B-tým - Okresní přebor,
okres Havlíčkův Brod

Sezóna 2012/2013



14.kolo: sobota 22.června v 16.30 hodin:
Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU - Sokol LÍPA B   1 : 3  (1:2)
       Fakta - branky: Hradecký - Pavel Souček 2, Luboš Starý. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - Nykl František, Bílek David (všichni Světlá nad Sázavou). Sestava: Petr Vašák - Luboš Koubek, Milan Kulhánek, Ondřej Švec, Milan Meruňka - Miroslav Kučírek, Filip Mareš, Radek Krpálek, Luboš Starý - Pavel Souček, Marek Fejt. (střídal Patrik Prostřední). 

Ostatní zápasy 14.kola:
Mírovka - Staré Ransko  5 : 1
Dlouhá Ves - Přibyslav B   2 : 1
Chotěboř B - Rozsochatec  2 : 2
Jeřišno - Golčův Jeníkov  3 : 2
Šlapanov - Světlá n.S. B  2 : 5
Ždírec n.D. B - Ledeč n.S. B  1 : 1

26.kolo: sobota 15.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Jiskra ŠLAPANOV  1 : 2  (0:1)
       Fakta - branky: Pavel Souček - Glozl, Kocourek. Rozhodčí: Beránek Jiří (Okrouhlice) - Šolc Jakub (Volichov). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Milan Kulhánek - Luboš Starý, Miroslav Kučírek, Tomáš Koref, Petr Bouda - Pavel Souček, Martin Koref. 

Ostatní zápasy 26.kola:
Ledeč n.S. B - Chotěboř B  0 : 4
Světlá n.S. B - Dlouhá Ves
Staré Ransko - Lipnice  6 : 2
Mírovka - Golčův Jeníkov  3 : 2
Přibyslav B - Ždírec n.D. B  1 : 3

25.kolo: sobota 8.června v 16.30 hodin:
DLOUHÁ VES - Sokol LÍPA B  2 : 0  (0:0)
      Fakta - branky: O.Svoboda, Krečman. Rozhodčí: Staněk Jan (Havlíčkova Borová) - Hromádka Miroslav (Velká Losenice), Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Milan Kulhánek, Tomáš Vencovský - Martin Brabenec, Miroslav Kučírek, Filip Mareš. Petr Bouda - Pavel Souček, Luboš Starý. (střídali: Patrik Prostřední, Tomáš Koref). 

Ostatní zápasy 25.kola:
Lipnice - Mírovka  1 : 2
Ždírec n.D. B - Světlá n.S. B  3 : 0
Chotěboř B - Přibyslav B  2 : 4
Šlapanov - Staré Ransko  3 : 2
Jeřišno - Ledeč n.S. B  1 : 1
Golčův Jeníkov - Rozsochatec  1 : 1

24.kolo: sobota 1.června v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Dekora ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B  1 : 3  (0:2)
      Fakta - branky: Tomáš Vencovský - Máša, Matějka, Bříza. Rozhodčí: Zadina Petr (Rozsochatec) - Fulier Zdeněk (Dlouhá Ves), Kolman Marcel (Mírovka). Sestava: Milan Exner - Václav Souček, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Tomáš Rosecký - Filip Mareš, Pavel Havel, Martin Brabenec, Petr Bouda - Pavel Souček, Tomáš Vencovský.

Ostatní zápasy 24.kola:
Mírovka - Rozsochatec  5 : 3
Ledeč n.S. B - Golčův Jeníkov  2 : 2
Světlá n.S. B - Chotěboř B  1 : 2
Lipnice - Šlapanov  2 : 4
Přibyslav B - Jeřišno  ODLOŽENO
Staré Ransko - Dlouhá Ves  5 : 0

23.kolo: sobota 25.května v 16.30 hodin:
FC CHOTĚBOŘ B - Sokol LÍPA B   1 : 0  (1:0)
      Fakta - branka: Hruška. Rozhodčí: Kubeš Petr (Golčův Jeníkov) - Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou), Veselý Tomáš (Kožlí). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Milan Kulhánek, Milan Meruňka - Tomáš Koref, Pavel Havel, Josef Fejt, Miroslav Kučírek - Antonín Kutlvašr ml., Martin Koref. Střídali: Petr Havel, Vojtěch Baloun.

