C-tým - IV.třída, B
okres Havlíčkův Brod

Sezóna 2012/2013



16.kolo: neděle 30.června v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol VESELÝ ŽĎÁR B  1 : 3  (0:1)
     Fakta - branky: Milan Meruňka - Červený, Šimek, Blažek. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod).SestavaMilan Exner - Vojtěch Baloun (70. Martin Kalina), Petr Rosecký (65. Jiří Med), Václav Souček, Luboš Koubek  - Milan Meruňka, Josef Vácha, Martin Brabenec - František Havel (68. Rostislav Šťastný), Pavel Souček. 

Ostatní zápasy 16.kola:
Úsobí - Šmolovy  4 : 1
Habry B - Kouty  3 : 3
Dolní Město B - Vilémov  3 : 1
Kamenná Lhota - Kožlí B  2 : 2
Okrouhlice B - Lipnice B  2 : 2

14.kolo: sobota 22.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU B  3 : 0 kontumačně, hosté nepřijeli.

Ostatní zápasy 14.kola:
Úsobí - Kouty  1 : 5
Habry B - Dolní Město B  4 : 1
Kamenná Lhota - Vilémov  3 : 3
Světlá n.S. C - Kožlí B  1 : 0
Šmolovy - Okrouhlice B  4 : 0

26.kolo: sobota 15.června v 17.30 hodin:
SK KOŽLÍ B - Sokol LÍPA C  2 : 2  (1:1)
     Fakta - branky: - Rostislav Šťastný 2. Rozhodčí: Kubeš Petr (Golčův Jeníkov). Sestava: Petr Vašák -Vojtěch Baloun, Petr Rosecký, Martin Kalina, Václav Souček - Lukáš Havel Ondřej Baloun, Josef Vácha I.  - Petr Havel, Patrik Prostřední, Rostislav Šťastný.

Ostatní zápasy 26.kola:
Lipnice B - Veselý Žďár B  2 : 0
Vilémov - Okrouhlice B  3 : 0
Kouty - Kamenná Lhota  4 : 1
Šmolovy - Světlá n.S. C  5 : 2
Dolní Město B - Úsobí  4 : 0

25.kolo: sobota 8.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA C - ZD ŠMOLOVY  1 : 2  (0:1)
     Fakta - branky: vlastní - Kučírek, A.Vaněček. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Marek Fejt - Petr Honsa, Petr Rosecký, Václav Souček, Martin Kalina - Josef Vácha I, Ondřej Baloun, Lukáš Havel, Aleš Moravec - Jiří Fejt, Rostislav Šťastný. (střídali: Patrik Prostřední, Vojtěch Baloun).

Ostatní zápasy 25.kola:
Úsobí - Habry B   2 : 3
Okrouhlice B - Kouty  0 : 3
Světlá n.S. C - Vilémov  7 : 7
Veselý Žďár B - Kožlí B  4 : 1
Kamenná Lhota - Dolní Město B  0 : 1

24.kolo: neděle 2.června v 10.00 hodin:
Sokol VILÉMOV - Sokol LÍPA C  5 : 2  (3:2)
      Fakta - branky: Svoboda 2, Procházka 2, Puchta - Pavel Souček 2. Rozhodčí: Čejka Pavel (Leština u Světlé). ČK: 0:1 (Jiří Med). SestavaMarek Fejt - Milan Meruňka, Petr Rosecký, Václav Souček, Jiří Med - Josef Vácha I, Lukáš Havel, Aleš Moravec (46.Ondřej Baloun), Martin Brabenec - František Havel (15. Martin Kalina), Pavel Souček.

Ostatní zápasy 24.kola:
Dolní Město B - Okrouhlice B  5 : 1
Habry B - Lipnice B  3 : 2
Kouty - Světlá n.S. C  12 : 1
Úsobí - Kamenná Lhota  2 : 0
Šmolovy - Veselý Žďár B  0 : 3

23.kolo: sobota 25.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA C - Melechovan KOUTY  2 : 2  (1:1)
     Fakta - branky: Lukáš Havel, František Havel - Jeřábek, Petr. Rozhodčí: Kolman Marcel (Mírovka).Sestava: Marek Fejt - Petr Rosecký, Martin Kalina, Jiří Med, Václav Souček - Josef Vácha Ondřej Baloun, Ondřej Švec - Lukáš Havel, František Havel, Petr Honsa. 

