Dorost - I. třída, A
kraj Vysočina
Sezóna 2011/2012


14.kolo: neděle 17.června v 13.30 hodin:
TJ JISKRA MĚŘÍN - TJ SOKOL LÍPA  6 : 0
         Fakta - rozhodčí: Nejedlý Tomáš (Polná). Sestava: Milan Pešák - Milan Meruňka, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Luboš Heřmánek - Míra Bárta, Tomáš Vencovský, Tomáš Koref, Marek Fejt - Rostislav Šťastný, Petr Havel.

Ostatní zápasy 14.kola:
Velký Beranov - Štoky  7 : 2
Světlá - Přibyslav  6 : 1
Ždírec - Ledeč  1 : 1
Třešť - Tis  10 : 0
Jeřišno - Žirovnice  7 : 5

26.kolo: sobota 9.června v 14.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ SOKOL RADOSTÍN NAD OSLAVOU  1 : 1
       Fakta - branka: Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Klement Tomáš (Havlíčkův Brod). Sestava: Milan Pešák - Milan Meruňka, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Luboš Heřmánek - Míra Bárta, Tomáš Vencovský, Tomáš Koref, Marek Fejt - Rostislav Šťastný, Petr Havel.

Ostatní zápasy 26.kola:
Velký Beranov - Žirovnice  2 : 1
Tis - Měřín  0 : 4
Ledeč - Třešť  8 : 2
Přibyslav - Ždírec  0 : 4
Štoky - Světlá  5 : 3
 
25.kolo: sobota 2.června v 16.00 hodin:
TJ VIKTORIE JEŘIŠNO - TJ SOKOL LÍPA  1 : 1
          Fakta - branka: Tomáš Vencovský. Rozhodčí: Bělovský Jan (Chotěboř). Sestava: Milan Pešák - Milan Meruňka, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Luboš Heřmánek - Míra Bárta, Tomáš Vencovský, Tomáš Koref, Marek Fejt - Rostislav Šťastný, Petr Havel. střídačka: Patrik Prostřední, Vojta Baloun

Ostatní zápasy 25.kola:
Světlá - Velký Beranov  2 : 3
Ždírec - Štoky  5 : 0
Třešť - Přibyslav  8 : 0
Měřín - Ledeč  3 : 2
Radostín - Tis  3 : 1

24.kolo: neděle 27.května v 14.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - FC SLAVOJ ŽIROVNICE  3 : 1
         Fakta - branky: Petr Havel 2, Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Nechvátal Tomáš (Pelhřimov). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Rosecký, Milan Meruňka, Michal Fejt, Tomáš Vencovský - Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Tomáš Koref - Petr Havel, Marek Fejt, Rostislav Šťastný.

Ostatní zápasy 24.kola:
Tis - Jeřišno  3 : 6
Ledeč - Radostín  6 : 1
Přibyslav - Měřín  0 : 4
Štoky - Třešť  1 : 0
Světlá - Ždírec  3 : 0

23.kolo: sobota 19.května:
Dorostenci mají volno.

Ostatní zápasy 23.kola:
Ždírec - Velký Beranov  5 : 0
Třešť - Světlá  2 : 1
Měřín - Štoky  1 : 1
Radostín - Přibyslav  8 : 0
Jeřišno - Ledeč  0 : 3
Žirovnice - Tis  4 : 2

22.kolo: sobota 12.května v 14.00 hodin:
TJ DRUŽSTEVNÍK VELKÝ BERANOV - TJ SOKOL LÍPA  7 : 0
       Fakta - rozhodčí: Rosický Pavel (Velké Meziříčí). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Rosecký, Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Luboš Heřmánek - Ondřej Švec, Marek Fejt, Rostislav Šťastným Miroslav Bárta - Vojtěch Baloun, Petr Havel.

Ostatní zápasy 22.kola:
Ledeč - Žirovnice  4 : 0
Přibyslav - Jeřišno  6 : 1
Štoky - Radostín  0 : 2
Světlá - Měřín  1 : 1
Ždírec - Třešť  5 : 2


21.kolo: neděle 6.května v 14.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ TIS  1 : 4
          Fakta - branka: Petr Havel. Rozhodčí: Sýkora Tomáš (Lučice). Sestava: Milan Pešák - Vojtěch Baloun, Milan Meruňka, Marek Fejt, Petr Rosecký - Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Miroslav Bárta, Rostislav Šťastný - Petr Havel, Tomáš Vencovský (Luboš Heřmánek, Lukáš Havel).