Ostatní zápasy 23.kola:
Dlouhá Ves - Lipnice  4 : 0
Rozsochatec - Ledeč n.S. B   3 : 0
Šlapanov - Mírovka  0 : 0
Jeřišno - Světlá n.S. B  0 : 1
Golčův Jeníkov - Přibyslav B  5 : 2
Ždírec n.D. B - Staré Ransko  2 : 1

22.kolo: sobota 18.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Viktorie JEŘIŠNO  3 : 0  (1:0)
      Fakta - branky: Marek Fejt, Luboš Koubek, Stanislav Böhm. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - Bílek David. Švarc Libor (všichni Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Milan Kulhánek - Antonín Kutlvašr, Filip Mareš, Marek Fejt, Pavel Havel - Petr Havel, Stanislav Böhm. Střídali: Patrik Prostřední, Tomáš Koref.   

Ostatní zápasy 22.kola:
Staré Ransko - Chotěboř B  3 : 1
Mírovka - Ledeč n.S.  5 : 1
Světlá n.S. B - Golčův Jeníkov  7 : 1
Lipnice - Ždírec n.D. B  2 : 0
Šlapanov - Dlouhá Ves  0 : 1
Přibyslav B - Rozsochatec  4 : 0

Dohrávka 15.kola: pátek 17.května v 17.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Spartak STARÉ RANSKO  0 : 2  (0:1)
      Fakta - branky: Ročárek, Machovec. Rozhodčí: Niederle Zdeněk (Bartoušov) - Licek Jan, Matějka Jan (oba Havlíčkův Brod). ČK: 1:0 (J.Bouchner). Sestava: Milan Exner - Radek Krpálek, Josef Kutlvašr st., Josef Fejt, Milan Kulhánek - Antonín Kutlvašr, Filip Mareš, Miroslav Kučírek, Miroslav Špiňar - Jaroslav Bouchner, Luboš Starý. (střídali: Marek Fejt, Petr Havel).  

21.kolo: neděle 12.května v 16.30 hodin:
Sokol GOLČŮV JENÍKOV - Sokol LÍPA B  6 : 2  (4:0)
         Fakta - branky: Kubeš, Piskač, Rokos, Hortenský, Fendrych, Burjetka - Miroslav Kučírek, Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Dušek Ondřej (Chotěboř) - Bohuněk Miloslav (Libice nad Doubravou), Bělovský Jan (Chotěboř). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Milan Kulhánek, Antonín Kutlvašr ml. - Miroslav Kučírek, Filip Mareš, Josef Fejt, Miroslav Špiňar - Stanislav Böhm, Martin Koref. (střídali: Tomáš Koref, Jan Kotlán).   

Ostatní zápasy 21.kola:
Dlouhá Ves - Mírovka  3 : 7
Ždírec n.D. B - Šlapanov  4 : 1
Ledeč n.S. B - Přibyslav B  3 : 8
Rozsochatec - Světlá n.S. B  5 : 1
Jeřišno - Staré Ransko  0 : 5
Chotěboř B - Lipnice  3 : 0

20.kolo: sobota 4.května v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol ROZSOCHATEC  0 : 0
         Fakta - rozhodčí: Hromádka Miroslav (Velká Losenice) - Staněk Jan (Havlíčkova Borová), Kocifaj Anton (Tis). Sestava: Milan Exner - Milan Kulhánek, Josef Kutlvašr st., Petr Bouda, Josef Fejt - Martin Brabenec, Miroslav Kučírek, Filip Mareš, Miroslav Špiňar - Pavel Souček, Martin Koref. (střídali: Milan Meruňka, Antonín Kutlvašr ml., Patrik Prostřední). 