Ostatní zápasy 23.kola:
Kamenná Lhota - Habry B  1 : 1
Okrouhlice B - Úsobí  0 : 0
Světlá n.S. C - Dolní Město B  4 : 4
Veselý Žďár B - Vilémov  1 : 2
Lipnice B - Kožlí B  4 : 2

22.kolo: neděle 19.května v 16.30 hodin:
Rebel DOLNÍ MĚSTO B - Sokol LÍPA C  3 : 0  (1:0)
      Fakta - branky: Vaňha 2, Veselský. Rozhodčí: Horský Jan (Velká Paseka).

Ostatní zápasy 22.kola:
Habry B - Kožlí B    8 : 2
Kouty - Veselý Žďár B  5 : 2
Úsobí - Světlá n.S. C  3 : 2
Kamenná Lhota - Okrouhlice B  1 : 0
Šmolovy - Lipnice B  3 : 0

21.kolo: sobota 11.května v 17.30 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol ÚSOBÍ  3 : 1  (1:1)
      Fakta - branky: František Havel, Václav Souček, Rostislav Šťastný - Havel. Rozhodčí: Kocifaj Anton (Tis). Sestava: Marek Fejt - Jiří Med, Petr Rosecký, Václav Souček, Luboš Koubek (Martin Brabenec) - Josef Vácha, Ondřej Baloun, Martin Kalina - Rostislav Šťastný, František Havel, Aleš Moravec.

Ostatní zápasy 21.kola:
Okrouhlice B - Habry B  0 : 2
Světlá n.S. C - Kamenná Lhota  2 : 2
Veselý Žďár B - Dolní Město B    2 : 2
Lipnice B - Vilémov  1 : 2
Šmolovy - Kožlí B  3 : 0 kontumačně

15.kolo: středa 8.května v 16.30 hodin:
LÍPA C VOLNO!

Ostatní zápasy 15.kola:
Kožlí B - Okrouhlice B   0 : 6
Veselý Žďár B - Habry B  4 : 1
Lipnice B - Světlá n.S. C  1 : 3
Vilémov - Úsobí  2 : 2
Kouty - Dolní Město B  5 : 2
Šmolovy - Kamenná Lhota  0 : 2

20.kolo: neděle 5.května v 10.00 hodin:
FC KAMENNÁ LHOTA - Sokol LÍPA C  1 : 1  (1:1)
     Fakta - branky: M.Smejkal - Ondřej Baloun. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou). SestavaMarek Fejt - Petr Rosecký, Jiří Med, Václav Souček, Luboš Koubek - Martin Brabenec, Josef Vácha, Tomáš Rosecký - František Havel, Ondřej Baloun, Petr Havel. (Rostislav Šťastný, Tomáš Koref).

Ostatní zápasy 20.kola:
Vilémov - Kožlí B  5 : 1
Kouty - Lipnice B  6 : 0
Úsobí - Veselý Žďár B  4 : 2
Okrouhlice B - Světlá n.S. C  3 : 1
Šmolovy - Habry B  2 : 0

19.kolo: neděle 28.dubna v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol OKROUHLICE B  1 : 2  (0:2)
     Fakta - branky: Václav Souček - Jan Beránek 2. Rozhodčí: Švarc Libor (Světlá nad Sázavou) - Krondráf Jan (Štoky). Sestava: Ondřej Baloun - Petr Rosecký, Jiří Med, Václav Souček, Martin Kalina - Josef Vácha, Josef Fejt, Aleš Moravec, Marek Fejt Martin Brabenec, Tomáš Koref.

Ostatní zápasy 19.kola:
Kožlí B - Kouty  1 : 6
Světlá n.S. C - Habry B   1 : 3
Veselý Žďár B - Kamenná Lhota  0 : 1
Lipnice B - Dolní Město B  0 : 7
Šmolovy - Vilémov  2 : 2

18.kolo: neděle 21.dubna v 10.00 hodin:
Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C - Sokol LÍPA C  1 : 2  (0:2)
     Fakta - branky: Domkář - Václav Souček, Martin Koref. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou). Sestava Milan Čech - Petr Rosecký, Martin Kalina, Václav Souček, Josef Prostřední - Lukáš Havel (Tomáš Rosecký), Pavel Havel (Patrik Prostřední), Josef Vácha - Martin Koref, František Havel, Aleš Moravec

Ostatní zápasy 18.kola:
Habry B - Vilémov  3 : 3
Úsobí - Lipnice B  1 : 6
Okrouhlice B - Veselý Žďár B  0 : 1
Šmolovy - Kouty  1 : 4
Dolní Město B - Kožlí B  7 : 1

17.kolo: neděle 14.dubna v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol HABRY B  4 : 0  (0:0)
        Fakta - branky: Petr Havel, Luboš Koubek, František Havel, Martin Koref. Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Milan Čech - Luboš Koubek, Václav Souček, Jiří Med - Josef Vácha I, Martin Brabenec, Lukáš Havel, Roman Souček, František Havel - Petr Havel, Martin Kalina. Střídali: Ondřej Baloun, Martin Koref.