Ostatní zápasy 21.kola:
Třešť - Velký Beranov  5 : 2
Měřín - Ždírec  0 : 2
Radostín - Světlá  6 : 2
Jeřišno - Štoky  4 : 2
Žirovnice - Přibyslav  7 : 2

20.kolo: neděle 29.dubna v 13.30 hodin:
TJ KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU - TJ SOKOL LÍPA  4 : 0
         Fakta - rozhodčí: Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Milan Pešák - Vojtěch Baloun (55.Patrik Prostřední), Milan Meruňka, Marek Fejt, Tomáš Rosecký - Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Rostislav Šťastný, Miroslav Bárta (70.Lukáš Havel) - Luboš Heřmánek,  Petr Havel.

Ostatní zápasy 20.kola:
Velký Beranov - Tis  3 : 0  kontumačně
Štoky - Žirovnice  2 : 4
Světlá - Jeřišno  3 : 1
Ždírec - Radostín  6 : 3
Třešť - Měřín    2 : 0


19.kolo: sobota 21.dubna v 13.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK PŘIBYSLAV  2 : 1
         Fakta - branky: Miroslav Bárta (PK), Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Machač Lukáš (Pelhřimov). Sestava: Milan Pešák - Vojtěch Baloun (46.Luboš Heřmánek), Tomáš Vencovský, Tomáš Rosecký, Michal Fejt - Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Miroslav Bárta, Marej Fejt - Rostislav Šťastný, Petr Havel. (Lukáš Havel, Patrik Prostřední).

Ostatní zápasy 19.kola:
Měřín - Velký Beranov  4 : 0
Radostín - Třešť  3 : 1
Jeřšno - Ždírec  2 : 4
Žirovnice - Světlá  3 : 1
Tis - Ledeč  2 : 12


18.kolo: neděle 15.dubna v 15.00 hodin:
TJ SOKOL ŠTOKY - TJ SOKOL LÍPA  6 : 1
       Fakta - branka: Rostislav Šťastný. Rozhodčí: Staněk Josef (Hybrálec). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Vencovský, Antonín Kutlvašr, Vojtěch Baloun, Luboš Heřmánek - Ondřej Švec, Marek Fejt, Michal Fejt, Miroslav Bárta, Rostislav Šťastný, Petr Havel.

Ostatní zápasy 18.kola:
Velký Beranov - Ledeč  2 : 0
Přibyslav - Tis  1 : 1
Ždírec - Žirovnice  6 : 1
Třešť - Jeřišno  1 : 3
Měřín - Radostín  0 : 0


17.kolo: sobota 7.dubna v 13.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - FK BOHEMIA SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU  1 : 2
        Fakta - branka: Ondřej Švec. Rozhodčí: Půlpán Ondřej (Havlíčkova Borová).

Ostatní zápasy 17.kola:
Radostín - Velký Beranov  7 : 0
Jeřišno - Měřín  4 : 0
Žirovnice - Třešť  4 : 2
Tis - Štoky  1 : 3
Ledeč - Přibyslav  5 : 0

16.kolo: sobota 31.března v 13.00 hodin:
SK DEKORA ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU - TJ SOKOL LÍPA  6 : 0
          Fakta - rozhodčí: Trocha Adam (Hlinsko v Čechách). Sestava: Milan Pešák - Prostřední Patrik, Krpálek Tomáš, Rosecký Tomáš, Heřmánek Luboš - Fejt Marek, Havel Lukáš, Kutlvašr Tonda, Bárta Miroslav - Havel Petr, Šťastný Rostislav.

Ostatní zápasy 16.kola:
Velký Beranov - Přibyslav  2 : 4
Štoky - Ledeč  0 : 4
Světlá - Tis  4 : 1
Měřín - Žirovnice  2 : 0
Radostín - Jeřišno  1 : 0


15.kolo: sobota 24.března v 12.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SLAVOJ PEZAG TŘEŠŤ  1 : 4
     Fakta - branka: Marek Fejt. Rozhodčí: Bártová Mirka (Zvole nad Pernštejnem). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Rosecký, Tomáš Vencovský, Patrik Prostřední, Luboš Heřmánek, Marek Fejt, Tomáš Koref, Ondřej Švec, Miroslav Bárta, Petr Havel, Rosťa Šťastný. (střídali: Lukáš Havel, Milan Špiňar).