Ostatní zápasy 20.kola:
Mírovka - Přibyslav B  5 : 1
Světlá n.S. B - Ledeč n.S. B  2 : 2
Lipnice - Jeřišno  3 : 2
Dlouhá Ves - Ždírec n.D. B  1 : 0
Šlapanov - Chotěboř B  2 : 1
Staré Ransko - Golčův Jeníkov  4 : 0

15.kolo: středa 1.května:

Ostatní zápasy 15.kola:
Ledeč n.S. B - Dlouhá Ves  2 : 2
Světlá n.S. B - Lipnice  5 : 0
Jeřišno - Mírovka  0 : 2
Golčův Jeníkov - Chotěboř B  1 : 3
Rozsochatec - Ždírec n.D. B  1 : 0
Přibyslav B - Šlapanov  5 : 4
St 01.05. 16:30 LÍPA B - STARÉ RANSKO  =>  ODLOŽENO

19.kolo: sobota 27.dubna v 16.00 hodin:
Kovofiniš LEDEČ NAD SÁZAVOU B - Sokol LÍPA B  5 : 2  (3:0)
        Fakta - branky: Anděl 3, Gramer 2 - Milan Kulhánek, Tomáš Koref. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav (Světlá nad Sázavou) - Šolc Jakub (Volichov), Nykl František (Světlá nad Sázavou). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Josef Vácha, Josef Fejt - Petr Bouda, Miroslav Kučírek, Milan Kulhánek, Martin Brabenec - Pavel Souček, Jiří Med. Střídali: Tomáš Koref, Milan Meruňka.

Ostatní zápasy 19.kola:
Chotěboř B - Dlouhá Ves  6 : 0
Jeřišno - Šlapanov  2 : 3
Golčův Jeníkov - Lipnice  3 : 1
Rozsochatec - Staré Ransko  2 : 1
Ždírec n.D. B - Mírovka  2 : 3
Přibyslav B - Světlá n.S. B  0 : 0

18.kolo: sobota 20.dubna v 16.00 hodin:
Sokol LÍPA B - SK PŘIBYSLAV B  4 : 3  (0:2)
         Fakta - branky: Luboš Koubek, Miroslav Špiňar, Jakub Havel (PK), vlastní - Musil 2, Šorf. Rozhodčí: Kolman Marcel (Mírovka) - Jirsa Lukáš (Habry), Mošner Josef (Nové Veselí). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Petr Bouda, Josef Fejt - Marek Fejt, Pavel Havel, Jakub Havel, Miroslav Špiňar - Pavel Souček, Stanislav Böhm (střídali: Martin Koref, Milan Meruňka, Milan Kulhánek).

Ostatní zápasy 18.kola:
Staré Ransko - Ledeč n.S. B  11 : 0
Lipnice - Rozsochatec  3 : 2
Dlouhá Ves - Jeřišno  0 : 3
Šlapanov - Golčův Jeníkov  4 : 3
Mírovka - Světlá n.S. B  1 : 3
Ždírec n.D. B - Chotěboř B  3 : 2

17.kolo: sobota 13.dubna v 15.30 hodin:
Hřiště Nová Ves u Světlé:
Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B - Sokol LÍPA B  2 : 0  (0:0)
          Fakta - branky: Bárta, Klbík. Rozhodčí: Krulík Josef (Chotěboř) - Šolc Jakub (Volichov), Neuvirth Jakub (Okrouhlice). Sestava: Petr Vašák - Milan Kulhánek, Josef Kutlvašr st., Petr Bouda, Josef Fejt - Michal Kříž, Luboš Starý, Antonín Kutlvašr, Pavel Havel - Pavel Souček, Martin Koref. (Michal Fejt).

