo: sobota 1.září:
Sokol LÍPA má volno.

Ostatní zápasy 2.kola:
Herálec - Staré Ransko  2 : 2
Kožlí - Velká Losenice 

Konečná tabulka
Okresní přebor dorostu H.Brod:
#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1.
  SOKOL HABRY
16 12 1 3 73:25 37 13
2. 16 11 3 2 72:21 36 12
3. 16 11 1 4 53:26 34 10
4. 15 7 2 6 28:26 23 -1
5. 16 6 4 6 33:28 22 -2
6. web > 16 7 1 8 26:45 22 -2
7. 15 6 1 8 36:35 19 -2
8. 16 3 1 12 20:61 10 -14
9.
  Tis
16 1 0 15 15:89 3 -21

Nejlepší střelec: HAVEL Petr --> 16 gólů.
Dále Rosecký Tomáš 12, Švec Ondřej 11, Havel Lukáš 7, Špiňar Milan, Kutlvašr Antonín, Fejt Marek po 6, Vencovský Tomáš, Koref Tomáš po 3, Meruňka Milan, Prostřední Patrik po 1.
Trenéři: Baloun Ondřej, Kutlvašr Josef.

17.07.2013 05:51:03
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one