Ostatní zápasy 15.kola:
Jeřišno - Velký Beranov  1 : 2
Žirovnice - Radostín  2 : 1
Tis - Ždírec  2 : 5
Ledeč - Světlá  2 : 1
Přibyslav - Štoky  3 : 1


13.kolo: neděle 30.října v 11.00 hodin:
TJ SOKOL RADOSTÍN NAD OSLAVOU - TJ SOKOL LÍPA  5 : 0
        Fakta - rozhodčí: Tomášek Oldřich (Žďár nad Sázavou). ČK: Milan Meruňka. Sestava: Milan Pešák - Tomáš Rosecký, Tomáš Vencovský, Patrik Prostřední, Luboš Heřmánek, Marek Fejt, Tomáš Koref, Ondřej Švec, Miroslav Bárta, Petr Havel, Rosťa Šťastný. (střídali: Lukáš Havel, Milan Meruňka, Milan Špiňar).

Ostatní zápasy 13.kola:
Žirovnice - Velký Beranov  5 : 5
Jeřišno - Jiřice  3 : 0 kontumačně!!!
Měřín - Tis  2 : 1
Třešť - Ledeč nad Sázavou  3 : 3
Ždírec nad Doubravou - Přibyslav  3 : 1
Světlá nad Sázavou - Štoky  7 : 2


12.kolo: neděle 23.října v 12.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ VIKTORIE JEŘIŠNO  3 : 2
         Fakta - branky: Miroslav Bárta, Ondřej Švec, Tomáš Koref. Rozhodčí: Bártová Mirka (Zvole nad Pernštejnem). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Vencovský, Luboš Heřmánek, Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec, Marek Fejt, Lukáš Havel, Petr Havel, Rostislav Šťastný, Miroslav Bárta.

Ostatní zápasy 12.kola:
Velký Beranov - Světlá nad Sázavou  3 : 3
Štoky - Ždírec nad Doubravou  2 : 4
Přibyslav - Třešť  3 : 4
Ledeč nad Sázavou - Měřín  3 : 0
Tis - Radostín nad Oslavou  2 : 7
Jiřice - Žirovnice  0 : 4


11.kolo: neděle 16.října v 12.00 hodin:
Hřiště Počátky:
FC SLAVOJ ŽIROVNICE - TJ SOKOL LÍPA  1 : 0

       Fakta - rozhodčí: Fabeš Roman (Telč). ČK: 1:1 (Vojtěch Baloun). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Vencovský, Milan Meruňka, Tomáš Rosecký, Luboš Heřmánek - Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Miroslav Bárta - Fejt Marek, Tomáš Koref, Vojtěch Baloun.

Ostatní zápasy 11.kola:
Jiřice - Velký Beranov  1 : 9
Jeřišno - Tis  2 : 1
Radostín nad Oslavou - Ledeč nad Sázavou  7 : 2
Měřín - Přibyslav  3 : 0
Třešť - Štoky  1 : 2
Ždírec nad Doubravou - Světlá nad Sázavou  3 : 0

10.kolo: sobota 8.října v 12.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK JIŘICE  3 : 0 kontumačně
      Hosté se k utkání nedostavili.

Ostatní zápasy 10.kola:
Velký Beranov - Ždírec nad Doubravou  2 : 3
Světlá nad Sázavou - Třešť  1 : 3
Štoky - Měřín  0 : 4
Přibyslav - Radostín nad Oslavou  4 : 2
Ledeč nad Sázavou - Jeřišno  2 : 4
Tis - Žirovnice  0 : 1


9.kolo: neděle 2.října v 12.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ DRUŽSTEVNÍK VELKÝ BERANOV  1 : 8
          Fakta - branka: Tomáš Koref.  Rozhodčí: Škorpík Martin (Přibyslav). Sestava: Milan Pešák - Milan Meruňka, Luboš Heřmánek, Tomáš Vencovský, Tomáš Koref - Tomáš Rosecký, Ondřej Švec, Miroslav Bárta  Lukáš Havel, Marek Fejt, Antonín Kutlvašr.