Ostatní zápasy 17.kola:
Chotěboř B - Mírovka  1 : 2
Ledeč n.S. B - Lipnice  1 : 2
Jeřišno - Ždírec n.D. B  2 : 1
Golčův Jeníkov - Dlouhá Ves  5 : 4
Rozsochatec - Šlapanov  3 : 0
Přibyslav B - Staré Ransko  2 : 1

16.kolo: sobota 6.dubna v 16.30 hodin:
Umělá tráva Havlíčkův Brod:
Sokol MÍROVKA - Sokol LÍPA B  0 : 5  (0:3)
       Fotbalisté Lípy favorita okresního přeboru zaskočili už v páté minutě, kdy ve středu pole ztratil míč mírovský Honza Šimon, kterého se zmocnil Jarda Bouchner a střelou z vápna nachytal Beděru 0 : 1.
        Následně si dva nejisté zákroky připsal hostující gólman Vašák, ale ve 22. minutě zvýšilo lipské béčko své vedení na 0 : 2 zásluhou Starého. Aby toho nebylo pro domácí málo, tak o sedm minut později předvedl parádu Špinar, který vymetl Beděrovi pavučinu v brance.
       Ve 40. minutě mohl snížit Zdeněk Semrád, ale jeho pokus stačili hosté z brankové čáry vykopnout. O minutu později byl před vápnem faulován Petr Kuchta ml., trestný kop ovšem Šimon zatočil těsně vedle branky. Do velké šance se v 54. minutě dostal Němec, ale jeho hlavička po centru Martínka se mezi tři tyče nevešla.
       O šest minut později Němce vychytal Vašák. Po neproměněných šancí přišel trest z kopačky Bouchnera, který si pomohl menším faulem na Zdenka Semráda 0 : 4. V 79. a 85 minutě měl dvě gólovky mírovský Lacina, ale obě mu zneškodnil gólman Vašák. Čtyři minuty před koncem upravil na konečných 0 : 5 Josef Kutlvašr starší. Fakta - branky: 5. a 68.Jaroslav Bouchner, 22.Luboš Starý, 29.Miroslav Špiňar, 86.Josef Kutlvašr st. Rozhodčí: Vojtíšek Radek - Matějka Jan (oba Havlíčkův Brod), Neuwirth Jakub (Okrouhlice). ČK: 1:0 (71.Z.Semrád). Sestava: Petr Vašák - Milan Kulhánek, Miroslav Prokš, Michal Fejt, Petr Bouda - Miroslav Kučírek, Pavel Havel, Jaroslav Bouchner, Miroslav Špiňar - Luboš Starý, Pavel Souček. (střídali: Antonín Kutlvašr ml., Lukáš Havel, Josef Kutlvašr st.).
 
Ostatní zápasy 16.kola:
So 29.06. 16:30 Staré Ransko - Světlá n.S. B
So 29.06. 16:30 Lipnice - Přibyslav B
So 29.06. 16:30 Dlouhá Ves - Rozsochatec
So 29.06. 16:30 Ždírec n.D. B - Golčův Jeníkov
Ne 30.06. 10:00 Šlapanov - Ledeč n.S. B
Ne 30.06. 16:30 Chotěboř B - Jeřišno

Dohrávka 12.kola: neděle 11.listopadu v 13.30 hodin:
Sokol LÍPA B - DLOUHÁ VES  5 : 0  (4:0)
         Fakta - branky: Petr Bouda 2, Josef Fejt, Stanislav Böhm, Jakub Hrdlička. RozhodčíKocifaj Anton (Tis) - Švarc Libor (Světlá nad Sázavou), Beránek Jiří (Okrouhlice)Sestava: Milan Exner - Josef Kutlvašr ml., Josef Kutlvašr st., Milan Kulhánek, Michal Fejt - Petr Bouda, Pavel Havel, Josef Fejt, Stanislav Böhm - Pavel Souček, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 12.kola:
Mírovka - Lipnice nad Sázavou  2 : 2 
Staré Ransko - Šlapanov   4 : 1
Světlá nad Sázavou B - Ždírec nad Doubravou B  0 : 5
Přibyslav B - Chotěboř B   4 : 1
Ledeč nad Sázavou B - Jeřišno  3 : 2  
Rozsochatec - Golčův Jeníkov   1 : 1