Ostatní zápasy 17.kola:
Kožlí B - Úsobí  1 : 2
Veselý Žďár B - Světlá n.S. C  0 : 0
Lipnice B - Kamenná Lhota  1 : 1
Vilémov - Kouty  5 : 3
Šmolovy - Dolní Město B  3 : 0

Dohrávka 12.kola: sobota 10.listopadu v 13.30 hodin:
ZD ŠMOLOVY - Sokol LÍPA C  0 : 3 kontumačně

Ostatní zápasy 12.kola:
Habry B - Úsobí  3 : 3  
Dolní Město B - Kamenná Lhota  3 : 2 
Kouty - Okrouhlice B    4 : 0
Vilémov - Světlá nad Sázavou C  1 : 0 
Kožlí B - Veselý Žďár B    5 : 2

13.kolo: neděle 4.listopadu v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - SK KOŽLÍ B  4 : 2  (3:0)
       Fakta - branky: Pavel Havel, Lukáš Havel, František Havel, Václav Souček - Kopic 2. Rozhodčí:Venc Radek (Havlíčkův Brod). Sestava: Ondřej Baloun - Petr Rosecký, Václav Souček, Jiří Med, Martin Kalina, - Roman Souček, Josef Vácha I, Pavel Havel, František Havel (Vojtěch Baloun) - Petr Honsa (Lukáš Havel), Martin Brabenec. 

Ostatní zápasy 13.kola:
Veselý Žďár B - Lipnice nad Sázavou B  3 : 2
Světlá nad Sázavou C - Šmolovy  3 : 0
Okrouhlice B - Vilémov  3 : 4
Kamenná Lhota - Kouty  2 : 1
Úsobí - Dolní Město B  1 : 1 


12.kolo: neděle 28.října v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - ZD ŠMOLOVY  ODLOŽENO pro NEZPŮSOBILÝ TERÉN

Ostatní zápasy 12.kola:
Habry B - Úsobí  ODLOŽENO
Dolní Město B - Kamenná Lhota  ODLOŽENO
Kouty - Okrouhlice B  ODLOŽENO
Vilémov - Světlá nad Sázavou C  ODLOŽENO
Kožlí B - Veselý Žďár B  ODLOŽENO


11.kolo: sobota 20.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA C - Sokol VILÉMOV  2 : 2  (0:1)
       Fakta - branky: Ondřej Baloun, Václav Souček. RozhodčíNykl František (Světlá nad Sázavou).Sestava: Lukáš Hrabec - Petr Rosecký, Martin Kalina, Václav Souček, Jiří Med - Ondřej Baloun, Josef Prostřední,, Aleš Moravec, František Havel - Josef Vácha I, Petr Honsa.

Ostatní zápasy 11.kola:
Lipnice nad Sázavou B - Habry B  1 : 4
Veselý Žďár B - Šmolovy  3 : 2
Světlá nad Sázavou C - Kouty  1 : 1
Okrouhlice B - Dolní Město B  0 : 1
Kamenná Lhota - Úsobí  2 : 1


10.kolo: neděle 14.října v 10.00 hodin:
Melechovan KOUTY - Sokol LÍPA C  8 : 0  (5:0)
        Fakta - branky: Mašek 4, Čáp 2, Šimek, Novotný. RozhodčíŠvarc Libor (Světlá nad Sázavou).SestavaOndřej Baloun - Petr Rosecký, Jiří Med, Václav Souček, Milan Meruňka - Tomáš Rosecký, Martin Brabenec, Josef Vácha I, Petr Havel - Rosta Šťastný, František Havel.

Ostatní zápasy 10.kola:
Habry B - Kamenná Lhota  4 : 0
Úsobí - Okrouhlice B  4 : 0
Dolní Město B - Světlá nad Sázavou C  2 : 1
Vilémov - Veselý Žďár B  2 : 1
Kožlí B - Lipnice nad Sázavou B  1 : 1


9.kolo: neděle 7.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Rebel DOLNÍ MĚSTO B  1 : 0  (1:0)
       Fakta - branka: Petr Havel. RozhodčíBeránek Jiří (Okrouhlice). Sestava: Petr Vašák - Petr Rosecký, Jiří Med, Václav Souček, Milan Meruňka - Tomáš Rosecký, Ondřej Baloun, Josef Vácha I, Petr Havel - Rosta Šťastný, František Havel.