Ostatní zápasy 9.kola:
Jiřice - Tis  0 : 2
Žirovnice - Ledeč nad Sázavou  2 : 3
Jeřišno - Přibyslav   ????
Radostín nad Oslavou - Štoky  1 : 1
Měřín - Světlá nad Sázavou  4 : 2
Třešť - Ždírec nad Doubravou  0 : 2


8.kolo: neděle 25.září v 13.00 hodin:
TJ TIS - TJ SOKOL LÍPA  5 : 2
       Fakta - branky: Michal Fejt 2. Rozhodčí: Podoba Tomáš (Hněvkovice). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Vencovský, Milan Meruňka, Fejt Michal, Luboš Heřmánek - Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Miroslav Bárta - Fejt Marek, Tomáš Koref, Vojtěch Baloun.

Ostatní zápasy 8.kola:
Velký Beranov - Třešť  2 : 4
Ždírec nad Doubravou - Měřín  4 : 1
Světlá nad Sázavou - Radostín nad Oslavou  5 : 0
Štoky - Jeřišno  3 : 2
Přibyslav - Žirovnice  2 : 4
Ledeč nad Sázavou - Jiřice  11 : 0


7.kolo: neděle 18.září v 13.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ KOVOFINIŠ LEDEČ N/SÁZ.  0 : 7
     Fakta - rozhodčí: Bína Michal (Pelhřimov). Sestava: Milan Pešák - Milan Meruňka, Tomáš Vencovský, Vojtěch Baloun, Luboš Heřmánek - Lukáš Havel, Ondřej Švec, Antonín Kutlvašr, Miroslav Bárta, Marek Fejt, Rostislav Šťastný.

Ostatní zápasy 7.kola:
Tis - Velký Beranov  2 : 3
Jiřice - Přibyslav  0 : 0
Žirovnice - Štoky  2 : 3
Jeřišno - Světlá nad Sázavou  1 : 6
Radostín nad Oslavou - Ždírec nad Doubravou  1 : 0
Měřín - Třešť  0 : 1


6.kolo: sobota 10.září v 15.00 hodin:
SK PŘIBYSLAV - TJ SOKOL LÍPA  1 : 0
     Rozhodčí: Zadinová Olga (Havlíčkův Brod).

Ostatní zápasy 6.kola:
Velký Beranov - Měřín  2 : 4
Třešť - Radostín nad Oslavou  6 : 2
Ždírec nad Doubravou - Jeřišno  3 : 1
Světlá nad Sázavou - Žirovnice  2 : 2
Štoky - Jiřice  8 : 0
Ledeč nad Sázavou - Tis  3 : 0 kontumace

5.kolo: neděle 4.září v 13.30 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ SOKOL ŠTOKY  4 : 1
        Fakta - branky: Marek Fejt 2, Petr Havel, Antonín Kutlvašr. Rozhodčí: Podoba Tomáš (Hněvkovice). Sestava: Milan Pešák - Tomáš Vencovský, Milan Meruňka, Michal Fejt, Luboš Heřmánek - Miroslav Bárta, Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Ondřej Švec - Petr Havel, Marek Fejt. (Lukáš Havel, Rostislav Šťastný, Vojtěch Baloun).

Ostatní zápasy 5.kola:
Ledeč nad Sázavou - Velký Beranov  5 : 0
Tis - Přibyslav  6 : 0
Jiřice - Světlá nad Sázavou  3 : 7
Žirovnice - Ždírec nad Doubravou  1 : 3
Jeřišno - Třešť  1 : 4
Radostín nad Oslavou - Měřín  0 : 1

4.kolo: neděle 28.srpna v 14.00 hodin:
FK BOHEMIA SVĚTLÁ N/SÁZ. - TJ SOKOL LÍPA  2 : 3
        Fakta - branky: Miroslav Bárta, Petr Havel, Tomáš Koref. Rozhodčí: Zadina Petr (Rozsochatec). Sestava: Milan Pešák - Milan Maruňka, Luboš Heřmánek, Tomáš Vencovský, Antonín Kutlvašr - Michal Fejt, Marek Fejt, Ondřej Švec, Petr Havel - Miroslav Bárta, Tomáš Koref.