13.kolo: sobota 3.listopadu v 13.30 hodin:
Jiskra ŠLAPANOV - Sokol LÍPA B  4 : 3  (0:1)
     Fakta - branky: Jokl 2, R.Schafferhans 2 - Josef Vácha I., Josef Prostřední, Milan Kulhánek. Rozhodčí:Duben Pavel (Havlíčkův Brod). SestavaMilan Exner - Václav Souček, Josef Kutlvašr st., Jiří Med, Josef Prostřední - Milan Kulhánek, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Josef Fejt - Petr Havel, Josef Vácha I. 

Ostatní zápasy 13.kola:
Golčův Jeníkov - Mírovka  2 : 4
Jeřišno - Rozsochatec  2 : 0
Chotěboř B - Ledeč nad Sázavou B  1 : 1
Ždírec nad Doubravou B - Přibyslav B  1 : 0
Dlouhá Ves - Světlá nad Sázavou B  2 : 3
Lipnice nad Sázavou - Staré Ransko  2 : 1

12.kolo: neděle 28.října v 14.30 hodin:
Sokol LÍPA B - DLOUHÁ VES  ODLOŽENO pro NEZPŮSOBILÝ TERÉN

Ostatní zápasy 12.kola:
Mírovka - Lipnice nad Sázavou   UKONČENO VE 49.minutě ve stavu 0:0.
Staré Ransko - Šlapanov   4 : 1
Světlá nad Sázavou B - Ždírec nad Doubravou B  0 : 5
Přibyslav B - Chotěboř B  ODLOŽENO
Ledeč nad Sázavou B - Jeřišno  ODLOŽENO
Rozsochatec - Golčův Jeníkov  ODLOŽENO

11.kolo: sobota 20.října v 14.30 hodin:
Dekora ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU B - Sokol LÍPA B  0 : 4  (0:1)
      Fakta - branky: Jakub Hrdlička, Pavel Souček, Stanislav Böhm, Antonín Kutlvašr ml. Rozhodčí:Staněk Jan (Havlíčkova Borová) - Kutil Petr (Hlinsko v Čechách), Culka Ladislav (Ostružno). Sestava: Milan Exner - Pavel Havel, Josef Fejt, Milan Kulhánek, Milan Meruňka - Petr Bouda, Antonín Kutlvašr ml., Stanislav Böhm, Pavel Souček - Martin Koref, Jakub Hrdlička (Josef Kutlvašr, Filip Šimek).

Ostatní zápasy 11.kola:
Rozsochatec - Mírovka  1 : 5
Golčův Jeníkov - Ledeč nad Sázavou B  4 : 5
Jeřišno - Přibyslav B  2 : 0
Chotěboř B - Světlá nad Sázavou B  2 : 1
Dlouhá Ves - Staré Ransko  1 : 3
Šlapanov - Lipnice nad Sázavou  0 : 2

10.kolo: neděle 14.října v 15.00 hodin:
Sokol LÍPA B - FC CHOTĚBOŘ B  2 : 4  (1:1)
      Fakta - branky: Pavel Sedlák, Pavel Souček - Bílek 2, Šimoňák, Koutný. RozhodčíLicek Jan (Lipnice nad Sázavou) - Veselý Tomáš (Kožlí), Venc Radek (Havlíčkův Brod). ČK: 1:0. Sestava: Milan Exner - Josef Dušek, Josef Kutlvašr st., Petr Bouda, Josef Fejt - Pavel Sedlák, Milan Kulhánek, Miroslav Kučírek, Martin Brabenec - Pavel Souček, Martin Koref (Tomáš Koref). 