Ostatní zápasy 9.kola:
Kožlí B - Habry B  1 : 4
Lipnice nad Sázavou B - Šmolovy  1 : 1
Veselý Žďár B - Kouty  0 : 4
Světlá nad Sázavou C - Úsobí  3 : 3
Okrouhlice B - Kamenná Lhota  1 : 2


8.kolo: neděle 30.září v 10.00 hodin:

Sokol ÚSOBÍ - Sokol LÍPA C  2 : 1  (0:1)
         Fakta - branky: Novák (PK), Vojtíšek - Václav Souček (PK). Rozhodčí: Prokš Jiří (Dlouhá Ves).Sestava: Antonín Kutlvašr ml. - Milan Kulhánek, Petr Rosecký, Václav Souček, Jiří Med - Martin Brabenec, Ondřej Baloun, Josef Vácha I., Rostislav Šťastný - Pavel Souček, František Havel (střídali: Milan Meruňka, Tomáš Vencovský).

Ostatní zápasy 8.kola:
Habry B - Okrouhlice B  4 : 2
Kamenná Lhota - Světlá nad Sázavou C  3 : 0
Dolní Město B - Veselý Žďár B  4 : 1
Vilémov - Lipnice nad Sázavou B  0 : 3  kontumačně
Kožlí B - Šmolovy  4 : 2

7.kolo: neděle 23.září v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - FC KAMENNÁ LHOTA  3 : 5  (3:3)
        Fakta - branky: Jakub Hrdlička 2, Martin Brabenec - L.Hadaštok 2, Procházka, Hoffmann, J.Urban. Rozhodčí: Kocifaj Anton (Tis). Sestava: Milan Pešák - Petr Rosecký, Luboš Koubek, Ondřej Baloun, Martin Brabenec - Vasek Soucek, Pavel Souček, Josef Vácha I., František Havel - Jakub Hrdlička, Rostislav Šťastný. (Martin Kalina).

Ostatní zápasy 7.kola:
Habry B - Šmolovy  5 : 2
Kožlí B - Vilémov  3 : 2
Lipnice nad Sázavou B - Kouty  1 : 3
Veselý Žďár B - Úsobí  2 : 3
Světlá nad Sázavou C - Okrouhlice B  3 : 0


6.kolo: neděle 16.září v 10.00 hodin:
Sokol OKROUHLICE B - Sokol LÍPA C  1 : 7  (0:5)
       Fakta - branky: Zikmunda - Václav Souček 2, Ondřej Baloun 2, Luboš Koubek, Martin Brabenec, František Havel.  Rozhodčí: Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Petr Rosecký, Ondřej Baloun, Václav Souček - Milan Meruňka, Marek Fejt,  Josef Vácha I, Martin Brabenec - František Havel, Antonín Kutlvašr st. (Martin Kalina, Lukáš Hrabec).

Ostatní zápasy 6.kola:
Habry B - Světlá nad Sázavou C  5 : 2
Kamenná Lhota - Veselý Žďár B
Dolní Město B - Lipnice nad Sázavou B  0 : 3
Kouty - Kožlí B  2 : 4
Vilémov - Šmolovy  4 : 2


5.kolo: neděle 9.září v 10.00 hodin:
Sokol LÍPA C - Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C  4 : 2  (4:0)
         Fakta - branky: Jakub Hrdlička 2, Milan Meruňka, Martin Brabenec - Klbík, Čihák. Rozhodčí:Nový Pavel (Okrouhlice). Sestava: Ondřej Baloun - Luboš Koubek, Václav Souček, Petr Rosecký, Roman Souček - Josef Vácha I., Martin Brabenec, Milan Meruňka, Aleš Moravec - Jakub Hrdlička, Rostislav Šťastný. (střídali: Jiří Med, František Havel).