Ostatní zápasy 4.kola:
Velký Beranov - Radostín nad Oslavou  2 : 4
Měřín - Jeřišno  3 : 1
Třešť - Žirovnice  7 : 0
Ždírec nad Doubravou - Jiřice  7 : 1
Štoky - Tis  6 : 0
Přibyslav - Ledeč nad Sázavou  0 : 2


3.kolo: sobota 20.srpna v 14.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - SK DEKORA ŽDÍREC N/D.  1 : 3  (1:0)
          Fakta - branka: Tomáš Koref. Rozhodčí: Ondráček Milan (Pohled). Sestava: Milan Pešák - Vojtěch Baloun, Tomáš Vencovský, Milan Meruňka, Luboš Heřmánek - Tomáš Koref, Antonín Kutlvašr, Marek Fejt, Ondřej Švec - Rostislav Šťastný, Petr Havel, střídali: Lukáš Havel, Aleš Vávra.

Ostatní zápasy 3.kola:
Přibyslav - Velký Beranov  2 : 2
Ledeč nad Sázavou - Štoky  1 : 0 
Tis - Světlá nad Sázavou  2 : 6
Jiřice - Třešť  1 : 7
Žirovnice - Měřín  2 : 2
Jeřišno - Radostín nad Oslavou  5 : 3

2.kolo: sobota 13.srpna v 16.30 hodin:
SLAVOJ PEZAG TŘEŠŤ - TJ SOKOL LÍPA  5 : 0
          Fakta - rozhodčí: Prokop David (Telč). Sestava: Milan Pešák - Antonín Kutlvašr, Luboš Heřmánek, Tomáš Rosecký, Milan Meruňka - Ondřej Švec, Michal Fejt, Rostislav Šťastný, Petr Havel - Vojtěch Baloun, Tomáš Koref.

Ostatní zápasy 2.kola:
Velký Beranov - Jeřišno  4 : 4
Radostín nad Oslavou - Žirovnice  6 : 0
Měřín - Jiřice  6 : 1
Ždírec nad Doubravou - Tis  6 : 2
Světlá nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou  1 : 8
Štoky - Přibyslav  4 : 3

1.kolo: sobota 6.srpna v 14.00 hodin:
TJ SOKOL LÍPA - TJ JISKRA MĚŘÍN  0 : 4
                   Fakta - rozhodčí: Ryšánek Zbyšek (Vystrkov u Humpolce). Sestava: Aleš Vávra - Antonín Kutlvašr, Tomáš Rosecký, Milan Pešák, Tomáš Vencovský -  Ondřej Švec, Marek Fejt, Miloslav Vávra, Miroslav Bárta - Lukáš Havel, Petr Havel.

Ostatní zápasy 1.kola:
Štoky - Velký Beranov  0 : 4
Přibyslav - Světlá nad Sázavou  1 : 5
Ledeč nad Sázavou - Ždírec nad Doubravou  0 : 6
Tis - Třešť  2 : 5
Jiřice - Radostín nad Oslavou  0 : 8
Žirovnice - Jeřišno  2 : 2


Konečná tabulka I.třídy dorostu,A:
 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   24   21   1   2   89:26   64   28  
 
  2.   web >   24   17   2   5   90:35   53   17  
 
  3.       24   15   1   8   82:46   46   10  
 
  4.       24   13   4   7   52:29   43   7  
 
  5.       24   13   3   8   74:47   42   6  
 
  6.       24   10   4   10   67:68   34   -2  
 
  7.   web >   24   10   3   11   69:58   33   -3  
 
  8.   web >   24   9   4   11   54:69   31   -5  
 
  9.       24   9   3   12   59:65   30   -6  
 
  10.       24   9   2   13   47:68   29   -7  
 
  11.       24   5   2   17   35:88   17   -19  
 
  12.       24   5   2   17   25:87   17   -19  
 
  13.  
  Tis
    24   4   1   19   41:98   13   -23

Nejlepší střelec: HAVEL Petr --> 5 gólů.
Dále Koref Tomáš a Kutlvašr Antonín po 4, Fejt Marek a Bárta Miroslav po 3, Fejt Michal a Švec Ondřej po 2, Šťastný Rostislav a Vencovský Tomáš po 1.

Trenéři: Josef Kutlvašr st., Pavel Souček ml., Ondřej Baloun.

25.07.2012 05:17:53
JoBo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one