Ostatní zápasy 10.kola:
Mírovka - Šlapanov  5 : 2
Lipnice nad Sázavou - Dlouhá Ves  11 : 1
Staré Ransko - Ždírec nad Doubravou B  2 : 0
Světlá nad Sázavou B - Jeřišno  2 : 2
Přibyslav B - Golčův Jeníkov  5 : 0
Ledeč nad Sázavou B - Rozsochatec  1 : 0

9.kolo: neděle 7.října v 15.00 hodin:
Viktorie JEŘIŠNO - Sokol LÍPA B  0 : 3  (0:2)
          Fakta - branky: Jakub Hrdlička 3. Rozhodčí: Vojtíšek Radek (Havlíčkův Brod) - Bouda Josef (Lípa), Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Milan Exner - Josef Kutlvašr ml., Josef Kutlvašr st., Milan Kulhánek, Josef Fejt - Pavel Souček (66.Miroslav Prokš), Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Miroslav Špiňar - Stanislav Böhm, Jakub Hrdlička.

Ostatní zápasy 9.kola:
Ledeč nad Sázavou B - Mírovka  0 : 1
Rozsochatec - Přibyslav B  3 : 3
Golčův Jeníkov - Světlá nad Sázavou B  2 : 4
Chotěboř B - Staré Ransko  1 : 0
Ždírec nad Doubravou B - Lipnice nad Sázavou  5 : 2
Dlouhá Ves - Šlapanov  3 : 2

8.kolo: sobota 29.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol GOLČŮV JENÍKOV  4 : 2  (2:2)
        Fakta - branky: Jakub Hrdlička 2, Pavel Souček, Pavel Sedlák -  Buchta, Hortenský. Rozhodčí:Veselý Tomáš (Kožlí) - Bílek David (Světlá nad Sázavou), Prokš Jiří (Dlouhá Ves). Sestava: Milan Exner - Milan Kulhánek, Josef Kutlvašr st., Josef Vácha I., Miroslav Kučírek - Pavel Sedlák, Pavel Havel, Josef Kutlvašr ml., Martin Koref - Pavel Souček, Jakub Hrdlička (Martin Brabenec, Tomáš Vencovský, Milan Meruňka). 

Ostatní zápasy 8.kola:
Mírovka - Dlouhá Ves  5 : 1
Šlapanov - Ždírec nad Doubravou B  2 : 3
Lipnice nad Sázavou - Chotěboř B  1 : 1
Staré Ransko - Jeřišno  1 : 0
Světlá nad Sázavou B - Rozsochatec  2 : 7
Přibyslav B - Ledeč nad Sázavou B  4 : 1

7.kolo: sobota 22.září v 15.30 hodin:
Sokol ROZSOCHATEC - Sokol LÍPA B  4 : 1  (3:0)
        Fakta - branky: Houfek 2, Pleskač, Venc - Miroslav Kučírek. Rozhodčí: Herda Eduard (Kutná Hora) - Procházka Petr (Vrdy), Jirsa Lukáš (Habry). Sestava: Milan Exner - Luboš Koubek, Josef Kutlvašr st., Filip Šimek, Josef Fejt - Josef Kutlvašr ml., Milan Kulhánek, Miroslav Kučírek, Martin Koref - Pavel Souček, Jakub Havel (Petr Rosecký). 

Ostatní zápasy 7.kola:
Přibyslav B - Mírovka  3 : 1
Ledeč nad Sázavou B - Světlá nad Sázavou B  3 : 1
Golčův Jeníkov - Staré Ransko  3 : 4
Jeřišno - Lipnice nad Sázavou  2 : 3
Chotěboř B - Šlapanov  2 : 2
Ždírec nad Doubravou B - Dlouhá Ves  0 : 2

6.kolo: sobota 15.září v 15.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Kovofiniš LEDEČ NAD SÁZAVOU B  1 : 1  (1:0)
      Fakta - branky: Martin Koref - Pechanec. Rozhodčí: Janovský Aleš (Chotěboř) - Dvořák Jan (Hněvkovice), Jirsa Lukáš (Habry). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Kutlvašr st., Jakub Šťastný, Josef Kutlvašr ml. - Milan Kulhánek, Miroslav Kučírek, Martin Koref - Pavel Souček, Jakub Havel, Petr Bouda (Pavel Sedlák).