Ostatní zápasy 5.kola:
Vilémov - Habry B  0 : 7
Kouty - Šmolovy  1 : 0
Kožlí B - Dolní Město B  1 : 6
Lipnice nad Sázavou B - Úsobí  0 : 0
Veselý Žďár B - Okrouhlice B  1 : 2

4.kolo: neděle 2.září v 10.00 hodin:
Sokol HABRY B - Sokol LÍPA C  6 : 2  (2:0)
          Fakta - branky: Jiří Holík 3, Jaroslav Holík, Příbramský, Melechovský - Josef Kutlvašr ml., Luboš Koubek. Rozhodčí: Nový Pavel (Okrouhlice). SestavaOndřej Baloun - Jiří Med, Petr Rosecký, Martin Brabenec, Luboš Koubek - Josef Vácha I., Marek Fejt, Aleš Moravec - František Havel, Josef Kutlvašr ml. (Michal Vopěnka), Lukáš Hrabec.

Ostatní zápasy 4.kola
:
Světlá nad Sázavou C - Veselý Žďár B  2 : 1
Kamenná Lhota - Lipnice nad Sázavou B  5 : 1
Úsobí - Kožlí B  3 : 3
Dolní Město B - Šmolovy  4 : 5
Kouty - Vilémov  3 : 4


3.kolo: neděle 26.srpna v 10.00 hodin:
Sokol VESELÝ ŽĎÁR B - Sokol LÍPA C  2 : 1   (1:0)
        Fakta - branky: Jiráček, Zackl - František Havel. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod).Sestava: Ondřej Baloun - Jiří Med, Petr Rosecký, Martin Brabenec, Luboš Koubek - Josef Vácha I., Marek Fejt, Aleš Moravec - František Havel, Martin Kalina (Michal Vopěnka), Jiří Fejt (Lukáš Hrabec)

Ostatní zápasy 3.kola:
Kouty - Habry B  1 : 2
Vilémov - Dolní Město B  4 : 3
Šmolovy - Úsobí  0 : 2
Kožlí B - Kamenná Lhota  1 : 2
Lipnice nad Sázavou B - Okrouhlice B  5 : 2

2.kolo: neděle 19.srpna:
Sokol LÍPA C má volno.

Ostatní zápasy 2.kola:
Habry B - Veselý Žďár B  6 : 1
Světlá nad Sázavou C - Lipnice nad Sázavou B  1 : 3
Okrouhlice B - Kožlí B  0 : 0
Kamenná Lhota - Šmolovy  4 : 0
Úsobí - Vilémov  2 : 3

Dolní Město B - Kouty  1 : 1

1.kolo: neděle 12.srpna v 10.00 hodin:
Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU B - Sokol LÍPA C  1 : 3  (1:1)
            Fakta - branky: Šíma - František Havel, Jakub Hrdlička, Martin Kalina Rozhodčí: Kubeš Petr (Golčův Jeníkov). Sestava: Ondřej Baloun - Antonín Kutlvašr st., Petr Rosecký, Václav Souček, Luboš Koubek - Josef Vácha, Marek Fejt, Martin Brabenec - František Havel (Martin Kalina), Jakub Hrdlička, Jiří Fejt (Lukáš Hrabec).

Ostatní zápasy 1.kola:
Dolní Město B - Habry B  2 : 1
Kouty - Úsobí  2 : 1
Vilémov - Kamenná Lhota  1 : 1
Okrouhlice B - Šmolovy  0 : 0
Kožlí B - Světlá nad Sázavou C  0 : 3

Konečná tabulka
IV.třída, B:
#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1.
  SOKOL HABRY B
web > 24 15 4 5 78:46 49 13
2. 24 15 4 5 89:35 49 13
3. 24 13 7 4 67:58 46 10
4. 24 13 7 4 49:30 46 10
5. 24 13 4 7 66:42 43 7
6. web > 24 10 4 10 53:53 34 -2
7. 24 8 7 9 45:51 31 -5
8. 24 8 3 13 40:52 27 -9
9. 24 7 5 12 41:56 26 -10
10. 24 8 2 14 40:54 26 -10
11. web > 24 6 6 12 46:65 24 -12
12. 24 5 5 14 40:79 20 -16
13. 24 4 4 16 25:58 16 -20

Nejlepší střelec: SOUČEK Václav --> 8 gólů.
Dále Havel František 7, 2xkontumace po 6, Hrdlička Jakub 5, Baloun Ondřej 4, Brabenec Martin, Koubek Luboš a Šťastný Rostislav po 3, Havel Petr, Koref Martin, Havel Lukáš, Souček Pavel, Meruňka Milan po 2, Havel Pavel, Kalina Martin, Kutlvašr Josef ml. a vlastní po 1.
Trenér: Havel František

17.07.2013 05:45:28
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one