Ostatní zápasy 6.kola:
Mírovka - Ždírec nad Doubravou B  4 : 1
Dlouhá Ves - Chotěboř B  2 : 2
Šlapanov - Jeřišno   3 : 1
Lipnice nad Sázavou - Golčův Jeníkov  6 : 2
Staré Ransko - Rozsochatec  2 : 2
Světlá nad Sázavou B - Přibyslav B  2 : 0 

5.kolo, neděle 9.září v 16.00 hodin:
SK PŘIBYSLAV B - Sokol LÍPA B  4 : 4  (2:1)
       Fakta - branky: T.Mokrý, Buben, Vopršal, Imramovský - Milan Kulhánek , Pavel Souček, Stanislav Böhm, Filip Mareš. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - Bílek David, Nykl František (všichni Světlá nad Sázavou).Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Kutlvašr st., Jakub Šťastný, Miroslav Kučírek - Josef Kutlvašr ml., Stanislav Böhm, Filip Mareš, Pavel Havel - Pavel Souček, Petr Bouda (Milan Kulhánek, Marek Fejt).  

Ostatní zápasy 5.kola:
Světlá nad Sázavou B - Mírovka  4 : 0
Ledeč nad Sázavou B - Staré Ransko   1 : 5
Rozsochatec - Lipnice nad Sázavou  0 : 6
Golčův Jeníkov - Šlapanov  1 : 0
Jeřišno - Dlouhá Ves  3 : 2
Chotěboř B - Ždírec nad Doubravou B   5 : 1

4.kolo: pátek 31.srpna v 17.00 hodin:
Sokol LÍPA B - Bohemia SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B  1 : 1  (1:0)
        Fakta - branky: Stanislav Böhm (PK) - Frolka. Rozhodčí: Vojtíšek Radek - Vaněk Luboš (oba Havlíčkův Brod), Niederle Zdeněk (Bartoušov). ČK: 0:2. Sestava: Petr Vašák - Filip Šimek, Josef Kutlvašr st., Jakub Šťastný, Josef Fejt  - Luboš Starý, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Stanislav Böhm - Josef Kutlvašr ml., Jakub Havel (Pavel Souček, Josef Dušek, Marek Fejt).

Ostatní zápasy 4.kola:
Mírovka - Chotěboř B   3 : 2
Ždírec nad Doubravou B - Jeřišno  2 : 1
Dlouhá Ves - Golčův Jeníkov  8 : 1
Šlapanov - Rozsochatec  4 : 2
Lipnice nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou B  2 : 1
Staré Ransko - Přibyslav B  4 : 1

3.kolo: sobota 25.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol MÍROVKA  2 : 4  (1:0)
         Fakta - branky: Antonín Kutlvašr ml., Stanislav Böhm - Roman Němec 3, Filip Valášek. Rozhodčí:Licek Jan - Duben Pavel (oba Havlíčkův Brod), Dvořák Jan (Hněvkovice). Sestava: Josef Kutlvašr ml. -  Filip Šimek, Josef Kutlvašr st., Roman Souček, Antonín Kutlvašr ml. - Pavel Sedlák, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Stanislav Böhm -  Tomáš Koref, Martin Koref (Josef Dušek, Ondřej Baloun, Josef Vácha).

Ostatní zápasy 3.kola:
Světlá nad Sázavou B - Staré Ransko  1 : 3
Přibyslav B - Lipnice nad Sázavou  5 : 1
Ledeč nad Sázavou B - Šlapanov  2 : 1
Rozsochatec - Dlouhá Ves  7 : 3
Golčův Jeníkov - Ždírec nad Doubravou B  6 : 3
Jeřišno - Chotěboř B  2 : 3

2.kolo: sobota 18.srpna v 16.30 hodin:
SK Spartak STARÉ RANSKO - Sokol LÍPA B  5 : 0  (2:0)
       Fakta - branky: Ročárek 2, Dymáček, Machovec. Rozhodčí: Hoffmann František (Ledeč nad Sázavou) - Veselý Tomáš (Světlá nad Sázavou). ČK: 0:2!! (Petr Bouda a Milan Exner). Sestava: Milan Exner - Filip Šimek, Josef Kutlvašr st., Jakub Šťastný, Antonín Kutlvašr ml. - Milan Kulhánek, Pavel Havel, Josef Fejt, Petr Bouda - Jakun Havel, Martin Koref (Tomáš Koref).

Ostatní zápasy 2.kola:
Mírovka - Jeřišno  4 : 1
Chotěboř B - Golčův Jeníkov  5 : 0
Ždírec nad Doubravou B - Rozsochatec  0 : 2
Dlouhá Ves - Ledeč nad Sázavou B  4 : 2
Šlapanov - Přibyslav B  1 : 0
Lipnice nad Sázavou - Světlá nad Sázavou B  2 : 3

1.kolo: sobota 11.srpna v 16.30 hodin:
Sokol LÍPA B - Sokol LIPNICE NAD SÁZAVOU  6 : 0  (2:0)
       Fakta - branky: Petr Bouda 2, Miroslav Kučírek, Pavel Sedlák, Pavel Souček, Pavel Havel.Rozhodčí: Staněk Jan (Havlíčkova Borová) - Kutil Petr (Hlinsko v Čechách), Mošner Josef (Nové Veselí).Sestava: Petr Vašák - Filip Šimek, Antonín Kutlvašr ml., Jakub Šťastný, Michal Fejt - Pavel Sedlák, Pavel Havel, Miroslav Kučírek, Josef Fejt - Pavel Souček, Petr Bouda (Josef Dušek, Martin Brabenec, Milan Kulhánek, Stanislav Böhm).  

Ostatní zápasy 1.kola:
Staré Ransko - Mírovka  3 : 3
Světlá nad Sázavou B - Šlapanov  0 : 1
Přibyslav B - Dlouhá Ves  0 : 1
Ledeč nad Sázavou B - Ždírec nad Doubravou B  0 : 0
Rozsochatec - Chotěboř B  2 : 3
Golčův Jeníkov - Jeřišno  3 : 1

Konečná tabulka
Okresní přebor H.Brod:
#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1.
  MÍROVKA
web > 26 19 3 4 81:47 60 21
2. web > 26 16 3 7 79:33 51 12
3. web > 26 13 5 8 62:42 44 5
4. web > 26 11 6 9 52:47 39 0
5. web > 26 12 3 11 65:53 39 0
6. 26 12 2 12 51:57 38 -1
7. web > 26 12 2 12 46:46 38 -1
8. 26 11 3 12 53:76 36 -3
9. 26 11 2 13 58:66 35 -4
10. web > 26 9 6 11 56:56 33 -6
11. web > 26 9 4 13 57:56 31 -8
12. web > 26 6 8 12 39:72 26 -13
13. 26 8 2 16 39:56 26 -13
14.
  SOKOL GOLČŮV JENÍKOV
web > 26 7 3 16 58:89 24 -15

Nejlepší střelec: SOUČEK Pavel --> 8 gólů.
Dále Hrdlička Jakub 7, Böhm Stanislav 6, Bouda Petr 4, Sedlák Pavel, Kulhánek Milan, Kučírek Miroslav, Kutlvašr Antonín ml. po 3, Bouchner Jaroslav, Špiňar Miroslav, Koubek Luboš po 2, Havel Pavel, Havel Jakub, Mareš Filip, Koref Martin, Koref Tomáš, Vácha Josef I., Prostřední Josef, Fejt Josef, Starý Luboš, Kutlvašr Josef st., Fejt Marek, Vencovský Tomáš a vlastní po 1.
Trenér: Štefeček Pavel
Asistent trenéra: Havel Pavel
17.07.2013 05:38:48
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one